Tyxo.bg counter Изплаших ги :)
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Януари 23, 2017, 20:51:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Изплаших ги :)  (Прочетена 9208 пъти)
pua-toni
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« -: Октомври 21, 2008, 15:29:05 »

Ситуацията е следната. В събота вечер съм в една дискотека сам. По-скоро не съм сам, но съм се махнал от приятелите си за да не стоим 3 пича на едно място. Разделили сме се обикаляме си дискотеката и от време на време се поздравяваме като се видим. Вземам си една водка и си стоя в периферията на диското по-далече от шума. Оглеждам това, което става около мен и виждам две момичета сгушени едно до друго. Със светло-руси, направо бели коси бяха малки може би на 18 и 16 г. Очевидно бяха сестри. Бяха много красиви особено по-голямата и тъкмо идваха в дискотеката (да бяха вътре не повече от 5 минути). Аз се усмихнах до уши и се насочих към тях, те също бяха в периферията на дискотеката. Стигам до тях и заговарям тази, която ми харесва по-голямата "Много сте сладки - много си отивате двете". Тя "Познай какви сме? - приятелки или сестри", Аз: "Сестри разбира се". Тя се захили, другата (по-малката сестра) се беше навела много за да ни чува какво си говорим защото ние на ухо си говорим за да се чуваме. Аз продължавам вече и към двете и бая викам за да ме чуват: "Нищо, че сте сестри, много ми харесваш, много си сладка" (към по-голямата), а после към сестра и "Ще ти я открадна за малко, само за един танц, нали може". Тук малката сестра включи щита да защити сестра си "О не, тя си има приятел". Но аз я бях хванал и я изтеглих на 9-10 метра по към центъра на дискотеката да танцуваме. Обаче малката не се отказа да си стои на мястото ами плътно до сестра си идва с нас. И уж танцуваме заедно тримата обаче е някакво напрегнато такова те се смущават едни други и явно от мен. Аз се усмихвам максимално дужелюбно и пак се навеждам нещо им разправям за мен от къде съм и кво съм но на тях си личи че им е пълен страх (а и там вече беше доста шумно за да се обяснявам много). И след 5 минути като свърши танца се изнизаха под някакъв предлог и на всичкото отгоре изчезнаха от дискотеката изцяло. Сега аз на външен вид не съм плашещ, може би това, че съм по-голям - на 25 съм (но не съм чак толкова голям), а може би наистина са чакали някой, я гадже, я някаква компания и затова изчезнаха така бързо.
Иситна е, че това с танца беше глупост. Може би трябваше да си седя при тях и да си приказвам в периферията, но исках да остана насаме с по-голямата сестра. Усещах, че нищо няма да стане иначе така пред двете заедно. Мислех след танца да я заведа някъде настрани и да си приказваме само двамата, което очевидно май нямаше как да стане.
Много ме смути и факта, че после буквално изчезнаха, иначе аз ги оставих като си мислех, че по-късно пак ще се пробвам на по-голямата. Даже цялата вечер ми беше тъпо заради това, явно бая съм ги изплашил.
Някакви коментари, съвети, подобни ситуации?
Активен
tfxx
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2008, 22:11:15 »

Малката като се обади, трябваше да включиш коки & фъни. 

Също така, едва ли ги интересува в началото кой си, от къде си, как се казваш и т.н. sleepy
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 816

Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2008, 08:06:31 »

Отворил си сета и после се опитваш да отмъкнеш таргета почти в началото. Естествено, че малката ще се намеси. Заговори малката, вдигни и леко самочувствието и вкарай в сета някой от приятелите си да се занимава с нея. Така, като започнеш да танцуваш с таргета си никой няма да ти пречи. И по време на танца не и разказваш кой си и с какво се занимаваш. Има време за това. Подметни някой забавен коментар. Ако настроението е подходящо можеш да бъдеш по-директен като я притиснеш до себе си и и кажеш колко те привлича. След това калибрираш в зависимост от това дали просто искаш да и вземеш телефона или да я заведеш някъде другаде.  Wink
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2008, 16:07:54 »

Дискотеките като цяло са кофти място... Предлагат много "материал", но е шумно и ВИНАГИ сета е многоброен и трудно се откъсва.
Баровете са къде къде по-добри в това отношение. Най-малкото се чува какво говориш без много много да се напрягаш. Но като цяло, по добро време за random pick-up от събота през деня... НЯМА Smiley поне за мен. И не пий алкохол, когато си излезнал с цел да се запознаваш с момичета. Идеята е да не миришеш на алкохол - за повечето жени това е отблъскващо. Постави се на тяхно място: тя е малка, беззащитна... появява се непознат, който лъха на лкохол и лекичко издава дисбаланс в стойката, и нещо й говори ... естествено ще гледа да драсне.
Активен

have fun
pua-toni
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2008, 10:55:53 »

Цитат
Малката като се обади, трябваше да включиш коки & фъни.

Това нещо като дони & нети ли е?
Ако искаш да си полезен разпиши точно какво имаш предвид и как ти би постъпил.

Цитат
Също така, едва ли ги интересува в началото кой си, от къде си, как се казваш и т.н.

Тази част не съм я описал добре. Тя по-голямата мацка ме попита всъщност как се казвам и от къде съм докато танцувахме. Личеше си, че изпитва неудобство и се опита да води някакъв шаблонен разговор просто ей така ме пита две неща. Не е имало някакво обясняване или нещо друго, а нямаше и как да има защото там музиката си беше бая силна. Разменихме по 3 реплики и това беше.

Цитат
Дискотеките като цяло са кофти място... Предлагат много "материал", но е шумно и ВИНАГИ сета е многоброен и трудно се откъсва.

Аз друго място за свалки не ползвам. Не претендирам да съм кой знае какъв сваляч, но съм имал и доста успехи там. Не съм съгласен с това твърдение, че са кофти място.

Цитат
Баровете са къде къде по-добри в това отношение. Най-малкото се чува какво говориш без много много да се напрягаш.

И тук не съм съгласен. И по барове съм се мъчил доста. Барчетата обикновено поне в центъра на София са доста по-малки като площ от дискотеките и ако заговориш дадени жени това се вижда от всички. Най-често се и чува от доста повече хора отколкото в дискотеките и рядко можеш да си заговаряш различни жени за една вечер. Гонили са ме от бар за подобно нещо - досаждане на клиентите щях да бия един барман за малко.
От моя опит в дискотеките проблем мога да имам само с някое гадже на мацката която съм избрал, а аз съм бая здрав, а и културен и това не ме е притеснявало никога.

Цитат
И не пий алкохол, когато си излезнал с цел да се запознаваш с момичета. Идеята е да не миришеш на алкохол - за повечето жени това е отблъскващо.

И какво да пия в дискотека минерална вода ли или редбулче като надутите келешчета? Излагаш се момче. Рядко се напивам и никога, когато свалям жени, но никога това, че съм си взел 1-2 водки не е било проблем. Те и мацките обикновено нещо подобно пият, я уиски, я водка, я коктейл нещо.

Илияне. Не ставаше там за дълги разговори. Дори и в периферията на дискотеката си е бая шумно, а и не ми се занимаваше с малката сестра наистина исках да я разкарам поне за малко. Това с приятелите го правя, но точно в този момент никой от тях не беше наблизо, а всичко стана за минути. Цялото нещо докато си тръгнаха беше към 10 мин. най-много.

Някакви други полезни съвети?
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 816

Профил WWW
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2008, 12:11:48 »

Не става дума за дълги разговори. Можеше просто да кажеш на малката: "А, знаеш ли, ти имаш много лъскава черна права коса /или каквото и да е там/. Аз имам един приятел, който преди два месеца се раздели с гаджето си и ти си точно негов тип.... Той е много готин пич, всички момичета го харесват, прави най-хубавите пици в София /някакво много яко DHV, за да предизвикаш любопитството и/. Сигурен съм, че ще си падне по тебе, трябва да ви запозная ..."
По този начин ще я спечелиш и тя няма да те блокира, дори и да не я запознаеш с никой от приятелите си, просто защото ще се надява някой ден да я запознаеш с него ...  Smiley
И все пак ти никога не можеш да знаеш причината, поради която са си тръгнали. Може всичко да направиш правилно и пак да загубиш сета, има хиляди променливи. Не трябва да се сдухваш от това, просто трябва да отваряш и други сетове.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
tfxx
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 23, 2008, 14:01:01 »

Това нещо като дони & нети ли е?
Ако искаш да си полезен разпиши точно какво имаш предвид и как ти би постъпил.

Прочети нещо на David DeAngelo и ще ти стане ясно какво е cocky and funny.

Цитат
For those who don't know, the " cocky and funny " approach deals with being humorous and challenging at the verbal level. Some swear by this approach however, the challenge is that not everyone can be funny. Learning humor takes a great deal of work, and timing skill. Learning to be cocky or challenging is another specialized skill the involves innuendo, double entendre, and especially subtlety. I believe this last area is where you're finding the challenge.
Активен
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 23, 2008, 15:58:49 »

...

ехехех... всичко е прекалено индивидуално за напредналите, мен лично неможеш да убедиш, че твоите възгледи са ПО-ПРАВИЛНИ, както и аз не би трябвало да мога. тук се дават съвети. Човека си избира дали да се вслуша в някой от тях или не, сам може да избере кое е подходящо за него и кое не.
Колкото и да ме човъркаш дума по дума това няма да се промени.

... Излагаш се момче ...
.. хех
Активен

have fun
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1265

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2008, 11:13:38 »

Пич,
Ето ти малко повече конкретика:

1. За това, че са си тръгнали за 10 мин. Не го мисли! Има поне 100 причини, поради които може да са го сторили и без да искам да нараня нежните ти чувства Wink ти не фигурираш в тях. Най-достоверното, което ми хрумва е компания, която са чакали и не е дошла и са отишли да я търсят на друго място или са им се обадили /може да е станало още с влизането/ да отидат в друго диско. Подобна ситуация на мен ми се е случвала десетки пъти по дискотеките. Звънка някой френд и вика - "ние сме еди къде си - и е много по-яко идвайте". Дигаме се и отиваме. Но това си е гадаене - от което няма смисъл - просто не го мисли.
2. По целият ти сет... нямам никакви забележки, може би защото удивително ми напомня на мой сет в най-голямата дискотека в Амстердам, където постъпих по подобен начин. И все пак ето ти малко насоки:
- Сета е две самотни сестри при това малки - на възраст 17 г./по твои думи/. Този сет сам по себе си е изключително съмнителен и труден. Забележи - две сестри /на тази възраст/ не излизат заедно сами, за да свалят мъже, да си търсят мъжка компания или нещо друго. Те излизат, за да се пазят една друга. Освен това се обзалагам, че са били част от по-голяма компания - почти е изключено да са ей така самички в някаква дискотека, което се доказва и от развръзката в твоя случай.
- Постъпил си много добре с подхода. Бързичко - доста директно, но като цяло съвсем правилно с оглед на мястото - дискотека - шум, няма място и време за много приказки.
- Бързият БАУНС /или по-скоро опита за такъв/. Само мога да ти кажа едно голямо БРАВО. Макар и изтъркано правилото, че "за да спечелиш една жена трябва да рискуваш да я загубиш" тук важи с пълна сила. Не трябва да се бърка обаче смисъла на това правило и той не е, че ако рискуваш ще я спечелиш, а че ако не рискуваш няма шанс да я спечелиш. В твоя случай - рискувал си - не си спечелил - голяма работа. Обаче много ми хареса лидершип частта в която показваш тотален контрол над сета /фрейм контрол = прави се каквото ти кажеш и искаш/. Питаш от учтивост /А НЕ ЗА ПОЗВОЛЕНИЕ/ малката сестра за отмъкването на голямата и без значение от отговора я отмъкваш. Направо ми стопли сърцето. Нямаш си на представа колко пичове се усират точно на такива моменти. Сигурно поне 90% щяха да почнат да се обясняват нещо - "ама защо не мога да танцувам с нея", "ама какво като си има приятел", "ама ние само за малко", "ама аз няма да я свалям", "еее добре тогава" - щяха да затънат в безмислени обяснения без да смеят просто да я хванат за ръка и да я поведат. Точно както си направил ти!  Cool
- Сега за запознаването - щом си подкарал директно - запознай се още преди баунса - няма какво да чакаш на денсинга - въпреки, че това са дребни детайли.
- За самия момент с танца. Много тънък момент. Щом не успяваш да разкараш малката кокблокърка Grin и тя идва с Вас не можеш просто така да я отебеш. Тук си се поиздънил леко. Трябваше вече на дансинга да имаш предвид, че фигуративно "сваляш" две жени, а не една /тоест сета пак ти е двоен/. Вместо да танцуваш само с голямата направете триъгълник и танцувай с двете - гледай те повече да танцуваш, ти може да им подадеш по една ръка да те хванат, да ги позавъртиш от време на време, но с внимание и към двете, а не да си говориш с голямата, а малката да стои в страни. Иначе неудобството у тях ще ескалира и ще забегнат бързо - както е станало. Дори при танца е трябвало да забравиш за свалката - за момент и просто приятелски да потанцуваш с двете като със стари приятелки - това е.
- Свършва танца - те дават някакво глупаво извинение и тръгват да си ходят. Ти къде спиш? Трябваше веднага да действаш - тръгни за момент с тях - даже ти ги поведи - 10-20 метра да се измъкнете от големия шум и поискай да си размените контакти с тази, която те е кефила. Рискувай до край!

Поздрав за добрата игра!
Само така - опростено и с много лидерство и калибровка стават нещата.

- Slayer
Активен

I'm a very special kind of monster
pua-toni
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 24, 2008, 15:25:23 »

Благодаря ти слеър. Илиян и най-вече ти написахте по-конкретни неща по историята и доста полезни. Само за последната критика не си прав. Не съм спал. Не исках да избързвам да вземам телефон веднага. Нямах ни най-малка представа, че ще избягат от дискотеката. Разчитах след половин час някъде пак де се пробвам и да опозная повече мацката преди да видя какво ще я правя.
Активен
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 24, 2008, 22:52:22 »

Цитат
Не исках да избързвам да вземам телефон веднага.

Слеър, тука ще се съглася с пича. В дискотека трябва повече време за да вземеш телефон - тя може и да си го даде бързо, но на другия ден като и звъннеш хич няма да те помни какъв си що си. На улицата 5-10 минути стигат, за да направиш достатъчно добро впечатление, но в дискотека при толкова много хора, шум и алкохол сетивата работят по друг начин и трябва повече време, за да си сигурен че клоузът ще е ефективен.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1265

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2008, 13:31:50 »

Зависи братле,
10 мин. като неговия сет са си напълно достатъчни за тел. в диско от моя опит. Иначе си е моя грешка, че съм пропуснал желанието за повторното влизане - да по уместно и правилно би било пич...
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: