Tyxo.bg counter Хайде на КИНО - или теория на кинестетиката
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 23, 2019, 14:12:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Хайде на КИНО - или теория на кинестетиката  (Прочетена 9096 пъти)
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« -: Април 08, 2012, 12:56:07 »

Напоследък оставам с впечатление, че повечето мъже около мен, "пракикуващи" пикап забравят колко е важно т.нар. КИНО. Това е ОГРОМНА грешка, защото КИНО-то е едно от най-важните неща, за да бъде една свалка успешна.
Та... да започваме.
Най-приятното нещо, което вашето тяло някога ще изпита е докосването на друг човек. Защото дори и да ви кара да се чувствате нервно или неудобно, всеки мъж обича женската ласка. Това се нарича КИНО или кинестетика.
То важи и в обратната посока - жените също обичат мъжкото докосване (естествено ако е направено правилно). ТИ можеш да се научиш как да прибавиш умението да докосваш правилно в своя арсенал като предимство, за по-успешен пикап.

Защо това е едно от най-важните неща?
- То изпраща невербален сигнал "харесвам те" (както и други сигнали в по-късни етапи на съблазнението).
- Много лесно с негова помощ можеш да разбереш как върви процеса на съблазнението, както и къде се намираш в момента.
- Много е приятно да докосваш и да бъдеш докосван от хората, които харесваш.
- Това е най-старата и най-мощна техника за съблазнение, която светът някога е виждал.
... и още 1001 причини, които няма да ви кажа, за да оставя на вас удоволствието да ги откриете сами.  Tongue

Сигурен съм, че много от вас се питат кога е най-добре да започнат киното?

Най-доброто време за започване на киното е: колкото се може по-скоро! Опитът ми показва, че досега в много малко случай са ми реагирали негативно на кино. И когато е било негативно всъщност е било шит тест - тя е искала да провери дали ако не демонстрира интерес веднага аз ще съм достатъчно настоятелен, за да остана. Някой хора, които играят "наградата" го забравят - голяма грешка! Този фрейм "Ти си наградата" ако не е подплатен от опит, адекватност и конгруентност си е абсолютно губеща позиция.

Следващият въпрос е: Как е най-добре да се започне с киното?
Най-добре е леко докосване, траещо едва миг... придружено с усмивка. Първото докосване трябва да е съвсем леко и да изглежда случайно. Следващите докосвания не трябва да са случайни.
Това поставя цялата интеракция в една много положителна рамка, а и е добро начало на флирта.

Какво е КИНО-тест? Най-общо казано, това е докосване, от което се разбира доколко добре се справяте до момента.
Възможните реакции на момичето са 3:
К+ - положителна реакция, тя ви докосва обратно, понякога за К+ може да се смята и ИОИ, след което веднага следва кинестетика от ваша страна;
К0 - неутрална реакция, продължавате с киното;
К- - отрицателна реакция, отдръпване или признак за незаинтересованост.

За мен процесът на свалката е процес на опознаване. Т.е. ти и девойката се опознавате на няколко нива постепенно. В това и е смисълът на киното. За да й влезеш в гащичките, трябва да преминете заедно през всички етапи кино. Как става ескалацията? Две стъпки напред, една назад. Това е универсалната формула, въпреки че опознаването при някои девойки става по-бързо от други. В някой случаи те ескалират. Имал съм дни (но най-вече нощи), когато след бурен танц, буквално девойката сама ме е завличала към изповедалнята.  Grin

Етапи:
1. Ранна кинестетика - това се случва възможно най-скоро след като сте си отворили устата. Мигновенно докосване по ръката, личният ми опит показва, че е най-добре да се прави в областта между рамото и лакътя.

2. След като имаме налице К+, К0 и/или няколко индекса за интерес, е време нещата да се позадълбочат. Време е да се покаже разбиране... И да се направи кино, докосване с длан, върху ръка, рамо, крак (не, не там където си помислихте... по-скоро по-близо до коляното отколкото до крайната дестинация...), за около 5 секунди, след което се дръпва ръката... С това казвате на новата си позната: "Разбирам, че имаш интерес към мен, искам да задълбочим малко нещата."

3. Рапорт-кино:
Веднъж влезли в рапорт (в най-широкия смисъл на думата), може да има целувка по бузите и челото (ако играете роля... става забавно, различно и определено приятно), погалване по лицето, преминаване на пръстите през косата на другия, "гледане на ръка", прегръдка през врата, заиграване с някакво бижу или аксесоар и т.н. Най-общо казано, трябва да я държиш с ясна представа, че знаеш какво правиш. И на нея ще й е супер приятно. Тук влиза и теста за целувка (хващате леко кичур коса, ако тя се усмихне значи е готова да бъде целуната).

4. Преходно кино - леки интимни докосвания:
- за мъжете по: гърдите, вътрешната страна на бедрата и т.н., спускане на ръката надолу през гърба към дупето й.
- за жените по: хуя (друго не се сещам?)

5. Сексуално (тежко) кино:
Дълбока целувка. По-сериозни докосвания по първичните и вторичните полови белези... ("трета база, четвърта база", "налазване", такива неща).
И естествено всичко завършва успешно, когато твойто туйто влезе в нейното унуйто.
Оттам следват постъпателно-възвратни движения, обект на други изследвания.

Когато започнете да използвате КИНО-то правилно и успешно, съм сигурен, че мацките ще ви отреагират по-положително от преди. В погледа им ясно ще се чете: "Супер яко, че се случва на мен, че се случва сега. Желая го."

Поздрави,

Д.
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 639

Профил
« Отговор #1 -: Април 08, 2012, 13:09:49 »

Интересно четиво, за което благодаря. Имаше в секцията за интернет свалките тема, защо интенет свалките са толкова трудни. Отговорът е в тази тема - през нета, няма кино Wink
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #2 -: Април 08, 2012, 14:56:57 »

Добра статия! +реп
До точка 3 го знаех, обаче това е нещо ново:
Цитат на: Daniel
Тук влиза и теста за целувка (хващате леко кичур коса, ако тя се усмихне значи е готова да бъде целуната).

@ Конс

Брат, прав си за интернет свалките, но ако трябва да сме обективни трябва да допълним, че освен кино, няма bodylanguage, няма танци, няма аромат на парфюм, няма ... абе нищо няма Wink Дори аз се чувствам тъпо, ако някоя мацка, която не познавам ми пише неща по скайп/фейсбук.
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Smiley
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #3 -: Април 08, 2012, 15:04:28 »

Много добре, само да допълня, че тези докосвания не са само за когато я сваляте, а и когато вече сте гаджета не ги забравяйте Wink
Активен
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 08, 2012, 15:57:50 »

Брво брато страхотна статия и от мен имаш +реп. Евала

П.С. Това с кичура не го знаех и аз но е страхотно просто...Ще се пробва !!!
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Grin

И да не забравяме, че това ни чака http://store4.data.bg/razputinbg/396751_10150504367049232_226549074231_8994677_1424145829_n.jpg
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 938

Профил WWW
« Отговор #5 -: Април 08, 2012, 16:56:50 »

Вече има в теоретичния раздел подобна статия:
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=495.0
   Но както и да е, ще направя важна и тази.  Wink
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ