Tyxo.bg counter Луди жени ...
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Февруари 22, 2017, 17:13:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Луди жени ...  (Прочетена 8150 пъти)
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« -: Март 01, 2009, 02:24:50 »

Преди няколко седмици отиваме с един приятел в Мохито. Мохитото по принцип е от малкото заведения в София, които ме кефят ? не е пълно с тийнейджъри, не е и снобарска обстановката. Напоследък обаче и там е взело да зазлява положението и да се пълни с всякакви пациенти, разбирай силно нискорангови хора. Въпросната вечер беше супер скука, и на фона на липсата на мацки дойде даже и още един познат, та се събрахме стройна коч компания и положението стана съвсем отчайващо.

Тъй като в залата, в която бяхме, музиката прекалено затъпя, се поразмърдахме из заведението, и намерихме някакви места до една групичка, която се състоеше от четири девойки, две от които бяха общо взето единствените готини в заведението, и двама пича, всичките супер гъзарски облечени и направени. Въпросната групичка беше значително по-високорангова от всички останали в заведението, и си приказваха един с друг и с ди-джея, с гръб към цялото заведение. Аз си поговорих за малко с едната готина, но искра не пламна и разговорът отмря. Междувременно положението в заведението загрубяваше все повече и повече, и в някакъв момент даже и грозничките момичета се изтеглиха от дансинга, който се запълни изцяло с "танцуващи" младежи, включително двамата мои приятели. Заклевам се на света няма по-трагична гледка от момчета, танцуващи на дансинг без момичета!

Другата готина от компанията до нас обаче минава покрай дансинга, носейки някакви коктейли от бара, при което един развълнуван танцуващ младеж я отнася и тя разлива част от пиенето пред мен. Разбира се, бъзикам я нещо, тя се връзва и почваме да лафим. Разговорът се води около танцуващите младежи и тя почва да ми се обяснява как всички били гейове и вече не били останали свестни мъже в София. Ей много ги обичам като я подхванат тая тема :-) С две думи, разменяме телефони и се разбираме да се видим.

Виждаме се с нея чак тая седмица (имах бая работа преди това), тя ми звъни малко преди уговореното време да ми каже, че е и с една нейна приятелка. Няма проблем, аз бях преди това с един друг приятел, който малко по-късно имаше среща пък с някаква девойка, с която се запознал от чата (не била много хубава и не се ебяли ама се виждали като приятели, абе луда работа), та го завлякох и него поне за малко с тия двете. Виждаме се в една пицария за по бира, след това моя приятел си заминава за срещата а ние отиваме в един айриш пъб. Аз започвам да се понапивам, става весело, и накрая решаваме да ходим в апартамента на мацката (още сме три броя; нейната приятелка, средно готина, така и не я разбрах беше ли от тия другите в мохито или не). В апартамента лаф и заигравки, но мацката по-скоро дава сигнали, че няма да се стигне до секс тая вечер. Аз обаче съм напреднал с пиенето (бира в пицарията, уиски в айриш пъба, вино в апартамента) и в един неочакван момент тялото дава глас на своите ограничения и се изнасям на пожар в банята да се издрайфам. След тази сценка другата девойка заявява, че е изморена и отива да спи на някакъв диван. Аз решавам, че достатъчно съм се изложил, и тръгвам да викам такси да ме кара в къщи. В този момент обаче моето момиче ме прегръща и ми казва, че в такова състояние не може да ме пусне никъде да ходя. И ме закарва в леглото си ? след като десет минути преди това си бях върнал вечерята! Луди жени! Оттам нататък работите са ясни, въпреки че предвид състоянието ми разбира се не станаха от първия път...
Активен
ISO
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #1 -: Март 01, 2009, 10:45:48 »

Смятай тази се е възбудила от драйфането  Cheesy
Активен
BlackWolf
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #2 -: Март 01, 2009, 19:17:46 »

Просто се е поиграла с теб...може и да те е съжалила  Embarrassed
Активен

Любовта съществува . но не съм сигурен в това
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #3 -: Март 02, 2009, 14:48:54 »

Разговорът се води около танцуващите младежи и тя почва да ми се обяснява как всички били гейове и вече не били останали свестни мъже в София. Ей много ги обичам като я подхванат тая тема :-)

Страхотна тема е това поради 2 причини:
1. Много лесно се качва/налага ранг на чужд гръб Smiley "Много ме забавляват такива момчета с жалките си опитчета."; "по тях мога да напиша книга за това как да умреш девствен Smiley" и т.н.
2. Бързо се създава комфорт поради общите виждания по темата и съответно субкомуникация по време на интересен и забавен разговор. обвиняваш я, че си пада по такива момчета - сваляш й ранга от което резултата е тя започва да се опитва да ти се доказва и интересното е, че в повечето случаи /поне при мен/ кино ескалацията преобладава от нейна страна Smiley "престаниии!" с лек удар по ръката, последван от гушкане поради погледа казващ "какво си позволяваш?"

А относно горните два коментара на историята...
1. не вярвам да се е възбудила от драйфането
2. не вярвам да се е подиграла с него или съжалила...

Аз си го обяснявам с много добра игра преди това и фрейм естествено... Възбудата в момичето се е родила и ескалирала преди инцидента с повръщането -  "немога да те пусна да си ходиш в това състояние" ми прилича повече на причина от нейна страна да го задържи, от колкото на загриженост.

като цяло яка история, лъха на лекота и забавление.
Активен

have fun
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #4 -: Март 02, 2009, 17:21:06 »

Така е да. Когато човек се е натряскал здраво пътят до тоалетната е винаги кратък. Ти пак си брал малкия срам. Аз веднъж съм се откъртил и съм ни жив ни умрял. Хваща ме една да правим секс аз лягам по гръб. Как съм го вдигнал не ме питай не знам, но тя почва да се тресе здраво върху мен и изведнъж кат ми стана много гадно познайте кой взе пътя от леглото до тоалетната за 2 сек.  Embarrassed Embarrassed Embarrassed Хвърлих я на една страна и бег. Докато се върна тая се беше изнесла.

Коментара на BlackWolf е идиотски. Жените не се чукат от съжаление и за подигравка. Напротив мацката се кефила и е търсила предлог как да остане Сбой при нея и е използвала случилото се.
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #5 -: Юни 04, 2009, 18:02:59 »

Ааааа, Начко, не съм съгласен съвсем. За подигравка не се чукат мноу ясно, ама от съжаление го правят. Веднъж в една дискотека си бях шибнал носа и ми текна кръв. Ако знаеш що мацки се изредиха да ме питат загрижени кво е станало? А аз глупака точно заради кръвотеча се бях сдухал и не се възползвах от вниманието на една 7-ца. Все пак не препоръчвам да търсите женското съжаление, като път към леглото им. Най-малкото има къде по-алфа начини да го направиш, но пък ако вече има естествено създадена такава ситуация няма причина да не се възползва човек Smiley
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #6 -: Юни 04, 2009, 18:07:21 »

Не ме разбираш нещо явно... Не, не се чукат от съжаление. В твоя случай съжалението е било предлог за да дойде да си говорите. Чукат се когато ти се кефят - тя ти се е кефила и това, че си си ударил носа е било предлог да седи при тебе. А не - искаше да се чука с мен от съжаление, че съм си ударил носа. По тая логика нямаше да има пикап. За да свалиш някоя жена просто ще трябва да се нараниш около нея  Embarrassed
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: