Tyxo.bg counter Неделя вечер, някъде към края на вселената
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 23, 2017, 03:41:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Неделя вечер, някъде към края на вселената  (Прочетена 4092 пъти)
Vortex
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« -: Ноември 15, 2007, 12:35:06 »

Неделя е, един приятел има рожден ден, събрали сме се все бивши съученици и си лафиме кой какво, кога...
В първото заведение, пицария, хапнахме пийнахме, стана дума за излети тип all you can fcuk, процеси на стареене, фитнес суплементи, начинания, вицове... Разбира се не мина без нормалната доза бъзици към сервитьорките(Стана заигравка). Аз трябваше да лефтна, че имах спешен проект а клиента ми пискаше по телефона. След единайсет ми звънкат и тръгваме по клубове и дискотеките. В първата дискотека нямаше никой освен персонала, баси шита. Запътихме се към бара на края на вселената.
Имаше ~2-3 сета, ама решихме да останеме. Седнахме в едно сепаре и един пич, който учи медицина а именно Геронтология, оттам темата за стареене, която на мен ми е много интересна, та тоя пич предложи да си вземеме по един от еднолитровите коктейли, които са аут ъф спейс, та няма нужда да споменавам, че яко се отрязахме, пък и стана шоу със малкото хора, които бяха там. Аз естествено си тръгнах по нормалната рутина, отворих няколко сета, кво става, как е, наздраве бла бла, почнах да зарибявам едно момиче от персонала, не директно щото щеха да ми избият зъбите Та играчка закачка, я запали тука свеща че изгастна, близо далеч, cocky & funny. През това време започнахме да си денсим, развъртях приятелката на рожденника, на нея и хареса, но прехвърлих енергията върху него(все пак са ми приятели) и му показах няколко стъпки. Това беше причина да ме отвори един от сетовете. Много хубаво танцуваш. Един от сета се опита да ме амогне за брадата(Явно мениджъра): "Да не учиш за поп" -> Аз ги контрирах със стайлмогинг: "Не знам, може би като второ висше..."
Просто ако го бях амогнал, щях да си изям боя... Виждал съм какво става в подобни ситуации.
Заприказвах се с част от персонала IOI от всички мацки. Връшам се на сепарето през това време продължавах с близото и далечето, като преминах на леко кино, аа ти тука да не си се опарила, ръката леко през кръста, беше и приятно, и по едно време ми вика, притеснявала се че можели да ни видят. До колкото знам това си е реална опасност и жени са си губели работата в подобни ситуации...
Та въпроса ми е вие как бихте процедирали в подобна ситуация?
След това отворих още един сет, две двойки, полафихме си малко, смесихме алкохол... Маллиий как се отрезах. Нашите си тръгнаха, аз не продължих сета, имам си принципи. Мениджъра ми обясни на дълго и широко какви партита имат през седмицата, как е имало стиптийз, където мацките еди кво си. А аз вече бях в джаза и не го дослушах и си тръгнах.
По пътя се сетих че един приятел е мениджър на Хостел наблизо, и не бях го виждал от ~ 3 години по-сериозно, луд фен на историята, патриот, учи право, в даскалото бяхме организирали нещо като чета, ма тва е друга тема, та ходя там и ооо какво става, как сме. Започнахме да си лафиме, аз бях прилично пиян, започнах да обяснявам македонският въпрос на един поляк, просто нямаше путки, а аз имах какво да кажа
Не знам с какво убеждение съм го оставил от ситуацията, но некакси не ми дремеше. После отскочихме за напитки. Почнах да смесвам енърджи дринк с кола... Говорихме си за история, политика, финансова грамотност, психология... По едно време се връщат останалите от групата студенти, по-късно разбрах че са се срещнали по програмата Еразмус в Гърция, взехме си наздраве с едни финландци, разменихме некви реплики, не ги помня вече и по едно време довтасъха едни полякини и почнаха да си бъбрят, аз си казах, опаааа Йак ше маш, Джен добрее, Як бъйл в полсце дежшч и други откъсачни фрази на полски, които знам. Заговорих ги, но не се получи Хоок-а. Прекалено бяхме изморени и ме мързеше да инвестирам енергия - беше вече около 7 сутринта.
Те така баце...
Вортекс овър енд аут.

Коментари, Мнения, Препоръки?
Активен
pua-toni
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2008, 14:31:18 »

Аз например на "Да не учиш за поп?" бих му отговорил с "Не, а ти?". Не знам какъв тип е бил, но аз съм бая здрав и не ми е проблем да се дървя на който и да е.

По втория ти въпрос за мацката от персонала, дето се притеснявала да не я видят аз бих и поискал телефонния номер с думите "Добре, права си, че може да си имаш проблеми - за това хайде да си разменим телефонните номера и ще ти се обадя някой път да се видим извън работата ти". Нямало е много смисъл да я оставяш така след като си я свалял известно време.

За напиването - не е добра идея приятелю. Алкохола дава смелост, но и взема много неща. Най-гадното е, че като се отрежеш здраво си жалка картинка отстрани и трудно би свалил каквото и да е.

Ако има още нещо питай.
Активен
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2008, 21:47:37 »

Щом бачка в заведението може да отидеш пак като няма хора, т.е вечер преди да почне да се пълни или рано сутрин когато повечето хора са се изнесли, тогава и шефа и няма да се дразни че се занимава с глупости вместо да обслужва клиенти. Вселенката в частност работи по цял ден и има хора вечер и на обяд, обаче сутрин и следобед е супер празна, можеш да отидеш тогава с приятел и да доразцъкаш гаджето.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: