Tyxo.bg counter Как да се държим на среща?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 21, 2017, 06:14:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се държим на среща?  (Прочетена 13879 пъти)
dunkalicious
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Март 15, 2009, 01:05:51 »

Здравейте!Видях ,че има много теми за сетове и тн.Но неможах да намеря тема, в която пише какво да правим на среща...Има си за свалки, за тел.разговор и тн.,но за срещи не намерих.Някой може ли да сподели някоя техника?
Активен
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #1 -: Март 15, 2009, 01:34:44 »

Лекцията на слеъра в DVD-то. Супер е готина, даже аз я гледах няколко пъти след това.
Активен
dunkalicious
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 15, 2009, 11:07:59 »

Да, ама пише, че DVD-то не се препоръчва за лица под 16.Аз като съм на 15  Angry
Активен
ISO
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #3 -: Март 15, 2009, 13:01:25 »

щом си стигнал до тук едва ли ще останеш изненадан от нещо видяно или чуто в DVD-то. Пък и възрастовите граници са ориентировъчна работа, няма човек на света който съзрява  на 18.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1434

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Март 18, 2009, 09:43:26 »

Повечето пичове се кефят на началната ми игра в запознанствата, само защото не са виждали какво правя по срещи. Срещите са истината, чарът на една свалка е в срещите, там показваш най-доброто от себе си и търсиш най-доброто у мацката. В срещите можеш да правиш всичко - да разкриваш себе си по-един страхотен начин, да се забавляваш и да забавляваш, да опознаваш, да се кефиш, да ескалираш КИНО, да доминираш над мацката, да вдигаш ранга си до небесата, да правиш щури и ненормални неща и всичко това в приятна атмосфера подчинено на идеята да доставяш и да ти доставят удоволствие. Срещите за мен са .... "черешката на тортата"...

Няма да навлизам в големи подробности ? наистина в DVD-то доста сериозно е засегната темата "Как да се държа на срещи", но ето ти няколко основни напътствия:
1. Бъди готин и с настроение още от преди срещата.
2. Дръж се с нея като с много близък човек ? като с гадже, с което сте се ебали 10 г.
3. Седни до нея на срещата.
4. Ескалирай КИНО покрай вербалните глупости.
5. Покажи й, че й се кефиш и я накарай и тя да ти се кефи максимално.
6. Нека секса се явява нещо непринудено и съвсем логично след твоите срещи.

Поздрав!
- Slayer
Активен

I'm a very special kind of monster
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #5 -: Март 18, 2009, 19:18:01 »

1. Бъди готин и с настроение още от преди срещата.
2. Дръж се с нея като с много близък човек ? като с гадже, с което сте се ебали 10 г.
3. Седни до нея на срещата.
4. Ескалирай КИНО покрай вербалните глупости.
5. Покажи й, че й се кефиш и я накарай и тя да ти се кефи максимално.
6. Нека секса се явява нещо непринудено и съвсем логично след твоите срещи.

Ще си позволя да добавя още неща към този лист.
1. Обличай се гъзарско. Как изглеждаш на среща е много важно!
2. Дръж се разкрепостено. Ако се държиш свито и притеснено и тя ще се държи така.
3. Науми си няколко теми или истории за да има за какво да си говорите в случай че е мълчалива.
4. Направи и комплимент и го придружи с кино. Ако е за косата - я погали по косата. Ако е за усмивката я щипни леко по бузките. Ако е за парфюма се приближи много близо обгърни я и я помириши още по-дълбоко.
5. Кажи и че много и се кефиш и я целуни.
6. Продължи свалката някъде другаде - примерно нощен бар или дискотека.
7. След срещата я прегърни или ходете ръка за ръка хванати. Не всеки сам поотделно.
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
dunkalicious
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Март 18, 2009, 22:00:36 »

Slayer, има ли някакъв проблем, че съм на 15 да си поръчам DVD-то?И също така възрастта проблем ли е, ако реша някой хубав ден да участвам в workshop-а?  Smiley
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1434

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #7 -: Март 19, 2009, 10:43:15 »

Slayer, има ли някакъв проблем, че съм на 15 да си поръчам DVD-то?И също така възрастта проблем ли е, ако реша някой хубав ден да участвам в workshop-а?  Smiley

Дискът не се препоръчва на лица под 16 г., защото ние - екипът на Pick-Up Project вярваме, че до определена възраст един мъж /момче в случая/ трябва сам да се пробва да натрупа опит с жените - дори и печален такъв. Годините /16/ са ориентировъчни и за всеки са различни. Някой на 15 г. вече са почти изградени пичове и алфи /макар и по детски/, други на 30 г. още нямат никакъв опит и дори не са си говорили с жени. В диска няма нищо нецензурно или пошло и може да се гледа и от 10 г. деца. Но какъв ще е ефекта? Едно момче на 10 г. трябва да играе на гоненица с момичетата, да им дърпа плитките, да се закача с тях по детски - не да гледа да ескалира КИНО и да възбужда момиченцата - просто не е нормално на тази възраст. Така, че за диска ако се чувстваш достатъчно зрял ? проблемът ти е нулев.

За обучение по свалки ? workshop ? ще трябва да почакаш да станеш поне на 17 г. Тогава ? жив и здрав ? се запиши и ще ти помогнем да станеш още по-готин.

Have Fun!
-Slayer

p.s. абе на мен що никой не ми гласува репутация - а аз се пеня да измислям някакви дълбокомислени и умни отговори...  Cry
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: