Tyxo.bg counter Етапи в развитието на пикап артиста
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Март 28, 2017, 19:44:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Животът е прекалено кратък, да бъдеш малък !
Пролетта идва, а с нея и готините мацки по улиците.

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец март 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Етапи в развитието на пикап артиста  (Прочетена 23730 пъти)
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 832

Профил WWW
« -: Февруари 04, 2009, 09:25:47 »

Тази тема е за хората, които наистина искат да поемат или са поели вече по пътя на пикапа. Защото да развиеш себе си като готин и привлекателен мъж, който има избор в живота си, това е път, който смятам, че всеки мъж трябва да извърви. Темата е в резултат от моя тригодишен опит като пикап артист, както и от наблюденията ми върху живота на много хора, които се занимават с пикап и най ?вече тези, преминали уоркшопите на pickup-project.net.

Първи етап:
В даден момент от живота си всеки мъж разбира, че отношенията и комуникацията с жените имат по-голяма дълбочина, отколкото той винаги си е мислил. Независимо дали е в резултат на някоя неуспешна връзка или просто от любопитство той намира този сайт. След това започва да чете и да попива. Научава много нови неща, включително съвети от други мъже с различен опит от неговия. Ако е наистина мотивиран започва да прилага наученото в социалния си кръг. Понякога това работи, понякога не. Получават се ситуации, където се чувствува неконгруентен, но най-важното е, че той прави нещо по въпроса и експериментира. Ако социалния му кръг е достатъчно голям той може с течение на времето да се развие и да има успех. На този етап все още го е страх да заговаря непознати жени. Повечето мъже си остават само с този етап.

Втори етап:
Това е етапът в който се усеща, че социалния кръг не е достатъчен. Той вижда всички тези красиви жени по улиците, магазините, заведенията и клубовете и решава, че все пак няма да бъде толкова страшно ако се престраши да заговори някоя от тях. С треперещ глас той прави първия си апроуч. После отново и отново. Оттук нататък има два избора:
-   да продължи да се развива сам. За всеки е различно, но съдейки от моя опит ще бъде много трудно и ще отнеме много време. Изисква се невероятно силна мотивация и желание да се излезе от обичайната рамка и да се изпробват много нови, нестандартни и различни неща. Малко хора имат всичко това. Но с желание, усилие и време това ще стане. И все пак доста е трудно да се бориш сам. Учиш се единствено на принципа на опита и грешката. Повечето  се отказват преди да са постигнали желаната цел.
-   другата възможност е да присъства на семинар или да премине уоркшоп на pickup-project. Тука разликата е това, че за няколко дни, научаваш това, което иначе ще ти отнеме месеци или години. Има инструктори, които вървят рамо до рамо с теб и ти показват грешките, Научаваш правилния език на тялото, калибровката в сет, тънките моменти, пречупваш комфортната си зона и излизаш от психилогическите блокове, които те спират. Запознаваш се с нови хора, които също следват същия път и черпиш опит и умения от тях.
    На този етап начинаещия все още се чувствува некомфортно, използва техники, рутини и истории, научени от други. Успехът му е много променлив. Но започва да вижда резултати. Започва да усеща Силата, да навлиза в един нов свят.

Трети етап:
     Разбираш, че единственото, което те е спирало винаги си бил самия ти. Този етап е етапът на дълбокото осъзнаване, че ти си отговорен за всяко нещо в своя живот, че нямаш нужда от одобрението на другите и, че си готин и ценен единствено за това, че си ти. Вече усещаш, че нямаш желание да използваш техники и стратегии зад които да се прикриваш. Позволяваш на истинската ти същност да излезе наяве в комуникацията си с хората. Същевременно променяш своя живот и начина си на виждане. Създаваш lifestyle, който ти доставя удоволствие и който натурално привлича жените. Хората искат да бъдат част от теб и твоя живот. Стремиш се към своите мечти, към своите цели в живота и разбираш, че основното във всичко това е да имаш пълноценен живот и жените са просто едно приятно допълнение към него. Всичко това изглежда толкова просто, но в действителност е много трудно да се постигне. Трябва да преминеш през предишните фази, характерът се изгражда в зависимост от трудностите, които си преминал.

Четвърти етап:
Всеки ден се събуждаш, живееш и заспиваш с новите си убеждения и новият си начин на мислене. Общуването с хората е удоволствие. Не се налага да мислиш за итеракциите си с тях. Всичко става естествено. Усещаш, че си напълно способен да постигнеш всичко, което поискаш, независимо дали ще бъде в любовта или в живота. Вече не излизаш, за да сваляш жени, излизаш, за да общуваш с хора. Независимо от това, което си искал в началото на пътя си /сериозна връзка, секс с много жени или дори традиционната моногамна връзка/ ти вече си го постигнал. Оттук нататък само жънеш резултатите. Не казвам, че това е краят. Човек е длъжен през целия си живот да се развива. Винаги има нови предизвикателства.

Пожелавам на всички от този сайт да достигнат до този етап, в който  мечтите стават реалност. И аз твърдо вярвам, че всеки мъж, четящ тази тема е способен на това и, че да живееш за мечтите си е единственото, което си струва.  Smiley

------
*** SL: Правя темата важна.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1304

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2009, 12:41:14 »

Отлично написано! И аз се замислих...
Активен

I'm a very special kind of monster
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 06, 2009, 21:13:39 »

Отлично написано! И аз се замислих...
и аз.
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
citalkdm
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #3 -: Април 07, 2009, 12:51:44 »

Здравейте!
Отскоро съм регистриран и най-вероятно бих взел участие в някой от семинарите ви,защото положението е отчайващо!
Може би защото съм на 38 г.,с един несполучлив брак и доста наранено самочувствие...
Както и да е,не ви пиша за да се оплаквам,а защото търся начин да излезна от отвратителното положение на AFC!!!
Въпросът е ,че всъщност чета книги за свалки,но когато опре до действие съм просто ужас Sad
Най-странното ми е,че в началото при първи контакт,на мацките им правя добро впечатление.Имам предвид етапа на размяна на погледи и т.н.Е не съм красавец,дето някои мацки умират да имат но...
Оттам нататък обаче полжението става страшно,то срам,то... неувереност,усещане ,че не знам как е правилно да постъпя или какво да кажа,а бе въобще практиката ми КУЦА ама КУЦА...и не знам за как я коригирам... Lips Sealed
Въобще дайте някаква информация за предстоящ семинар,щото така вече не се живей!
И още нещо...ако може някой да ми отговори компетентно и разбира за какво става въпрос.
НЛП организира курс по този въпрос...
/едит - СЛ/

Въпросът ми е дали си заслужава,в какво е разликата между вашите семинари и този курс?
Предварително благодаря!

-----
СЛ - баце забрави да правиш реклама тук! Особено на нлп...
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1304

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 07, 2009, 13:17:04 »

Редовно правим обучения - workshops. Може да се запишеш във всеки един момент в сайта -> Участвай. Семинари правим по-рядко и за тях се знае няколко месеца по-рано...
Разликата между това и НЛП глупостите е, че нашето обучение представлява реални и истински запознанства с красиви, готини и непознати мацки. Гледах интервюта с инструкторите там от НЛП-то - тези на улицата ще фейлнат 20 от 20...

На бързо - при нас е практика. Учим те как реално да си по-готин. Как да се обличаш, как да ходиш, как да говориш, как да се държиш...
Не те учим на някакви трикове, хипнози и неща, чрез които да излъжеш мацката, на подсъзнателно ниво, за да се възползваш от нея...
Правим от смотаняците - готини пичове, а от готините пичове - още по-готини пичове.
Никак не е лесно и разбира се голямата част от успехите на всичките ни ученици се дължат именно на техните усилия. Ние просто помагаме - като ги насочваме в правилната посока, спестявайки им тонове време...

Ние не предлагаме магически хапчета, закодирани умения, парапсихични оръжия и извънземни магии...
Ние знаем, че за да ебеш готини жени /във всички аспекти/ и ти трябва да си готин /във всички аспекти/! И на точно това обучаваме!
Активен

I'm a very special kind of monster
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #5 -: Май 28, 2009, 07:25:10 »

Описанието е доста добро!

Фаза 1... но пък от скоро започнах да се интересувам (оправдания)
Частично фаза 3...и някой от целите на фаза 4...Може би ще вкарам нещата в ред по-лесно.  laugh

Човек е способен да стигне до доста от изводите ако е обективен към себе си (много трудно нещо). Пътищата са различни - целта една и съща (ако естествено се е стигнало до цел). Важното е да го осъзнае и да го иска.

Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
Бон Ви
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил WWW
« Отговор #6 -: Август 07, 2009, 00:05:40 »

Добра работа вършите,
аз лично преди доста време намерих първия пик-ъп в един блог и си го копнах на компа,
след това нямах особенни проблеми, но пък не всеки път става дори и да си най-добрия Cheesy:D:D

А сега като гледам доста сте усложнили нещата...
Но пък може и да е за добро  laugh
Активен

Unknown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 185

Профил
« Отговор #7 -: Септември 28, 2010, 18:38:15 »

Има ли някой от тук, който да е достигнал 4ти етап  Grin
Активен
Analog
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 116

Профил WWW
« Отговор #8 -: Септември 29, 2010, 12:33:27 »

Според мен до 4-ти етап достигат малцина. Наистина единици. Няма човек, който да излиза и да се заговаря с всички, навсякъде, по всяко време. ТОВА Е НЕВЪЗМОЖНО и причината е една - егото. Понякога егото (т.нар. характер) на човека не му позволява. Какво имам впредвид? Да речем аз се смятам за разговорчив, но имам предразсъдъци - смятам някои хора за по-грозни, по-тъпи, по-не-знам-си-какви...но това е част от мен, която понякога ме спира да разговарям с хора, не защото ме притесняват, а защото просто не искам. Така, че много обширно е описан 4-тия период. Според мен има един междинен, 3.5 период, при който заговаряш всеки, КОГОТО ХАРЕСАШ. Според мен това е съвършенството. Смятам, че аз съм някъде там. Но не смятам, че съм завършен, напротив, дори се смятам за АФЦ на моменти. А наистина съм имал МИЗЕРНИ МОМЕНТИ в моята пикап "кариера" хаха Cheesy ..

Активен

"Being good with women is just about being a cool guy, who doesn't worry if every women likes him, who's not sweating that, and who just naturally picks up women as he goes along..."
Unknown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Септември 29, 2010, 12:59:06 »

Аз в момента съм 2ри левел  Grin Наистина искам да знам, че с постоянство и желание мога да достигна по горен левел  Cheesy Някои хора, си казват "да, ама другите успяват, аз няма да мога". Аз не съм от тях, но все пак понякога ми минават такива мисли.  Roll Eyes
Активен
JohnyQ
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 28, 2010, 17:00:44 »

Специално се регистрирах, за да споделя - не мога да повярвам, че има такъв малоумен тийнейджърски форум! Пикъп артисти?!? Не, не, просно не мога да спря да се хиля.  Embarrassed Embarrassed Embarrassed

Пишете ми като правите секс за първи път, ахахаха дечковци
Активен
Free.Attitude
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 123

"Животът е хубав, ако си го направиш такъв"

Профил WWW
« Отговор #11 -: Октомври 28, 2010, 17:26:24 »

Сигурно и затова не си попълнил на колко си години в профила си. Никой не очаква да разбираш това което четеш, още по-малко да даваш и мнения. Е...винаги ще се намират и хейтъри. Wink

Haters Gonna Hate
Активен
Unknown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 28, 2010, 18:18:45 »

Не бе, глей къв е пич JohnyQ. Много ме кефи. Все така давай, моето момче, за кво ти е да се занимаваш с нещо конструктивно, храни го тоя сайт, пък и квот ти падне храни Smiley)))
Активен
Trial
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #13 -: Май 25, 2012, 16:49:02 »

Имайте предвид, че тези категории не са абсолютни. 100% има хора, които само от части е трябвало да допълват пропуски.

Ето например аз - лайфстайл си имах изграден. Контактност и екстровертност - също си беше на лице. Да не кажа, че можех още едно време всяко девойче да заговоря, очаровам и т.н., но стигнеше ли се до момента на ескалацията - нъцки - не дай си боже мацката да ме е накефила много преди това - тогава нищо не ставаше като хората - то не бяха натрапчиви мисли от сорта на "какво ли си мисли тя сега" и друго подобен булшит, базиран най-вече на нестабилен фрейм и липсващи познания относно женския начин на мислене.
Това, което абсолютно сам доразвих в себе си и то именно благодарение на pick-up арта, бе именно познанията ми относно женската психика, езика на тялото, стабилния фрейм и успешната калибрация. Пооптимизирах подхода си, схванах идеята зад всички тези опенери, рутини, схеми и т.н., като в резултат на което импровизациите ми станаха в пъти по-успешни. Е...все още в редки моменти запецвам, когато нищо хитроумно не ми хрумне като за опенер (защото така и не взех да понауча някои изпитани такива), но дори и това има своите положителни страни - гледам сам да измислям подхода според ситуацията. Щом идеята е ясна, по-ясен е и пътят. Smiley

П.С. Може би като 5та фаза, бихме могли да определим момента, в който човек вече постигнал каквото желае, но не само това - той съзнава социалната си отговорност и започва да предава опита си нататък на по-младите поколения (приятелския кръг). Аз самият съм от година в доволно-LTR и причината да се регистрирам тук, беше именно заради въпрос, свързан с wing-ването. Ето там смятам, че има още достатъчно да доразвивам. Smiley
Активен

?To improve is to change; to be perfect is to change often?

Winston Churchill
WARZONE
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 16, 2015, 19:34:03 »

"Втори етап:
Това е етапът в който се усеща, че социалния кръг не е достатъчен. Той вижда всички тези красиви жени по улиците, магазините, заведенията и клубовете и решава, че все пак няма да бъде толкова страшно ако се престраши да заговори някоя от тях. С треперещ глас той прави първия си апроуч. После отново и отново. Оттук нататък има два избора:
-   да продължи да се развива сам. За всеки е различно, но съдейки от моя опит ще бъде много трудно и ще отнеме много време. Изисква се невероятно силна мотивация и желание да се излезе от обичайната рамка и да се изпробват много нови, нестандартни и различни неща. Малко хора имат всичко това. Но с желание, усилие и време това ще стане. И все пак доста е трудно да се бориш сам. Учиш се единствено на принципа на опита и грешката. Повечето  се отказват преди да са постигнали желаната цел.
-   другата възможност е да присъства на семинар или да премине уоркшоп на pickup-project. Тука разликата е това, че за няколко дни, научаваш това, което иначе ще ти отнеме месеци или години. Има инструктори, които вървят рамо до рамо с теб и ти показват грешките, Научаваш правилния език на тялото, калибровката в сет, тънките моменти, пречупваш комфортната си зона и излизаш от психилогическите блокове, които те спират. Запознаваш се с нови хора, които също следват същия път и черпиш опит и умения от тях.
    На този етап начинаещия все още се чувствува некомфортно, използва техники, рутини и истории, научени от други. Успехът му е много променлив. Но започва да вижда резултати. Започва да усеща Силата, да навлиза в един нов свят."

Аз май съм на втория етап. Осъзнах за пикапа наскоро и се опитвам да се преборя със страха и да стана успешен с жените. Не ми е лесно, но съм го решил. Ако успея да спестя парички ще мина курс, все пак не го правите без пари. Ще се боря, пък каквото стане, все пак ми се иска да съм "hardcore", но времето ще покаже.
///Извинявам се, че "съживявам" стари теми, но са ми интересни и ги чета, въздържам се от коментар обикновено, но понякога няма как.
Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш." - BERSERK

Липсата на жена е избор. Наличието на такава също е избор. Свалянето на жени е забавление, а това да те свалят жени е ежедневие.
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: