Tyxo.bg counter Как да се държим на среща?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 14, 2018, 20:25:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се държим на среща?  (Прочетена 14553 пъти)
dunkalicious
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Март 15, 2009, 01:05:51 »

Здравейте!Видях ,че има много теми за сетове и тн.Но неможах да намеря тема, в която пише какво да правим на среща...Има си за свалки, за тел.разговор и тн.,но за срещи не намерих.Някой може ли да сподели някоя техника?
Активен
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #1 -: Март 15, 2009, 01:34:44 »

Лекцията на слеъра в DVD-то. Супер е готина, даже аз я гледах няколко пъти след това.
Активен
dunkalicious
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 15, 2009, 11:07:59 »

Да, ама пише, че DVD-то не се препоръчва за лица под 16.Аз като съм на 15  Angry
Активен
ISO
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #3 -: Март 15, 2009, 13:01:25 »

щом си стигнал до тук едва ли ще останеш изненадан от нещо видяно или чуто в DVD-то. Пък и възрастовите граници са ориентировъчна работа, няма човек на света който съзрява  на 18.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Март 18, 2009, 09:43:26 »

Повечето пичове се кефят на началната ми игра в запознанствата, само защото не са виждали какво правя по срещи. Срещите са истината, чарът на една свалка е в срещите, там показваш най-доброто от себе си и търсиш най-доброто у мацката. В срещите можеш да правиш всичко - да разкриваш себе си по-един страхотен начин, да се забавляваш и да забавляваш, да опознаваш, да се кефиш, да ескалираш КИНО, да доминираш над мацката, да вдигаш ранга си до небесата, да правиш щури и ненормални неща и всичко това в приятна атмосфера подчинено на идеята да доставяш и да ти доставят удоволствие. Срещите за мен са .... "черешката на тортата"...

Няма да навлизам в големи подробности ? наистина в DVD-то доста сериозно е засегната темата "Как да се държа на срещи", но ето ти няколко основни напътствия:
1. Бъди готин и с настроение още от преди срещата.
2. Дръж се с нея като с много близък човек ? като с гадже, с което сте се ебали 10 г.
3. Седни до нея на срещата.
4. Ескалирай КИНО покрай вербалните глупости.
5. Покажи й, че й се кефиш и я накарай и тя да ти се кефи максимално.
6. Нека секса се явява нещо непринудено и съвсем логично след твоите срещи.

Поздрав!
- Slayer
Активен

I'm a very special kind of monster
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #5 -: Март 18, 2009, 19:18:01 »

1. Бъди готин и с настроение още от преди срещата.
2. Дръж се с нея като с много близък човек ? като с гадже, с което сте се ебали 10 г.
3. Седни до нея на срещата.
4. Ескалирай КИНО покрай вербалните глупости.
5. Покажи й, че й се кефиш и я накарай и тя да ти се кефи максимално.
6. Нека секса се явява нещо непринудено и съвсем логично след твоите срещи.

Ще си позволя да добавя още неща към този лист.
1. Обличай се гъзарско. Как изглеждаш на среща е много важно!
2. Дръж се разкрепостено. Ако се държиш свито и притеснено и тя ще се държи така.
3. Науми си няколко теми или истории за да има за какво да си говорите в случай че е мълчалива.
4. Направи и комплимент и го придружи с кино. Ако е за косата - я погали по косата. Ако е за усмивката я щипни леко по бузките. Ако е за парфюма се приближи много близо обгърни я и я помириши още по-дълбоко.
5. Кажи и че много и се кефиш и я целуни.
6. Продължи свалката някъде другаде - примерно нощен бар или дискотека.
7. След срещата я прегърни или ходете ръка за ръка хванати. Не всеки сам поотделно.
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
dunkalicious
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Март 18, 2009, 22:00:36 »

Slayer, има ли някакъв проблем, че съм на 15 да си поръчам DVD-то?И също така възрастта проблем ли е, ако реша някой хубав ден да участвам в workshop-а?  Smiley
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #7 -: Март 19, 2009, 10:43:15 »

Slayer, има ли някакъв проблем, че съм на 15 да си поръчам DVD-то?И също така възрастта проблем ли е, ако реша някой хубав ден да участвам в workshop-а?  Smiley

Дискът не се препоръчва на лица под 16 г., защото ние - екипът на Pick-Up Project вярваме, че до определена възраст един мъж /момче в случая/ трябва сам да се пробва да натрупа опит с жените - дори и печален такъв. Годините /16/ са ориентировъчни и за всеки са различни. Някой на 15 г. вече са почти изградени пичове и алфи /макар и по детски/, други на 30 г. още нямат никакъв опит и дори не са си говорили с жени. В диска няма нищо нецензурно или пошло и може да се гледа и от 10 г. деца. Но какъв ще е ефекта? Едно момче на 10 г. трябва да играе на гоненица с момичетата, да им дърпа плитките, да се закача с тях по детски - не да гледа да ескалира КИНО и да възбужда момиченцата - просто не е нормално на тази възраст. Така, че за диска ако се чувстваш достатъчно зрял ? проблемът ти е нулев.

За обучение по свалки ? workshop ? ще трябва да почакаш да станеш поне на 17 г. Тогава ? жив и здрав ? се запиши и ще ти помогнем да станеш още по-готин.

Have Fun!
-Slayer

p.s. абе на мен що никой не ми гласува репутация - а аз се пеня да измислям някакви дълбокомислени и умни отговори...  Cry
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: