Tyxo.bg counter Коментари за /workshop-а/
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 20, 2019, 06:25:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Излезте от историята, която ви дърпа назад. Стъпете в новата история, която искате да създадете." Опра Уинфри

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през март 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Коментари за /workshop-а/  (Прочетена 306 пъти)
crowolf
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Февруари 17, 2019, 20:52:52 »

Опитът ми в /играта/ до този момент беше много теория и малко /cold apporach/ от Слънчев Бряг преди 2 години. Много пъти съм мислил да изляза и да заговоря някое момиче, но не съм имал топки да го направя. Писна ми да съм бъзльо и реших, че щом не мога сам да се бутна, ще се освободя от оковите с помощта на експерт. Известно време след уъркшопа все още мозъка ми асимилира какво се случва. Сякаш виждам нова реалност.

Ето ви някакъв опит за /field report/:
   Днес беше един необичаен ден, който със сигурност ще помня. Преди няколко дена реших, че съм готов за промяна и ето: 5 часа сутринта съм на автогарата и си хващам автобуса към София. По-късно в 94-ката, по път за срещата слушах надъхваща музика, а в подлеза до /СУ/ се пусна "Eminem - Till I' Collapse" и това беше черешката на тортата.

Отивам в уговорения час на уговореното място. Не след дълго дойде и Илиян.  Следва теория, лаф и влизане в стейт. Евалата на Илиян за позитивния /vibe/, който излъчва. Обсъждаме някой неща относно мен и играта като цяло. Оказа се, че говоря по-тихо от колкото си мисля. След някакви 20 минути дойде още един пичага, на който това му беше 2-ри уъркшоп.

Излязохме и играта започна! Едно момиче вървеше към нас, но мозъка ми в този момент е замръзнал и не го отворих. Пича влезе в няколко сета, докато аз набирах сили да направя първата крачка. Първият ми сет беше много странен. Не помня как отворих, ама забих и просто я гледах в очите. Grin Някъде около 12:30 се запознах с една полу-арабка до Софийски и отидохме на едно кафе наблизо. Там се настанихме на нещо като диван. Момичето беше симпатично и разговора вървеше леко, но беше предимно приятелски и допуснах някои грешки, които съм отбелязал по-долу. По едно време се сетих да погледна часа и беше 13:45. Въобще не усетих как е минало времето. Казах й, че имам уговорка към 14:00, защото от една страна не знаех как да прогресирам с този сет,а от друга - исках да се връщам към обучението. Взех и номера и отпътувах към момчетата.

Следобяда пообикаляхме доста и отваряхме и двойни,тройни сетове. По някаква случайност, повечето единични сетове, които заговарях бяха жени с години над мен, някои дори с 10. Взех няколко инстаграма. Може би за пръв път в живота си разбрах какво са /reject-ове/ и осъзнах, че не е нищо особено. А и на всичкото отгоре имаш моралната подкрепа на колегите. Някои момичета директно ми казаха, че нямат интерес - което уважавам, защото ми спестяват загубено време. Най-лошото, което може да се случи е момичето да не те отрази, което също се случи на няколко пъти (предимно заради /half-assing/ и слаба тоналност) и не е нищо особено. Егото ми понесе /damage-а/, който заслужава.

Какво научих:

- Социалната кондиция играе много голяма роля. Жените са скрити лимонки и въобще не са толкова безобидни колкото изглежда. 

- Теорията и Практиката са все едно Северния и Южния полюс. Много хора са свикнали с менталната маструбация от /overload/ на информация. Ако не можете сами да излезете от този капан - Точно затова е създаден този /workshop/.

- Говоря по-тихо от колкото си мисля. (сигурно доста често срещан проблем)

- Прекалено съм логичен. Липсва /man to woman frame/. (относно това направихме упражнение, което ми промени мирогледа)

- Излизам от сетове твърде рано.

- Играя го много /safe/. След упражнението разбрах, че не е толкова страшно да съм по-директен и да се държа мъжки.

- На  /workshop/, не е от полза да сте претенциозни. Да имаш високи стандарти не е лошо, но тук става въпрос за практика. Колкото повече - толкова повече.  Wink

- Бях реактивен на моменти.

- Повечето момичета имат уважение към самия акт, че ги заговаряш, защото не е често срещано явление. Повечето реагират позитивно.

- Ако не сте /pickup-или/ до сега ви съветвам да имате идея за някакви /opener-и/ или рутини. Аз не си бях написал домашното, но Илиян ми съдейства и нещата станаха.

- Storytelling. Да вкараш събеседника в твоята реалност е фундаментално. Умението да разказваш хубави истории помага доста.

- Въображение. Като виждам с каква лекота Илиян може да импровизира истории и случки на каквато и да е тема се изумих. Може би от негледане на филми и нечетене на художествена литература ми е спаднало въображението. Трябва да намеря някакви методи да си го тренирам, а може и с /rant-ване/ в огледало или на някоя стена.

Общо взето това е. От тук нататък - практика и заглаждане на слаби страни.
Благодаря за тренинга, доволен съм и препоръчвам на всеки, който има затруднения с каквото и да е на тема /pickup/.  Cool
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: