Tyxo.bg counter Pick-up на контрола от градския транспорт
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 19:52:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Pick-up на контрола от градския транспорт  (Прочетена 2322 пъти)
jensen
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

-- -- --

Профил
« -: Юни 25, 2010, 11:41:09 »

Здравейте отново !
Ще разкажа за един pick-up, който извърших върху една контрола в трамвая от преди няколко дена:
Значи аз съм в първата мотриса на трамвая, в края. Фиксирам как отпред се качва контролата - Брюнетка, леко пълна лелка, но със специфичен блясък в очите! Тя почва да обикаля ту наляво, ту надясно, за да си прави проверката. Тука само ще отбележа, че се прибирам от следобеден Pick-up, т.е. малко съм се поотворил към разговор и закачки... Усещам, че нещо трябва да направя... Контролата идва до мен.. напрежението на макс !
К: Карти билети за проверка?
Аз: Ми нямам...
К: Глоба ... бла бла
Аз: Нямам карта, но за сметка на това мога да те изведа на кафе и да те даря с моето внимание !
К: /Тука нещо се обеснява, че искала май да ме глоби /
Аз: Ама какво ?!?! Искаш да кажеш, че предпочиташ десет лева пред моето внимание ли ?!?!
К: /С много висок тон и учудване /Ама вие за Дон Жуан ли се имате  Huh?
Аз: Вие го казахте! Ако ви дам карта, може ли ... т.е. всичко да си бъде наред / нали аз съм си изряден и си имам карта /
К: Може.
Аз давам картата тя проверява. В този момент идва и другата контрола:
К2: Какво има ?
К1: /съвсем слисана и учудена/ Ами всичко е наред.. Редовен е ....ама ще го проверим../името ми ми излезе на някакво листче/
Аз: Да ама вече офертата за кафето не важи, съжелявам !!!
К: /тука нещо вика че да не ми била или можела да ми бъде майка или нещо подобно, но само няколко думи изрече и после се облегна безмълвно на стената или дръжката и нещо се чуди.. или си мисли нещо, така че ме е препречила да стана и да сляза.
Аз: Извинявам се, но ще слизам. Може ли ? /т.е. да мина/
К: Разбира се..
Аз слизам ... Пожелавам й лек ден и тя на мен.... Да знам сега ще ме упрекнете, че не съм успял да взема телефон / за баунс / или да направя инстант дейт.., но поне мисля, че до известна степен историйката е забавна, а защо не и поучителна Smiley
Активен
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #1 -: Юни 25, 2010, 12:20:47 »

АхаехАЕе какъв телефон, какъв баунс? Максималната цел си я постигнал - забавлявал си се и си бил най-интересното, което й се е случило в последните 10 години (тва е много пресилено, но хайде). Мене ме кефи историйката, много "в мой стил" Smiley
Активен

have fun
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: