Tyxo.bg counter Емоционална дупка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 15, 2019, 17:13:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Емоционална дупка  (Прочетена 22725 пъти)
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« -: Януари 21, 2011, 17:34:57 »

Здравейте,

Всеки човек има моменти, в които се чувства обезверен, несигурен и има нужда от ... приятелско потупване, добра дума и едно искрено "всичко ще бъде наред". Въпросът е - получавате ли го от приятелите си, когато сте в такава дупка?

Ще си кажете "тоя вакакен е изперкал нещо, к'во ни занимава". Е, едва ли ще сте толкова груби Smiley .
Да, аз си имам проблеми, но всичките ми приятели са "научени", че нямам проблеми, а дори да имам не плача наляво и надясно, за да си изпрося съчувствие и окуражаващо отношение. Защото ако проблемът е емоционален, то той може да се реши само и единствено от мен. И не смятам за редно да натоварвам останалите с такива неща. И когато изпадна в емоционална дупка трябва да си споделям с непознати ... или да тръгна на психоаналитик. Което на фона на вечно оплакващите ми се познати звучи жалко ... при толкова много социални контакти, при толкова приятели, аз да не се чувствам нормално да споделя с близък човек. И понеже не е готино и да плачкам сред напълно непознати, опциите ми се стесняват притеснително много.
Щом имам нужда от нещо подобно - "ами направи го, бе, затова са ти приятели". Да, ама не ми е комфортно! Трябва ли да правя нещо, което не ми е комфортно?

Вие на кой "мрънкате" като имате нужда? Можете ли да споделяте такива неща с всичките си приятели или си имате определени "доверени" хора? И всъщност изпитвате ли такава нужда? Не е ли проява на слабост това? Да знаеш, че се нуждаеш единствено от морална подкрепа.

Поздрави.
Активен
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Профил
« Отговор #1 -: Януари 21, 2011, 17:52:53 »

Едно ще ти кажа, ако тръгнеш да се оплакваш заради проблеми, било то емоционални, физически, психически или парични, те ще продължават да те преследват. Започни нещо ново, нещо различно.

Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #2 -: Януари 21, 2011, 18:14:38 »

Вие на кой "мрънкате" като имате нужда?

Що за въпрос? На вас мрънкам, на кого другиго?! Smiley

Оооо, ела тук си поплачи! (big bear hug...you know, the skype one) Кажи сега какво е станало...

Некомфортно ти е, защото големите момчета не плачат? Виждам, че ти е некомфортно, иначе нямаше да го сложиш в Wuss-ландия.. Wink

Всеки човек има моменти на слабост...в такива моменти аз имам нужда да споделя (да, знам, знам, аз съм жена и мога да си го позволя...), но гледам да споделям на приятели или на мъжки момичета, а не на такива, които са склонни към самосъжаление и предъвкване на сюжета по сто пъти, докато най-накрая не ти се наложи да ги успокояваш, че положението всъщност не е толкова зле, докато те те оплакват, потънали в сълзи и сополи...

Това, което аз съм открила за себе си, е, че е не ми е комфортно да споделям с всеки (уау, браво, приЗдрачна, голямо научно откритие!), макар всеки да е способен да ти държи ръката и да подсмърча с теб...малко са хората, които могат истински да се зарадват на успехите ти - искрено и без задни мисли, без искрицата на завистта, затова за мен не по-малко важен въпрос е "С кого споделяте, когато ви се случи нещо хубаво", но сега няма да се отклонявам от темата...
..та, исках да кажа, че за мен целта на споделянето не е да слушаш съчувствия и подсмърчане, защото те са напълно безполезни, а първо, да си избистриш ясно в своята собствена глава какво не върви, защото когато го изкажеш, звучи по друг начин, второ, да чуеш обективно мнение от хора, които те обичат и ти мислят доброто и които не виждат в толкова черни окраски, колкото ти в този момент, тоест, по-обективни са като странични наблюдатели и трето, да ти помогнат с нещо, ако могат...да, прав си, че ако имаш емоционален проблем, решението трябва да дойде вътре от теб, но все пак не вреди да имаш близък, който да те накара да се усмихнеш с уникалното си чувство за хумор или просто да те изведе да направите едно кръгче, за да се разсееш, да не мислиш за проблема си, да се разведриш малко...
Прав си, има и вечно мрънкащи хора..но мисля, ние не сме от тях Smiley Стремим се да мислим позитивно, да извличаме положителното от всяка ситуация, но не може да си усмихнат и позитивен 24/7 - не би било естествено...
Не виждам нищо лошо в моралната подкрепа - все пак близките ни не са да споделяме само хубавото, но и лошото с тях...аз споделям с приятеля си, с родителите си, които ми мислят само и единствено доброто и от позицията на житейския си опит могат да ми дадат правилен съвет, а и ме познават добре и ме усещат и не мога да ги заблудя дори да съм на хиляди километри...имам и приятел, който така добре умее да иронизира всеки проблем, че след разговор с него дори аз самата често пъти не знам защо точно ми е било тъжно...
Стига да не се превърне в постоянно мрънкане и хленч за нещо, не бива да те тревожи, че от време на време имаш нужда някой да те насърчи и окуражи, голямо момче, което никога няма проблеми Smiley

Всеки има проблеми...важно е да търсим разрешението им, а не да седим само да се оплакваме и самосъжаляваме...когато процесът на търсене се осъществява с помощта на близки и доверени хора, които ни обичат и ни мислят доброто, тогава е още по-лек и поучителен...въпросът е да не се съсредоточаваш в проблема, а в разрешението му, в причината и изкореняването й...и да оставаш положителен, чакайки по-добри времена...понякога нямаш избор, кофти период е и нищо не ти остава освен да седиш и да чакаш..а защо да не чакаш, докато пиеш бира с добри приятели, така чакането минава по-бързо Smiley

Хубав уикенд на всички! Smiley

Здрач
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Minava6t
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #3 -: Януари 21, 2011, 18:16:05 »

Аз лично като теб гледам сам да си оправям проблемите и не занимавам никой, което понякога е много,много вредно. Събираш толкова негативна енергия в себе си, че направо отблъскваш околните още преди да си им казал и 1 дума - езикът на тялото говори достатъчно. Според мен човек няма повече от айде да кажем някакъв луд максимум - петима приятели. Някои от вас сигурно вече нямат търпение да ме опровергаят, но замислете се какво е за вас приятелството. ( предполагам все някой досега във форума е пускал такава тема ). Единствените хора, на които можеш да имаш доверие са семейството ти ( разбира се има и изключения ). Най-доброто решение е да се видиш/чуеш дали с баща си, майка си, брат си, сестра си ... и да им споделиш какво те мъчи, или какво ти се е случило през деня/седмицата.
Веднъж говорих с баща ми и го питах - "-Добре сега, как издържаш да слушаш брат ми толкова време като ти мрънка за всевъзможни глупости до най-малкия детайл ? Не те ли натоварва това след тежкия ти работен ден да слушаш за нечии проблеми ? " и той ми каза - " Няма нищо по важно на този свят от децата ми и това как те се развиват !". Е, въпреки това не му споделям винаги, ако ме измъчва нещо, но полагам усилия да променя тази си черта. А дали е проява на слабост това да споделиш - естествено, че не. Проява на слабост е това, че не намираш кураж да го кажеш на правилния човек. Smiley

Извод -  не дръж негативите и проблемите в себе си ,сподели ги на някой наистина близък, който ти мисли доброто, а не на бай Х... , дето му е все тая. Дори само това ти решава проблема на 50% Smiley
Активен
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #4 -: Януари 21, 2011, 18:56:18 »

Ето и моят принос... ще го пиша на точици, защото са различни нещата.

1) Споделяме такива неща с хора, които сме сигурни, че ще ни чуят и разберат. Задължително да са интелигентни, отзивчиви хора. Хора от които черпим опит; поне колкото нас развити или повече (по-добре) в мисловен план.

2) Хора, които не са част от играта ни. Хора, които не могат да имат полза от това да ни манипулират.  Понякога могат да са доста интересни тези хора... например аз съм си говорил с училищната психоложка, когато бях 12 клас (тогава за пръв път имахме). Като абсолютни приятели. Тя е жена на около 35 години, с богат мъж, зареждаща, харесва ме като човек... дори аз съм говорил с нея, когато тя е имала проблем. Друг пример са били двете ми частни учителки по рисуване или фризьорката. Разни хора със много позитивна аура, които сам усещаш, че са отворени към теб и не целят да ти мътят мозъка. (за разлика от повечето "набори" които целят да те вкарат във фрейм, да ги харесаш... или ти тях, сещате се... играта с ранговете) Добавяме и семейството; аз може би няколко пъти в годината споделям с майка ми. Баща ми е "над тея неща" , брат ми.. тц. Добавяме и най-добрите приятели... като и аз мисля, че 5ма са максимума. Но с приятелите наистина трябва да се усети дали отношението е безкористно. И нямат задни мисли или биха се възползвали от теб по-късно или да си променят мнението.

3) Обобщавам... хора с благ характер; истински; верни; човеци. Гаджетата... вие си ги познавате, но особено при мъжете смятам, че да се оплакваш на приятелката си е доста рисковано... подсъзнателно ще си създаде програмка за теб... особено ако се повтори, потрети...

4) Развличане. Спорт. Работа. Внимавай каква музика слушаш. http://www.youtube.com/watch?v=3cShYbLkhBc (сам се контрирам с тази...) ; Style промотира тази група в twitter
http://www.youtube.com/watch?v=xWakav29dBs  if you're loved by someone you're never rejected; decide what you be and go be it.

5) Препоръчвам филмите Роки, 3ката най-вече. http://www.youtube.com/watch?v=UAG6oanWgGE&feature=related 5:42 , евалата на тази жена!
и... http://www.youtube.com/watch?v=jaaVs5W6T6s&feature=related GET UP YOU SON OF A BITCH, cuz Mickey loves you.

6) Мотивация. Търси я, сътвори я.  (Eminem - Till I Collapse; мотивиращи филми, клипчета, песни)

7) Aко имаш нужда да си сам, бъди. Книжките на Хорхе Букай, Нийл Уолш са много добри, когато имаш нужда от отговори. Помагат да ги намериш в себе си и ти бият шута да минеш през вратата.

Cool Храната също е важна. Да стимулира тялото. Без джънк. Пий вода. Сутрин на ставане, вечер на лягане. 2-3 литра на ден. Мантри. Музика за медитиране.

9) Черни, сиви и кафяви цветове за дрехи подсъзнателно влияят, хубаво е да носиш цветно.  
Разбирам, че някои неща са абс. глупости, но де да знаеш... понякога най-дребния детайл убягва.

10) Съня. Важно е да имаш здрав режим.

11) Когато си вкъщи стаята да е проветрена. Въздуха да не е застоял. Да не е разхвърляно. Изхвърли стари непотребни вещи. Променяй някакви детайлчета от средата, в която си.
Перденце, покривчици... купи си техника... дрехи...Tongue новото е готино  Smiley

12) Последно. Концентрирай се върху най-важните неща. Покрай тях и малките ще се наредят.

ПС: Веднъж съвсем случайно си направих "котвичка". Събрах стари предмети, писания и тн които свързвах с негативни спомени. Събрах ги и ги хвърлих в огъня. Гледах как горят.  После осъзнах как това ме е освободило по някакъв начин.
Активен

Another day but not a challenge
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« Отговор #5 -: Януари 21, 2011, 19:26:58 »

@MLUKNI, съгласен съм, това е решението в дългосрочен план. Но когато си в такава ситуация какво правиш? Стискаш зъби и игнорираш проблема?

@priz, @Minava6t, @turboget за това говоря. Нито аз ви познавам лично, нито вие мен. Но времето, отделено от вас с цел да ми помогнете, е ободряващо.  Smiley

Но както споменах - никога не съм се държал като депресирана ученичка с близките си хора. Не мога изведнъж да почна да говоря за тия работи с хора, които познавам от години.

Проблемът ми, в своята същност не е толкова тежък. Ще се справя. Но ме тревожат две неща:
1) Че изпитвам необходимост да споделя ... при положение, че досега не е било така.
2) Липсата на отдушник.

Стигам до там, че разигравам въображаеми разговори с цел да се изясня. Не ми се вижда много нормално, даже ми бие на шизофрения. А и никак не е алфа  Cheesy

Активен
Minava6t
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #6 -: Януари 21, 2011, 21:08:12 »

Това винаги ме е вълнувало. Как може днес примерно излизаш, заговаряш мацки, заговаряш всеки, който поискаш, правиш с тях каквото си поискаш, влизаш им под кожата и всичко си върви на 6. На следващия ден сядаш, учиш като побъркан, ядеш, учиш, спиш, просто защото изпитът, разбираш ли бил след 2 дни. И това се повтаря 2-3 дни, нямаш време да отидеш да пиеш едно кафе даже, не ти е до никой и не ти се говори с никой, искаш просто да си сам и да четеш за скапания изпит.(да,да знам , че не се учи в последния момент, но знам и че не съм първият и последния, който понякога има такъв навик Smiley ) След няколко дни излизаш и се чувстваш, все едно попадаш в някакав друг свят и хората не говорят на твоя език, всичко което си научил досега, всичко което си изпробвал се е изпарило, увереността ти просто се е изпарила. Е, всичко минава добре, вземаш изпита, излизаш, напиваш се, забавляваш се с приятели както преди. На сутринта ставаш и всичко си е както преди, ти си същия пич, който не му пука да заговори готините мадами по улицата, на когото приятелите му знаят че винаги могат да разчитат за всичко на него. Когато попадна в такава ситуация винаги се сещам за Лари Кинг, който след като проговорил за пръв път наживо по радиото и преодолял страха си, си казал, че повече никога няма да спре да говори Smiley

Изводът е, че просто човек не трябва никога да се затваря в себе си, а да е винаги сред хора и да контактува, никакви скайпове, фейцбуци и други, не могат да заменят дори само 10 минути разговор с приятел наживо.

А относно това, че искаш имаш нужда да споделиш на някого - влизаш в spodeli.net, изливаш си душата, олеква ти и си гледаш кефа Wink Може да се окаже, че това е бъдещият ти най-добър виртуален приятел, на който всичко може да му кажеш, че и ти отговаря  Wink
Активен
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #7 -: Януари 21, 2011, 21:16:02 »

Това винаги ме е вълнувало. Как може днес примерно излизаш, заговаряш мацки, заговаряш всеки, който поискаш, правиш с тях каквото си поискаш, влизаш им под кожата и всичко си върви на 6. На следващия ден сядаш, учиш като побъркан, ядеш, учиш, спиш, просто защото изпитът, разбираш ли бил след 2 дни. И това се повтаря 2-3 дни, нямаш време да отидеш да пиеш едно кафе даже, не ти е до никой и не ти се говори с никой, искаш просто да си сам и да четеш за скапания изпит.(да,да знам , че не се учи в последния момент, но знам и че не съм първият и последния, който понякога има такъв навик Smiley ) След няколко дни излизаш и се чувстваш, все едно попадаш в някакав друг свят и хората не говорят на твоя език, всичко което си научил досега, всичко което си изпробвал се е изпарило, увереността ти просто се е изпарила. Е, всичко минава добре, вземаш изпита, излизаш, напиваш се, забавляваш се с приятели както преди. На сутринта ставаш и всичко си е както преди, ти си същия пич, който не му пука да заговори готините мадами по улицата, на когото приятелите му знаят че винаги могат да разчитат за всичко на него. Когато попадна в такава ситуация винаги се сещам за Лари Кинг, който след като проговорил за пръв път наживо по радиото и преодолял страха си, си казал, че повече никога няма да спре да говори Smiley

Е днеска за т'ва си мислех. Нима не искаме да сме нещо повече от негодниците около нас? Искаме. Знаем, че думите не вършат работа. Приемаме го сериозно. Всъщност прекалено насериозно и това усложнява нещата. Когато го няма забавлението всичко е тегаво; правиш го, зращото тябва напрегнат си... естествено предаваш всичко тегаво навън и ето го проблема. Искаме, за да докажем на себе си, че сме нещо повече от масата и искаме да изпъкнем. Сядаш си на гъза в последния момент, защото ако се провалиш, какво ще каже обществото?! ...и вече сами усещате филма.  Важно е още от сами началото причината, която ни мотивира да е читава... иначе всичко ще върви към лошо.
Активен

Another day but not a challenge
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 21, 2011, 23:29:15 »

Не знам...за мене и целият пик ъп е един голям филм, а уж през цялото време се стремим да излезем от филма..Не мога! Не мога през цялото време да съм щастлива, позитивна, усмихната, уверена, успешна...не мога да бачкам като луда и да съм супер добра в социалните контакти през цялото време! Не мога да намирам отговори на всичко и винаги да съм в най-добрата си форма...не мога през половината време да измислям шит-тестове, а през другата половина да ги неутрализирам с усмивка...това ме натоварва...понякога просто имам нужда да съм всичкото себе си, не само най-доброто себе си, на което съм способна...да, но моето "себе си" включва и когато ми е гадно и когато ми е супер криво и противно и не искам да виждам никого и съм асоциална и съм всичко друго освен усмихната и позитивна, и когато ме боли зъб, и когато не съм спала цяла нощ и имам торбички под очите и целият свят ми е крив...а понякога не съм в състояние да покажа най-добрата си performance в работата...и искам цял ден да не правя нищо и никой да не ме закача...а понякога, дори да не е Алфа, имам нужда да плача на нечие рамо...и да си мисля как е дошъл краят на света...
Самият момент, в който кажеш или помислиш това или онова не е Алфа...не, краят на изречението не е "...значи ти не си Алфа", а е ...значи животът ти е подчинен на това да си Алфа!
..аз не искам животът ми да е подчинен на нищо...искам да съм СВОБОДНА! Да съм свободна да бъда такава, каквато съм...без да мисля кое е Алфа и кое не е...и ако нещо е твърда Бета, обаче много ми се иска да го направя...ако е Бета да седиш в скъсана пижама пред телевизора и да си омазан до ушите в шоколадов сладолед...не искам да ми пука, искам да си облека най-старата пижама, да взема лъжицата и да си отворя кутия Дарко с лешници...

Не може винаги да сме на върха..понякога сме слаби, неуверени, безпомощни...просто защото сме хора и тези неща са част от нас, заедно с всичките ни прекрасни положителни черти...а все пак най-важното е да сме истински и да сме себе си...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #9 -: Януари 22, 2011, 17:36:59 »

Ще си позволя да те допълня:
Не може винаги да сме на върха..понякога сме слаби, неуверени, безпомощни...просто защото сме хора и тези неща са част от нас, заедно с всичките ни прекрасни положителни черти...а все пак най-важното е да сме истински и да сме себе си...
... и когато намериш човек до себе си, който приема тези твои моменти за нормални и предлага рамото си при нужда, то бъди сигурен, че това е правилния човек. А когато осъзнаеш, че и той/тя има нужда от такива моменти и го оставиш да ги изживява, без това да ти промени представата за него/нея и без да отнема от чара му/и в твоите очи, тогава сте постигнали всичко, което ви трябва, за да сте заедно!
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #10 -: Януари 22, 2011, 21:18:37 »

Аз пък ще разкажа един виц по темата:

Когато ти е тъжно, когато си в депресия, когато си мислиш, че живота няма смисъл....
СПОМНИ СИ!!! Някога си бил най-бързият сперматозоид от милион други.

Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Smiley
Genesis
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

K.A.P.U.T Member

Профил
« Отговор #11 -: Януари 22, 2011, 21:37:15 »

Отговора е прост: Най-добра приятелка

-Ама как? Ама защо? Ама ние сме свалячи и ползваме жените само за свалки и секс!

Пич, повярвай ми, няма друг човек освен най-добрата приятелка на света, с които ще можеш да споделиш всичко, да получиш подкрепа и разбиране. Знам го, защото никога не съм споделял интимни неща от живота си с приятелите ми от мъжки пол, просто не естествено.

Моя съвет е да си намериш най-добра приятелка ако си нямаш, а ако имаш да се опиташ да си излееш душата пред нея. Smiley
Активен

Let life unfold, stop stressing, and enjoy the ride.
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #12 -: Януари 23, 2011, 01:53:31 »

Когато ти е тъжно, когато си в депресия, когато си мислиш, че живота няма смисъл....

Хахахахаха Smiley  Grin Embarrassed Embarrassed Embarrassed

Вицът кърти!!! И определено това, че навремето всеки от нас е бил най-бързия, е повод за гордост Wink
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Януари 23, 2011, 19:52:17 »

Аз не съм била най-бързият сперматозоид...  Huh?

...била съм най-взискателната яйцеклетка  Cool

Шегувам се..много е добър вицът...
Активен

sladuk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #14 -: Януари 24, 2011, 04:39:58 »

Здравей vakaken. Смятам, че си доста по-напред от мен с материала, но виждам, че тук ти дават съвети как да излезеш от емоционалната дупка в която се случва всеки от нас рано или късно да попадне. Вярно е, че едно здраво блъскане на боксовата круша във фитнес салона може да помогне, но бих искал да насоча вниманието ти към причината да си в такова състояние.
Дали ти липсва екшън, нали знаеш малко адреналин. Или проблема е в липсата на интересни неща в живота ти. Може да е време да си хванеш сериозна приятелка, или пък да я разкараш, ако имаш такава. Може пък да е време за някоя екскурзиика или пък смяна на работното място. Примерно мен рутината в ежедневието може да ме вкара в емоционална дупка.

Мисълта ми е да откриеш причината за това състояние. Ако знаеш, защо се чувстваш така може да ти е по-лесно да са справиш с проблема.

Ако не, все пак не забравяй за крушата във фитнес салона.  Cool

PS: Всичко ще бъде на ред колега  Wink

Поздрави: sladuk
Активен

емоционалната игра е смъртоносна
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: