Tyxo.bg counter проблемът в мен ли е ...?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 23, 2019, 14:16:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: проблемът в мен ли е ...?  (Прочетена 1237 пъти)
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« -: Април 04, 2011, 09:08:12 »

това което искам да ви кажа в тази тема и това за което бих искал да се допитама е възможно да е кометнирано много пъти до сега ...изчел съм много  относно темата  и все пак има някои тънкости , за които незнам къде бъркам .проблемът е следния .Срещнах най-накрая момиче , което според мен си заслужава .красиво е интелигентно е , разбираме се ( естествено имаме си караници ) . Но бях прочел че повечето хора са перфектни в пика ап уменията, създават привличане в жените, комфорт ...но при повечето всичко спира до там .всмисъл не са способни да задържат за много дълго момичето при себе си .Незнам дали това е така при мен ....но аз съм свикнал да се държа общо по един и същ начин с момичетата към които имам сериозни намерения.Пробемът е че понякога съм доста ревнив....това ми много голям проблем .аз никога не правя проблем на момичето ...просто и давам да разбере, че нейното поведение или това да я свалят не ме кефи ...ест тя ми вика ти си ревнивко без да се ядоаса - ( ниийди ли е моето поведение ) един алфа показва ли ревност ....ние не се сваляме вече за да се правя на много важен и да и показвам че не аз съм подаръка а тя ...може да се каже че имам чувства ..тя също .супер много държи на мен .също така не мога да намеря златната среда как да се държа с нея ...прекалено много се замислям за моето поведение ...глупаво ли е да кажеш на едно момиче , че я обичаш, да си покажеш чувствата при полоежение че знаеш че и тя има същите ...не заради друго ами защото си личи по начина и на държание .Просто понякога  тя гледа да не си го показва...всмисъл да се чудя дали е така ...да не е явно ...явно женска хитрост с която да поддържа желанието ми и интереса ми жив към нея . Иначе не е с голямо самочувствие и осъзнава че ако е гадна с мен , ще я отсвиря и ще потърся друга ( говорим ако се прави на много важна и недостъпна -просто изпитва страх и избягва това поведение )
споделяла ми е че само с мен се държи толкова мило....не и с другите и че съм и най голямат любов .
Може ли да ми кажете как бихте задържали интереса към едно момиче ....просто да бъда себе си ли....ако бях себе си като преди една година нямаше никога да съм с нея сега .ако не бях се срещнал с този форум и всички вас
знам че е строго индивидуално за всеки , но ако не друго поне може да ми кажете какви теми да прочета в тези насоки ...искам да одчертая че съм чел сао deep inner game na Angelo i bad boy life
благодаря за вниманието
Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #1 -: Април 04, 2011, 10:12:16 »

Просто понякога  тя гледа да не си го показва...всмисъл да се чудя дали е така ...да не е явно ...явно женска хитрост с която да поддържа желанието ми и интереса ми жив към нея .
Взимай пример от момичето!

Да, да и казваш често, че я обичаш е глупаво, когато можеш да и го покажеш. Така само показваш, че не си сигурен в нейните чувства и един вид искаш потвърждение.

Ревността също издава несигурност и страх да не ти я отнеме някой. Един уверен в себе си и самодостатъчен си алфа мъж не ревнува. Ако говорим на пикъп език, ревността ти сваля ранга.  Wink

"Бъди себе си" винаги ми е звучало много кухо като послание. Ами ако съм сдухано АФЦ, значи да бъда себе си ще рече да се държа като сдухано АФЦ.  Huh? Бъди това, което искаш да бъдеш! Бъди най-доброто си аз! Когато човек винаги дава най-доброто от себе си, няма как да бъде бета или омега, защото човек е това, което прави.
С две думи старай се да печелиш собственото си уважение! Изграждай атракшън и комфорт със себе си и няма да ти се налага да мислиш как да задържиш момичетата, с които си, защото всяко момиче иска да е с такова момче.
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: