Tyxo.bg counter Секс от първата вечер
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2017, 22:53:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и решение да вземете, винаги ще се намери някой да ви кажа, че грешите.
Винаги по пътя ви ще има трудности, които ще ви изкушават да си мислите, че вашите критици са прави.
Истината е, че за да си набележиш курс на действие и да го следваш стриктно до край, се иска голяма смелост и кураж.“ - Ралф Уолдо Емерсън

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец юни 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс от първата вечер  (Прочетена 10276 пъти)
pua-toni
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« -: Декември 19, 2008, 15:22:08 »

Четвъртък вечер е. С трима приятели сме в бар в родния ми град. Седиме си на бара и си приказваме, не съм ги виждал повече от половин година. Някъде към 22 часа е и някой ме потупва по рамото. Обръщам се и виждам познато за мен момиче /Надя - около 7.5/, бивше гадже от ученическите години. С нея заедно сме се учили да се целуваме. Както и да е: "Тони много ми е приятно да те видя" почва тя и е усмихната до уши. Аз също съм много зарадван придърпвам едно столче на бара за нея /те е с две приятелки, но сяда до мен/ и почнахме да си приказваме. "Много си се разхубавила Надя, станала си очарователна мацка, а те помня като детенце" /все едно аз не съм бил дете тогава/. Тя се изчервява "Мерси и ти изглеждаш много добре". Следва половин час разговор: кой къде е сега, тя учи туризъм във Варна и също като мен си е в града само за празниците, кой с какво се занимава, спомени от миналото и др. Наистина се е разхубавила и е много лъчезарна и открита - много ми харесва. Изоставил съм приятелите си да си говорят и съм обсебен от мацката. Правя още 1-2 комплимента напълно искрени, че е лъчезарна и свети цялата. Тя се закача "Ти пък сега стига си ми правил комплименти". Аз: "не сериозно, нали знаеш, че не казвам неща които не мисля". Докосва ме по ръката, аз се обръщам и хващам дланта и с двете мои и започвам да я галя по обратната страна на ръката. Едновремено и разказвам някакъв смешен спомен от ученическите ни години. Тя помни всичко. Прекрасно е, самата атмосфера е прекрасна, сякаш сме само аз и тя. Нейните приятелки идват да я вземат да си ходят, но аз отказвам да я пусна да си ходи. Обещавам, че ще я изпратя до тях да не се притесняват и те си тръгват. Барът скоро ще приключва "Хайде да се поразходим" казвам и и добавям на шега "Заради тебе изоставям приятелите си виждаш ли какво влияние имаш върху мен тази вечер". Тя се смее, но не казва нищо. Момчетата не се сърдят и те стават да си ходят. ще се видим с тях тези дни пак. Излизаме и вървим гушнати един до друг, няма никакви хора, почти полунощ е и е доста студено, но никой от нас не се оплаква. Продължаваме да вървим към квартала където живеем. За около 25 мин. пеша сме пред моя блок. Сядаме на пейката пред входа и се целуваме дълго и красиво. Не е като едно време, вече го правим доста по-добре. След това и казвам "по филмите на това място винаги питат - искаш ли да се качиш за малко - аз съм по искрен и нахален - искаш ли да се качиш за много?". Тя не казва нищо, усмихва се само, аз я целувам хващам ръката и и я повеждам към моята стая в нас. Сексът е добър, но близостта с нея още по-приятна, събуждаме се чак към 11 днес. Тя ме целува и след малко си тръгва /трябва да се прибере иначе техните ще се изпопритеснят/, като се разбираме да се видим довечера пак.
Хубаво беше, хубаво ще ни е и днес.
Активен
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #1 -: Декември 22, 2008, 21:05:43 »

Абе ти си голям романтик като в някоя книга си го описал  да не си писател на льобовни романи Cheesy Cheesy  Cheesy Embarrassed
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1375

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 21, 2009, 14:09:24 »

Кефиш!
Готино е, че не си загубил човешкото у себе си и чувстваш емоциите всеки път с всяка различна жена. Именно емоциите са най-готиното във всяка свалка, във всяка връзка...

Respect!
Активен

I'm a very special kind of monster
Stormwind
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« Отговор #3 -: Януари 26, 2009, 09:40:55 »

Човече, това е много яко.  Smiley При мене никога не се е получавало така още същата вечер. Имаш ли и други подобни истории?
Активен
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2009, 19:24:00 »

"Много си се разхубавила Надя, станала си очарователна мацка, а те помня като детенце"
....
"Заради тебе изоставям приятелите си виждаш ли какво влияние имаш върху мен тази вечер"
....
"по филмите на това място винаги питат - искаш ли да се качиш за малко - аз съм по искрен и нахален - искаш ли да се качиш за много?"

Много готина дирекнта игра, като по учебник :-)
Активен
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2009, 10:15:41 »

готино Smiley
пример за това, че не е задължително да се тъпче материал с камионите... 3-4 ключови момента Smiley

какво се случи по-нататък? сериозна работа ли се заформя?
Активен

have fun
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1483

Sol Invictus