Tyxo.bg counter SBoy изпикапен
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2017, 22:53:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и решение да вземете, винаги ще се намери някой да ви кажа, че грешите.
Винаги по пътя ви ще има трудности, които ще ви изкушават да си мислите, че вашите критици са прави.
Истината е, че за да си набележиш курс на действие и да го следваш стриктно до край, се иска голяма смелост и кураж.“ - Ралф Уолдо Емерсън

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец юни 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: SBoy изпикапен  (Прочетена 5821 пъти)
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« -: Февруари 01, 2007, 12:48:01 »

Така, прибирам се снощи към къщи с трамвая. Ситуацията е леко комична, тъй като преди малко точно бях направил един доста дълъг сет, на който обаче накрая не можах да взема телефоните, и съм отворил един голям тефтер и си пиша някакви бележи какво не стана като хората. Момичешки глас:
CB (chilly babe): Извинявай, ти студент ли си?
Момичето е около 20 на години, около 2-ка на външен вид. Седнала е на седалката срещу мен от другата страна на трамвая, логистиката й е перфектна (трамваят е почти празен).
SBoy: Да, защо?
CB: Щото гледам, че пишеш нещо, личи ти.
SBoy: [игнор]
CB: Аз май те познавам от някъде!
Един единствен път са ми правили колд апроуч преди, в една дискотека, и беше със същия лаф. Жените явно и те нямат много въображение.
SBoy: И откъде?
CB: Ами знам, ама няма да ти кажа. Друг път ще да ти кажа.
Някъде в некви NLP форуми я бях чел тая техника дето подхвърляш на таргета небрежни планове за бъдещето, за да създадеш впечатление, че отдавна се познавате и е естествено да имате нова среща.
SBoy: [игнор - любопитно ми е, но мацката има некво гадно черно под зъбите и ми е трудно да задържа погледа си върху нея за по-продължително време]
CB: Ти от София ли си?
Рапорт без атракшън ...
SBoy: Не.
CB: А откъде?
SBoy: От провинцията.
Девойката прави пауза, за да преосмисли тактиката. На мен обаче бич шийлда ми е нещо много висок. Почва да води разговор по телефона с някаква приятелка без телефона й да е звънял - май симулира соушъл пруф. Постоя още малко и на следващата спирка стана и слезе, като два пъти си взе довиждане.

Какво направи добре:
1) имаше мн. добра логистика - хем беше на достатъчно разстояние от мен, хем мн. лесно можех да си говоря с нея без да се налага да се извивам или нещо подобно
2) гласът й беше ясен и уверен
3) упорита
4) вкарва НЛП и соушъл пруф :-)

Какво НЕ направи добре:
1) външен вид - мн. зле; а с малко усилия може да си вдигне поне с две точки рейтинга - тя беше не точно грозна, колкото плашеща (creepy, icky)
2) никакво въображение - студент ли си, ама аз май те познавам, откъде си; много трудно може да ми свали бич шийлда с такива въпроси. Въпреки т. 1) ако беше вкарала някой интересен рутин като нищо щях да се отворя

Интересен експириънс ...
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1375

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2007, 13:02:21 »

хехе cool...
:smt003 Прати я на обучение... ще я направим машина за нула време  :smt003