Tyxo.bg counter Бърз # close.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 14, 2018, 20:25:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Бърз # close.  (Прочетена 6052 пъти)
Mr.Mighty
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Декември 30, 2007, 21:09:47 »

Часът беше около 3,30 сутринта.
Тъкмо се разделих с двете приятелки с който бях на парти в клуб ШУГАР. Пред съдебната палата и по Витошка цареше оживление. Колко странно.  Smiley Хората излизаха от клубовете... Това правех и аз. Тръгнах да си хвана такси. За мое учудване не бяха останали никакви на стоянката, а даже имаше и чакащи. Заех някаква по ключова позиция и започнах да си чакам...  Минаха се няколко минути. Забелязах, че на около 5 метра се появиха и други чакащи 2 момичета с един ЧЕРЕН.

По това време по отсрещната страна на булеварда мина една окейка. Махнах му. И мацките му махнаха. Таксито обърна и спря точно по средата между мен и момичетата с негъра. Отворих вратата преди тях така, че си беше за мен. Обърнах се към тях и:

- Хей момичета къде отивате?
(учудени) - Света Тройца
аз: Да, това е в моята посока. Скачайте...
И се качих отпред.

Оказа се че черният ги изпраща само до такси. Казаха му чао. И така се озовах в една кола със сета ми. Почнах някво коки фъни,

Бяхме ходили на едно и също парти. Малко рапорт на тема музика, партита, Казах някакъв много кратък виц, Смяхме се. Цялата история завърши с:

Да излезем някой път да поговорим като хората, напиши ми номера ти.. Smiley

Целият Клоуз - 5 минути. Smiley

Весели празници Smiley
Активен

tHE Omega Guy! Smiley
edmundo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2008, 10:55:53 »

Браво пич то не е голяма философия само не трябва да те е страх съм забелязал и особено като се получи много ти е хубаво после. Гадно обаче като не си дават номера като го искаш депресираш се нещо.
Активен
pua-toni
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2008, 14:59:09 »

Ето тази история ми хареса най-много. Само така - бъди прям и директен. Научи се да си искаш - това е най-важното умение в пикапа. Интересно ми е после как се разви историята с тези мацки. Напиши нещо повече какво стана?
Активен
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2008, 21:49:28 »

Браво, просто и елегантно!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай