Tyxo.bg counter Durex Performa
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 21, 2019, 05:41:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Durex Performa  (Прочетена 36055 пъти)
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 09, 2012, 01:40:58 »

KrungThep, съгласна съм с теб, а вземи напиши нещо повече за Тайланд Smiley
Активен
mapera
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 13, 2012, 17:12:19 »

Мба всякви съм ползвал, тея си ми харесват най - много...
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 639

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 14, 2012, 23:51:25 »

Ако искате да свършвате по-бавно, трябват упражнения - стягате долната диафрагма и трябва да придобиете контрол над мускулите си, така, че да умеете да ги свивате светкавично. Изисква обаче бая упражнения. Повече има в книгите на Мантак Чиа, Тантра или Даоските течения.

Да не казвам, че всеки или винаги става, но може да се издържа и с часове. А както знаем от морските вълци, дългото клатене се харесва не само на галеоните, но и на жените!
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Romantic
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

С голямата сила идва и голямата гавра.

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 15, 2012, 00:03:02 »

Как така да ги стегна? Че аз ако си стегна мускулите, ще свърша  по- бързо?  Shocked
Активен

Искам, когато мачкам и лижа един як хуй, да знам, че мачкам хуй, а не достойнството си.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 15, 2012, 00:04:00 »

Като искате да се научите на себеконтрол просто бийте повече чекии и по-дълго....или ето един друг трик - като усетите че вече няма спасение и почвате да свършвате го вадите и спирате да го пипате. Така не изпитвате почти никакво удоволствие, сперма излиза, но оставате надървен и не ви е свръх-чувствителен, затова можете директно да продължите.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Дълбоконадводен
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 274

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 23, 2012, 23:24:24 »

Или си мислете за пари.  Grin
Не се съсредоточавайте във вашият оргазъм и това, колко ви е хубаво на вас. Аз си мисля, колко й е хубаво на нея и какво да направя повече за нея. Това отклонява вниманието ми от моето лично удоволствие. А отклониш ли вниманието от удоволствието, което изпитваш, вече си свършил повечето работа по задържането.  Smiley
Активен
lucky7o
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #21 -: Май 08, 2013, 15:30:40 »

Стара тема, но да споделя впечатление... Супер случайно си взех такива презервативи на скоро, обикновено си ги дърпам от касата като пазарувам и хващам първата кутия, която хвана. Хич не съм и и погледнал какво пише, кутийката беше с някакъв километраж, или оборотомер  police Та всичко нормално, сложих си един и почваме да вършим работа, не съм усетил нищо, не съм и очаквал, тъй като си нямах и престава, че се продават такива презервативи. Та принципно, ако не успея да свърша известно време, свършвам доста трудно. Е не можах де, нещо поизтръпнах и не усещах нищо, случвало ми се е доста пъти без да съм точно с тоя презерватив... Та не мога да кажа дали конкретно в него беше проблема, ама нямаше бърсане  Roll Eyes гълтане имаше за сметка на това
Активен
Fox
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« Отговор #22 -: Юни 25, 2013, 00:16:42 »

Ще ползвам темата.Durex Elite в някои кутий кондомите не са на връзка 3 заедно,а са по отделно.И при тези които са по отделно като развия кондома края му е по-дебел от другите които са на връзка в кутията.На тях края им е тънък.Що така?
Активен
btt311
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #23 -: Януари 08, 2014, 04:25:40 »

Хапчета против преждевременна еякулация - http://climaxcontrol.bg Лично съм го ползвал и много ми помогна.
Активен

Хапчета против преждевременна еякулация - https://buyclimaxcontrol.com
epd
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 112

Профил
« Отговор #24 -: Септември 02, 2014, 16:09:18 »

А някой знае ли обратното на този презерватив (за по-бързо свършване)? Защото човек като е пиян и може няколко часа да не свърши Grin
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #25 -: Септември 02, 2014, 16:14:40 »

Обръщаш я на задна и я караш да те хване за топките.Smiley
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: