Tyxo.bg counter Pick-up-a ме преобрази
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 23, 2020, 18:54:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Pick-up-a ме преобрази  (Прочетена 2092 пъти)
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 371

Профил
« -: Април 04, 2011, 12:56:50 »

Беше един хубав слънчев пролетен ден през април,но на мен въобще не ми беше слънчево в сърцето.Приятелката ми беше скъсала точно с мен точно когато нещата бяха почнали да стават сериозни.Ходех но не виждах никой около мен,чувствах се като призрак,който не знае как ще продължи по-нататък.Хората с които се разминавах бяха весели,усмихнаати,а аз им се чудех:"Тези пък защо се смеят".В тези дни след раздялата правех всичко машинално нищо не ме интересуваше.Гневях се на целият свят и само анализирах грешките си довели до тази "трагична" раздяла.Премислях,къде евентуално съм сгрешил,какво съм казал.Отговорите така и не идваха.Спомних си гимназиалните години в които много момичета ме преследваха,но заради прекомерно голяма глупости изпуснах много момичета.Казвах си"Тогава бях малък,затова ги изпусках,но сега не съм ученик,но защо пак се случва отново и отново?"Въпреки,че имах гаджета не знаех какво мислят жените,как да разбереш,че имат привличане към теб,как да ги заговориш и тн.Жените не заливаха със шийт тестове,но въобще си нямах хабер какво е това.На тези затапки от тяхна страна нямах представа как да отреагирам и затова бързо изчезваше първоначалното привличане.След последното "крушение" с приятелката ми бях решил сериозно това отношение на жените към тях да се промени завинаги.Затова като се прибрах вкъщи седнах на компютъра и написал в интернет "Знаци по които да познаеш,че една жена е привлечена от теб".Така попаднах на няколко сайта(едни добри,други не толкова).От статията ми се изясниха някои неща.Но бях жаден за промяна затова изчетох целият сайт или поне това което смятах за важно.Така карах около месец,но нещата не ми се изясниха въобще,напротив в главата ми стана голямо объркване.Разрових се отново в интернет и попаднах на pick-up.project.Само от първата статия останах като гръмнат,колко заблуден съм бил.Имах чувството,че цял живот съм спял и,че всичките глупости на които сме се учили от социалното "програмиране" са били излишни.Все едно бях открил "Светия Граал".
Малко по-малко влязох в час и след известно време се престраших да използвам наученето.Резултата не закъсня,вече гледах на света и жените по-друг начин.Няма ги глупостите с цветята и обясненията.За тази една година се промених много,има какво да се желае още,но поне съм съм се събудих от унеса в който живеех толкова години и поех по правилният път.Пътят на израстването е труден,но не и невъзможен.Благодаря на целият екип на pick-up project,че са създали този сайт с който искат да "отворят" очите на заблудените АФЦ-та. Smiley
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
marshals
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

"Fake it ...till you make it"

Профил
« Отговор #1 -: Април 04, 2011, 15:28:37 »

Много добре... Smiley
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #2 -: Април 04, 2011, 21:32:22 »

Приятелката ми беше скъсала точно с мен..

Това си е карък..как пък не е скъсала с някой друг, а точно с теб...тцтцтц..
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #3 -: Април 04, 2011, 23:05:30 »

Хубав пост, sarrion Wink Имаш +1 реп. от мен...

Не си позволявай да ме коментираш, особено в случаите когато постът ми не е насочен към теб.

приЗдрачна
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1577

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 05, 2011, 20:01:56 »

Пикапът не може да те преобрази - сам по себе си. Преобразило те е желанието, мотивацията и действията да се погрижиш за себе си и да се промениш. Евала за което... и благодаря за добрите думи от името на екипа.

п.с. Внимавай да не се превърнеш в героя от аватара си... Гот е - ама за малко... както знаеш не свършва добре Smiley
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: