Tyxo.bg counter Странна случка в дискотека
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Февруари 26, 2017, 23:38:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Странна случка в дискотека  (Прочетена 5717 пъти)
ace
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Октомври 19, 2008, 01:29:02 »

Здраве

Тази вечер попаднах на мн странна ситуация. Таргета е мацка около 8мица. Виждали сме се 2-3 пъти, имаше доста ИОИ от нейна страна.По същество тази вечер излезнахме заедно на диско, компанията 4 момчета и 3 момичета, всички момчета тръгнаха да я зарибяват и аз приложих тактиката на игнор, като се заиграх с нейна колежка (около 6-7) която не е мой тип. И след около 15- минути попаднах на ситуация, че момичето 6-7 се зариби супер много взе да ми пуска ръце в дънките и тн, а таргета ми тотално се изолира от мен(танцува си с останалите и ме игноририра), и я остави тя да действа. Двете доколкото разбрах са мн добри приятелки, говориха си нещо. Идеи при подобни ситуации. Аз взех решение да напусна дискотеката под предлог, че утре имам мн работа и трябва да стана рано .Взех телефона на таргета.Имах възможността да имам нейната приятелка. Как бихте действали при подобна ситуация? Игра до края за момичето, което не ви допада, за да се докопате до таргета или както аз направих пълен игнор на двете и отлагане на действията, до момента в който може да се изолира таргета
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1278

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 29, 2008, 13:15:10 »

Да,
по принцип в БГ тактиката да минаваш през приятелка, за да стигнеш до мацката, която те кефи не е много успешна. Ако се заиграеш с тази, която не те кефи - то нека е съвсем за кратко и нека е ясно за кво иде реч. Добре си направил, че не си се втурнал да се амогваш с компанията мъже - от това нищо нямаше да излезе - само ранга на шматката щеше да хвърчи много. Обаче чрез приятелката можеше да действаш. Примерно седите си вече 5 мин. с нея и гледате как "готината кокона" танцува. Ти насочи разговора към нея "Знаеш ли - Ирена /таргета/ има много приятно и готино излъчване... Но някак си ми се струва много надута - иначе си личи, че не е лошо момиче... бла бла..." - Ще ми се да я опозная по-добре - може би просто живота я е накарал така да се държи ... бла бла". Бъди сигурен, че после ще си говорят приятелките - или дори в самото диско може да я викне нейната приятелка нещо я избъзикайте. Целта по принцип на обстакалите е да ги зарибиш да са с тебе срещу таргета - нищо повече, НО иначе трябва да е ясно, че целта ти е мацката /таргета/. После дори можеш да дръпнеш таргета и да се понаправиш на психолог... Нещо от сорта на: "Гледам те - и ми се струва, че си надянала някаква маска... дъра бъра - по принцип - знам, че ти се иска да се надуваш пред всички, но това не е нужно, защото бла бла...". Тактиката е работеща, НО е много рискована /най-любимия ми тип/ - от типа на моментите - където рискуваш или тотално да я загубиш или да я спечелиш е.

п.с. дано е бил ясен поста, че бързам и на "тагадък" го написах. Ако има нещо питай...
Активен

I'm a very special kind of monster
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #2 -: Януари 14, 2009, 16:40:40 »

Хмм. Ако си много сигурен в хоризонталното си представяне и знаеш, че ще я изцедиш, има смисъл да легнеш с приятелката на таргета, защото таргета със сигурност ще разбере за "невероятната нощ, неповторимия секс и най-добрия мъж с който е била", което ти гарантира интереса на таргета и ранга ти пред нея расте безобразно Smiley
Активен

have fun
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1278

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Януари 31, 2009, 11:40:01 »

Хмм. Ако си много сигурен в хоризонталното си представяне и знаеш, че ще я изцедиш, има смисъл да легнеш с приятелката на таргета, защото таргета със сигурност ще разбере за "невероятната нощ, неповторимия секс и най-добрия мъж с който е била", което ти гарантира интереса на таргета и ранга ти пред нея расте безобразно Smiley

От какъв зор ще си лягаш с неква друга, за да стигнеш до тази, която те кефи. Уменията ти на пикапьор са имено за това, за да правиш секс само с жени, които те кефят. Аз лично не уважавам такава тактика и никога не съм я предлагал. Ако са и двете готини и ги сваляш за тройка е друг момент вече...
Активен

I'm a very special kind of monster
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2009, 22:27:17 »

От какъв зор ще си лягаш с неква друга, за да стигнеш до тази, която те кефи.

Ето това е точния отговор евала.
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 03, 2009, 17:28:35 »

От какъв зор ще си лягаш с неква друга, за да стигнеш до тази, която те кефи. Уменията ти на пикапьор са имено за това, за да правиш секс само с жени, които те кефят. Аз лично не уважавам такава тактика и никога не съм я предлагал. Ако са и двете готини и ги сваляш за тройка е друг момент вече...

не съм казал, че трябва да се насилва против волята си да ляга с жени към които няма привличане, това си е чисто безумие. Но да се обсебваш от таргета в случай, че и приятелката е готина и при нея вървят добре нещата... защо пък не? Smiley
Активен

have fun
ace
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 07, 2009, 03:58:07 »

Благодаря за мненията, но нищо не се получи.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: