Tyxo.bg counter ilian's workshop report...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2018, 23:38:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: ilian's workshop report...  (Прочетена 3096 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1518

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« -: Декември 07, 2006, 19:47:38 »

Предоставено от ilian_790112

Цитат на: "ilian_790112"
Първо няколко думи за себе си. Аз съм 27 годишен и започнах да се занимавам с пикап преди 2-3 месеца. За това време се превърнах от човек, който преди се притесняваше да каже "Здравей" на едно момиче в човек, способен да задържа сетове и да взима телефони. Тук е момента да благодаря на много хора, които ме научиха на много неща и които продължавам да срещам и ще срещам в играта ми на улицата. Няма да споменавам имена. Тези хора си знаят кои са. Благодаря ви!
Сега по - конкретно за Workshop-a ми със Слейър. Много често преди, когато задържах някой сет рецитирах материала си и когато си мислех да ескалирам до взимане на телефон усещах, че нямам достатъчно attraction. Сега изобщо ни мисля за това. Със Слейър научих, че дори и 2 рутина са достатъчни за взимане на телефон стига да го направиш по правилния начин, а именно правилния body language, правилния глас и най-вече - правилното калибриране в сет. В деня, когато излязох със Слейър се научих да взимам телефони, мога да кажа, че усетих наистина какво е пикап /няма да казвам колко телефона взех защото не това е най-важното/. По важно е усещането на безгранична свобода, когато контролираш сета, усещането, че го можеш, че ставаш център на вниманието, че можеш това, което малко други могат. Сега съм по-различен човек, когато вървя на улицата не гледам мацките жадно, зная, че мога да ги заговоря ако поискам и най-важното - зная, че съм ценен. Може би все още имам някакви задръжки и страхове в себе си, но вече се научих да ги преодолявам. Моите впечатления от разговорите ми с момичета по улицата са, че жените обичат да бъдат заговаряни и им е приятно, когато някой им обърне внимание. Интересното е, че понякога много красиви момичета спират, а често грозни, които никой иначе не би заговорил се държат високомерно. Това не мога да си го обясня, но не е лошо  
По време на Workshop-a отворих много сетове /макар, че общо взето нямаше много красиви момичета/ и всъщност доста често ги задържах. Имах един много интересен случай: попаднах на едно момиче, което очевидно чакаше приятеля си и беше седнала на парапета над подлеза на НДК. Отворих я и след 2 рутина и казах, че трябва да тръгвам и и поисках телефона като извадих моя да го запиша. Тъкмо и бях записал името беше почнала да го диктува, когато дойде приятелят и тя изведнъж каза, че не си дава телефона на непознати. Приятелят и ме погледна много усмихнато и дружелюбно  
Никога няма да забравя стейта ми в последните часове на Workshop-a. Отварях всеки сет, който си харесах и много често успявах да задържа разговора. Най-голямото ми постижение беше, когато взех телефона на едно момиче пред двамата приятели с които беше. Иска ми се винаги да съм в този стейт, но за това е необходима много игра. Просто такова поведение трябва да стане навик.
Преди да завърша искам да кажа две думи за Слейър. За мен беше чест да бъда обучаван и да играя с един от най-добрите пикапьори в София. Браво, Слейър! Надявам се, че ще се виждаме често на "бойното поле"!
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: