Tyxo.bg counter Бърз # close.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2017, 14:59:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Аз не съм продукт на обстоятелствата. Аз съм продукт на собствените ми избори“ - Стивън Кови

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец септември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Бърз # close.  (Прочетена 5294 пъти)
Mr.Mighty
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Декември 30, 2007, 21:09:47 »

Часът беше около 3,30 сутринта.
Тъкмо се разделих с двете приятелки с който бях на парти в клуб ШУГАР. Пред съдебната палата и по Витошка цареше оживление. Колко странно.  Smiley Хората излизаха от клубовете... Това правех и аз. Тръгнах да си хвана такси. За мое учудване не бяха останали никакви на стоянката, а даже имаше и чакащи. Заех някаква по ключова позиция и започнах да си чакам...  Минаха се няколко минути. Забелязах, че на около 5 метра се появиха и други чакащи 2 момичета с един ЧЕРЕН.

По това време по отсрещната страна на булеварда мина една окейка. Махнах му. И мацките му махнаха. Таксито обърна и спря точно по средата между мен и момичетата с негъра. Отворих вратата преди тях така, че си беше за мен. Обърнах се към тях и:

- Хей момичета къде отивате?
(учудени) - Света Тройца
аз: Да, това е в моята посока. Скачайте...
И се качих отпред.

Оказа се че черният ги изпраща само до такси. Казаха му чао. И така се озовах в една кола със сета ми. Почнах някво коки фъни,

Бяхме ходили на едно и също парти. Малко рапорт на тема музика, партита, Казах някакъв много кратък виц, Смяхме се. Цялата история завърши с:

Да излезем някой път да поговорим като хората, напиши ми номера ти.. Smiley

Целият Клоуз - 5 минути. Smiley

Весели празници Smiley
Активен

tHE Omega Guy! Smiley
edmundo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2008, 10:55:53 »

Браво пич то не е голяма философия само не трябва да те е страх съм забелязал и особено като се получи много ти е хубаво после. Гадно обаче като не си дават номера като го искаш депресираш се нещо.
Активен
pua-toni
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2008, 14:59:09 »

Ето тази история ми хареса най-много. Само така - бъди прям и директен. Научи се да си искаш - това е най-важното умение в пикапа. Интересно ми е после как се разви историята с тези мацки. Напиши нещо повече какво стана?
Активен
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2008, 21:49:28 »

Браво, просто и елегантно!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай