Tyxo.bg counter Секс от първата вечер
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Януари 23, 2017, 20:48:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс от първата вечер  (Прочетена 10038 пъти)
pua-toni
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« -: Декември 19, 2008, 15:22:08 »

Четвъртък вечер е. С трима приятели сме в бар в родния ми град. Седиме си на бара и си приказваме, не съм ги виждал повече от половин година. Някъде към 22 часа е и някой ме потупва по рамото. Обръщам се и виждам познато за мен момиче /Надя - около 7.5/, бивше гадже от ученическите години. С нея заедно сме се учили да се целуваме. Както и да е: "Тони много ми е приятно да те видя" почва тя и е усмихната до уши. Аз също съм много зарадван придърпвам едно столче на бара за нея /те е с две приятелки, но сяда до мен/ и почнахме да си приказваме. "Много си се разхубавила Надя, станала си очарователна мацка, а те помня като детенце" /все едно аз не съм бил дете тогава/. Тя се изчервява "Мерси и ти изглеждаш много добре". Следва половин час разговор: кой къде е сега, тя учи туризъм във Варна и също като мен си е в града само за празниците, кой с какво се занимава, спомени от миналото и др. Наистина се е разхубавила и е много лъчезарна и открита - много ми харесва. Изоставил съм приятелите си да си говорят и съм обсебен от мацката. Правя още 1-2 комплимента напълно искрени, че е лъчезарна и свети цялата. Тя се закача "Ти пък сега стига си ми правил комплименти". Аз: "не сериозно, нали знаеш, че не казвам неща които не мисля". Докосва ме по ръката, аз се обръщам и хващам дланта и с двете мои и започвам да я галя по обратната страна на ръката. Едновремено и разказвам някакъв смешен спомен от ученическите ни години. Тя помни всичко. Прекрасно е, самата атмосфера е прекрасна, сякаш сме само аз и тя. Нейните приятелки идват да я вземат да си ходят, но аз отказвам да я пусна да си ходи. Обещавам, че ще я изпратя до тях да не се притесняват и те си тръгват. Барът скоро ще приключва "Хайде да се поразходим" казвам и и добавям на шега "Заради тебе изоставям приятелите си виждаш ли какво влияние имаш върху мен тази вечер". Тя се смее, но не казва нищо. Момчетата не се сърдят и те стават да си ходят. ще се видим с тях тези дни пак. Излизаме и вървим гушнати един до друг, няма никакви хора, почти полунощ е и е доста студено, но никой от нас не се оплаква. Продължаваме да вървим към квартала където живеем. За около 25 мин. пеша сме пред моя блок. Сядаме на пейката пред входа и се целуваме дълго и красиво. Не е като едно време, вече го правим доста по-добре. След това и казвам "по филмите на това място винаги питат - искаш ли да се качиш за малко - аз съм по искрен и нахален - искаш ли да се качиш за много?". Тя не казва нищо, усмихва се само, аз я целувам хващам ръката и и я повеждам към моята стая в нас. Сексът е добър, но близостта с нея още по-приятна, събуждаме се чак към 11 днес. Тя ме целува и след малко си тръгва /трябва да се прибере иначе техните ще се изпопритеснят/, като се разбираме да се видим довечера пак.
Хубаво беше, хубаво ще ни е и днес.
Активен
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #1 -: Декември 22, 2008, 21:05:43 »

Абе ти си голям романтик като в някоя книга си го описал  да не си писател на льобовни романи Cheesy Cheesy  Cheesy Embarrassed
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1265

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 21, 2009, 14:09:24 »

Кефиш!
Готино е, че не си загубил човешкото у себе си и чувстваш емоциите всеки път с всяка различна жена. Именно емоциите са най-готиното във всяка свалка, във всяка връзка...

Respect!
Активен

I'm a very special kind of monster
Stormwind
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« Отговор #3 -: Януари 26, 2009, 09:40:55 »

Човече, това е много яко.  Smiley При мене никога не се е получавало така още същата вечер. Имаш ли и други подобни истории?
Активен
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2009, 19:24:00 »

"Много си се разхубавила Надя, станала си очарователна мацка, а те помня като детенце"
....
"Заради тебе изоставям приятелите си виждаш ли какво влияние имаш върху мен тази вечер"
....
"по филмите на това място винаги питат - искаш ли да се качиш за малко - аз съм по искрен и нахален - искаш ли да се качиш за много?"

Много готина дирекнта игра, като по учебник :-)
Активен
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2009, 10:15:41 »

готино Smiley
пример за това, че не е задължително да се тъпче материал с камионите... 3-4 ключови момента Smiley

какво се случи по-нататък? сериозна работа ли се заформя?
Активен

have fun
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1464

Sol Invictus