Tyxo.bg counter Игати змията, тя 2 метра :D
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 23, 2020, 19:27:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Игати змията, тя 2 метра :D  (Прочетена 6035 пъти)
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #15 -: Септември 11, 2010, 16:16:12 »

"Разочарование" - така ли било? Оная ми ти гореща любов ще пламне в друг живот може би, но все пак виж отново какво писах за преражданията...
Активен

Бъди Слънце!
Makiaveli
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #16 -: Септември 11, 2010, 16:27:03 »

"Разочарование" - така ли било? Оная ми ти гореща любов ще пламне в друг живот може би, но все пак виж отново какво писах за преражданията...

Monolith, всеки има право да греши. Коя съм аз да не ти зачитам правата?!  Lips Sealed

П.П. Като мине Феникс вечерта, дано "измете" този дълбокомислен чат, който сме сътворили...
Активен
NoT_So_bAd
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 335

Профил
« Отговор #17 -: Септември 11, 2010, 17:53:26 »

Няма за го изтрие  Embarrassed и той ще се включи!  Wink  Embarrassed

btw Makiaveli, от тоя ebay нищо хубаво не съм видял.. само фалшификати  Shocked Roll Eyes
Активен

Радвай се на живота, а не на неговия смисъл!
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #18 -: Септември 11, 2010, 21:44:25 »

П.П. Като мине Феникс вечерта, дано "измете" този дълбокомислен чат, който сме сътворили...
Всъщност колкото и да ми се иска да изтрия всички тези откровения, то нямам причина да го направя, тъй като колоритното заглавие на темата предразполага към подобен спам... И ако изтрия вашите публикации с оправданието, че не са по темата, то трябва да изтрия и всички останали  Wink
...освен ако не променя заглавието, но това също няма да е честно! Представяте ли си какво ще стане ако тръгна да променям заглавията на всяка тема, която не изнася на някого, за да изтрия мнения, които не са по темата  Huh?
Та така! Ако ще се вземат младите - да се вземат... ние с каквото можем - ще помагаме  Grin
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: