Tyxo.bg counter Приятели ми станаха роби на мацките си :)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2017, 11:26:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Мотивацията е огън отвътре. Ако някой друг се опита да запали този огън у Вас, той няма да гори дълго.” – Стивън Р. Кови

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец май 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Приятели ми станаха роби на мацките си :)  (Прочетена 6554 пъти)
Toudi
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Март 11, 2007, 20:19:56 »

Пишеше за това на ПУП сайта в темата "Основни Грешки" и искам малко да напиша от себе си. Приятели ми запознаха с една единствената жена и все едно, че изчезнаха от света. Винаги когато отивам в тях и моля да излязат, да отидат с мен до клуба, да се разкараме по центъра и т.н., те винаги казват "Не мога, мързи ме, изморен съм" . Но друг път виждам ги с мацката и изобщо цялото време ги виждам как двамата ходят. Другите приятели също така се държат. НЕ искат да се срещат с мен, те само с гаджета си прекарват цял ден, цялата седмица. Копелето идва до нас само ако нещо иска от мен - да му запиша диск, да му дам пари (и така никога не им давам). А так то или киснат в къщи пред телевизора или ако са на вън - тогава само с мацката си. Не се срещат с други момчета. Абе как така. Аз като ще си имам ЛТР няма да прекалявам с времето за гаджето си. Колко може. Направо ще умра от скука. Тя не може да ми бъде единственият човек с които си приказвам, с които си играя .
Колко пъти упитвал съм да си хвана някоя мацка и като ме отхвърлаше аз не се притиснявах и веднага търсих си някоя друга. Но един от приятелите ми все се глези с нея  - и тя ходи със него "на сила". Тя го води за носа. На дискотека винаги ги виждам (аха, той с мене никога не иска да отиде на дискотека, ама с гаджето си - да!) и тя го дърпа за ръцете - и тои отива след нея. Тя решава къде ще седнат - той като послушно куче всичко прави тя както си иска. Тя иска да си тръгват от клуба - тои и мен дърпа "Петре, я да се прибираме, Камила не и се седи, тя иска да тръгвам, идваш ли?" Но аз никога не тръгвам. Седя до чак до сутринта, но те си тръгват веднага след пулнощ. Е**л съм майната на тях, нека си отиват, нека си праят квото си искат. Един път отидох самичек до клуб, и позвъних на него "Абе, ела тука, скучно ми е сам" и тои не искаше да доиде. Но като направих майтап и го излъгах "Ето приятелка ти доиде тука с някакво хора" тои веднага се дръпна "Серюзно ли?? Чакай, ейсега ще доида". Но веднага се признах че си направих майтап хе,хе. Дибела, грозна, ужасна, направо чудя му се как може да се унижава с такава мацка Sad

Но най-много ме ядосва, че такива хора вече не ме смятат за приятел, но за обикновен "познат" и 100% време карат с мацките си. Ужас.  Аз и да имам мацка, никога няма да скъсам връзки с приятели и познати.
Активен
Casanova
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #1 -: Април 20, 2009, 01:01:42 »

Ми не познавам твоите приятели, ма това ми звучи като супер сдухани домошари хора, които си искат вкъщи и със мадамата.Иначе аз със сегашната, която супер много ме кефи, да не говорим, че си е някъде 9-ка и по мое мнение и по погледите, хилядите заговаряния и дори изцепки от други мъже към нея съм говорил и тя е на моето мнение - само двамата е гот, ма понякога доскучава и затова си имаме временце за "насаме" и друго и за събиране със хора.Получава се обаче така, че май като се съберем с някои от нашите познати и им правиме скомина със нашите постоянни цуни-гуни навсякъде, ма аз мога да слушам как някой ми разправя нещо, и да си мляскам гаджето и след няколко секунди въпросния френд си получава моя отговор по темата по която говориме.Аз нямам проблеми с това, ма някои са стеснителни като монахини по бански и се получава, че някои хора се сдухват и само пичовете продължават да си общуват с мен , дори и когато мадамата ми седи в скута.

А аз съм на принципа - биричката в едната ръка, мадамата в скута, гушната с другата и между цуни-гуни си плямпам със мои приятели.Мацката няма против, даже и хареса това, щото и тя е супер общителна и не и се седи само на мляс пред компа или телевизора вкъщи.А време за креватна гимнастика винаги се намира, така че след това просто си излизаме и се забавляваме с нашите познати.

Но уви има и сдухани хора дето като видят пич с мацка и се попарват или пък такива, които седят вкъщи на затворено само с гаджето и си я мляскат - и двата типа за мен са AFC особи и нямам намерение да разсъждавам , защо не се освестят малко - това не е мой проблем, а ако някой конкретно ме помоли за мнение - това е друг въпрос и тогава ако ми допада човека, ще се опитам малко да му налея по-нормално и общително поведение в менталната система.
Активен

"All the world's a stage, and all the men and women merely players..."
androgenen
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #2 -: Май 30, 2009, 12:10:14 »

Toudi,и мойте фр са така,вече съм ги отебал,щом се оставят на 1 жена да ги дърпа за носа и да предпочитат тях(жените си),а не мен...

имам 1 фр ,който преди  беше подобен, ама често намираше време за мен да се напием,сега е сам и ми се извинява,но  вижда сега какво ми е било и мислим да прецакаме др да скъсатс  жените си, мн пъти ако сме с тях и жените им ги разплакваме,щото са мн тъпи ,че и даже  дебели

а алкохола прави чудеса...

давай ебавай ги тея кучки, само им налазват на добротата и парите
Активен

Цитат на: slayer
...ние ще те успокоим, ще ти се накараме леко и ще отворим вратите на познанието пред теб. Ще ти посочим грешките, ще те напътстваме и ще ти помогнем да изчукаш стотици жени по-красиви от тази, в която в момента си влюбен.
Exq
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 76

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2010, 17:23:41 »

Само едно ще ти кажа, брато. Приемай това отношение към теб с усмивка и не го мисли много-много. Ако си пич, няма да се молиш на някакви АФЦ-та, които си лягат в 9 с гаджето и стават в 11.00 пак с нея. Живей си живота, търси нови и интересни хора, забавлявай се и ще видиш, че те ще те търсят, като видят, че си силен и независим. Изпадал съм в такива ситуации хиляди пъти, но винаги съм се успкоявал с това, че ключът е в мен (разбирай Пик-ап теорията), така че се старая да се самоубеждавам, че съм си самодостатъчен. А и то си е така. За тази вечер в клуба, човек. Много НЕПИКАПЪРСКО е да се обадиш и да кажеш, че ти е скъчно. Човек, ти си ПУА-та, направи си го да ти е весело. Това за мен е правилният начин на мислене. И сам войнът е войн.
Активен

По-добре да те сметнат за луд, отколкото да си АФК Smiley)
DominatioN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 90

Профил
« Отговор #4 -: Декември 07, 2010, 11:17:38 »

Мъже под чехал батка... зарязвай ги и си търси по свестни приятели  Smiley
Активен
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Профил
« Отговор #5 -: Януари 10, 2011, 15:06:03 »

Такова животно като мъж под чехъл няма.
Мъжете с достойнство са под гъз.
Активен
kowalski
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Профил
« Отговор #6 -: Януари 10, 2011, 17:09:39 »

Хмм да - това е тъжно като се случи - но не забравяй че всички сме хора и всички имаме своите слабости....
за накой са хазарт за други алкохол цигари наркотици...... за Други... е секса или дори вниманието или подчинението което им подлагат.
а ТИ като техен приятел не трябва да заставаш на пътя на тяхното "ЩАСТИЕ" .... просто нямаш правото Smiley а да не говорим и че е доста безсмислено ...
Живееме в в извратен свят  sleepy sleepy  тъй че или се бори и го прави по твои размер и извръщения ...... или не мога да ти дам друга алтернатива  Embarrassed Embarrassed
ЗА ТОВА ИЗЛЕЗ И СИ НАМЕРИ НОВИ ПРИЯТЕЛИ  Cool Cool
Активен

LIFE IS BEAUTIFUL !!!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: