Tyxo.bg counter Как да я накарам да излезе с мен?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 11, 2019, 23:12:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как да я накарам да се видим?
1 - 3 (50%)
2 - 3 (50%)
Общ брой гласове: 6

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да я накарам да излезе с мен?  (Прочетена 9012 пъти)
Leonheart
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« -: Февруари 06, 2009, 17:34:20 »

Здравейте!

Има една колежка, с която преди време ходихме, но това е история. След това си остахнахме приятели, но аз от време на време и напомнях, че все още я харесвам. Но тя като че ли не ще. Отказа ми да излезем на кафе почти всеки път, като измисляше банални оправдания "Навън е много студено, не искам да излизам". Та въпросът ми е какво бихте ми препоръчали (как да действам, какво да правя, какво да кажа?), за да я накарам (да склони!) да се видим на 14 февруари, а и най-накрая да потръгнат нещата. Да и взема ли подарък и т.н. Ще се радвам да получа мненията и съветите ви!

Предварително благодаря!

-------
*SL - заглавието е променено
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 940

Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 06, 2009, 18:54:27 »

Това, което ти пиша сигурно няма да ти хареса, но щом си дошъл в този сайт, предстои ти да научиш някои неща, за които досега не си се замислял.  Smiley
И така вече сте скъсали с това момиче, а ти от време на време и напомняш, че я харесваш и искаш да се видите. Я ми кажи кой от двама ви прекрати връзката? Обзалагам се, че е била тя. Ти си мислиш, че като и напомняш колко я харесваш това ти помага, но всъщност е точно обратното. Тя много добре знае, че я харесваш. Но къде е предизвикателството? Твоя начин на мислене е, че ако успееш да я убедиш колко много я харесваш, ще те хареса и тя. Но нещата не работят по този начин. Според мен вече не си и интересен и не си предизвикателство за нея, и затова ти отказва.
Моят съвет е да не и се обаждаш най-малко 2 седмици. Забрави за 14-ти февруари, това с подаръка е лоша идея. През тези две седмици прочети всичкия материал на този сайт. Ако имаш въпроси пиши във форума и ще ти бъде отговорено. И задължително излизай с други жени. Излизай с приятели, с компания, забавлявай се ... И когато и се обадиш отново вече няма да и разправяш колко я харесваш. Ще бъдеш весел, енергичен и ще я бъзикаш. Ще и подхвърлиш ей така между другото да се видите. И ако не стане няма да го взимаш присърце, а ще продължиш напред. Има много други жени. Smiley
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 06, 2009, 21:10:31 »

Значи тя гледа да те разкара и ти отказва да излезете а ти ще и вземаш подарък. Прочети хубаво това изречение. В него няма логика нали. Мислиш ли, че с подарък ще и се харесаш повече. Мислиш ли че с подарък ще дойде да се ебе с теб. Постояно като и показваш внимание само я отблъскваш още повече. Преставям си какво казва на приятелките си за теб. Онзи пак навлека ме търси и ми предлага и ооо представяте ли си купил ми е подарък за свети валентин хахаха какъв наглец. Свалките са просто нещо с прости правила гонят ли те беж. Връщаш се при такава мацка само ако си прегърнал две други жени за да и стане кофти и да разбере какво е изпуснала.
Малко ти се накарах повечко но нищо лично да не се обидиш сега. Прочети материалите на сайта - пичовете които го държат явно разбират много добре от свалки защото материалите са безценни. После се върни във форума и прегледай други теми където ще откриеш много подобни на теб случаи.
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
Leonheart
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 07, 2009, 10:50:52 »

Благодаря много за съветите ви! Прави сте! Първо ще видя материалите в този сайт, но съм убеден, че само с теория няма да стане кой знае какво. Турям черта на това момиченце. Това да ходя при нея след като съм чукал няколко мацки просто за да и стане кофти и аз съм си го мислил преди. Така ще и направя.
Ок! До скоро!
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1573

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2009, 14:34:41 »

Аз пък ще направя контра на колегите и ще кажа: "Да купи и подарък. Нека да е скъп. Да обади и се и я покани за валенитна и й кажи, че си и купил подарък"...
Когато ти откаже и ти се изсмее - ще усетиш колко е гадно да инвестираш в някой, чувства, емоции, пари, време и той да нехае за това и да те реже. Само така ще се мотивираш да промениш отношението си към жените, да се превърнеш от АФЦ в мъж, който знае какво иска и как да го постигне. Само така ще се мотивираш да се научиш как да въртиш жените, а не те теб...
Активен

I'm a very special kind of monster
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 09, 2009, 16:29:33 »

Така ще и направя.

всъщност недей. грозно е. не искаш и на теб да се случва. ако ще имаш нещо с нея - гледай да е положително.
забрави за нея за известно време, впусни се в дебрите на непознатото. забавлявай се - това е сигурно ако се захванеш сериозно. ако се сетиш за нея отново след като вече си наясно с методите ще видиш, че неискаш да и правиш сечено а да се забавляваш и с нея.
Активен

have fun
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: