Tyxo.bg counter It`s Friday или колко бързо се сменят настроенията!!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 24, 2020, 22:06:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: It`s Friday или колко бързо се сменят настроенията!!  (Прочетена 1747 пъти)
plevenlife
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 44

Профил
« -: Юни 19, 2010, 12:20:16 »

Добро утро на всички.Ще разкажа прясна история от вчера.
Да започна с това,че беше петък по обяд и нямах никакви планове за вечерта,Бях се отчаял и си мислех да си отида на село или да хода за риба.Докато пресмятах кое ще ми е по-интересно ми се обади една приятелка и ме пита дали съм свободен за довечера...разбрахме се къде ще ходим,с кой и т.н.Тук е момента да кажа,че тази приятелка е наистина такава и нямам нищо с нея.Веднага след този разговор се разбрах с едно друго момиче(да я наречем Я.),с което си хвърляме погледи от известно време,да се видим по дискотеките.(междудругото поздрави от Русата Емануела Grin)..ето как от нищо стана нещо с изгледи за хубава вечер Smiley Отиваме по заведенията ---> дискотека.Видяхме се там с моето момиче,веднага погледи,усмивки,танци,кино,отдръпвания,лафове и пак и пак и пак.По едно време Емануела запя "Нищо не знаеш",а аз знаех,че на Я. това и е любимата песен и беше време за действия.След 2-3 минути смазващо кино разбрах,че е готова и я целунах..тя отвърна и продължи така до края на песента...
Настроението беше на max и тъкмо когато решихме,че ще ходим у тях,стана неизбежното - боят.Стана меленце,хвърлихме се всички.....после  police и накрая естесвено се оказа,че сме се били за нищо,станала е грешка Sad След 1 час разправии кой кого беше вече късно за други действия - настроението беше се изпарило.Изпратих Я. до таксито,гушнах я и я целунах...
Историята е за това колко лесно можеш да прескачаш от едно настроение на друго,според ситуациите.Все пак аз получих нещо..още опит.И съм доволен Wink
Активен
breaker
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Just Artist... връзват ми на късмет :D

Профил
« Отговор #1 -: Юни 19, 2010, 12:37:33 »

Добре го разказа, така че да попитам какъв бой?Да не се сбиха момичетата?

Настроението е напълно нормално да спадне до 0 Undecided дори на теб да ти е добре, знаеш че емоциите са заразни и ако някой друг приятел е тъжен автоматично  те заразява.
Много внимавайте с дискотеките има сякви гъзарчета дето си върват с хората..
Активен
plevenlife
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 44

Профил
« Отговор #2 -: Юни 19, 2010, 13:31:20 »

Не.Обикновен бой - заради момичета.После се оказа,че говорим за съвсем други имена.Обаче беше достатъчно да провали перфектния завършек.
Настроенията са много сложни,наистина.Много добре го каза това,че са заразни.
По дискотеките има всякакви лайнари,които прекаляват с алкохола и после съжаляват,но това е реалността.Няма да се промени.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: