Tyxo.bg counter Нег хитовете
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Януари 23, 2017, 20:49:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нег хитовете  (Прочетена 14597 пъти)
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« -: Февруари 05, 2009, 18:28:40 »

Теория на Нег хитовете
автор: Mystery
източник: тйинпроблем

Едно красиво момиче е обкръжено от приятелите си. Тя слага маската на истинска кучка. Дали наистина е такава? Едва ли. Всичките ми приятелки са били нормални човешки същества. За красивите хора е по-лесно да се справят с живота защото получават по-добро отношение заради добрия си външен вид.

Но - тя трябва да има висок критерии когато много мъже подхождат към нея. Така че нейното отношение е разбираемо. Когато някой я подходи и каже просто "Здрасти нека те черпя една бира" това ще я раздразни. Мъжът мисли, че е направил нещо приятно за нея, но тя получава това отношение през цялото време. Тя е безчувствена към него. Ти си осмия за деня!

Тя се е научила да се отървава доста лесно от такива мъже. На нея и се налага да бъде такава.. Просто тя не може да спи с всички! Така че е нормално да каже НЕ или да се разгневи, и тогава мъжете мислят, че тя е кучка и си тръгват разочаровани, ядосани и с чувство на провал. И това поведение изглежда работи. Понякога когато момичето чувства контрол (например в клуб/бар когато е подготвена за потока от мъже - в крайна сметка това е нещо което се случва толкова често че когато го няма на нея й липсва) тя ще приеме питие и после ще разкара мъжа. Ако мъжете са достатъчно глупави за да й купят нещо, то на нея нищо не й пречи да го вземе.

Когато тя приема бира от теб, тя казва следното: "Аз не те познавам и не ми пука особено за теб. Ти си просто поредния от онези типични мъже и понеже не те уважавам, ще взема бирата и ще те отрежа после."

Понеже красивата жена е толкова добра в провалянето на подхода ти, е важно ти как ги режеш. Не можеш да ги обидиш, защото те са свикнали на това от всичките наранени мъже ("ти си обикновена кучка!") така че това не и прави никакво впечатление.

Как да им отвърнеш БЕЗ ДА ГИ ОБИЖДАШ? Да кажем, че има дълги нокти които най-вероятно са изкуствени. Защо на 10ките им е да се обличат толкова добре ако не искат внимание? Понякога те ОБИЧАТ чувството на контрол. Когато са в клуб с приятели искат да бъдат лидерките в средата (социалната йерархия при приматите) и да получават цялото внимание. Момчетата идват и им купуват питиета, а те се кефят да ги отсвирват. ОК, значи тя има фалшиви нокти, за да изглежда дори още по-добре! Повечето мъже биха казали "толкова си красива"! ДОСАДНО и типично, и в ума и ВЯРНО.

Представете си се, един пич идва и й казва "Готини нокти. Истински ли са?" Тя ще трябва да отговори "Не, изкуствени са." И той отвръща сякаш не осъзнава че е иронична забележка: "Нищо пак изглеждат добре. После се обръща с гръб към нея.

Какво причинява това в ума и? Хм, той не се отнесе грубо към нея - да я обиди. Направи й комплимент, но резултатът беше че уцели в нея недостатък. Тя си мисли аз съм страшно красива" - (особено в емоционалното и състояние на контрол) - "Но не успях да го грабна този" АЗ СЪМ ТОЛКОВА ДОБРА в това. Просто ще изтрия това петно в представата му за мене."

После ти продължаваш да не проявяваш интерес към това как изглежда като подхващаш някаква неутрална тема. През това време нейното намерение е да те накара да гледаш на нея като останалите мъже, за да почувства усещането за контрол и после да те разкара.

После ти и подаваш още един Нег-хит като този: "Това кичур ли е? Страшен е... как се наричаш тази прическа? Вафличката? " Усмихваш се й я гледаш в очите, за да й покажеш че е шега, а не обида. Ти си приятен, но не проявяваш интерес към красотата й.

Това ще я заинтригува, защото тя познава мъжете. И това не е нормално. Трябва да имаш наистина висок вкус, или да си много наясно с жените, или да си женен или нещо друго. Тези въпроси предизвикват любопитството й. Това продължава да се случва - и се нарича флиртуване. Тя ти пробутва няколко Нег-чета - тези тестове са за да определи по-точно какъв си. Ти преминаваш тестовете като я Негваш в отговор. След малко ти вече не си като всички останали показващи силен интерес. НО... ЗАЩО?

За да си върне контрола, тя казва, "Ще ми купиш ли нещо за пиене?" Забележи как се опитва да те хване! НО, тя просто иска да те преметне, така че после да те отсвири. Това и е играта - тази стратегия е всичко което знае и сега тя не работи при теб, и тя се опитва да обърне ситуацията. Но в същото време тя не разбира напълно ЗАЩО ти не мислиш че тя е "толкова прекрасна".
В крайна сметка ноктите й са изкуствени.

Ти казваш, "Хаха, това е смешно... носа ти се сбръчква когато говориш.." - (сочейки колко е сладко) - "Погледни... ето пак... хаха виж." Тя ще отвърне, "Престани!"  *изчервява се*. Сега става стеснителна - и това е състоянието в което искаш да бъде. С 3 Нег-хита успешно създаде ИНТЕРЕС (любопитство) и я свали от пиедестала й (премахна Bitch-shield-а й.) Беше с чувство за хумор, усмихваше се, обличаш се добре, уверен си - всичко което тя би искала в един мъж.

Ти не търпеше нейните глупости. А..и когато тя ти поиска бира, ти й каза "Не. Аз не купувам питиета на момичетата. Но ти можеш да ми купиш една." Сега ти квалифицираш нея. Ако тя ти купи, това показва че тя изпитва респект към теб.

Ако не го направи, и казваш, "Беше ми приятно да те срещна" (не саркастично) и й обръщаш гръб отново. Не си тръгвай, просто се обърни с гръб. По този начин ти пак я Нег-ваш точно когато тя си мислеше че Нег-ва теб. Това е закачка между двамата - първата стъпка от флирта. Така е според книгите по психология.

Нег-хита служи за квалификация. Момичето не преминава високите ти изисквания.

То не е точно обида, просто твойта преценка. Колкото по-добре изглежда момичето, толкова по-агресивен трябва да бъдеш с Неговете. 10-ка може да получи 3 нег-хита, докато 8-ца понася само един или два (с голяма пауза). Можеш да прекалиш ако мислиш че си по-добър от тях. Можеш да им смъкнеш високото самочувствие изпод краката (точно както 10-ките правят с мъжете). Трябва да стигнеш на ръба на позволената граница без да я прекосиш. Веднъж когато си я докарал дотам, можеш да почнеш да отбелязваш положителни неща в нея (никога външния вид.) Вече има взаимен респект. Това е нещо което повечето мъже никога не биха получили от момиче.

Това е начина за премахне на bitch shield-a. 3 Нег-хита би трябвало да свършат работата с интервал от 2-3 минути разговор на неутрална тема. Когато го смъкнеш разговора продължава с повече взаимно уважение и оттам можеш лесно да я съблазниш.
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1265

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2009, 13:55:23 »

Нег-хитовете са култов момент в свалките. Евала на Мистери за тях... Най-сериозният принос в бързите свалки на Мистери е точно развиването на теорията за Нег хитовете... Браво на пича...
Активен

I'm a very special kind of monster
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #2 -: Април 17, 2009, 17:56:10 »

Преди време, когато бях далеч по-неопитен, винаги започвах свалката с комплимент и когато се случеше да ме отрежат, се чудех къде по дяволите сбърках. След това постепенно сам открих нег-хитовете без дори да съм чувал за нещо подобно. Просто ми направи впечатление как хубавите момичета с досада приемат комплиментите и как отчаяно се мъчат да ти се докажат ,ако откриеш някакъв недостатък в тях. Е , случвало ми се е и да прекалявам с тях, което ме е дънило няколко пъти.
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #3 -: Септември 30, 2009, 13:57:02 »

Само не разрбах как подобна информация се е озовала в teenproblem?Huh?  Shocked Lips Sealed
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
doomdrake
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 214

Профил
« Отговор #4 -: Май 24, 2011, 16:14:14 »

Само не разрбах как подобна информация се е озовала в teenproblem?Huh?  Shocked Lips Sealed
Да бе трябва да я изтриат от там Cheesy Cheesy между другото Мистъри е и ужасно добър в неутрализиране на амози, който е чел The Game няма как да не го е впечатлила случката в Белград Cheesy Cheesy
Активен

Ако поискаш спри и погледни назад,
 аз съм твоя сянка, твоя грях,
 ако поискаш спри и остани
 да погледна в теб.
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #5 -: Май 24, 2011, 17:16:11 »

Случката в Белград ми е малко съмнителна на мен, не е ясно дали е истина. Не мога да си представа как нещо такова може да мине.  Grin
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
doomdrake
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 214

Профил
« Отговор #6 -: Май 24, 2011, 18:34:02 »

Случката в Белград ми е малко съмнителна на мен, не е ясно дали е истина. Не мога да си представа как нещо такова може да мине.  Grin
Ми то войничето като наще мутри яки ма прости Cheesy Cheesy
Активен

Ако поискаш спри и погледни назад,
 аз съм твоя сянка, твоя грях,
 ако поискаш спри и остани
 да погледна в теб.
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #7 -: Май 24, 2011, 22:24:19 »

xaxax интересно ми стана за случката в Белград. Някой да я разкаже, защото не съм чел The Game.
Активен

Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1334

The Queen's Code

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 02, 2012, 18:02:38 »

Много интересна статия. Тънкият момент е наистина разликата между шега и обида. Разбирам идеята мацката да се "нахъса", но според мен трябва по-скоро да сме предпазливи с неговете, отколкото да злоупотребяваме с тях. Защото ако веднъж си обидил една жена и тя го е възприела като обида, независимо от намеренията ти, върви обяснявай после, че нямаш сестра. Пак може да те харесва, но просто може би ще има едно наум. А и е интересен броят негове, звучи леко като брой удари по бика, направени от тореадор.
И не мисля, че статията е неподходяща за тийн проблем, напротив, точно за там си е. Мистъри ми се струва с манталитет на тийнейджър. Момчето, което никога няма да порасне, Питър Пан на пикапа. 
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: