Tyxo.bg counter Durex Performa
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:18:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Durex Performa  (Прочетена 36075 пъти)
mindcrime7
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« -: Юли 31, 2011, 20:54:24 »

Някой ползвал ли е Durex Performa ? Как точно действа Бензокаина, за него знам , че е някакъв вид месна упойка и имали възможност да ти спадне докато си вършиш работата ?
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #1 -: Юли 31, 2011, 21:17:19 »

Поради обективни причини не съм  го ползвала Grin, обаче мога да кажа, че никак не съм фен. Ако свършваш бързо, по-добре търси други начини, а не тези презервативи, че те съсипват цялото удоволствие. Е, може и да има някой доволен, не знам
Активен
mindcrime7
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #2 -: Юли 31, 2011, 21:46:13 »

просто ме интересуваше какъв е ефекта от тях, не че имам някакъв проблем !
Активен
Unstoppable
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #3 -: Август 01, 2011, 09:35:20 »

Слагал съм такав презерватив, но за малко и го махнах и за това сигурно не му усетих ефекта. Иначе с него би трябвало да ти поизтръпне, да се обезчувстви малко и така свършваш по- бавно. Много момчета свършват бързо, но като започнат да правят редовен секс свикват и тогава свършват по- бавно (ама не е сигурно). Ще ти кажа друго нещо което 100% действа  Cheesy . Взимаш от аптеката една тубичка лидокаин (около 3.00лв е), намазваш го много малко (на главата  Cheesy), слагаш презерватив за да не се предаде на мацката и да се обезчувстви и тя, изчакваш 2-3 минути да ти подейства и я започваш. Действа горе доло 40-60 минути, ако се сложи повече може да ти изтръпне за много по- дълго време. Не би трябвало да спадне докато си вършиш работата с Durex Performata, дори и с лидокаина. Когато свършваш пак си изпитваш оргазъм, ама до като клатиш момичето не си го усешташ много много, все едно не е твой  Embarrassed  Пробвал съм лидокаин, нищо няма да ви стане от 2-3-5 пъти, но не прекалявайте. Най- добре е без такива неща  Wink  
Активен

Неуспехът не е опция, всeки трябва да успее!
enforcer
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #4 -: Август 04, 2011, 11:45:08 »

Kesten, която никога не е поставяла презерватив върху себе си, ти го каза най-добре  Grin Ако свършваш по-бързо отколкото ти се иска, има други, по-добри начини. Веднъж направих грешката да си взема такива презервативи, защото нямаше никакви налични други на Durex и повече не смятам да го правя. След като пробвах единия, останалите директно ги изхвърлих. Освен че не усещаш нищо и може да забравиш за качествена ерекция, забрави и да го дигнеш за втори път след това. Безумно е да си губиш собственото удоволствие. Номерът не е да не усещаш нищо и да тъпчеш яко, а да усещаш всичко и то силно, но да умееш да контролираш кога ще свършиш. Това става с владеене на PC мускула, което се постига чрез опит, по-чест секс, кегелови упражнения и други методи.
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #5 -: Август 13, 2011, 11:49:05 »

Аз ползвах перформа 1 път, само защото една позната беше казала че ги ползвали с нейния и "били много готини". Не знаех какъв е ефектът и почваме с моята, слагам презерватива, правим си каквото правим, и по едно време се усещам че вече блъскам с всичка сила, а ми спада и не знам защо. Спряхме, свалих го и тя почна да ми лапа, при което каза че й изтръпнала устата (от тези вещества на презерватива) Cheesy . Повече не ги ползвах. Лично предпочитам real feel, ultra thin.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Drakyla
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 159

Профил
« Отговор #6 -: Септември 18, 2011, 00:21:24 »

И аз да се изкажа за моя скромен опит със Дурекс Перформа...ползвал съм ги, и ги ползвам и за мен са много добри. Те са за хора, които имат склонност на свършват сравнително бързо. Ползвам го когато искам да клатя по-дълго време...като го сложа и намалява чувствителността, даже понякога става като на негър петата...нищо не чувствам...тогава жули жеко...
Слагам го само когато съм свеж и напращял, да ме удържи по-дълго. Ако си изморен или си се празнил скоро, има вероятност изобщо да не свършиш и да ти спадне преждевременно...и това ми се е случвало.
Така, че внимавай кога го ползваш.

Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #7 -: Септември 18, 2011, 00:46:32 »

А бе вие жени или кучета чукате? Кво като свършиш преждевремено? На всеки се случва. Никоя нормална няма да ти каже нещо. И всяка готина мацка ще ти помогне да започнеш втори рунд освен ако не е куче да те уплаши, че да ти се свие...

Прочетете и поста на enforcer , ако имате сериозни проблеми.

Кой също ви е излугал, че трябва да клатите дълго? Повечето са доволни на 20 мин чукане, ако вкараш добра пред игра. После ако направиш и втори рунд, които определено ще е по-дълъг от 20 мин си 6. Между рундовете пак можеш да си поиграеш с момичето, за да я държиш възбудена и да се възбудиш и ти... И имаш перфектния секс за кратки връзки. По нататък в по-дълбоки връзки може да експеремнтирате с други неща. От години не съм бил в сериозна връзка, за това е по-добре да не давам съвети за там.
Активен
Unstoppable
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #8 -: Септември 18, 2011, 07:16:27 »

А бе вие жени или кучета чукате? Кво като свършиш преждевремено? На всеки се случва. Никоя нормална няма да ти каже нещо. И всяка готина мацка ще ти помогне да започнеш втори рунд освен ако не е куче да те уплаши, че да ти се свие...
Кой също ви е излугал, че трябва да клатите дълго? Повечето са доволни на 20 мин чукане, ако вкараш добра пред игра. После ако направиш и втори рунд, които определено ще е по-дълъг от 20 мин си 6. Между рундовете пак можеш да си поиграеш с момичето, за да я държиш възбудена и да се възбудиш и ти... И имаш перфектния секс за кратки връзки. По нататък в по-дълбоки връзки може да експеремнтирате с други неща. От години не съм бил в сериозна връзка, за това е по-добре да не давам съвети за там.
Всеки ако можеше по 20 минути тези презервативи и други подобни неща нямаше да съществуват. На всеки се случва ама на хората с преждевременна еякулация им се случва винаги. През предиграта са възбудени на макс и като го вкарат и за 1 минута са готови. А незнам някоя която да е доволна от 1 мин...
Активен

Неуспехът не е опция, всeки трябва да успее!
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Септември 19, 2011, 02:37:39 »

Всеки ако можеше по 20 минути тези презервативи и други подобни неща нямаше да съществуват. На всеки се случва ама на хората с преждевременна еякулация им се случва винаги. През предиграта са възбудени на макс и като го вкарат и за 1 минута са готови. А незнам някоя която да е доволна от 1 мин...

Ами тогава е много по-добре да поработиш върху себе си, отколкото да се самозалъгваш с някакви глупости като Durex Performa. Все едно една сексуално активна пичка не знае за какво служат тия презервативи и няма да разбере, че имате проблем, и все едно няма пак да ви остави рано или късно.

Има хиляда и едно кегел упражнения в нета има и jelq. По-добре това, отколкото да си мацаш оная работа с кви ли не глупости.
Активен
IrResistibleBoy
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 08, 2012, 01:07:56 »

Durex Performa за мен са много-добри презервативи! Ползвам ги доста често с моята приятелка и съм доволен.Миналия път ми направи впечатление,че изкарах доста над 35 мин.Иначе преди ползвахме ULTRA THIN червените,който са.
Активен
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 08, 2012, 12:04:33 »

Аз имам въпрос.
Колко често сменяте презерватива, ако "клатите" юнашката  повече от 20 минути?
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 08, 2012, 13:44:26 »

Аз имам въпрос.
Колко често сменяте презерватива, ако "клатите" юнашката  повече от 20 минути?

Ако ме е хванала параноята и ми се вижда 'лабава работата, ми се е случвало и до 4ти пъти на един секс-сеанс Smiley Но ако на пипане седи стабилно си карам с 1 през цялото време.

Друг фактор е разбира се, изтъркването на презерватива и миризмата на изгоряла гума... Комбинирано с традиционната липса на финанси у студентите, води до ситуации като следната:

Някакъв тип носи презерватив на вулканизатор. Работникът на вулканизатора му казва:
- Е, стига де, вече пет пъти съм ти го лепил този кондом.
- Не бе, тоя път идвам да ми го центроваш - нещо ми занася надолу.

П.С. Ама друго си е да откопаеш някаква тема от дълбокия архив Roll Eyes
Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 08, 2012, 18:30:44 »

Аз имам въпрос.
Колко често сменяте презерватива, ако "клатите" юнашката  повече от 20 минути?

Много...
Активен
KrungThep
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 393

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 08, 2012, 18:37:31 »

Тия бензокаини и лидокаини... ми, изтръпва ти - пълна простотия. Съгласен съм с Кестен. Сменяй повече позите или нещо от сорта.
А, вярно ли чукате приятелките си с презерватив ?! Huh? Huh? И тия "доста над 35 минути", каква е целта ?

Иначе, аз презервативи много не ползвам, но предпочитам Durex Ultra Thin или Plesuremax... или както се казва по някой други ширини "Ду-лек Пъ-ле-чъъ Мак"  Embarrassed Grin Grin Grin

Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: