Tyxo.bg counter Как да сваля момиче, което си има приятел?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 19:51:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да сваля момиче, което си има приятел?  (Прочетена 9685 пъти)
amrlias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« -: Септември 06, 2010, 04:29:51 »

Така, накратко:
 С мацката се познаваме от известно време, но напоследък сме доста често в една компания. Тя си има гадже, но той рядко се появява. Показва ми IOI или поне аз така си мисля и реших да действам- та снощи оставаме на саме( така се случи, не съм я изолирал аз), но все пак решавам да действам. Ето разговора:
 Аз: От сега на татък, когато си с мене те искам с пусната коса.( Обикновенно с е вързана коса, аз я виждам за втори път с пусната, но се направих, че досега не съм я виждал така)
 Тя: Защо с вързана не ти ли харесвам?
 Аз: Сладка си, но предпочитам да те виждам така. Направо се замислям да те взема за гадже.
 Тя: А мене няма ли да ме питаш?
 Аз: Не.
 Тя Нали знаеш, че си имам гадже?
 Аз: Той не е фактор, аз решавам.(Това го казах малко припряно, набързо, защото видях, че към нас идва нейна приятелка и побързах преди да ни е прекъснала. Не осъзнах, че може да прозвучи несигурно и неуверено, но явно е така, защото веднага получих шитка)
 Тя: Все си ми сля, че аз определям с кого да излизам.
 Едва се окопитих и казах: Да, ама аз съм неустоим. (Исках да кажа "Да, ама на мен не можеш да устоиш", но отново прибързах)
 В този момент ни прекъснаха и нямах възможност да оправя нещата. Девойката е 9- ка и за това не искам да я изпускам, така че помагайте. Довечера че се видим пак и че съм балгодарен, ако ми дадете съвет как да процедирам за напред.
Активен
evelin40
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 67

Pick-Up Artist

Профил WWW
« Отговор #1 -: Септември 06, 2010, 21:08:29 »

Братле можеше друго да кажеш,тя явно си препочита да е по често с вързана коса и можеше да и кажеш:хмм наистина с вързана коса ти седи по добре...Щом гаджето и не е с нея явно не е кой знае каква връзка между тях.

Мисля,че разговора е трябвало да протече по този начин!

Ти: Сладка си,Направо се замислям да те взема за гадже.
Тя: А мене няма ли да ме питаш?
Ти: Знам,че те привличам и затова реших да пропусна
Тя: Нали знаеш, че си имам гадже?
Ти: (оглеждаш се наоколо)-хмм къде е не го виждам,вероятно е с някоя друга...
Тя: Все си мисля, че аз определям с кого да излизам.
Ти: Сигурно е така,но в момента си с мен и няма нужда да мислиш...

Продължавай с тази мацка ако мислиш,че си струва.Погледни из сайта за НЕГ-овете,Рутините и т.н.

ПП:

Аз: От сега на татък, когато си с мене те искам с пусната коса.( Обикновенно с е вързана коса, аз я виждам за втори път с пусната, но се направих, че досега не съм я виждал така)
Тя: Защо с вързана не ти ли харесвам?

Мисля,че това да и налагаш как да си прави косата заради теб е прекалено.Смисъл представи си,че ти излизаш с някоя мацка и тя ти каже:С тази прическа въобще не ти седи добре,подстрижи се еди как си и ще бъдеш по готин,Превода-подстрижи се еди как си и ще те харесам. В случая ти и казваш:С вързана коса не ме кефиш,но ако си я пуснеш ще те взема за гадже!
Активен

Човек е напълно човек,само когато играе!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: