Tyxo.bg counter Вътрешна игра, ранг и атракшън
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Февруари 22, 2017, 17:12:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Вътрешна игра, ранг и атракшън  (Прочетена 18628 пъти)
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 826

Профил WWW
« -: Октомври 18, 2008, 11:16:01 »

Навсякъде четем, че за да бъдем успешни в създаването на атракшън, трябва да имаме висок ранг, добра вътрешна игра, добър body language, да сме уверени и т.н. За мнозина това са абстрактни понятия, лесно е да се каже: трябва да имаш това, това и това .... Но как да се придобие? Да си повтаряш по цял ден: ?Аз съм уверен? едва ли ще ти помогне особено. Ненапразно играта е отражение на живота ти и в останалите области, не можеш да гледаш негативно на живота си и на хората около теб и да си успешен в пикапа. Защото играта започва не в момента в който отвориш сет, а много преди това. Спри за момент да четеш и се замисли: по начина по който правиш едно нещо в живота си ти правиш всичко останало. Ако ти си човек, който лесно се отказва, когато срещне някоя трудност, мислиш ли, че и в пикапа няма да стане същото? Ако започваш едно нещо с ентусиазъм и после достигнеш период на застой, ти започваш да рационализираш защо не се получава и извода до който достигаш е, че това с което си се захванал не си струва. То е твърде сложно за тебе ... свързано е с емоционално усилие и болка ... и затова е по-лесно да си седиш и да не правиш нищо. Така, ти ще имаш оправдание за бездействието си, но за сметка на това ще прекараш живота си задоволявайки се с това, което ти е подхвърлено от другите без да използваш пълния си потенциал.
    Не е лесно да си пикап артист. Ако беше лесно всеки щеше да бъде. Така както не е лесно и да си милионер. Не е лесно да постигнеш всяка цел която си заслужава ... Защото истинските неща в живота изискват време и усилия. И изискват отдаденост. Лесно можеш да научиш някой нов опънър, някой готин рутин и да постигнеш добра реакция от някой сет. А после? Това, което си, винаги излиза наяве. Ако ти си нийди, в момента в който ти свърши материала, ти ще покажеш, че си нийди. Ако увереността ти е само прикритие, това ще се разбере. Не можеш да избягаш от себе си. Но можеш да промениш себе си. Бавно, постепенно, напредвайки малко с всеки изминал ден. Колко време ще ти трябва? Не е ли все едно? Дори и да ти кажа, че са ти нужни много години, това ще те накара ли да се откажеш и да прекараш живота си в мизерия?
   На първо място, запитай се кой си? Какво искаш да постигнеш в живота си? Какви са ти целите в близките няколко месеца? А в близките няколко години? Какво точно търсиш? Увереността идва от това, да знаеш какво искаш, да знаеш какво цениш, че ти допринасяш за доброто на хората около теб, че им даваш от своята позитивна енергия и настроение. Че ти ги вкарваш във твоя свят, където те се чувстват добре. И тези неща, които даваш трябва да бъдат неизчерпаеми. Представи си, че ти отиваш да дадеш на някого един милион лева. Ще бъдеш ли неуверен? Не разбира се. Защото ти знаеш, че този човек ще спечели от тебе. Чий ранг ще бъде по-висок? Твоя разбира се. Защото даваш. А сега си представи обратния случай: че ти отиваш да му поискаш нещо. Как ще се чувстваш? Неуверено и притеснително, нали? Защото зависиш от неговото благоразположение. За съжаление повечето мъже, които заговарят жени се чувствуват по този начин. Светът в който живеем, рекламите, медиите ни предразполагат към това да търсим някакво одобрение, допълнение от другите. Чувството ни за стойност, цялата ни ценностна система се налага отвън. Затова и толкова ни е страх от отсвирване и неодобрение. Защото приемаме, че мнението на една жена, която дори не ни познава е по-ценно от нашето собствено. И как може един мъж, който цели двадесет години е бил програмиран и заставян да мисли по този начин да се промени. С много труд и усилия. Не става за един ден.
     Когато излезеш навън да заговаряш момичета, първото което трябва да си кажеш е , че днес няма да ти пука какво другите мислят за теб. Че ти си излязъл, за да дадеш най-доброто от себе си, цялата си любов на хората, които ще заговориш. Че светът е готино и приятно място, хората те обичат и ти се кефят. И каквото и да стане, ти ще запазиш доброто си настроение. Че жените искат да бъдат с теб, просто си търсят повод за това. И ти трябва да им дадеш този повод. Защо да ги лишаваш от себе си, нещо, което те толкова много искат? Просто отиди и ги заговори ... Жените са много добри в това, да улавят какво е вътрешното ти състояние. Те сякаш си имат радар за това. Само от това как си ги заговорил, от твоето излъчване те долавят как се справяш с всяка една област от живота си. Те искат да усетят твоята персоналност, кой си ти  и дали си достатъчно силен, за да ти се доверят. Когато почувстват, че си мъж на място, те ще се отпуснат и ще приемат лидерството ти. Това е пътят към успеха.  Smiley

------
*** SL: Правя темата важна.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Frisky
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2009, 15:08:03 »

Отлична статия.  Smiley
Активен
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2009, 17:02:05 »

съпоставката с даването и взимането на пари е доста добра. дори е добра идея за опорна точка при начинаещите Wink
Активен

have fun
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2009, 19:12:26 »

Представи си, че ти отиваш да дадеш на някого един милион лева. Ще бъдеш ли неуверен? Не разбира се. Защото ти знаеш, че този човек ще спечели от тебе. Чий ранг ще бъде по-висок? Твоя разбира се. Защото даваш. А сега си представи обратния случай: че ти отиваш да му поискаш нещо. Как ще се чувстваш? Неуверено и притеснително, нали? Защото зависиш от неговото благоразположение. За съжаление повечето мъже, които заговарят жени се чувствуват по този начин.

По време на обученията редовно има въпроси от типа на "С еди какъв си опънър дали мога да отворя момиче?", "Като си в заведение можеш да кажеш еди какво си?", "Чел съм че в еди каква си ситуация еди какво си не трябвало да се прави." и прочие. На тия въпроси ние повечето пъти отговаряме "Като си готин всичко може", което много фрустрира учениците, щото те искат по-конкретен отговор какво може и какво не може - да знаят какво да правят другия път. Но крайната цел на нашето обучение е не да се зазубрят някакви лафове или рутини и кога какво да правим, а да се събере достатъчно опит и самочувствие (което разбира се не се случва само в рамктие на трите дена от обучението), че когато човекът попадне в някакъв социален интеракшън (бил то с готино момиче или не), да го прави със съзнанието, че не той чака да получи нещо от отсрещния човек, а напротив - отсрещният човек има по-голяма далавера от този интеракшън. Едва тогава разбрираш, какво реално представлява играта и какви са истинските й правила.
Активен
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 12, 2009, 23:17:19 »

Но крайната цел на нашето обучение е не да се зазубрят някакви лафове или рутини и кога какво да правим, а да се събере достатъчно опит и самочувствие (което разбира се не се случва само в рамктие на трите дена от обучението), че когато човекът попадне в някакъв социален интеракшън (бил то с готино момиче или не), да го прави със съзнанието, че не той чака да получи нещо от отсрещния човек, а напротив - отсрещният човек има по-голяма далавера от този интеракшън. Едва тогава разбрираш, какво реално представлява играта и какви са истинските й правила.

Браво!
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
Manoeuvre
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 192

Профил
« Отговор #5 -: Април 09, 2009, 17:47:40 »

Подкрепям с две ръце!

И мисля да добавя,че ако си наистина уверен в себе си и притежаваш стойност нямаш нужда от никакви рутини. Както ilian_790112  каза, жените ще усещат нуждата си от контакт с теб, а не обратното.

Това е според мен най-вярната статия в този форум от доста време насам. Smiley
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1277

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #6 -: Април 10, 2009, 11:36:22 »

Това е според мен най-вярната статия в този форум от доста време насам. Smiley

Не думай...
Ние пък си знаем, че всичките ни статии и материали са най-вярни Wink
Активен

I'm a very special kind of monster
Mirkoni:)
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #7 -: Март 07, 2010, 20:53:12 »

Здравейте, всички!
Попаднах съвсем случайно на този сайт и останах адски приятно изненадан, че има толкова много разкрепостени и свободно мислещи хора, в иначе консервативното ни общество! Така че, просто нямаше как да не се регистрирам и аз! Разгледах доста от сайта и някои от темите във форума и всичко напълно съвпада с моите представи, които съм добил сам - чрез опити и наблюдения! Аз не съм типичен ПУА. Нямам проблеми с общуването с момичета, но не винаги е било така и с времето съм се изграждал още и още, но както вече казах - с цената на много време, опити, мислене и учене от собствените и чужди грешки, а ако знаех в началото, че има подобна литература и материали щях да си спестя много от това! Но важен е крайния резултат, а и човек винаги може да научи още! Поздравления за това което правите, особено ако ви прави по-щастливи и по-добри!

п.с. Чудесна статия ilian_790112 , а и от другите ти постове личи, че ще имаме общи теми на разговор като самопознанието, например !  Wink

Супер сте! И се усмихвайте, колкото се може по-често !  Wink
Активен
muldaveca
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 151

Профил
« Отговор #8 -: Януари 05, 2012, 11:01:00 »

Новак съм в сайта,но намерих много интересни статии.Сайта разкрива един нов свят в който няма страхове,няма стеснителност няма ниско самочувствие.Авторите ме възхищават много  и въпреки че не съм нийди и нямам сериозни социални дефекти смятам да излезна и да заговоря жени.Нека ме помислят за луд.Но както казват авторите "Не бъди зрител в собствения си жовот.Успех с жените на всички:)
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: