Tyxo.bg counter Първият сет
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 13, 2019, 05:47:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първият сет  (Прочетена 1510 пъти)
ToxicBeware
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Февруари 04, 2011, 20:11:51 »

Здравейте момичета и момчета, сега ще ви разкажа за първите си практически стъпки в пик-ъпа  Cheesy Cheesy.След около седмица четене във форума и писане на коментари дойде и времето, в което трябваше малко да попрактикувам пик-ъпа.Днеска след даскало с приятелите отидохме в мола да разглеждаме някакви дрехи.След обикалянето решихме да седнем и да хапнем нещо в Бъргър Кинга.Аз бях решен днеска да си набележа някви таргетчета и гледам гледам на масите само някви стари хора тук таме някви 30-35 годишни жени.Та ядеме си ние спокойно и изведнъж се изсипаха 2-3 готини сета.Харесах си някви какички  Grin към 20-21 годишни(Аз съм на 16).Бяха супер готините блондинки.Едната беше поне 8-8.5, а другата 6-ца.Като ги мернах викам тия двете ще са ми първите, които ще заговоря.Те отидоха, поръчаха си нещо и седнаха на масите.Аз през тва време се дъхам и разправям на приятелите, че са ще ходя при тях да ги заговоря, но докато си се дъхам изведнъж самочувствието и увереността ми се срина и почнах да мисля какво да направя, как да го направя, какво ще си помислят за мене(точно както мисли едно АФЦ).След 5 минути мислене се сетих за темата на ilian за алфа поведението и просто без да кажа нищо станах и се запътих към момичетата.Отидох при тях и просто казах:
- Здравейте момичета.Бърз въпрос - с приятелите са ще ходим на един рожден ден на една обща приятелка и много се чудим кво да и купим(през това време, докато говоря се обръщам и към двете и сложих ръцете на масата), тя си има всичко и сведохме списъка до някакъв домашен любимец - кученце или зайче.Вие кво ни предлагате?(Тоя опънър го видях някъде из темите)
6-цата ми вика еми кученце, щото по-лесно се гледа и по-готината се съгласи с нея като кимна.Аз им викам е що така мислите то трябва да се разхожда почти всеки ден(докато гледам таргета(8-цата)).И тя ми казва еми и без това е по-готино да и подарите някакво малко кученце, аз повече харесвам кучетата  Roll Eyes.Аз се съгласих с нея и попитах кой е най-милия подарък който те са получавали?6-цата се изцепи с коте  Embarrassed Embarrassed Аз не знаех как да реагирам, щото се бях препотил 3 пъти вече  Embarrassed и и викам ама верно ли ?  Embarrassed EmbarrassedТя ми измрънка нещо не си спомням вече.В тоя момент зацепих и не знаех кво да им кажа  Undecided.Изтърсих просто еми добре момичета мерси за съветите(хванах 6-цата за рамото и им казах чао(по-точно довиждане ако има значение)).Казаха ми и те чао и си тръгнах.Останах с впечатлението, че са много мили момичета, изкефих им се, а се изкефих и на себе си за увереността.Не отидох с някаква цел - телефон, скайп, фейсбук  Smiley, а просто да докажа на себе си че не е толкова страшно и да започна да мисля, като алфа и да не ми пука за тях - дали ше ме отрежат.Благодаря много на МЛЪКНИ, който ме надъха да го направя  Cheesy Cheesy.Приемам всякакви критики и ще се радвам на коментарите.
Активен
Milenov
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 257

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2011, 20:45:54 »

От една седмица четеш и си направил това с 20 г момичета? Браво много добро начало  Wink Всичко си направил добре както трябва . Това ,че си се престрашил с 20 г. какички показва, че имаш хъс и без проблем ще сваляш и тия на твойте години. Научил си някой друг израз/реплика супер!Това е началото.След време сам ще си измисляш опънери на момента и ще си още по самоуверен.

Важното е да знаеш ,че когато тръгнеш да заговаряш някое момиче ,то също е човек като теб.Тя не е нещо "божествено" ,което не можеш да имаш.Без страх ,съмнение отиваш ,заговаряш и квото стане!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: