Tyxo.bg counter AFC облекло
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Март 30, 2017, 14:36:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Имаш ли кураж да ме заговориш !
Когато се съмняваш, просто направи следващата стъпка.

Пролетта идва, а с нея и готините мацки по улиците.

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец април 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: AFC облекло  (Прочетена 7273 пъти)
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 832

Профил WWW
« -: Юли 13, 2008, 20:44:40 »

Ето как се ходи с чорапки през лятото  Smiley
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1304

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 14, 2008, 11:08:14 »

Хахах, дресинга му беше уникален на тоя... чорапките къртят...  Grin Grin Grin
Активен

I'm a very special kind of monster
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 15, 2008, 13:07:12 »

Grin Grin Grin Имам някой познати които се обличат така  Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
androgenen
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #3 -: Май 30, 2009, 11:23:40 »

еми този тип мъже ,ходят така облечени, не им знам цените на дрехите, но според мене не са чак толкова по-евтини,че да предпочетеш тях

не мие  мн приятно,да обсъждам другите,че и чак да им се смея,просто искам да съм добре,харесван ид а спя с жени,ако моога да промена хората ще го сотря,ама си загубих маг. пръчкъ
Активен

Цитат на: slayer
...ние ще те успокоим, ще ти се накараме леко и ще отворим вратите на познанието пред теб. Ще ти посочим грешките, ще те напътстваме и ще ти помогнем да изчукаш стотици жени по-красиви от тази, в която в момента си влюбен.
Pro Di G.
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

The Female Pick Up Artist

Профил
« Отговор #4 -: Май 30, 2009, 13:37:56 »

Ей, Андрогенния, я научи се да пишеш поне разбираемо, че е мъка!
И стига спами по форума с мнения от типа на "хаха", за да бройкаш публикации. Иначе, подкрепям, че да се смеем на хората, е някакси злобно. Особено като те очевидно не са от тук.
Pro Di G.
Активен

Pro Di G.
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 226

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #5 -: Май 30, 2009, 14:10:03 »

За мен правилото е "не се смей на човек за нещо което не зависи от него (примерно белег или нещо такова)". За другото си се смея адски много. Защо да не се смеем, че е опънал чорапите??? да плачем ли.
Споко Pro Di G. той пича с правописните грешки няма да пропусне и поста на Androgenen Smiley
Активен

Животът е кратък и след това умираш, нали знаете?
androgenen
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #6 -: Май 30, 2009, 14:32:28 »

Cheesy ами сру за писането,но няма как да се поправи,просот не ми четете постовете,аз съм си спамерче

в тоя форум,просто пиша в тези раздели,защото са  хумористични не цапам другото,коеот е от нах-голямо значение  ПИЙС
Активен

Цитат на: slayer
...ние ще те успокоим, ще ти се накараме леко и ще отворим вратите на познанието пред теб. Ще ти посочим грешките, ще те напътстваме и ще ти помогнем да изчукаш стотици жени по-красиви от тази, в която в момента си влюбен.
Vladimir01
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #7 -: Май 30, 2009, 18:18:22 »

Кой каза чорапи?

Ето един пресен елемент от миналата седмица. Имах някакви проблеми този ден, трябваше да хода на педикюрист да ми фиксва ноктите, от много ходене по мацки се бяха натаковали... anyway, младежа с сините чорапки и слончето на емблемка ми стоплиха деня и сякаш слънцето изгря над кръгозора до с. Васил Левски  laugh
Активен

Donald :- Mickey, are you fucking lazy!

M.M. : - NAh, I'm fucking Daisy.
Pro Di G.
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

Профил
« Отговор #8 -: Май 30, 2009, 19:11:31 »

Кефят ме тея снимки! И к'во, вече ще ходим на лов за чорапи лятото, мацките ги заебахме Wink Неке търсенето на най-абсурдните чорапи започне....СЕГА!
 police
Активен

Pro Di G.
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #9 -: Май 30, 2009, 21:08:54 »

Кой каза чорапи?

Ето един пресен елемент от миналата седмица. Имах някакви проблеми този ден, трябваше да хода на педикюрист да ми фиксва ноктите, от много ходене по мацки се бяха натаковали... anyway, младежа с сините чорапки и слончето на емблемка ми стоплиха деня и сякаш слънцето изгря над кръгозора до с. Васил Левски  laugh

А, виждам че си ме снимал! Що направо не попита, щях да ти кажа откъде съм ги взел дори, имаше и едни розови хавлиени със сезонно намаление.  Wink

---
Преди 7-8 години висим пред едно клубче (компютърно) и един приятел показва КАК ходели немските туристи. Вдигнал чорапите до горе, запасал тениската в шортите - те вдигнати до където може, шапка с козирка на обратно сложена. В същия момент точно зад него влиза едно момче облечено 1:1 и...сигурно посиняхме от смях.
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
Vladimir01
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #10 -: Май 31, 2009, 16:57:08 »

Питах те откъде си ги зел чорапките за да взема същите на малката ми братовчедка. Ти обаче ми отговори с достойна краткост, че тате ти е казъл да не говориш с непознати, след което заби поглед в скута си и продължи да четеш Корана...
Активен

Donald :- Mickey, are you fucking lazy!

M.M. : - NAh, I'm fucking Daisy.
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #11 -: Май 31, 2009, 22:00:22 »

Кой каза чорапи?

Ето един пресен елемент от миналата седмица. Имах някакви проблеми този ден, трябваше да хода на педикюрист да ми фиксва ноктите, от много ходене по мацки се бяха натаковали... anyway, младежа с сините чорапки и слончето на емблемка ми стоплиха деня и сякаш слънцето изгря над кръгозора до с. Васил Левски  laugh

О, тия чорапки супер много ме кефят, небесно сини, на патенца ли са, птички ли са, не знам, но това е ебаси пийкока. Трябва да си издиря на всяка цена едни такива. Ще гледате това лят SBoy модна линия 2009  Cheesy
Активен
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 226

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #12 -: Юни 01, 2009, 09:41:31 »

Sboy мога да допринерса за планувания стил Wink брачед ми ми се похвали с няква фанелка на спондх боб ли кво беше Smiley тя е синя и с чорапите ще стане бомба Wink и само влизаш в сета с супер висок фрейм и енергия  и фънито е сигурно дори и без да говориш Wink
Активен

Животът е кратък и след това умираш, нали знаете?
Kes
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #13 -: Март 15, 2010, 19:32:32 »

Има и по-лошо - такива чорапи с чехли или сандали ...  Grin
Иначе ми е направило впечатление,че много мъже от други страни (като Русия и Америка) ходят лятото с вдигнати до горе чорапи,а най-лошото е,че това не са само възрастните,но и тинейджъри... даже някои от тях са били с много яки мацки  Shocked
Активен
Manoeuvre
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 192

Профил
« Отговор #14 -: Март 15, 2010, 23:09:41 »

Sboy мога да допринерса за планувания стил Wink брачед ми ми се похвали с няква фанелка на спондх боб ли кво беше Smiley тя е синя и с чорапите ще стане бомба Wink и само влизаш в сета с супер висок фрейм и енергия  и фънито е сигурно дори и без да говориш Wink

Ти се ебаваш ама Спондж Боб е хита при 14-17 годишните мацки!Сложи и една розова шапка на Хана Монтана и си готов тийн айдъл.

П.С. Ако си си рязал поне веднъж вените е бонус!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: