Tyxo.bg counter вързаха ми тенекия
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 15, 2019, 19:38:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: вързаха ми тенекия  (Прочетена 2968 пъти)
charly
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Февруари 12, 2009, 16:48:34 »

така вчера ми се случи за първи път да ми вържата тенекия и чувството никак не е приятно  Angry .
Случката е следната - завчера си седя на тротоара и 2момичета минават покрай мен .. аз ги заговарям бъзикам и по специално едната и съответно усетих голям интерес от нея към мен .. и така всичко върви гладко разменяме телефони и се разбираме по късно да излезем.
вечерта излизаме те пак бяха двете и всичко започна да тече по мед и масло, бъзици докосвания и накрая целувки .. другото момиче си отиде по едно време и останахме само двамата .. и така понатискахме се в колата но не правехме секс въпреки че мисля че беше навита, но аз не знам защо реших да не бързам още първия ден, и така накрая се разделяме тя ми казва колко добре си е прекарала и че мн иска да ме види на другия ден.
... на другия ден и звъня и се разбираме да излезем в 9ч. .... в девет часа нея я нямаше и телефона и беше изключен.
на 25г съм и за както казах за първи път ми се случва да ми вържат тенекия - излишно е да казвам колко съм разочарован, напрао ядосан бих казал. и тъй като съм свикнал да търся причината винаги в себе си , а човек не може да се погледне отстрани Ви питам как намирате ситуацията някакви идеи и мнения Huh?
Активен
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2009, 23:13:33 »

Не го приемай толкова навътре. Това е било някакво случайно запознанство. Нима си очаквал мацката да му придаде голяма важност или нещо? Трябваше да я чукнеш в колата или поне да опиташ.
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2009, 08:05:48 »

кво толко мрънкате? кво е тва АФЦ поведение?

Neeext!
Активен

have fun
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2009, 21:29:05 »

В този форум единственият отговор, който можеш да получиш, е че ако досега само веднъж са ти връзвали тенекия, значи си ебати мързела.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1573

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2009, 11:21:31 »

така вчера ми се случи за първи път да ми вържата тенекия и чувството никак не е приятно  Angry .

- Хахах, пич къде си живял досега? С колко жени си излизал 2-3?
Тенекиите не са никак приятни, но са си явление в бързите свалки...

Случката е следната - завчера си седя на тротоара и 2момичета минават покрай мен .. аз ги заговарям бъзикам и по специално едната и съответно усетих голям интерес от нея към мен .. и така всичко върви гладко разменяме телефони и се разбираме по късно да излезем.
вечерта излизаме те пак бяха двете и всичко започна да тече по мед и масло, бъзици докосвания и накрая целувки .. другото момиче си отиде по едно време и останахме само двамата .. и така понатискахме се в колата но не правехме секс въпреки че мисля че беше навита, но аз не знам защо реших да не бързам още първия ден, и така накрая се разделяме тя ми казва колко добре си е прекарала и че мн иска да ме види на другия ден.
... на другия ден и звъня и се разбираме да излезем в 9ч. .... в девет часа нея я нямаше и телефона и беше изключен.
на 25г съм и за както казах за първи път ми се случва да ми вържат тенекия - излишно е да казвам колко съм разочарован, напрао ядосан бих казал. и тъй като съм свикнал да търся причината винаги в себе си , а човек не може да се погледне отстрани Ви питам как намирате ситуацията някакви идеи и мнения Huh?

- Научният отговор е BUYER'S REMORSE http://pickup-project.net/index.php?option=com_content&task=view&id=37&Itemid=38
- Човешкият отговор е: Не търси вината в себе си, уплашила се е, с оглед на прекалено бързата ескалация и прекалено малкото време прекарано заедно. Не сте се опознали достатъчно и тя никак не е сигурна в себе си и в теб и ти няма достатъчно доверие... Да, трябваше да опиташ да я чукнеш в колата - щом действаш за бърз секс - действай докрай... Ако накрая забавиш темпото, го направи така, че да предизвикаш доверие, а не да изглежда все едно точно на финала не знаеш как да я изчукаш. Примерно, нещо от типа: "Хей - престани толкова бързо да ме награбваш - ти ми харесваш доста като характер и искам да те опозная още повече преди да правим секс. Мисля, че може да се получи нещо много красиво между нас - но ни трябва малко повече време"...
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: