Tyxo.bg counter къде ми е грешката
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 23, 2020, 18:03:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: къде ми е грешката  (Прочетена 2567 пъти)
lindeman_
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« -: Ноември 30, 2007, 15:30:08 »

Излизаме с колеги една вечер на дискотека. Една колежка си води нейна приятелка (6-7). Първо се  бяхме сабрали в една квартира 10 човека. Там имах малко рапорт с нея, след това се качихме на 3 таксита и айде на дискотека. Вътре също рапорт, малко кино, к&ф, .. танцувахме .. по едно време тая ми вика "ти какви с какви танци се занимаваше" (понеже се познавам от няколко месеца с нея, само по дискотеки сме се засичали и съм и казвал, че танцувам) и и казвам нали, и тя "знаеш ли, че в панаира ще има някакъв салса фестивал..."
Говорим си малко, след което губи интерес и отива при колежките да ги викне да отидат до тоалетната. Аз през тва време си обикалям бара и гледам за други мацки. Когато се върнах при компанията, тая се беше сдухала нещо и стоеше до масата и гледаше на някъде .. В същия момент една друга мацка ме дръпна да танцуваме. През това време "таргета" беше дръпнат от някакъв пич от саседната маса .. ония баровци .. водки, текили, натурален сок, редбули .. и я черпят текила .. и така явно от слабото кино, и от безинтерисоваността от моя страна тая отиде при онези пичове. Тръгваме си компанията, а тя остава в дискотеката при тях. След това незнам... къде и какво съм пропуснал?
Активен

Нема правда, нема ред, вади куро и напред!!!
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1577

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2007, 16:26:00 »

и така явно от слабото кино, и от безинтерисоваността от моя страна тая отиде при онези пичове.
Сам си си отговорил гледам... при това съвсем точно и ясно...

Anyway, понеже темата е интересна - значи има сериозна разлика в това да не се държиш нийди и от друга страна пък съвсем да си незаинтересован. В конкретния случай - трябваше да седнеш до нея, да си поприказваш с нея, да и дадеш малко валидейшън - особено ако до сега си я отсвирвал само. Примерно "Знаеш ли какво - много ме кефи усмивката ти - Като се усмихнеш и цялата грейваш някак си - засияваш... я покажи как можеш да го направиш .... не не - постарай се повече ... бла бла". През това време си тестваш киното - галиш я по ръката докато и говориш и т.н. - малко Рапортърски теми - разправяш за себе си - неква интересна случка - може да е свързана с танците, може и да не е - питаш я разни неща за нея "Ти с какво се занимаваш?"... "разкажи повече".../SOI/, пак кино. Нищо кой знае какво... Всъщност проблема ти е бил в това, че тя е 6-7. Не си мисли, че ти филосовствам глупости, самият аз съм цар на това да се държа неебателно и да губя сетове с 6-ци, 7-ци /по сходен на твоя начин/... Просто докато се опитваш да си отговориш на въпроса - всъщност кефи ли те или не те кефи тая 6-ца и почваш да се дразниш чак, че трябва да се занимаваш с нея и това си дава отражение върху Играта моментално...

А за ония "баровците" - споко - най-много да са я поначерпили и толкоз - после си е заминала. /що да не приеме безплатна почерпка? - кой отказва?/. Такива случки бол във всяко заведение. И после що жените били такива, че искали да ги черпят - ми то секи 2ри в заведението предлага да ги черпи - при това без значение от ранга - малко да се е наточила и се почва... аз съм се блещил как 2-ки и 3-ки /по мой ранг - демек жени, които ме отвращават и на тях посмъртно не мога да се надървя/ - ги черпят и им се натискат...

-SL
Активен

I'm a very special kind of monster
Vortex
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2007, 16:48:35 »

Цитат
"ти какви с какви танци се занимаваше" (понеже се познавам от няколко месеца с нея, само по дискотеки сме се засичали и съм и казвал, че танцувам) и и казвам нали, и тя "знаеш ли, че в панаира ще има някакъв салса фестивал..."
За мен това си е приятелски разговор. Не долавям искрата, която би трябвало да има.
Аз бих намалил рапорт-а и бих я поизпържил малко. "ти какви с какви танци се занимаваше" - ориенталски, ама в съвсем нормален тон.
"знаеш ли, че в панаира ще има някакъв салса фестивал..." А ти знаеш ли че нослето ти вибрира докато говориш.
Смисъл пак си води нормален разговор, но не и давай всичко безплатно.
Активен
Andrey
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2011, 19:11:01 »

Slayer, подкрепям мнението ти изцяло...
Активен

Живей един път,но както трябва - слънцето няма цяла вечност да те радва...
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: