Tyxo.bg counter Слънчев Бряг - Първи ден за пикъп
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 18, 2020, 01:32:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчев Бряг - Първи ден за пикъп  (Прочетена 12702 пъти)
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #30 -: Септември 10, 2012, 13:44:56 »

Чехкиня но говореше отлично немски, може да е от немското малцинство в Чехия... не стигнахме до там да питам за етнически произход и генеалогия Wink

Ами да ти кажа, като че ли с чужденките ми вървеше повече. Повече ИОИ-та пускат, по-отворени са, а и на мене историите са ми повечето от/за чужбина... Българките много шитват, много висок бич-шийлд... е що ке се тепаме за тебе, като отсреща са готините чужденки? В случая не съветвам да "Изберете българското".

Това дето си чел във вестника да не е същия случай с онази мацка дето я убил бивш полицай? Ако е това, на мене ми намирисва на мутренски истории, не просто ревност - фактът, че мацката била до някакъв Кайен или друга подобно скъпа кола, говори доста...
Активен

Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #31 -: Септември 10, 2012, 15:42:51 »

Чужденките са отишли на почивка с идеята да си изкарат добре и без да им пука нито за репутацията им (защото никой няма да  разбере), нито дали ще ги помислиш за курви (защото няма да се видите пак и ти не познаваш хора от нейния кръг), нито дали може нещо сериозно да излезе (защото е ясно, че нищо сериозно няма да стане). Затова е по-лесно с тях. Като българките отидат в чужбина, е същата работа.
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: