Tyxo.bg counter Целувки и натискане в събота
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 14, 2018, 20:24:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Целувки и натискане в събота  (Прочетена 15545 пъти)
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« -: Януари 26, 2009, 22:09:42 »

Още изтрезнявам от събота но сядам да напиша нещо преди да ме е замързи съвсем. В събота вечер бях на купон у един много добър приятел. Бях там още от началото към 7 вечерта разбрали сме се всеки си носи пиенето и съм купил 2 бутилки водка 2 коли и разни др. неща. От начало до към 8 се бяхме събрали почти само момчета някъде около 5 момчета и 2 момичета от квартала и още беше тегаво и скучно. Обаче жените постояно на гсмите си чак се ме хвана яд че са постояно на телефоните. Говорят си с някакви приятелки и аз и викам на едната -Я ги покани тия приятелки де. И тя взе че ги покани. И към 9 се изсипва компания още 4 момичета 2 момчета. Тия две момчета се оказа че са гаджета на две от женките но останалите са свободни и едната много и се накефих на нея. Запознаваме се и аз се премстих и седнах до нея. Пушим, пием аз вече бях изпил към 1/4 водка шише и съм отпуснат и не ми пука. Забавлявам я и тя ми обръща внимание музиката е до дупка танцуваме по малко пием по много и си приказваме. Разбирам че тя не е от квартала, че е от другия край на града и че си няма гадже. Доста е приятна питам я някой други неща, слагам си ръка на коляното и няма проблем. прегръщам я през рамене пак няма проблем. Танцуваме гушкаме се и доста сме си пийнали. Даже към 12 вече бяхме доста пияни всички. Две момичета си тръгнаха тези с гаджетата си но другите си останаха. Към 1-2 двама от приятелите отиват да спят аз и казвам на момичето. Айде да излезем малко навън че тук е много жега. излизаме пред входната врата сядаме си пушим си. ВИкам и - знаеш ли какво много си сладка и искам да те целуна. Тя вика - ми давай. И аз повече не му и мислех. Целувахме се така около половин час пред вратата. заболя ме устата изтръпнах и я дръпнах като и казах - айде ще ходим да легнем някъде. Влизаме вътре и в стаята на моя приятел е свободно леглото. Лягаме там и пак се целуваме обаче на мен ми се спи а и приятеля отдолу нещо никакъв го няма. По едно време взе че стана и аз почнах да се опитвам да я събличам. Ама тц. тя се дърпа и казва - не не само ще се прегръщаме и ще се целуваме. Опитах още няколко пъти и нищо не ще. Отказах се накрая и полека сме заспали. Когато се събудих на другия ден от нея нямаше и помен. Чак днес успях да и намеря телефона през едната и приятелка. Тез дни ще и се обаждам да видя може ли да довършим нещата  Wink
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #1 -: Януари 27, 2009, 15:10:48 »

следващия път като ти се дръпне - спри и кажи "Да, права си, не трябва да бързаме" и продължаваш в същия дух.
Един от малкото съвети на Style от които всъщтност съм намерил някаква полза.
В много случаи дава добри резултати, но идеята е да не се налага, тоест трябва да изградиш достатъчно комфорт. Но до колкото разбирам времето от запознаването ви до като сте легнали е било около 3 часа... На мен ми се вижда малко време за достатъчно комфорт. Винаги е "според зависи" - настроение, пиене, индивидуалността на момичето...

Въпреки това, хубава историйка.
Можеби ако се беше отделял от нея 2 пъти за по 2-3-5 минути да говориш с други момичета, щеше да стигнеш по-далече.
Активен

have fun
Stormwind
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« Отговор #2 -: Януари 27, 2009, 20:40:15 »

Не знам ама може би не трябва да пиеш толкова. Имам чувството, че е усетила, че си много пиян и затова не ти е пуснала ... трябва винаги тя да е по-пияната  Smiley
Тя мацката щом е легнала с теб на едно легло значи е била готова ...
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Януари 31, 2009, 11:53:51 »

Добра история!
Мацката просто не е искала да се чука в този момент, това е. А на теб като гледам не ти се е занимавало много да разбиваш ЛМР и напълно те разбирам. Аз, като съм толкова пиян мога само едно нещо - да спя - секса го отлагам за сутринта обикновено в такива ситуации... Лошо е, че си се събудил след нея - ако беше станал преди или заедно с нея можеше да я налазиш - аз спя леко и така не могат да ми избягат, но ти явно си се трупирал здраво.
Активен

I'm a very special kind of monster
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2009, 22:21:21 »

Само за протокола да отбележа че този път се изложих. Не успях дори да я накарам да излезем някъде заедно камо ли да довършим нещата... Undecided
Активен

tfxx
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 07, 2009, 11:02:48 »

Явно е била доста пияна  Embarrassed
Активен
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 11, 2009, 19:20:42 »

Мда, кофти е с пияните мацки, не довършиш ли работатата същата вечер тя след това хич не ще и да си спомня какви ги е вършила на пияна глава.
Активен
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 17, 2009, 19:41:44 »

Абе така е принципно ама тая се направи много на интересна после...
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: