Tyxo.bg counter Една интересна случка
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Февруари 22, 2017, 17:13:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Една интересна случка  (Прочетена 15633 пъти)
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 826

Профил WWW
« -: Март 03, 2009, 10:22:36 »

Неделя 01.03.2009г. Ставам рано, добре облечен, избръснат и в готин стейт чакам Слейъра и останалите пред Софийския университет в 11ч. Предишния уоркшоп се беше отложил поради лошо време и бях останал с нагласата, че ще се състои днес. Но в 11.10 още нямаше никой. Звънкам на sboy и той ми казва, че всъщност няма да има уоркшоп. Но времето беше перфектно. Решавам да прекарам останалата си част на деня в пикап.  Звънкам на Ванката за компания и се разбрахме да се оправи набързо и да се чакаме след един час пред НДК. Междувременно тръгвам към центъра. Но мъка, толкова рано още сетовете не са излезли. От Софийския университет до Витошка ? нито един сет. Решавам да тръгна по Витошка и ненадейно пред мен се задава готино момиче. Директно я спирам и и казвам, че е готина и искам да се запознаем. Гледаше ме малко стреснато, но аз се държах спокойно, леко я разбъзиках, за това, че се притеснява и тя се отпусна. Когато си в готин стейт това се предава на момичето. Казах и: ?Хайде да отидем да пием кафе? и тя ми каза: Както искаш?. Хващам я за ръка и я водя до Балънтайнс на Витошка. По пътя говоря непрекъснато, все едно сме стари познати, разпитвам я коя зодия е, откъде си е взела обиците и разни други такива ...
   Качваме се в Балънтайнс на втория етаж и сядаме на едно диванче един до друг. Още нямаше други клиенти, бяхме само ние. Тя ми каза, че била тръгнала по Витошка да си търси работа като продавачка. Аз и се смея: ?Къде си тръгнала толкова рано, те магазините не работят ...? Личеше си, че имам висок ранг пред нея, съгласяваше се със всичко, което казвам. Показвах и снимки от телефона си, разказвах и някакви истории и бавно ескалирах физически. След 15 минути вече се целувахме и натискахме. Бръкнах и под блузата и почнах да и милвам циците. Нямаше сутиен. Звънна Ванката и го викнах да дойде и той. Идеята ми беше като я запозная с някой от приятелите си да създам още малко рапорт, след това да я баунсна към някое друго кафе и след това ? директно към къщи. Ванката дойде, а ние с нея се натискаме. Полафихме малко, после той тръгна да си свърши някаква работа, а ние с нея се преместихме в едно друго кафе. Когато си на среща с момиче добра идея е да смениш няколко кафета, това създава рапорт с нея, тъй като те вижда в различни ситуации. Едва след това можеш да пробваш да я заведеш някъде, където да правите секс. Така една среща все едно се превръща в две. Wink
   Мислех да постоим с нея малко във второто кафе, след това да я заведа вкъщи под някакъв предлог. Да правим секс за половин ? един час и след това да се върна да попикапя с Ванката, тъй като все пак беше дошъл до центъра заради мен. Големи цели, нали?  Smiley
   И така седим си с нея в кафето, пием коктейли и се натискаме. Музиката, която бяха пуснали в заведението беше някаква плачевна, затова извадих телефона си и пуснах музика от него. Чудех се вече как да я изкарам от заведението и тука се намеси сервитьорката. Дойде и ме помоли да спра музиката тъй като вече били пуснали музика. Тогава казвам на момичето: ?Хайде да тръгваме, тука не ни оставят да си слушаме, щом се държат така ще идем на друго място?. Ставаме, давам и слушалките и тя слуша някакви хитове на Мадона. Междувременно я водя към ?Христо Ботев?. Спираме пред едно такси и питам шофьора дали е свободен. И тя изведнъж се сепна: ?А, не, никакви таксита, никъде не се качвам?. Бях избързал, но честно казано, не ми се занимаваше много с нея. Не беше кой знае каква компания, исках просто да правя секс  с нея. Поразходихме се малко по ?Христо Ботев?, по едно време спряхме, започнахме да се прегръщаме и и казах да си разхлаби колана, за да мога да я галя по дупето. Скрихме се в един ъгъл и се опипвахме. Мина ми през ума, че ако имаше някой вход можехме да влезем в него и да ми направи свирка. Но все пак бяхме на булевард ?Христо Ботев?. Така или иначе не можех да я баунсна към къщи. Можеше, разбира се да я заведа в някое кафе и да се опитам да създам още малко рапорт, но не ми се занимаваше. Времето беше хубаво и ми се пикапеше. Званна Ванката и се разбрахме да се видим след 15 мин. Тя ми каза, че ще ми се обади да се видим друг път, дадох и телефона си, /тя нямаше телефон/ но знаех, че не бях създал условия за по-нататъшни срещи. Бях направил тежка физическа ескалация без някаква особена емоционална връзка, цялата ми игра беше ориентирана към секс сега, на момента. На другия ден като се събудеше щеше да бъде различно, щеше да загуби тези емоции.
   И все пак важно е приключението. Именно такива моменти те карат да обичаш Играта.  Smiley
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1277

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Март 04, 2009, 11:09:10 »

Много добро изпълнение - кефи...
Активен

I'm a very special kind of monster
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #2 -: Март 18, 2009, 19:20:49 »

Страшен си Илиане. Трябваше да я бутнеш някъде да ти направи една свирка - може би в тоалетната на заведението.
Кажи после стана ли нещо тя обади ли си за още?
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
lefskifensf18
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #3 -: Март 19, 2009, 17:22:20 »

Леле човек как си го направил това. Това е някаква фантазия сигурно. Как така от улицата си я хванал и изобщо тя се е съгласила. Това не го вярвам, а и ти как си я хареса така изведнъж?
Активен
Unknown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 185

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2010, 21:21:09 »

Леле човек как си го направил това. Това е някаква фантазия сигурно. Как така от улицата си я хванал и изобщо тя се е съгласила. Това не го вярвам, а и ти как си я хареса така изведнъж?
Това е магията на Pick Up-a  Tongue
Активен
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 157

Профил
« Отговор #5 -: Януари 18, 2011, 11:44:55 »

много добро
Активен

Всичко, което ти се случва, е отражение на твоя вътрешен свят. Хората, които срещаш, отношението им към теб, историите, които се повтарят в живота ти, съответстват на твоите най-дълбоки убеждения, нагласи и очаквания. Когато започнеш да опознаваш себе си, да откриваш бариерите, които ти пречат, и започнеш да ги преодоляваш, ти ще усетиш как с всяка промяна в теб се променя и всичко около теб.

Защото светът е в ТЕБ!

Защото промяната, това си ТИ!
Riddle
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #6 -: Януари 19, 2011, 22:32:22 »

Да ти кажа честно и аз не го вярвам много.
Срещаш момиче на улицата и след 20 минути се мачкате в някое кафе (shock)

Евалата, ако е истина, добре си го направил. Дай повече инфомрация а момичето освен 'готино'
Активен

?It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.?
happy_fucker
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #7 -: Януари 25, 2011, 00:35:05 »

Вие сте някакви нечовеци...
Никога не мога да направя такова нещо. Sad
Активен

Argaroth
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #8 -: Януари 25, 2011, 02:33:05 »

щом така смяташ ,значи наистина няма да можеш ...
Активен
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 157

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 01, 2011, 09:19:54 »

ще успееш стига наистина да го искаш, но ще ти коства много време и усилия първо трябва
да преодолееш граничата да общуваш с непознати най важното е да излъчваш увереност
Активен

Всичко, което ти се случва, е отражение на твоя вътрешен свят. Хората, които срещаш, отношението им към теб, историите, които се повтарят в живота ти, съответстват на твоите най-дълбоки убеждения, нагласи и очаквания. Когато започнеш да опознаваш себе си, да откриваш бариерите, които ти пречат, и започнеш да ги преодоляваш, ти ще усетиш как с всяка промяна в теб се променя и всичко около теб.

Защото светът е в ТЕБ!

Защото промяната, това си ТИ!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: