Tyxo.bg counter Основни заблуди в свалките /Пикапа/
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Февруари 22, 2017, 17:14:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Основни заблуди в свалките /Пикапа/  (Прочетена 11456 пъти)
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1277

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« -: Октомври 24, 2008, 13:42:42 »

Основни заблуди в Свалките /Пикапа/

Много заблуди и откровени лъжи могат да бъдат прочетени и/или чути от така наречените -Pick-Up Gurus-. Всички те целят да превърнат изкуството на качествените свалки в култ, но в крайна сметка само вредят като отблъскват хората, които реално са -навътре в Играта- и знаят за какво става дума. Ето и най-известните широко - разпространявани заблуди:

1. Парите нямат значение.
- Това е толкова абсурдна фраза, че не знам дали изобщо би могла да е валидна в някаква сфера на модерния живот.
- Липсата на много пари може да се компенсира с външен вид, алфа поведение, език на тялото и др., НО -социалният статус- - -парите- са си част от свалката и това е факт.

2. Външният вид няма значение.
- Външният вид и излъчването са изключително мощни и важни фактори при всеки пикап. Няма как да бъдат изключени, НО евентуално могат да бъдат компенсирани с много пари.

3. Трябва постоянно да си лидер. Да водиш.
- Не трябва. Вярно е, че добрите лидерски умения ти спестяват много време, за което една жена ще прави секс с теб. Прекаленото много лидерстване, обаче ще се обърне срещу теб и ще станеш неприятен. Проверено е - факт!

4. Трябва да си изключително позитивен.
- Никак не е задължително. Има държави и култури, където при всяко заговаряне на човек извън обкръжението ти има етикет това да се прави позитивно. В България няма такъв етикет. Позитивизмът помага в някой случаи, НО липсата му не е пречка да сваляш жени.

5. Трябва да я накараш да се смее и да е весело покрай вас.
- Това е просто екстра, която в някой случаи помага. Едно уточнение: Съвсем спокойно и доста по-лесно можеш да правиш секс с нея ако тя ти реве на рамото и ти я успокояваш, без изобщо да е весело и да се смеете.

6. Не трябва да й ставаш приятел, а просто да си пича, който иска да я изчука.
- Този фрейм /вътрешна настройка/ е нож с две остриета. Голям процент жени изобщо не са навити някой просто да ги изчука - пък било той и най-якия пич на света. Прекаленото налагане върху момиче на този твой фрейм може тотално да я отблъсне от теб, въпреки първоначалния интерес. Да й ставаш само приятел също не е добра идея. Намери точния баланс между двата фрейма.

7. -Купи й цветя и бонбони- е изключително лошо нещо.
- Няма нищо лошо в самия факт да подариш цветя на жена, която ти харесва. Лошо е ако с това се опитваш да купиш интереса й или да й се харесаш. Няма да стане така.

8. Ако си достатъчно -алфа-, жените сами ще идват при теб.
- Евентуално - ако си много готин и много богат ще се радваш на интерес от страна на част от жените. /примери: Кристияно Роналдо, Брад Пит и т.н./. Това обаче са изключително крайни примери и не те съветвам да разчиташ на тях. Ако искаш да имаш самочувствие на истински мъж трябва да се научиш ТИ да подхождаш и да сваляш жените.

9. Ако си с две мацки под ръка останалите жени направо се подмокрят и сами се предлагат за секс.
- Няма такова нещо. Евентуално -това събитие- просто ти вдига ранга, НО нищо повече.

10. Да черпиш е все едно да си режеш сам главата.
- Да черпиш може стига да знаеш как и кога да го правиш. Почти същото е като с купуването на цветя. Няма проблем в самото черпене.

11. Комплиментите са лошо нещо.
- Комплиментите са невероятно нещо, когато са искрени, а не шаблонни. Не забравяй - -интереса сам по себе си не създава интерес, НО засилва вече създаден интерес-.

12. Да бъдеш самоуверен и забавен е ключът към успеха.
Зависи до каква степен. В повечето случаи да си забавен и със самочувствие ти вдига ранга. Ако обаче станеш прекалено нагъл може да си патиш и да си прецакаш иначе -готов за легло- сет.

Само по себе си няма неправилно нещо /било техника, било действие, било думи/, когато се опитваш да свалиш някое момиче. Важно е да знаеш, обаче кога, какво и как се прави. Няма две свалки, които на 100% да си приличат една с друга и калибровката е в основата на успеха.
Пример 1 - тъпо е да влизаш с предложение за черпене в сет, но е изключително уместно в по-напреднала фаза от сета да поръчаш един голям коктейл за двама /без да я питаш/ или две еднакви питиета и да ги пиете заедно. Начина по-който го направиш може да ескалира нивото на връзката Ви в сета много бързо.
Пример 2 - тъпо е още в началото да парадираш с готината си кола, но е полезно в напреднала фаза на сета да предложиш да се преместите някъде /използвайки същата кола/. Показания - небрежно ранг е десетки пъти по-ефективен от директното фукане.

- Slayer
Активен

I'm a very special kind of monster
NewFace
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2008, 00:25:41 »

Основното нещо, което забравят да кажат т.нар. ?Pick-Up Gurus? е, че Pick Up-a е за неудачници. Не знам, защо, но хората така умело избягват да го споменават.
Никой няма да отрече, че сапуна е за мръсни хора нали? Никой няма да отрече, че фитнеса е за хора с некрасиви тела? Както и никой няма да отрече, че след като се измиеш със сапун ставаш чист, след като известно време се занимаваш с фитнес, тялото ти се оформя ...
За да стигнем до - след, като известно време се занимаваш с PU (в което време си осъзнат неудачник) - придобиваш нужните социални умения, изграждаш своя стил на живот, на сваляне, на отношение към света и т.н. ... е точно в този момент PU става напълно излишен. PU става ограничение, което също така играе ролята на връзка с миналото ти на неудачник.
Карали сте шофьорски курс нали? Инструктора е седял до вас и дори е бутал волана ви, натискал е педалите, които се намират в краката му, за да ви помага, защото не можете да шофирате. А сега, когато карате личните си автомобили, инструктора ви до вас ли е? Сега вземате ли всеки завой на 2-ра? Сменяте ли на 3-та предавка при незнам си колко хиляди оборота? Карате ли с 50,00 км/ч в населено място? - отговора е НЕ! защото сте намерили по-добър вариант, разбрали сте, че може и от първа на трета, може и много други неща, които са въпрос на индивидуалност, с които ви е по-лесно и удобно. И на всичкото отгоре сте забравили излишните неща, които не сте изпълнявали никога.
Идентично е и при PU - учиш се, навлизаш, пробваш, грешиш. изхвърляш излошното, асимилираш полезното, докато накрая просто не изхвърлиш инструктора от колата си и не започнеш да правиш това, което е твоя стил на сваляне, шофиране, чукане, игра на покер (каквото искате).

Всеки, който се занимава с PU е готов да изкрещи в очите на света: АЗ НЕ СЪМ СОЦИАЛНО ПРОГРАМИРАН! АЗ ИМАМ БЕЗКРАЙНО ШИРОКА РАМКА! (и какво ли още не). Това е добре, но за жалост не е достатъчно.
Неудачник с широка рамка и разбирания е по-добре от прост неудачник, но е по-зле от човек с реална стойност. Неудачник, който спазва правила и чука е по-добре от неудачник, който не спазва правила и не чука, но е по-зле от стойностен пич, който не спазва нищо и чука.

Засега съм стигнал до този извод и на мен лично ми върши блестяща работа (в комбинация с 12-те точки на Слеър + още около 12000 други точки, подобни/производни и т.н.)

Сега за пръв път мога да лъжа в сет, мога да съм честен, мога да кажа, че имам проблем с жените, мога да заявя, че съм гей и да го твърдя до сутринта, когато ми прави закуска, мога да си разваля прическата, да си залея ризата, да почерпя цялата маса, да не изолирам таргета от групата - и всичко това да не ми попречи нито грам... Стоиш здраво стъпил на краката си, правиш каквото си поискаш и това работи. Когато се занимавах с PU не можех, просто защото бях неудачник, който спазва правила и чука. Като през цялото време осъзнавах, че нещо ми пречи, а именно PU, глупостите на ?Pick-Up Gurus? и т.н. ШИРОКИ РАМКИ (но все пак рамки, въпреки думата широки!).

Цяла нощ мога да ви пиша абсурдите, които са работили блестящо и чак не е за вярване. Комични ситуации в разрез с всичко, което можеш да прочетеш в глупавите правила на ?Pick-Up Gurus?. Правила, които са препоръчителни за неудачниците, но не са задължителни за играчите. Да си играч не означава да спазваш добре, а да нарушаваш добре. Не означава да се сетиш/измислиш какво да направиш, а да почувстваш какво ти се прави на теб! Дори не означава да не правиш грешки, а напротив - означава да не съществува ход, който да се отчете като грешен. Било то купуване на цветя, питие, сприятеляване и т.н.

Важен е отговора на въпроса "What is your score?" всичко останало е периферия. И то отговора не в количествен вид, а в качествен вид.
Активен
remanton
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2008, 10:28:51 »

- Това е толкова абсурдна фраза, че не знам дали изобщо би могла да е валидна в някаква сфера на модерния живот.
- Липсата на много пари може да се компенсира с външен вид, алфа поведение, език на тялото и др., НО ?социалния статус? ? ?парите? са си част от свалката и това е факт.

Това значи ли, че ако нямаш пари (не говоря ако нямаш много пари, а за малко над средното ниво) играта ти става доста по трудна

4. Трябва да си изключително позитивен.
- Никак не е задължително. Има държави и култури, където при всяко заговаряне на човек извън обкръжението ти има етикет това да се прави позитивно. В България няма такъв етикет. Позитивизма помага в някой случаи, НО липсата му не е пречка да сваляш жени.

Значи ли това че няма смисъл да си весел и усмихнат. Или просто не трябва да се насилваш винаги да ти е готино и да си в стейт.

5. Трябва да я накараш да се смее и да е весело покрай вас.
- Това е просто екстра, която в някой случаи помага. Едно уточнение: Съвсем спокойно и доста по-лесно можеш да правиш секс с нея ако тя ти реве на рамото и ти я успокояваш, без изобщо да е весело и да се смеете.

Това аз го разбирам така: Дори и да си приел ролята на приятел и тя ти споделя своите мъки, ако накрая спите заедно, няма значение как си стигнал до секса.

Поправете ме ако нещо не е така както аз го разбирам.
Активен
moonwatcher
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 213

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2008, 11:21:55 »

- Липсата на много пари може да се компенсира с външен вид, алфа поведение, език на тялото и др., НО ?социалния статус? ? ?парите? са си част от свалката и това е факт.

Това значи ли, че ако нямаш пари (не говоря ако нямаш много пари, а за малко над средното ниво) играта ти става доста по трудна

Имането на много пари, просто е нещо което ти придава увереност.Ако имаш много пари е много лесно да си организираш живота по начин по който се чувстваш като "готин пич" почти навсякъде където си - Имаш си готина кола, имаш си любимо заведение, където ходиш и където сички те познават, носиш готини дрехи etc. Друг е въпроса че тази увереност може да я имаш и без да си кой знае колко богат.

Цитат
9. Ако си с две мацки под ръка останалите жени направо се подмокрят и сами се предлагат за секс.
- Няма такова нещо. Евентуално ?това събитие? просто ти вдига ранга, НО нищо повече.

Хаха, абсолютно вярно.Едва ли не ако влезнеш с готино момиче в клуба, сички момичета са твой. Другата заблуда е че ако си с голяма коч-компания в някой клуб, всички ще те отсвирват и много ти се смъквал ранга. Ефекта и от двете е минимален, да не кажа никакъв - тествано е многократно.

Цитат
6. Не трябва да й ставаш приятел, а просто да си пича, който иска да я изчука.
- Този фрейм /вътрешна настройка/ е нож с две остриета. Голям процент жени изобщо не са навити някой просто да ги изчука ? пък било той и най-якия пич на света. Прекаленото налагане върху момиче на този твой фрейм може тотално да я отблъсне от теб, въпреки първоначалния интерес. Да й ставаш само приятел също не е добра идея. Намери точния баланс между двата фрейма.

Хех, зависи какъв тип човек си, и какъв тип момичета сваляш - Има хора точно с тоя фрейм, който чукат много. А това дали ще има голям процент момичета търсещи си само някой да ги изчука - зависи къде си (dа не говориме по морето какво ставаше  Roll Eyes)

Цитат
Прекаленото много лидерстване, обаче ще се обърне срещу теб и ще станеш неприятен. Проверено е ? факт!

Всички които сме те виждали знаеме, че това си го проверил, хехе.  police

Активен
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2008, 19:20:49 »

Едно и от мене: Жените навсякъде по света са еднакви.
Това обикновено се пласира от американски "специалисти", когато някой от някоя екзотична страна ги пита нещо. Културните навици във всяка страна по света са различни, и това е супер предопределящо за началната фаза на играта. Например: в Украйна готина жена не може да я отвориш директно, трябва първо да заговориш грозната и приятелка, да си вдигнеш ранга и едва тогава може да минеш към нея. В България и Румъния мадамите се кефят на по-директна игра и ако обърнеш прекалено много внимание на приятелката й, таргетът ще загуби интерес и ще те отсвири. В Гърция въобще жена трудно се заговаря на улицата (това е супер неприемливо в тяхната култура) - или в заведение, или трябва да почнеш много отдалече още от мъжете в компанията (където пък носиш риска да попаднеш на някой гей). В Сърбия пък няма значение как ще подходиш, готината мацка все ще ти се кефи.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2008, 14:34:58 »

Цитат
Основното нещо, което забравят да кажат т.нар. ?Pick-Up Gurus? е, че Pick Up-a е за неудачници. Не знам, защо, но хората така умело избягват да го споменават.
Никой няма да отрече, че сапуна е за мръсни хора нали? Никой няма да отрече, че фитнеса е за хора с некрасиви тела? Както и никой няма да отрече, че след като се измиеш със сапун ставаш чист, след като известно време се занимаваш с фитнес, тялото ти се оформя ...

Тук не съм съгласен. Фитнесът не е за хора с некрасиви тела - аз има доста готино тяло и ходя на фитнес /както и 80% от аверите във фитнеса/. Пикапyt не е за неудачници - иначе под този знаменател попадаме доста голяма бройка хора - включително инструкторите от проекта - а те уверявам, че те са всичко друго но не и неудачници. Примера със сапуна не е удачен Wink
Примера с карането на колата също не е добър. По-скоро примерът би следвало да е: просто каране на кола и "каране на кола като Шумахер" е като свалянето на жени и "свалянето на жени като пикапьор".
Иначе като цяло добър пост има доста верни неща, НО нека не приравняваме всяко правене на секс /и всяка свалка/ с пикап.

Още едно от мен:
"Всички красиви жени по света само чакат да ги заговориш, те дори горят от желание да го сториш за да бъдат твои."
- Повечето красиви жени доста добре са си уредили живота и не чакат никой и нищо. Доста трябва да се потрудиш върху ранга си, за да се класираш и да предизвикаш техния интерес - камо ли да правиш секс с тях...
Активен

NewFace
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 27, 2008, 21:32:26 »

Въпреки, че съм изморен (и психически и физически), нали е дискусионен форум - да подискутираме. Зайчетата са свободни да кажат, че обясненията не са АЛФА качество Smiley (нали така беше в религиозните канони на ИГРАТА хаха). 

Цитат
НО нека не приравняваме всяко правене на секс /и всяка свалка/ с пикап.
От първата до последната буква на поста си имах предвид това Smiley

PU не е нищо повече от шепа инструкции, които са доста полезни в началото, но два пъти по-вредни в напреднала фаза (това беше основната ми сюжетна линия). Аналогиите са си чудесни просто не исках да изхвърлям от тях всяка наченка, която би провокирала собствено мислене у читателя (както правят американските институции например). Ако трябваше да го направя да изглежда, като писмо пратено във фирмата ни, от федералните на САЩ, бих добавил словосъчетания, като: "В началото", "провокира да започнеш" т.н. (за да е по-лесно Smiley)
Разбира се, че онзи изверг Рони Колмън има ПРЕразвито тяло и все пак продължава да ходи на фитнес, разбира се, че ти, аз, Иванчо и Стоянчо сме/сте/са постигнали дадена фигура, но подтикът към старт е бил неоформено (което не е равно на грозно) тяло. От там нататък аналогията с PU се губи и си прав в твърденията си Smiley Въпреки, че исках да избегнем навлизането в тази полемика чрез малко разчупено мислене и НЕраздробяване на поста/сравненията т.н. 

Нека направим друго сравнение - PU е като планинска хижа, която ти дава подслон временно, но за да покориш върха трябва да излезеш от хижата и да продължиш нагоре. Хората, които стоят в хижата, никога няма да видят върха. Да те ще са в планината, ще са високо, но ще са затворени от стените. Точно това трябва да се обясни на всички, които се занимават с това учение. Че то не е константа, УСЛОВНИТЕ му правила НЯМАТ тежестта на закони и не е нужно да ги разглеждаме, като такива! Просто ми е писнало от хора, които се ограничават в рамката на PU и възприемат, като грешки нещата, които са отречени от PU (комплимент преди атракшън, валидейшън преди незнам си какво, цветя преди незнам си какво и т.н.).
Няма да е изумително (поне за (теб четящия) нали?), че понякога правиш точно обратното на линията предначертана ни от PU и то работи стотици пъти по-добре от канонично предначертаното. Точно тук е момента, който трябва да отбележим с удебелен шрифт.

П.П. В Събота отворих 9-ка с думите "Ей малък бонбон" + широка усмивка. Реакцията беше "Я! Какъв приятен младеж Smiley". След, което я гушнах, ухапах я 3-4 пъти по бузките, вратлето, рамото, разтръсках я леко, а тя се смееше, като малко дете, което искрено се радва. Е да в следващия момент на 5 сантиметра от лицето си видях това на приятелката си, но това е тема на друг разговор. Това е просто сравнение с това, което бих направил, когато се занимавах с PU: подход в стил "Мислиш ли, че "Опаковките без съдържание са просто боклуци" важи и за хората? А познаваш ли такива хора? Кои твои качества те разграничават от това твърдение?" и т.н. Не отричам, че ще свърши работа, но няма да е толкова простичко, като подхода, който съм си избрал на момента. Неканоничен и персонален.

Хайде всичко добро от мен Smiley Ще се радвам, ако не сте съгласни с мнението ми, но вашето мнение, вашите убеждения, ви вършат достатъчно добра работа, за да сте доволни на 100%. Тогава всичко е 6,00 Smiley
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 29, 2008, 13:05:14 »

PU не е нищо повече от шепа инструкции

Ако наричаш: стойка, излъчване, външен вид, походка, глас, език на тялото, мимики, жестове, самочувствие, готино настроение, енергия, лидерство, поведение, фрейм, фрейм контрол и др. - "шепа инструкции", то не знам каква шепа имаш Grin. Няма да разводняваме тук темата - PU е нещо много, много повече от шепа техники и инструкции.

Още едно по темата /накрая ще ги събера и ще ъпдейтвам първия пост/:
"- Отиди там и просто се забавлявай - не се стреми да сваляш жени, пък те свалките сами ще се получат". Това се лансира много от ДиАнжело и неговите гости. Истината е ако искаш да имаш жени - трябва да сваляш жени. Това - просто да се забавляваш води до - просто да се забавляваш Smiley, но не и до свалки.
Активен

ISO
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2008, 22:21:05 »

някъде във форума бях чел, че пикапйорите гледат да кажат последната дума, за да не им падне ранга примерно(по памет)
в случая, слеър не се отказва от последната дума Smiley
та исках да кажа, че newface дефакто не отрича пикапа, просто "за да нарушаваш правилата е нужно да ги познаваш" , а той ги нарушава, точно защото ги познава.
Как да е, това че даден човек се е отказал или заобикаля пикапа, защото го е опознал(научил) достатъчно добре за себе си, не може да бъде причина за отказ на тези, които искат да се усъвършенстват в пикапа или да го започнат Roll Eyes
Весело...
Активен
NewFace
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2008, 01:28:28 »

някъде във форума бях чел, че пикапйорите гледат да кажат последната дума, за да не им падне ранга примерно(по памет)
в случая, слеър не се отказва от последната дума Smiley
Аз, когато прочета подобна глупост написана от някой асоциален интернет малоумник, обикновено му слагам ингор на профила, за да не ми се пречкат повече мненията му пред очите ми Smiley Пробвай ще видиш, че даден форум става доста по-приятен за посещаване, когато си изхвърлиш всички тъпаци, които киснат в нета да умуват и да правят фундаментални изводи. Smiley

Както вече споменах - това са дискуционни форуми. Идята им е да се изразяват различните мнения. Аз моето, слеър своето, ти твоето. И няма природна сила, която да каже, кое е правилно, кое не е, кой е алфа интернетаджия и кой е бета чатър Wink

Цитат
та исках да кажа, че newface дефакто не отрича пикапа, просто "за да нарушаваш правилата е нужно да ги познаваш" , а той ги нарушава, точно защото ги познава.
Как да е, това че даден човек се е отказал или заобикаля пикапа, защото го е опознал(научил) достатъчно добре за себе си, не може да бъде причина за отказ на тези, които искат да се усъвършенстват в пикапа или да го започнат  Roll Eyes
Весело...
Именно.  Wink
А аз правилата далеч не ги отричам - просто споделям наблюденията си, че тези правила са за неудачници. Разбира се, че ако си неебящ неудачник и можеш да си помогнеш малко с въпросните правила, които ограничават досегашните ти маниери на неудачник, е по-добре да спазиш това онова, за да промениш статуквото. Просто хората трудно преглъщат думата неудачник, защото не са напълно наясно със значението й. На кратко - на руски "удача" = "успех", "неудача" = "неуспех" и нищо повече. Нищо от онова, което влагат в думата кандидат гимназистите от 7-ми и 8-ми клас в СОУ-то Smiley

Идеята обаче е да постигнеш целите си без да се съобразяваш с каквото и да било. Ако искаш да подаряваш цветя на първа среща и да ебеш, ако искаш да не подаряваш и пак да ебеш, ако искаш да й платиш сметката и да я изчукаш, ако искаш да не й платиш сметката и пак да я изчукаш и т.н. За мен това е дефиницията на играч. Може да звучи абсурдно за "науката", но е нещо повече от нормално в реалността. В живота, в който навсякъде е тъпкано с жени, които са готови да ти гълтат само след 5 минутен разговор, в който ти не казваш, нито 1 ДХВ стори, нито 1 нег или някакви подобни щуротии. Просто се държиш естествено, усмихваш се, шегуваш се (било то със себе си!), казваш й наздраве, питаш я нещо, след което ЗАБЕЛЕЖЕТЕ - Я ИЗСЛУШВАШ, играеш го възхитен (о не не не! валидейшън преди а8 ли е това? хаха) и т.н. - к а к в о т о   с и   п о и с к а ш (а не каквото продават по телевизията, интернет, семинарите на Мистъри, слеър и т.н. Wink ).

В крайна сметка чукането на някаква мацка (няма нормална жена на света, която не иска пенис! иновационно ли звучи? надявам се да не звучи така, защото това е положението още от Адам и Ево-во време и даже за миг не се е променяло от тогава Smiley ) не е това, което се продава в гореупоменатите медии. То е нещо мнооооооого по-простичко и жалкото е, че продавачите имат изгода да обясняват и обясняват и обясняват (до тук добре), но постфактума от това е, че неудачниците не могат да видят простотата и човечността на нещата понеже са им насадени правилни и неправилни отношения с жените (КОИТО ИСКАТ ПЕНИС!), на време и не навреме самопризнание, че искаш да я изчукаш. Такова времево ограничение няма Wink Пак няма да ми повярвате, защото тези обяснения не се продават никъде нали? - аз лично съм използвал за "опънър" (повдига ми се вече от това определение и пре-задълбоченото умуване в/у него) над 10 вида реплики от рода: "колкото и да ме е срам да ти го кажа, мъжкото в мен надделява и трябва да си призная - искам да те изчукам грубо" (отговора на това беше - аааааа не аз искам да е нежно + 31324 каратова усмивка) - къде са фазите, къде е опънъра, къде са правилата, къде са нийдитата, валидейшъните ? - да, в книгата са! Не и в дискотеката, кафето, на улицата... не и в нормалния свят, където жените имат нужда от ПЕНИС!

Тази Събота проведох разговор, който не би се считал за нормален даже, ако го излъчат по Keys To The VIP (уважавам мн. това предаване - хората са КРЕАТИВНИ! А не спазващи Smiley За което и апелирам):
Аз - Много си сладка Smiley
Тя - Благодаря + срамежливо-игрива усмивка
Аз - От къде ли да си отхапя малко парченце от сладуранката ? (пауза) Препоръчай ми Smiley ?
Тя - Аааа не можеее Smiley
Аз - Хващам я здраво/мъжката и й казвам със сериозен тон през който се прокрадва лека усмивка, за да се възприеме, като шега: Мислиш ли, че за Джак изкормвача важат неща, като може или не може ?
Тя - хахахахаха
(Аз 5-6 рандом глупости, Тя 5-6 рандом глупости, Аз 1-2 рандом глупости, Тя 1-2 рандом глупости)
Аз - Искам да те чукам, да те хапя, да ти изям розовата ... и да ти свърша на коремчето
Тя - това беше грубо  Shocked
Аз - Знаех си, че трябва да ти говоря за миришещи картинки, имаш ли 242-ри номер от Патиланско Царство ?  Roll Eyes
Тя - хахахаха
Тя - искаш ли да се разходим на въздух малко?
(в последствие се оказа, че тънката идея на разходката била да си поиска обещаното чукане, лизане на малката розова ... и свършването на коремчето)

Странно ли е това? Абсурдно ли е ? Нереално? Според неудачниците да. В реалния всят, в който живеят огромен процент от хората, които дори не предполагат за съществуването на форуми за неудачници - също е ежедневие. Според библията също е нормално ... защо тогава според дадена група хора това не може да се случи? - аз отг. на този въпрос нямам. Вие ако имате с удоволствие ще го прочета.

Този и предния са само едни от 100-те примера, в който всичко е потъпкано, не подлежи на анализ, не подлежи на слагане в рамка, на канонизиране и т.н. Който няма да прочетете описан някъде, но работи, който ако опитате някога ще ви забият шамар или ще ви предложат тактично да ги чукате, който ако аз опитам отново ще ми забият шамар или ще ми предложат тактично да я изчукам, който Мистъри не би продавал, не защото не е успешен, а защото на неудачниците им забиват шамар в 100% от случаите.

На кратко: Надминете себе си.  Wink
Активен
pua-toni
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 24, 2008, 19:25:16 »

Слеар ти обясни, че всичко е не в това, което си казал, а начина по-който си го направил. Тоест ти пак си използвал пикап, пак си пикапьор в тази ситуация, която описваш. Пак си лидер, пич със самочувствие, с излъчване, подходящ глас и т.н. Без тези неща подхода ти щеше да е провал. Със тези неща - каквото и да кажеш все тая, дали по-директно, дали по недиректно все щеше да я чукаш.

С това, че си бил мега директен не откриваш нещо ново под слънцето не се възгордявай. На мен лично, обаче подхода ти не ми харесва, което не означава, че не работи. Пак всичко е в начина по-който го правиш, а не в това, колко си директен и нагъл. Ако мога да използвам пример от футбола: Никога не са ми харесвали играта и головете на Любо Пенев - седи на гюме, подадат му, яко боц и вкарва. От друга страна Ромарио беше невероятен феномен. Красота, майсторство, финес. Почти няма гол, който да не е шедьовър. Ето и двамата бяха ефективни и двамата стигаха до целта, вкарваха голове. Но единият за мен ще си остане дърво, а другият магьосник във футбола.
Активен
NewFace
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 24, 2008, 23:58:32 »

Любо Пенев е един велик футболист, просто малко Българи са се поинтересували от това, което е направил в Испания. Не е трудно да провериш в гуугъл за какви велики достижения говорим 90-те Wink (съвсем-съвсем обективно погледнато - само факти).

По темата - дървена философия Wink Можем да го завъртим и засучем по 2000 начина, от това голям смисъл няма Smiley Само, като прочета, че анализираш някакъв си пример, в който съм бил на 2-3 уискита (ако им замиришеш на алкохол дори малко, веднага те режат нали такива бяха каноните хах ?) и съм говорил рандом простотии, които са ми хрумвали ей така (даже аз не съм се замислял, какво съм наговорил) - и ти наричаш всички тези глупости, плод на хаотичното ми нетрезво мислене - ПИКЪП. И не само това, а даже намираш смисъл да отбележиш, че не ти харесва (което е от ясно по-ясно - това беше дадено, като разговор за изхвърляне в боклука на пикъпа, разговор който в крайна сметка се оказва успешен). Става ясно, че говорим за съвсем различни неща.

Мисълта ми е не да задълбаваме в тези дебри на нещото си там, а просто да отбележим, че ебането е ежедневие на планетата, а това, че пикъпа е патерица за неебящи не го прави червено килимче за ебящите. Те си вървят по своята пътечка, колкото и болезнено да изглежда от замъглените прозорчета на комюнитито Smiley
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #12 -: Ноември 25, 2008, 16:45:56 »

Слеар ти обясни, че всичко е не в това, което си казал, а начина по-който си го направил. Тоест ти пак си използвал пикап, пак си пикапьор в тази ситуация, която описваш. Пак си лидер, пич със самочувствие, с излъчване, подходящ глас и т.н. Без тези неща подхода ти щеше да е провал. Със тези неща - каквото и да кажеш все тая, дали по-директно, дали по недиректно все щеше да я чукаш.

С това, че си бил мега директен не откриваш нещо ново под слънцето не се възгордявай. На мен лично, обаче подхода ти не ми харесва, което не означава, че не работи. Пак всичко е в начина по-който го правиш, а не в това, колко си директен и нагъл. Ако мога да използвам пример от футбола: Никога не са ми харесвали играта и головете на Любо Пенев - седи на гюме, подадат му, яко боц и вкарва. От друга страна Ромарио беше невероятен феномен. Красота, майсторство, финес. Почти няма гол, който да не е шедьовър. Ето и двамата бяха ефективни и двамата стигаха до целта, вкарваха голове. Но единият за мен ще си остане дърво, а другият магьосник във футбола.

Тони,
Респект мен - много добре написано!
Офтопик и аз смятам, че Пенев е дърво и стила му е дърво Smiley

NewFace,
Престани да се правиш на интересен - много добре ти го е написало момчето. Няма значение на колко уискита си, какви рандом глупости си говорил и т.н. Важното е начина, по който си го правил за това е сработил. Тоест това си е чист пикап. Кой е казал, че пикапа трябва да е някаква схема и т.н. - Пикапа по-горе съм ти написал какво е - основни неща. И на 10 уискита можеш да си лидер, да си пич, да си вярваш, да имаш излъчване и т.н. А какво говориш - няма особено голямо значение - няма да повтарям Тони и себе си.

По темата ето още едно от NewFace:
Цитат
В живота, в който навсякъде е тъпкано с жени, които са готови да ти гълтат само след 5 минутен разговор, в който ти не казваш, нито 1 ДХВ стори, нито 1 нег или някакви подобни щуротии.
- В същия този живот е тъпкано с ГОТИНИ и КРАСИВИ жени, които изобщо не са готови да ти гълтат /ми и сопола няма да си хвърлят върху тебе/ след 5 минутен разговор...
Генерализациите Face, като цяло не са добър начин да си защитиш тезата...
Активен

NewFace
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 25, 2008, 22:30:20 »

За Пенев - не е въпрос на мнение, а на факти Smiley И аз не го харесвам, като човек, но не мога да отрека постиженията му (google?)
pua-toni,
Радвам се, че симпатизираш на Ромарио Smiley Може би ще си направиш правилен извод от репликата му: "Аз не тренирам, защо ми е да тренирам? - АЗ СЪМ РОМАРИО!" (има общо с темата).
Цитат
- В същия този живот е тъпкано с ГОТИНИ и КРАСИВИ жени, които изобщо не са готови да ти гълтат /ми и сопола няма да си хвърлят върху тебе/ след 5 минутен разговор...
И ти написа темата, за да обясниш на хората, които са на нивото да чукат ГОТИНИ и КРАСИВИ жени, които изобщо не са готови да ти гълтат /ми и сопола няма да си хвърлят върху тебе/ след 5 минутен разговор... ? Smiley Последно, какво цели темата озаглавена "Основни заблуди в Свалките /Пикапа/" ? - Да обясни заблудите на основно ниво или изведнъж да изстреля човечеца, който си мисли, че няма право да черпи, че няма право да е пил 2-3 уискита, когато сваля, че не може да прави комплименти, защото трябва да нарежда 7-8 последователни нег-а, че не това е начина - та този човечец да го изстреляш на нивото, където "е тъпкано с ГОТИНИ и КРАСИВИ жени, които изобщо не са готови да ти гълтат /ми и сопола няма да си хвърлят върху тебе/ след 5 минутен разговор..."

Ако е написана за въпросния ти жени споменати в italic цитата, то не се ли получава, че подаваш патерица на Бен Джонсън с думите "ей тука тъй да са подпираш" Wink

Или искаш да кажеш, че всички тези хора, които са готови да ти дадат пари, за да ги научиш да тръгват на първа скорост - ги обучаваш директно за конкуренти на Шумахер ? Хващайки се за репликата ми (относно плашещия брой жени, които обичат секса повече от нас) караш хората, които дори не осъзнават наличието на гореупоменатите жени навсякъде из България - от тези хора плащащи си, за да им бъде обяснено, че това е факт, който са пропуснали в пубертета се иска изведнъж да разбират тънкостите при "ГОТИНИ и КРАСИВИ жени, които изобщо не са готови да ти гълтат /ми и сопола няма да си хвърлят върху тебе/ след 5 минутен разговор..." ? Другия вариант е да си помислил, че не съм се досетил за наличието на тези жени (и специалния подход към тях), когато съм го писал Wink ? Нима?  Cheesy

Мнението на pua-toni само по себе си е чудесно. Хубаво е, че нещата са му подредени и ясни, кога/кое/какво означава. Единственото, с което не съм съгласен е да тълкува моите чернови, моите разбирания и това, което ми върши работа на мен - по неговия шаблон Wink

Цитат
Генерализациите Face, като цяло не са добър начин да си защитиш тезата...
Прав си Smiley А между другото - ваденето от контекста също.
Активен
edmundo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #14 -: Декември 05, 2008, 22:23:04 »

Едно и от мене: Жените навсякъде по света са еднакви.
Това ми допадна много. Аз бих заменил жените с хората. Свалка в огромен град и свалка в малък град не си приличат по никакъв начин и трябва да се съобразяваш с редица неща, когато си от малко населено място. Не знам колко от вас са от малки градове, но който е много добре разбира какво имам в предвид.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: