Tyxo.bg counter Целувки и натискане в събота
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2017, 14:55:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Аз не съм продукт на обстоятелствата. Аз съм продукт на собствените ми избори“ - Стивън Кови

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец септември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Целувки и натискане в събота  (Прочетена 14216 пъти)
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« -: Януари 26, 2009, 22:09:42 »

Още изтрезнявам от събота но сядам да напиша нещо преди да ме е замързи съвсем. В събота вечер бях на купон у един много добър приятел. Бях там още от началото към 7 вечерта разбрали сме се всеки си носи пиенето и съм купил 2 бутилки водка 2 коли и разни др. неща. От начало до към 8 се бяхме събрали почти само момчета някъде около 5 момчета и 2 момичета от квартала и още беше тегаво и скучно. Обаче жените постояно на гсмите си чак се ме хвана яд че са постояно на телефоните. Говорят си с някакви приятелки и аз и викам на едната -Я ги покани тия приятелки де. И тя взе че ги покани. И към 9 се изсипва компания още 4 момичета 2 момчета. Тия две момчета се оказа че са гаджета на две от женките но останалите са свободни и едната много и се накефих на нея. Запознаваме се и аз се премстих и седнах до нея. Пушим, пием аз вече бях изпил към 1/4 водка шише и съм отпуснат и не ми пука. Забавлявам я и тя ми обръща внимание музиката е до дупка танцуваме по малко пием по много и си приказваме. Разбирам че тя не е от квартала, че е от другия край на града и че си няма гадже. Доста е приятна питам я някой други неща, слагам си ръка на коляното и няма проблем. прегръщам я през рамене пак няма проблем. Танцуваме гушкаме се и доста сме си пийнали. Даже към 12 вече бяхме доста пияни всички. Две момичета си тръгнаха тези с гаджетата си но другите си останаха. Към 1-2 двама от приятелите отиват да спят аз и казвам на момичето. Айде да излезем малко навън че тук е много жега. излизаме пред входната врата сядаме си пушим си. ВИкам и - знаеш ли какво много си сладка и искам да те целуна. Тя вика - ми давай. И аз повече не му и мислех. Целувахме се така около половин час пред вратата. заболя ме устата изтръпнах и я дръпнах като и казах - айде ще ходим да легнем някъде. Влизаме вътре и в стаята на моя приятел е свободно леглото. Лягаме там и пак се целуваме обаче на мен ми се спи а и приятеля отдолу нещо никакъв го няма. По едно време взе че стана и аз почнах да се опитвам да я събличам. Ама тц. тя се дърпа и казва - не не само ще се прегръщаме и ще се целуваме. Опитах още няколко пъти и нищо не ще. Отказах се накрая и полека сме заспали. Когато се събудих на другия ден от нея нямаше и помен. Чак днес успях да и намеря телефона през едната и приятелка. Тез дни ще и се обаждам да видя може ли да довършим нещата  Wink
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #1 -: Януари 27, 2009, 15:10:48 »

следващия път като ти се дръпне - спри и кажи "Да, права си, не трябва да бързаме" и продължаваш в същия дух.
Един от малкото съвети на Style от които всъщтност съм намерил някаква полза.
В много случаи дава добри резултати, но идеята е да не се налага, тоест трябва да изградиш достатъчно комфорт. Но до колкото разбирам времето от запознаването ви до като сте легнали е било около 3 часа... На мен ми се вижда малко време за достатъчно комфорт. Винаги е "според зависи" - настроение, пиене, индивидуалността на момичето...

Въпреки това, хубава историйка.
Можеби ако се беше отделял от нея 2 пъти за по 2-3-5 минути да говориш с други момичета, щеше да стигнеш по-далече.
Активен

have fun
Stormwind
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« Отговор #2 -: Януари 27, 2009, 20:40:15 »

Не знам ама може би не трябва да пиеш толкова. Имам чувството, че е усетила, че си много пиян и затова не ти е пуснала ... трябва винаги тя да е по-пияната  Smiley
Тя мацката щом е легнала с теб на едно легло значи е била готова ...
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1421

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Януари 31, 2009, 11:53:51 »

Добра история!
Мацката просто не е искала да се чука в този момент, това е. А на теб като гледам не ти се е занимавало много да разбиваш ЛМР и напълно те разбирам. Аз, като съм толкова пиян мога само едно нещо - да спя - секса го отлагам за сутринта обикновено в такива ситуации... Лошо е, че си се събудил след нея - ако беше станал преди или заедно с нея можеше да я налазиш - аз спя леко и така не могат да ми избягат, но ти явно си се трупирал здраво.
Активен

I'm a very special kind of monster
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2009, 22:21:21 »

Само за протокола да отбележа че този път се изложих. Не успях дори да я накарам да излезем някъде заедно камо ли да довършим нещата... Undecided
Активен

tfxx
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2009, 11:02:48 »

Явно е била доста пияна  Embarrassed
Активен
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 11, 2009, 19:20:42 »

Мда, кофти е с пияните мацки, не довършиш ли работатата същата вечер тя след това хич не ще и да си спомня какви ги е вършила на пияна глава.
Активен
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 17, 2009, 19:41:44 »

Абе така е принципно ама тая се направи много на интересна после...
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: