Tyxo.bg counter Как да сваля съквартирантка?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 23, 2017, 12:57:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Пропуснал съм над 9,000 изстрела в кариерата си. Загубил съм почти 300 мача. 26 пъти ми се доверяваха да направя финалния и решаващ изстрел и съм пропускал. Провалял съм се много пъти в живота си. И точно заради това успях.“ - Майкъл Джордан

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец юли 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да сваля съквартирантка?  (Прочетена 6695 пъти)
zikoz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Февруари 23, 2009, 18:14:52 »

Здравейте приятели...
Следвам в Пловдив и съм на квартира с хазайка. Първите няколко дена бях сам (нямах съквартиран/ка...и нямах представа че ще имам)...но преди около месец и нещо дойде момичето (Мони и викам ), което сега не мога да забравя.
Самото опознаване беше интересно .....В първите дни бяхме само на"Здравей и здрасти" ...няколко дена по късно ме попита дали може да си провери пощата( имам в мойта стая комп. +нет) и след като го провери започнахме да си говорим и да се опознаваме... След това ...тя идваше всеки ден..стоеше при мен не час не два ..а доста повече (като казвам повече да е било цял ден до 1-2 сутринта)....и така ден след ден..приятелските ми чувства избледняха и се появи любов (малко силна дума ...да кажем,че мислих за нея по цял ден и нощ..поне до като заспя)....прекарвах си супер.. от раговори преминахме на закачки (било то с думи..гъделичкане и други който сега не се сещам)...и най-вече ни болеше корема от смях като почнем да се лигавим... правихме повечето неща заедно ...все едно бяхме гаджета ( аз по едно време си мислих че найстина сме..)...до тука нищо лошо...но идва и гадната част..
Както казах ние сме с хазайка (около 50 няма мъж и деца) ....бих могъл да кажа че тя ,хазяйката , повлия страшно много върху Монито...както имам предвид.
Трябваше да замина извън града за няколко дни...говорихме си всяка вечер по скайп(2-3 часа без да се спре)и през деня по телефона...но това което притесняваше Монито беше че хазайката започнала да я разпитва .."какво има м/у нас....какво сме правили до 2-3 сутринта"-това са някои от въпосите"...Монито казвала че няма нищо...до тук да кажем почти нищо лошо...но след това хазайката започнала да говори за мен и Монито на всеки който срещне...(даже се обаждала на мой и нейни близки ...да разправя какви сме ги вършели........а то дефакто нищо не сме правили...но тя продъжавала да говори и говори като украся приказките си с неверни неща.....всичко това става когато не бях там)...Идва и най-лошата част за мен...когато се върнах ...Монито беше изцяло променена...не идва при мен вече толкова често ...а ако дойде ...идва да си проверявя пощата и пак си отива в стаята.....дистанцира се от мен...това ме мъчи страшно много....но най-много ме мъчи е това че тя дори и не знае да мойте чувства(което е МНОГО странно ...понеже друго момиче на нейно място веднага би разбрало.....може би Монито да подориза само че изпитвам нещо към нея)...
За Монито мога да кажа че е имала връка с друг...но той скъсал с нея и тя все още има чуества към него (те да са скъсали преди 5-6 месеца)...сега не знам какво да правя ...мислил съм да и кажа какво чувтва(но не знам как ще реагира)...също така мисля да престана да мисля изцяло за нея (макар че ми е мн трудно като знам че е в другата стая)...и конкуренцията е голяма...затова ако може малко съвети ..какво да направя.

П.П. Благодаря на тези който стигнаха до края на историятаи за търпението което проявихте ...но така най-добре ще получите представа.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 857

Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 23, 2009, 19:52:17 »

Здравей и от мен  Smiley
Наистина впечатляваща история. Но има моменти, които са просто прецакани. Защо след като толкова сте се сближили, гъделичкали сте се, гушкали сте се не си направил нищо, за да стигнеш до секс? Имал си всички удобни условия. Мислиш ли, че тя не го е искала? Или си мислил, че тя е по-различна и не трябва да действаш с нея по този начин? Много често с момичета, които не ни харесват толкова, правим правилните неща, а когато срещнем жена, която наистина ни харесва, си мислим, че тя е по-различна, страх ни е да ескалираме и вследствие на това я загубваме. Гениално нали?  Smiley
В твоето въображение любовта става така: вие първо сте приятели, после ти изпитваш чувства, споделяш чувствата си, и вече и тя изпитва любов. Нещата просто не работят по този начин. Динамиката между мъж и жена е много по-различна.
Но понякога все пак нещата стават и по твоя начин. И можеше да се получат ако не се беше намесила хазяйката. Нормално е за една самотна 50-годишна жена да бъде леко озлобена към младите и да се страхува какво ще си помислят хората. Но къде беше ти? При първия сигнал за това трябваше да действаш с момичето. Голяма грешка, че си заминал. Оставил си момичето да попадне под много лошо влияние. Ако беше правил секс с нея сега можеше да напуснете квартирата и да започнете отначало. Защото щеше да те възприема по по-различен начин. А сега нямаш никаква стойност за нея. Поне не по начина, който искаш. Повечето хора искат съвет  едва, когато оплескат нещата непоправимо. Какво да те посъветвам? Забавлявай се, не мисли толкова за нея и излизай с приятели. И незабавно напусни тази квартира. Поддържай връзка с момичето, предполагам, че след като вече си напуснал хазяйката няма да ти пречи толкова. И непременно излизай и с други момичета. Емоциите на жените са много променливи, ако сега е студена след време ще и мине и кой знае .... И най-важното от всичко - учи се от грешките си  Smiley
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 23, 2009, 21:57:11 »

Много интересна и поучителна история. И забавна също  Grin
Има няколко момента, които се набиват в мозъка ми веднага.
1. Ако съквартирантката (изкълчих си пръстите докато го напиша) ти е харесвала, че чак и си се влюбил в нея - какво си чакал? Стояли сте до 1-2 през нощта. Разбирам, че си добро момченце и не правиш лошки работки, но все пак докато стояхте трябваше да налееш по една водка и с влажен поглед да и се обясниш в любов и да я награбиш. Не сериозно човече какво си чакал? Тя сама ли да се наебе - извинявай, че ти рабивам илюзиите, но няма да стане.
2. После. Кой е алфата ти или бабичката? Как така некво бабе ще има по голямо влияние върху твоята мацка отколкото ти? Ти май верно си много добричко момченце. Трябваше да скръцнеш 2-3 пъти със зъби като пита какво правите по нощите. Отговаря се "То не е твоя работа, ти си гледай себе си". Няма нищо срамно в това да се кефиш на мацката. Та ти дори си влюбен в нея а оставяш някаква бабичка да ти прецаква живота. Знаеш ли колко стотици прекрасни моменти заради нея (тоест заради себе си) изпускаш сега.
3. Как така ще толерираш прецакващо поведение от страна на мацката. Дори и да я харесваш, дори и да си влюбен до уши "идва да си проверявя пощата и пак си отива в стаята" не бива да се допуска. Дори ако трябва да и скръцнеш със зъби и да и кажеш, че ти си човек а не компютър под наем за ползване и такова отношение е недопустимо.

Явно си много миличък и добричък и през ум не ти минава че това е може би основният ти проблем. И бабката ти се качва на главата и мацката, която харесваш и останалите хора също бас държа.
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 23, 2009, 22:24:16 »

драсти :]

първо. не прави голямата грешка да й се обясняваш в чувства и тн... тя вече най-веротяно знае че я харесваш.

второ. бабичката няма значение, момичето може просто да се чувства дискомфортно след предиода ви на раздяла - след като се познавате от скоро процесът на отчуждаване може да протече значително по-бързо. друг е въпросът, че тя също може да те харесва. аз това не бих го изклиючил във вашата ситуация - ти си създал (а по-скоро с общи усилия) достатъчно комфорт в общуването помежду ви. Като нищо може да се е появил интерес в нея. Лошо би било ако това е вярно и този интерес е отминал .. тогава си аут.

трето. "Какво да направя" ти беше въпроса.. Илиан добре ти го е написал за удобните условия. явно ти липсва практика в следващата крачка. тук вариантите са много. моежби някои хора тук не биха се съгласили с мен, но аз виждам този вариант като много добър в товоята ситуация и ниво на комфорт между вас двамата: както се гъделичкате, спраш внезапно като от нея се очаква да продължи (жените са отмъстителни натури), когато това се случи, ще я погледнеш и ще кажеш "Какво правиш?" със сериозно изражение и тон. Тя най-вероятно ще погледне очудено. Тук след кратка пауза трябва да я хванеш за ръката и нежно да я погалиш по лицето или да прекараш пръсти през косата й, докъто я гледаш в очите. По този начин предизвикваш много сериозна емоционална гондола в нея - първо всичко е забавно и си играете /положително/, после се отдръпваш /отрицателно/ и след това и демонстрираш нежност /отново положително/. Амплитудата на положително-отрицателното не трябва да е голяма. Тук е момента да я целунеш. Това ще го направиш ако тя не даде негативна реакция на ласката по лицето/косата й. От там нататък си ти.
Успех!

П.С. щом ползвате едно и също PC, гледай тя да не намери този сайт и да не види, че се допитваш до други хора по въпроси как да я свалиш.
Активен

have fun
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1399

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2009, 11:31:44 »

Обърни особено внимание на написаното от Начко. Има основни неща в него, макар и не толкова конкретни. Ще се опитам да му продължа мнението...

И аз като ти чета историята оставам с впечатление, че си много добро момче. Този тип момчета обикновено свършват като "приятелки" на жените, а не като техни любовници. Като цяло е добре да промениш мисленето си и поведението спрямо хората.

1. Бъди по директен и не се страхувай от това, което изпитваш. Това съвсем не значи да се обясняваш в любов с думи, но повече КИНО, повече сексуални шеги, повече намеци и т.н. само ще са ти от полза.

2! Изгради си фрейм. Към момента това ти липсва. Мацката те използва, заради компютъра, бабичката ти руши ранга само с няколко разговора и т.н. В реалния живот, хората са като вирусите - надушат ли те, че си слаб ще те мачкат и ще паразитират върху теб /или поне ще се опитват/. И не само жените, които харесваш - работодатели, приятели, дори роднини и семейство ще го правят... Постави си граници на добрината. Научи се да казваш НЕ. Научи се да се зъбиш и да ръмжиш, когато трябва. Това наистина е много важно!

Успех!
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: