Tyxo.bg counter За Пикапа- лишен от научна фантастика.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 19, 2019, 00:38:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: За Пикапа- лишен от научна фантастика.  (Прочетена 28346 пъти)
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 07, 2011, 18:19:40 »

Поздрави на всички.

tigerCSKA, мисля че в главата ти е станала голяма каша. Да ти кажа честно не чети в близкия месец изобщо пикап теория...само ще се объркваш още повече. Вместо това утре си направи прическа и си облечи най-хубавите дрехи, които имаш и си постави за цел като излезеш на улицата всяка мадама, с която се разминаваш я гледаш спокойно и право в очите...не отместваш поглед, усмихваш се и казваш "Здравей". Нищо повече. Само това. Можеш ли да го направиш... Трябва да го направиш. Направи го 20 пъти. Със 20 непознати момичета. Някои ще отминават и няма да те поглеждат, други ще ти отвърнат, трети може и да се спрат да те питат дали се познавате...това няма значение просто се усмихваш и ги поздравяваш. Ако се спрат, опитай се да си спокоен и да задържиш разговора колкото можеш. Дори и да са две три приказки и нищо да не ти идва на ум. Ти не ги познаваш и те не те познават...сега те са без значение...тяхната реакция не бива да те обижда по никакъв начин...те реагират само на поведението ти...и с опита то ще се коригира в правилна посока....Сега целта ти е да достигнеш точката когато ще се чувстваш комфортно да подхождаш към непознати момичета все едно говориш на пътен знак...и това вътрешно състояние трябва да го постигнеш сам, няма друг начин.
Направи го...утре непременно кажи "Здравей" на 20 непознати мадами...дори само с това като начало ти гарантирам, че ще си по-напред от 80% от хората по форумите.
След това ела и напиши какво е станало и Как си се почувствал...просто това е най-голямата услуга, която можеш да си направиш в момента. Това не е литературен кръжок, за да напреднеш трябва да излезеш, само с четене нищо не става. Ако искаш реална промяна Наистина го направи. Ще очакваме да разкажеш как е минало. Не отлагай. Късмет. Smiley

Привет Дракула. Аз пик-ъп теория никога не съм чел, незнам от къде ти хрумна, че съм го правил. Благодаря за загрижеността, но да излизам и да заговарям непознати съм имал нужда преди 11 години, когато на първата си среща с момиче( от mIRC), изпих 400 грама водка на сухо, от притеснение. Аз много отдавна съм достигнал точката на заговаряне на непознати момичета без притеснение, все едно говоря на пътен знак, и вътрешното състояние съм го постигнал, но не го правя с всяка а само когато ми е нужно да се разведря- примерно на опашка в банката, и когато усещам нужда да го кажа. Нещата си се получават много добре, но все пак го правя просто за да ми е интересно няколко минути, но когато съм настроен по друг начин и ми идва отвътре и имам желание, може и нещо повече да се получи. Все пак не разбрах в каква връзка ми ги каза тези неща. Сега по темата и моите коментари на тактиките ти. Може да си помислиш, че издребнявам, но не това е била целта ми. Целта ми беше нещата които не разбирам да разбера защо трябва да се правят и какъв е смисълът/ползата да се правят. Пак казвам с повечето твои неща съм абсолютно съгласен, и може би дребните детайли не са от такова голямо значение, но все пак тогава така съм го видял, така съм го написал.
За мен по-съществено е темата от втория ми коментар. А именно Как става да си наясно със себе си, ако не си бил наясно със себе си преди това? И какво означава за теб да и наясно със себе си?  Как става да приемеш себе си, ако преди това не си приемал себе си? Как става да се уважаваш и цениш, да знаеш какво искаш?

С уважение
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 12, 2011, 08:07:43 »

@ Drakyla - статията наистина е готина. Само да те питам ти ли я писа, или я сглобява от различни мнения във форума?
Активен

Бъди Слънце!
Drakyla
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 159

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 21, 2011, 11:11:35 »

Мараба,
Иска ми се да съм по-адекватен в отговорите си, но сега като нямам интернет в къщи и пиша крадешком от работа...

Monolith,
?Само да те питам ти ли я писа, или я сглобява от различни мнения във форума??
Така е наблюдателен си, втората половина от статията вече я бях написал като отговор на vankata91.

tigerCSKA,
Бях драснал дълъг пост обаче не го сейвнах и се прееба...както и да е...казваш, че нямаш проблеми да заговаряш мадами, имаш увереност и прочие....ако наистина е така, поздравления, но аз останах с впечатление от постовете ти, че имаш тотално грешни нагласи и убеждения за жените. Дано греша.

Щом не си чел теория, ако искаш прегледай оснoвните статии в сайта или книгата Badboy Lifestyle. Не задълбавай много в четене, в пикап литературата нещата се повтарят и предъвкват, като просто са написани в различен стил.

Цитат:
?Целта ми беше нещата които не разбирам да разбера защо трябва да се правят и какъв е смисълът/ползата да се правят.?

Тези неща работят само ако се прилагат. Смисълът и ползата от практикуването е, че работейки съзнателно от вън просто това те променя и отвътре с течение на времето, независимо дали го осъзнаваш или не. Ползата... Да си по-ефективен в общуването с хората, да се чувстваш винаги уверен в себе си, да се запознаваш с нови хора, да имаш уменията да свалиш момичето, което искаш....да си по-успешен и пълноценен. Това е самоусъвършенстване, личностна промяна или както искаш го наречи...хората са го кръстили пикап. За да го правиш не означава, че си сбъркан или нещо не ти е наред...напротив, това е за хора искащи да се развиват и да успяват...
Начини различни и много...йога, НЛП, хипноза, самовнушения...ако искаш опитвай нови неща...това са други техники, с които подобно на пикапа,  въздеистваш на вътрешния си свят и се опознаваш. Но всичко трябва да преминава през теб, ти да си ресурса на вътрешните си състояния.

Разбира се всичко зависи какво искаш и каво целиш...ако в момента си щастлив и свободен със живота си и хората около теб просто си гледай кефа и това да ти е като полезно хоби и ивестиция в себе си.

Непременно прочети романа ?Шогун? от Джеймс Клавел...неверотна книга...формира мироглед.

Miracle, пише много точни неща не се обиждай на никой от каквито и да било форуми...извличай полезното...аз така правя.

Респект пич, дерзай.
Активен
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 23, 2011, 14:48:23 »

Цитат: Смисълът и ползата от практикуването е, че работейки съзнателно от вън просто това те променя и отвътре с течение на времето, независимо дали го осъзнаваш или не.
Аз не съм питал за смисъла и ползата от практикуването. Аз просто те попитах защо да правим еди кое си действие. Сега ще се опитам да обясня по-подробно.

Ти даваш еди какви си съвети направете това, направете онова. ОК, супер.
Да си преставим че ми даваш съвет като видите момиче, усмихнете се.(за да ти е по-лесно да ми разбереш мисълта)
Аз те питам да ама защо да се усмихваме, какъв е смисълът.(и идеята ми е била как точно тази усмивка ще подейства)

Можеше да ми отговориш така- Защото като се усмихнеш, излъчваш позитивна енергия, и даваш сигнали че харесваш жената и караш жената да се чувства добре и да те желае.
А ти ми отговаряш- ходи и се усмихвай, ползата и смисълът са че ще си легнеш с нея.(или че ще станеш по-добър в свалките, все тая)
Разбра ли сега къде се разминаваме?
Не си задължен да ми отговаряш. Благодаря. С уважение
Активен
GraffitiMan
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #19 -: Април 30, 2011, 21:16:25 »

Интересен и добър пост! Smiley Smiley
Активен

Искам значи "мога", не искам значи "търся си оправдание"!
aneliaivanova86
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #20 -: Юни 17, 2011, 13:31:17 »

Цитат
цитат: Може и да не си най-добрия в очите на някой си...важното е да си достатъчно добър в собствените си очи.

Как става така да си достатъчно добър в собствените си очи?

Трябва да си наясно със себе си, да се приемаш какъвто си, да си знаеш цената. Да се уважаваш и да се цениш, да знаеш какво искаш, да имаш принципи и мнение, който да отстояваш...Това формира личността ти, характера ти...и рефлектира върху начина по, който те възприемат околните......и не става от днес за утре.
Ако си мотивиран да се развиваш ще напредваш.
Мързи ли те, загиваш.
Здравейте, поздрави за темата, мисля, че тези теми са много полезни за момчетата. Това когато едно момче е наясно със себе си, знае какво иска и прави всичко(легално  Smiley ) за да го постигне е почти мъж  laugh
Активен

muldaveca
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 151

Профил
« Отговор #21 -: Януари 13, 2012, 02:51:14 »

Момчето според мен няма ли да е по - лесно ако сме с wing?Какво препоръчвате?Кое е по-ефективно?Или зависи до колко е митивиран пикъп артиста.Според мен трябва да си разменим контакти и да пикапваме понякога като група
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3793

Профил
« Отговор #22 -: Януари 13, 2012, 10:26:50 »

Като голяма група избягвайте, че плашите пичките.

Най-добрите варианти за пикапване са (в намаляващ ред):
- с един добър уингмен.
- с група няколко добри уингмени (но се разделяте на двойки/тройки, освен ако таргетите не са също голяма група)
- сам
- с един лош уингмен
- с група лоши уингмени
- с група приятели АФЦ-та, в дискотеката, харчейки пари за бутилки във ВИП-а, с надежата това да ви замести играта.

Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #23 -: Юни 10, 2012, 22:06:01 »

Като голяма група избягвайте, че плашите пичките.

Най-добрите варианти за пикапване са (в намаляващ ред):
- с един добър уингмен.
- с група няколко добри уингмени (но се разделяте на двойки/тройки, освен ако таргетите не са също голяма група)
- сам
- с един лош уингмен
- с група лоши уингмени
- с група приятели АФЦ-та, в дискотеката, харчейки пари за бутилки във ВИП-а, с надежата това да ви замести играта.

Гледам, че си забравил най-добрият вариант... пикапване сам!

Активен

CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #24 -: Юли 21, 2012, 15:25:38 »

Здравейте ,
темата много ми хареса.Особено за новак в тази материя упражнението с усмихването и поздравяването на жени много ми допадна.Така поне 1/3 от страха за заговаряне ще бъде преодолян а после....... Wink

Сега един принципен въпрос : Заговаряш момиче на бара , има известен интерес, но казва че чака компания , т.е. мъж.В това време мъжът идва.Какво правим?
Активен

Никога не се отказвай .
mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #25 -: Август 17, 2012, 20:26:27 »

Принципен отговор - запознаваш се с мъжа и си продължаваш сета. Трябва да се научиш да можеш бързо да превключваш от единичен на двоен сет и т.н. Идва мъжа, ти "здрасти, ко стаа, тука с Мимето тъкмо си приказвахме за... ти кво мислиш". После по някакъв начин е добре да разбереш дали са гаджета и според обстановката действаш. Smiley
Активен

demhios
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #26 -: Септември 12, 2012, 22:31:33 »

Респект !  Продължавай да пускаш такива полезни теми.
Активен
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #27 -: Декември 11, 2012, 20:00:21 »

Много полезна тема!
Имам доста да работя по себе си признавам си
Не ми е розово положението.
Само оплесквам нещата досега.
Искам ако мога да влезна час по скоро в релси,че иначе - лошо!!
   на 20 съм вече все пак а пък съм доста зле все още Sad
   сега прочетох за първи път тази статия и много ми допадна Smiley
Поздравления!!!!!!!!
Иначе форума го намерих съвсем случайно,докато пишех нещо от сорта как да сваля момичето, което харесвам или как да и отговоря, ако ме пита за някакъв съвет
 Много съм доволен че ви намерих Smiley
Поздрави още веднъж и се надявам да ми помогнете ако имам въпрос или някаква
ситуация , в която не зная как да реагирам Smiley
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
Ivan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил