Tyxo.bg counter Първа стъпка в пикъпа
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 23, 2020, 18:30:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа стъпка в пикъпа  (Прочетена 3958 пъти)
JT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« -: Октомври 04, 2010, 19:35:42 »

Нов съм във форума и изцяло в пикъпа . Попрочетох доста теми и потренирах дълго време в нас пред огледалото някои опънъри и рутини . И след като понасъбрах смелост днес заговорих една поне в моите очи 8 ца ,която учи в моето училище / от разговора разбрах че е 9 ти клас , аз съм 10 ти / Полафихме си и и пожелах приятна вечер когато слязохме на общата ни спирка и пътищата ни се разделиха  Smiley Поне според мен създадох определен интерес , гледах да казвам ,колкото се повече по-малко неща за мен . Надявам се утре да я засека отново и тоя път да взема номер / скайп

Благодарско на всички гурута във форума . Без вашите съвети и разяснения на играта нямаше да събера смелост да започна това начинание ! Надявам се да навляза за в бъдеще по-сериозно в пикъпа ! Отново , благодаря !
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2010, 20:50:49 »

Добре дошъл!
Ще очакваме репорти за успехите и неуспехите. И разбира се ще помагаме с каквото можем!
Наслука Wink
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
turboget
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 495

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2010, 04:18:41 »

Браво, хареса ми това, което прочетох :-)

Цитат
гледах да казвам ,колкото се повече по-малко неща за мен . Надявам се утре да я засека отново и тоя път да взема номер / скайп

Не е нужно да премълчаваш. Даже е добре ако и дадеш да разбере, че твойта уста може да говори, по-много и хубави неща, както и в уверен тон. Това ще ти даде точки, а в един момент може да я бъзнеш, че е срамежлива  angel Вмъквай историйки, които да ти дават стойност (DHV- примерно: Бях на ски в австрия с най-добрата ми приятелка, беше егати красивото, много са готини там хората ей! А пистата беше много стръмна и само каква е скороста  Cool , чувството е УНИКАЛНО... мисля, че разбра какво имам предвид)
Скайп не взимай, така и така сте в училище и се виждате всеки ден- има си мисли зад този съвет... или обясни защо евентуално би и взел скайпа, след което помисли дали ти трябва.
Телефона е друго нещо, ползвай го да се видите през уикенда- най-добре по-скоро :-)
Желязото се кове докато е горещо.

Успех!
Активен

Another day but not a challenge
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 226

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2010, 19:55:19 »

Успех момче, мани скайпа, най-много до приятелство да те доведе.
Активен

Животът е кратък и след това умираш, нали знаете?
TheJerk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 54

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 07, 2010, 15:53:30 »

Добре си се справил като за първи път  Tongue

Макар, че повтарям всички горни мнения .... Скайп не взимай !!!!! Не ти трябва + това щом говорим за 9- 10 клас съм почти сигурен че тя сама ще поиска твоя ... Даже ако иксаш се направи на гъзар и и кажи, че не си го е заслужила  Roll Eyes а пък ако и го дадеш не прекалявайте с чата ..... истината е във face2face зарибяването  Cheesy

Айде успех от мен в PickUp-а Smiley ....
Активен

Don't take the life too seriously .... you will never get out alive from it ![/i]
JT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2010, 16:43:03 »

Добре се развиха нещата , момичето проявява интерес , но като научих някои детайли относно нея се отказах от по-нататъшно развитие на нещата .  Grin Проявява интерес тя , но аз вече не . Я кажете добри места за пик ъп в тоя студ във Варна ? През лятото улиците са пълни , но сега не е така положението . Ако може някой по-опитен пикапьор да драсне някои локации , където е забелязал ,че има сетове редовно ...
Активен
TheJerk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2010, 17:16:30 »

МОЛ Варна ....... и всеки друг Мол ... където и да е ... това е мястото .. там има най-много и е топло  laugh

А тайна ли е какво ти е казала тя за да загубиш интерес ?  Huh?
Активен

Don't take the life too seriously .... you will never get out alive from it ![/i]
JT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 10, 2010, 17:26:07 »

То е на база мои вътрешни убеждения . За мола ми е ясно , но ми е малко далечко , тъй като живея в близост до златни пясъци до свободния университет / е тука ако не бях на 16 , а на 20 + щеше да е идеалното място за пикъп / , нещо по към центъра по би ми свършило работа . Не че не посещавам мола редовно де  Grin Целта ми е да вървя напред , стига афц поведение спрямо момичетата , време е да се взема в това отношение в ръце и да се усъвършенствам , колкото се може по-добре . Изчетох доста материали в сайта , както и в някои чуждестранни . Изключително ми е интересно , само остава да превъзмогна вътрешния страх и да се пусна по течението . И да истина е , и да ме отрежат няколко пъти , а дори и доста повече , ще бъде по-добре отколкото да не опитвам въобще .  Smiley Иначе на външен вид смятам ,че изглеждам достатъчно добре . Обличам се сравнително стилно и елегантно , в лице съм добре . Малко ми е проблем ,че не съм много висок , по-скоро преди ми беше проблем , последно време се поиздължих достатъчно ,а и виждам ,че продължавам да раста с добри темпове . Астегматик съм , но и това не ми е проблем , мога да сарджвам и без очила ... Доста би ми помогнало да намеря някой , с когото заедно да упражняваме пикъп . От една страна мога да предложа на някой от приятелите ми , но не мисля ,че са подходящи , ще им се стори леко глуповато идеята . Ако има някой на моята възраст горе долу във форума от Варна да пише на ЛС да обменим координати .
Активен
TheJerk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 10, 2010, 19:50:56 »

амии незнам какво имате във Варна по центъра ... така че немога да ти помогна много .... но например предполагам, че имате TeraNova   Huh?

Ако имате отиваш там ... забиваш се пред дамските аксесоарчета (дрънкулки, обички и т.н.) и като видиш някое сетче използваш например оупънъра с подаръка за приятелка... (макар, че аз не обичам заучени неща ... и предпочитам да импровизирам)  Cool

Ти: Здравейте момичета! Мога ли да ви помоля за съвет ??
Те: бла бла бла
Ти: Една приятелка има рожден ден и искам да  и купя нещо хубаво, но немога да избера ....

от тук нататък си продължаваш разговора ...

Като цяло ... можеш да си  пикапиш навсякъде ... така че не търси определено място, на което да се закотвиш и да чакаш като рибар златната рибка  Wink
Излез на улицата, в парка ... вечер в някоя дискотека ( все пак не всичко се свежда до DayGame)  Roll Eyes

Enjoy !!!!  Smiley
Активен

JT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 10, 2010, 21:20:12 »

Благодаря за добрия съвет , ще го пробвам следващия път като се освободя . Смятам да си поставя за цел примерно да излизам за точно определено време първоначално . Например казвам си от 2-4 днес пикъп , после други занятия . Само че в тоя студ по улицата и парковете хора почти няма , затова и потърсих съвет за дневна игра .
Активен
Unknown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 185

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 13, 2010, 13:27:13 »

Цитат
Ти: Здравейте момичета! Мога ли да ви помоля за съвет ??

Slayer-a съветва да не не се молите, въпреки, че на Запад, хората се извиняват и са учтиви.
Активен
ToxicBeware
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 05, 2011, 15:05:08 »

Аз пък от риалитито "The Pickup Artist" с Мистъри разбрах точно обратното - да не ги питаш.Отиваш и казваш Здравейте момичета, трябва ми вашето мнение или трябва ми вашият съвет, а не Мога ли да ви помоля за съвет ?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: