Tyxo.bg counter Жените са в изобилие около нас
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 22, 2019, 17:48:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Жените са в изобилие около нас  (Прочетена 12312 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3765

Профил
« Отговор #15 -: Декември 21, 2011, 16:57:31 »

Не е добре още във вечерта на запознаването да хвърляш цялото си внимание към един сет...
Ако ти харесва момичето, вземаш номера и да те няма.

А кога ще ебеш, като те няма? Не съм съгласен тук.
Ако пик-апа върви соу-соу, тогава да. Но ако всичко върви по план, ескалираш доколкото може (до секс, в идеалния случай).

Но вече знам как да подходя на този отговор. Нещо от сорта на "Не съм се и съмнявал, че нямаш. В смисъл, всяко хубаво момиче си има приятел, ако нямаше, щях да се осъмня, че нещо не е наред с теб". Чакам с нетърпение някоя да ми го каже отново. Smiley

Само внимавай да не те шитва "А тогава с теб какво не е наред, че нямаш гадже?"
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 935

Профил WWW
« Отговор #16 -: Декември 21, 2011, 17:19:57 »

Основно правило в клуба е още в началото да започнеш да заговаряш хора и да се приведеш в подходящ стейт. Застоиш ли се в ъгъла с бира в ръка и жаден поглед към момичетата ти си свършен.
    За предпочитане е в клубовете да се стремиш към секс за същата вечер. Само че трябва да имаш къде да я заведеш естествено - кола, стая и т.н. Трябва да си готов предварително, защото после е много трудно да търсиш. Знам, че е трудно, но ти напредвай малко по малко, като например почнеш да задържаш разговора по-задълго, да придърпваш сетовете, някъде, където да сте по-насаме и т.н.
    Телефоните не са много за предпочитане, освен ако не смяташ да обиколиш няколко клуба един след друг. Просто сетовете са малко. Пък и телефоните не са толкова истински, колкото тези, събрани от игра през деня. Бързите клоузи за по-подходящи за day game, за места, където има много жени, които бързат. Но пък ако си в клуб с приятели, трябва да внимаваш да не ти направят сечено с момичето, което си решил да отведеш вкъщи. Понякога го правят несъзнателно просто като искат да си тръгнат или да отидат на друго място.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
tedko
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #17 -: Декември 22, 2011, 16:13:30 »

Отново вечер прекарана в клубовете. Момичето беше много сладко, но приятелката й 2 на 2. Бях с тиранти и бяла ризка, и нещо се врътнаха и ме обсъдиха. Погледнаха ме и като си засякохме погледите се обърнаха. Танцуваха добре. IOI в клуб е най-важното да получиш, иначе отидеш ли при момиче изненадващо, докато си играе с телефона, няма те Smiley. Като отидох при тях лицето й грейна, една усмивка до учи направо. Викам как сте, сладури. Лесен и нормален оъпънър. От там почнахме да говорим за облеклото им, излъчването им, косите им. Моят приятел се присъеди да дръпни по-пълничката, да мога да си я обработвам моята, добра постъпка от негова страна. На всяка приказка казана от мен момичето не спираше да се смее, още по-голям IOI. Отговаряше позитивно на киното, говорих й на ушенце, и през това време си прекарвам пръстите през косата й. Беше забавно, целта е да се забавляваш, никакъв canned material не съм използвал. От месец и половина насам, единствено се пускам по течението, в противен случай си напълваш мозъка с реплики и глупости, и накрая се оплиташ... Стигам до номера, няма номер. Моят приятел през това време ми уингва и занимава другата, нямахме проблеми там, добра тактика. Той и каза, моят приятел е си хареса много твоята красавица. Тя му отговорила, да виждам, очевидно е, но тя си има приятел. А мацката не ми го каза лично на мен... Следващият път като я засека, the seed is planted Smiley
Активен
street_fighter
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #18 -: Декември 22, 2011, 20:08:50 »

Евала братле.Ето за това винаги се придържам към принципа,че винаги можеш да научиш нещо от някой.Напълно съгласен съм за това което казваш за репликите и опънърите и аз се чувствах точно така.Като видя удобна възможност и почвам да мисля "ама сега какво ще е най-добре да и кажа,какво да направя" Преди ми идваха хубави идей..но напоследък много ми се претрупа Hard-drive-а Cheesy И аз мисля че истинските PUA действат на момента и се пускат по течението.Поне според мен когато напреднеш,този вариант е най-добър.Напоследък обаче започнах да действам на мига,казвам каквото ми дойде,правя с нея каквото си искам и има добър резултат... пък и аз се чувствам по-добре :0
Активен

don't Hate the playa...hate the game Smiley
tedko
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #19 -: Декември 22, 2011, 23:22:32 »

Радвам се, че има какво да научат хората от мен. Аз съм на същият принцип, дори от най-големия глупак, нещо полезно може да се извади. Целта е импровизация, ти като си чел, чел и чел материали, знаеш за какво иде реч, просто гледай да се придържаш към фазите по свой си начин. Мразя да ме режат и тови ми е проблем, откачам, и си изгубвам целия фрейм  Embarrassed Последния месец не съм имал реджекшън, въпреки това, няколко пъти като искам номера не го дават. "Practice makes man perfect" нали Smiley
Активен
street_fighter
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #20 -: Декември 23, 2011, 01:47:54 »

искай им Email...като се замислиш...пак е контакт и дава възможност за опознаване-skype,facebook и телефон евентуално... само ,че като и поискаш email тя ще ти го даде,защото знае,че няма да я притесняваш...ако ти даде телефон..и е верен....значи на 50% работата е свършена.Обаждаш се.Прекарваш малко време с нея ( от 2- 7 часа) и чукаш.As like a taken candy from a baby Cheesy
Активен

don't Hate the playa...hate the game Smiley
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 770

Профил
« Отговор #21 -: Декември 23, 2011, 12:52:20 »

tedko като цяло си направил добра игра. Хубаво е, че почваш да се натурализираш и не ползваш зучени рутини.

А кога ще ебеш, като те няма? Не съм съгласен тук.
Ако пик-апа върви соу-соу, тогава да. Но ако всичко върви по план, ескалираш доколкото може (до секс, в идеалния случай).

Много вярно. Може да се разцъкат 2-3 сета за загрявка, но когато играеш сериозно гледаш да стигнеш колкото можеш по - далеч. Вече ако не върви работата отваряш наред докато стане. Но да бягаш от сет, който върви добре за да отваряш други няма много смисъл.

Погледнаха ме и като си засякохме погледите се обърнаха. Танцуваха добре. IOI в клуб е най-важното да получиш, иначе отидеш ли при момиче изненадващо, докато си играе с телефона, няма те Smiley.
Тц. Не е така. Изобщо не ти трябва ИОИ за да отваряш. ИОИ-тата се ползват като обратна връзка за играта ти след като си отворил (тоест ако играта върви и има атракшън, съответно има и ИОИ-та), а не за да решаваш дали да отваряш или не. Ако си засичате погледа и ти се усмихва преди да си и влязъл това означава, че просто има някакъв начален интерес. Нещо повече - ако си засечете погледите 2-3 пъти и не и влезеш шансовете за успех след това намаляват драстично.
Активен
bojidar93
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #22 -: Декември 24, 2011, 12:00:38 »

Здравейте! Първо да кажа браво на Илян за хубавата тема и mindset-a  който ни носи УСПЕХ. Ето и един рапорт вчера от дискотека, бяхме с приятели 60% момичета.Не бях в стейт ,но по едно време някаква непозната девойка седна до мен (7-чка по мойте критерии).Първоначално нямах намерения да я заговарям ( заради падналия стейт) , но се сетих за тази тема и как в такива моменти трябва да се борим с емоциите си и да не им разрешаваме да надделяват над нас и си викам ще импровизирам без рутини или заучени оупънъри каквото ми е на душата.Обърнах се леко към нея (беше си допряла раката в мойта бая съзнателно ИоИ) и я питам ''хей ти коя си?'' Тя се зарадва че я заговорих представи  се и ме пита ''А ти кой си и откаде си?'' казах и че съм от софия а тя ми каза ,че е Испанка (говореше добре български) Питах я какво прави тука тя каза ,че е дошла тука заради земетресенията (WTF?) и от там момчета ЗАБИХ КАКТО ТИТАНИК СЕ ЗАБИ В АЙСБЕРГА.Нямаше какво да кажа а момичето ми хареса и ми се усмихваше и така свърши сичко... Моето питане е такива ''забиванки'' как да ги преудолявам още съм ''нов''.И евала на всички които допринасят за форума и пускат репорти Smiley Илянски чакаме статията ''Как да играем в Клубовете'' която обеща! Smiley
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 935

Профил WWW
« Отговор #23 -: Декември 24, 2011, 15:56:20 »

Здравейте! Първо да кажа браво на Илян за хубавата тема и mindset-a  който ни носи УСПЕХ. Ето и един рапорт вчера от дискотека, бяхме с приятели 60% момичета.Не бях в стейт ,но по едно време някаква непозната девойка седна до мен (7-чка по мойте критерии).Първоначално нямах намерения да я заговарям ( заради падналия стейт) , но се сетих за тази тема и как в такива моменти трябва да се борим с емоциите си и да не им разрешаваме да надделяват над нас и си викам ще импровизирам без рутини или заучени оупънъри каквото ми е на душата.Обърнах се леко към нея (беше си допряла раката в мойта бая съзнателно ИоИ) и я питам ''хей ти коя си?'' Тя се зарадва че я заговорих представи  се и ме пита ''А ти кой си и откаде си?'' казах и че съм от софия а тя ми каза ,че е Испанка (говореше добре български) Питах я какво прави тука тя каза ,че е дошла тука заради земетресенията (WTF?) и от там момчета ЗАБИХ КАКТО ТИТАНИК СЕ ЗАБИ В АЙСБЕРГА.Нямаше какво да кажа а момичето ми хареса и ми се усмихваше и така свърши сичко... Моето питане е такива ''забиванки'' как да ги преудолявам още съм ''нов''.И евала на всички които допринасят за форума и пускат репорти Smiley Илянски чакаме статията ''Как да играем в Клубовете'' която обеща! Smiley
Има два начина да не забиваш. Първият е да си имаш нещо по подразбиране, с което да продължиш, примерно някоя история. Другият вариант е цялостна импровизация, но за тези цел трябва да си в подходящия стейт и да се забавляваш. Защото това, което изпитваш отвътре се излива навън. Според мен си забил не защото не е имало какво да кажеш, а защото си бил в нисък стейт. Когато си във висок стейт отговора ти идва автоматично. Даже напоследък често, когато съм имал добър сет после забравям какво точно съм говорил - дотолкова важен е стейта. В основата на импровизацията е да слушаш какво казва тя и от всяка дума, която тя казва после можеш да продължаваш. Като цяло задавай такива въпроси от които може да стане дълга и интересна тема. Примерно "Откъде си?" не е много добро като за начало, защото тя може да ти отговори с една дума "Испания" и после трябва да мислиш нещо друго. И все пак можеш да изкалибрираш и така.
Примерно:
- Хей ти коя си?
- Аз съм ... от Испания. А ти кой си и откаде си?
- Аз съм Божидар от София ... А ти какво правиш тук?
- Ами дойдох тук заради земетресенията ... /Предполагам дотук така е протекъл разговора ви/
Сега ти можеш така:
- А ти изобщо не ми приличаш на испанка ... Wink
- Така ли? И защо?
- Ами защото испанките са по-тъмни, а ти си бяла. Бих казал примерно, че си от ... Беларус Smiley
  Смях от нейна страна и нататък е по-лесно.
   А можеш да се хванеш и за земетресенията:
- Боже, как си оцеляла?
- ...........
- И сега си тука доволна и щастлива, а вече срещаш и мъжа на живота си ... виж какъв късмет имаш.. Wink
И при двата варианта преминаваш на емоционално ниво, а на теб точно това ти трябва.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: