Tyxo.bg counter Ако може да помогнете за първа среща
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 21, 2017, 06:15:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всичко, от което се нуждаете в живота, са безхаберие и самоувереност; имате ли ги – успехът ви е сигурен.” – Марк Твен

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец ноември 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Ако може да помогнете за първа среща  (Прочетена 17068 пъти)
lefskifensf18
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Март 19, 2009, 17:06:30 »

Добър ден на всички. Уговорих си среща с едно момиче в събота. Аз съм 12 клас тя е 9 клас, от едно училище сме.....Та и двамата се правихме на интересни, като се видиме и двамата само почваме да се усмихваме, а имам странното чувство, че и гласа ми се побърква като я видя.

Та според вас добра идея ли е да отидеме първо на кафе и после на разходка или на виенско колело или гондола.....
За какво да си говориме, това най ме притеснявам, понеже изгубвам ума и дума и тя също и се изчервяваме....въобще и двамата сме срамежливи.
Настоява да сме с приятели-това дали е нормално все пак нали е първа среща, няма ли да е тъпо да и обеснявам колко я обичам пред 3-4 човека.
Страшно много искам да я хвана за ръката, ама кога да стане....страх ме е от внезапен шамар.

Въобще ако може ми дайте някакви съвети ще съм ви страшно благодарен...това ми е първата любов и първата среща и бих искал да не се изложа.

Сигурно иам подобни теми и проблеми като моя са ви страшно досадни, но нямам опит в любовта и моля за помощ.

И последно може ли да ми дадете линк с някакви песни, дето като и ги пратя да разбере че я обичам и да се разтопи пред монитора, пада си по чалгата/и аз/

Мерси много!

ПП.Мислех нещо и букет да й подаря, ама не знам дали е модерно, да не ме помисли за гей.
Активен
BlackWolf
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #1 -: Март 19, 2009, 17:19:20 »

Разходката е ясна .. от мястото на срещата до кафето.
Не забирайте никакви приятели само ще ви пречат.

Да много ще е тъпо да и обесняваш , че я обичаш , а пред други хора още по-зле... с една дума забрави да и се обесняваш в любов.

За какво да и говориш ?
За времето например .. " уффф днес беше много гадно времето ту топло ту студено мисля че съм настинал." - като за начало на сета (разговора)
Може да и говориш за някое ново реалити Big Brother / Music Idol / Fear и т.н
Говори и за каквото се сетиш , но недеи да забравяш , че и тя е на масата и тя трябва да  говори няма да бъде само безучастен слушател ...
Съвет:Повече слушаи отколкото да говориш

1)След кафето изпрати я до тях
2)Спри я някъде по пътят към тях
3)Придърпаи я нежно към теб и не забравяи да я целунеш
- най-простичко казано
Активен

Любовта съществува . но не съм сигурен в това
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #2 -: Март 19, 2009, 17:33:25 »

И последно може ли да ми дадете линк с някакви песни, дето като и ги пратя да разбере че я обичам и да се разтопи пред монитора, пада си по чалгата/и аз/

laugh тва е яко ахахха

брачту'ми... ако ставаше така ние за кво си губим времето с излизания, запознанства,  разговори, игрички, срещи, дискотеки и тн? търсиш мацка в скайп - пращаш песен и направо тръгваш към тях, тя докъто я чуе и вече е готова, ти тъкмо пристигаш и се почвате...

тия работи ги забрави.
ето от такива идеи ти тръгват всичките проблеми. воубше не мисли за подобни схеми, щот за да има положителен резултат ти трябва да си до нея. и по-скоро е важно какво ТИ правиш а не какви песни й пускаш да слуша. какво да правиш вече ти написаха, а тия идеи дето ти се въртят в главата - да й се обясняваш в любов по какъвто и да е от начините там дето си измислил В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!
Активен

have fun
moonwatcher
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 213

Профил
« Отговор #3 -: Март 19, 2009, 18:06:32 »

Хихи пич в момента цялата ти идея за това как да се държиш с момиче което харесваш е взета от някой холивудски филм(и то правен отдавна). Забрави ги тези работи никакви цветя, или обяснения в любов  Smiley Целта на срещата е да си прекарате добре и тя да види че ти си готин - това, че ти я харесваш и е пределно ясно, отсега нататък не и го споменавай.
Цитат
Та според вас добра идея ли е да отидеме първо на кафе и после на разходка или на виенско колело или гондола.....
Според мене отидете само на кафе, после се поразходете малко и я изпрати до спирката/вкъщи. Няма чак такова значение къде ще ходите.
Цитат
Настоява да сме с приятели-това дали е нормално все пак нали е първа среща, няма ли да е тъпо да и обеснявам колко я обичам пред 3-4 човека.
Тъпо е това просто някак си го измисли да сте само двамата. Иначе е нормално просто мацката се притеснява  Smiley А това да и обесняваш че я обичаш ще е еднакво тъпо независимо дали ще е пред 3ма човека или ще сте сами.
Цитат
Страшно много искам да я хвана за ръката, ама кога да стане....страх ме е от внезапен шамар.
Хвани си я за ръката още от самото начало като се видите. "Хвани ме за ръчичка" и я хващаш. Това мацка да ти забие шамар защото си я хванал за ръката е невъзможно, даже и да се мъчиш не можеш да го направиш хах  Roll Eyes Освен това по някое време - докато сте на кафе или след като я изпратиш - я целуни(по устата, не по бузката  Roll Eyes) Няма правилен момент за това, когато прецениш просто и казваш, че и се кефиш(или нищо не казваш, както дойде), хващаш и главата отзат със ръка и я целуваш. След срещата разкажи какво е станало  Smiley
Активен
BlackWolf
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Март 19, 2009, 18:25:17 »

Хвани си я за ръката още от самото начало като се видите. "Хвани ме за ръчичка" и я хващаш. Това мацка да ти забие шамар защото си я хванал за ръката е невъзможно, даже и да се мъчиш не можеш да го направиш хах  Roll Eyes

Аааа недей така , възможно е ако стиснеш по-силно знаеш ли къв ще те зашливи  Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Активен

moonwatcher
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 213

Профил
« Отговор #5 -: Март 19, 2009, 18:27:24 »

Цитат
Аааа недей така , възможно е ако стиснеш по-силно знаеш ли къв ще те зашливи  Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Eeee така си е значи пич като я хванеш за ръката не стискай много силно и докато я целуваш не я хапи  Cool
Активен
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #6 -: Март 19, 2009, 18:37:46 »

Където ви е кеф ходете, важното е да има нещо като кафенце в програмата.

За какво да си говориме, това най ме притеснявам, понеже изгубвам ума и дума и тя също и се изчервяваме....въобще и двамата сме срамежливи.

За училище за какво обичаш да правиш за какво тя обича да прави за нещо интерсно което ти се е случило скоро. Мани го това за времето. Тъпо е.

Хахахахах това е обикновена среща с момиче бе пич. Това не е пред олтара вричане във вярност за вечни времна.

Ми хвани я де. Кажи и дай си ръката и я хвани с думите "много е топла и приятна дланта ти".

Хахахахахахах ти ми направи смеха за деня честно пич. Прати и - погледни ме във очите и кажи че ме обичаш...

ПП.Мислех нещо и букет да й подаря, ама не знам дали е модерно, да не ме помисли за гей.

След срещата я гушни и вървете и ако минете покрай някакви цветя и кажи "Чакай 1 сек." - влез вътре избери една роза или гербер - не карамфил - нека и сложат една панделка и и го подари с думите "ето ти да си носиш... а после може да го нарежем за салатка с ракийката  Grin".
Активен

Разгембване на рикши Smiley http://vbox7.com/play:67359a40
BlackWolf
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Март 19, 2009, 18:47:46 »

За училище за какво обичаш да правиш за какво тя обича да прави за нещо интерсно което ти се е случило скоро. Мани го това за времето. Тъпо е.
Найдене факт е , че имаш 2 пъти по-голям опит с жените от мен .
Но темата за времето е ИДЕАЛНА като за начало.

Не показваш интерес към нея , не разказваш някоя готова стара история , която ще накара момичето да изгради веднага мнение за теб.Просто и ясно - оставаш неразгадама загадка.

П.с Всеки си има свой стил , аз обичам да си играя на близо-далеч да бъда загадката , въпреки моят малък житейски опит достихнах до твърдението , че когато търсиш любовта , не трябва да скачаш веднага да я сваляш дори да не е в директно , а да си играеш и да я режеш колкото може повече , но това е доста трудно за обеснение и за разбиране .

П.С2:lefskifensf18 още един съвет смени отбора  Cheesy
Активен

SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #8 -: Март 24, 2009, 03:26:53 »

Та и двамата се правихме на интересни, като се видиме и двамата само почваме да се усмихваме, а имам странното чувство, че и гласа ми се побърква като я видя.
Ти си влюбен ама тя сигурно и на други момчета от 12-ти клас се усмихва, welcome to the club :-)

Цитат
Къде ще ходите няма почти никакво значние, освен ако нямаш намерение да я ебеш на първа среща, което както подразбирам не влиза в плана ти.

Цитат

Не и се обяснявай че я обичаш. Кажи и че много я харесваш, че ти е приятно да си говорите, че има много готино дупе, или какъвто там друг комплимент си харесаш, сигурен съм че си момче с въобръжение.

Цитат
Юнак без рана не може.

Цитат
Просто къртиш с това включване :-)

Цитат
Мерси много!
Моля, пак заповядай.

Цитат
Не, не е модерно, няма нужда да и подаряваш букет или каквото и да е ако няма повод. Тя не е излязла за да получава букети, а за да ходи на кафе с готин пич.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1434

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #9 -: Март 24, 2009, 12:18:37 »

Приятелю,

Адмирирам начина, по-който мислиш за свалките и флирта. Ти си все още невинна и непокварена душа, което мен лично ме радва. Аз бих ти дал съвет да опиташ всичко това, което си намислил, купи й цвете ? даже скъп букет. Пращай й любовни песни. Обясни й се в любов ? дори няколко пъти. Усмихвай й се много и се разтапяй пред нея. Почети й поезия малко. Дори и напиши стихове /аз съм го правил ? и пишех доста добре баси.../. Води се само и единствено от любовта си и прави всичко, което си гледал по филмите и си чел в романтичните книги.

Има един много малък процент вероятност мадамата да ти се кефи по принцип и да се накефи на всички тези неща ? и всичко това да сработи. В такъв случай ти ще си Щастливец ? ще следва ?и заживели щастливо до края на дните си?. Ще си останеш в прекрасния сват на матрицата ? който е един много по-красив и приятен за живеене свят, отколкото ?the real world? ? помниш филма нали?

Ако това не сработи и не успееш да скъсаш гаджето от секс и в крайна сметка просто останеш сам ? какво толкова? Та ти си само 12 клас ? след месец, два или година ще се върнеш при нас, ще си изплачеш душата, ?колко са гадни и долни жените?, ние ще те успокоим, ще ти се накараме леко и ще отворим вратите на познанието пред теб. Ще ти посочим грешките, ще те напътстваме и ще ти помогнем да изчукаш стотици жени по-красиви от тази, в която в момента си влюбен.

Не е ли прекрасно ? ти винаги ще имаш възможност, кога да избереш червеното хапче, какво по-хубаво от това. За сега се наслади на синьото и вярвай в себе си!

Успех!
-Slayer
Активен

I'm a very special kind of monster
Antixrist
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 144

Dum spiro, spero

Профил
« Отговор #10 -: Март 30, 2009, 16:27:11 »

Напълно съм съгласен със съветите на Slayer по въпроса защото и аз съм вярвал в тези глупости и знам че докато вярваш че тя е единствена и свята до никаде няма да стигнеш.Повярваи не ти се исака да се правиш на добро момче защото после много боли.Не знам аз все си мисля (както и  SLAYER според мен ) че човек трябва да го изпита за да види истината.Според мен момчето просто идеализира момичето и за това се страхува от провала.Моя съвет въпреки че нямам много опит е да не си създаваш грешни представи за жените а именно че са светици  angel или нещо такова те са хора като теб мен и всички твои и мои познати.Сигурен сам че и тя се страува като теб от срещата все пак е 9 клас и няма много опит.Просто си представи че тя има нужда от теб а не ти от нея.

Е успех и кажи как е минало. Wink Smiley
Активен
manowar747
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #11 -: Март 18, 2010, 23:33:46 »

Зарвейте на вси4ки:
Изкам само да питам един вапрос по темата с свалките и останалите  неща.
Аз съм 6 клас а момичето на което предложих е 5.Може да ми се измейте за това 4е аз сам 6 а тя е 5 клас но не знам.
Да се върна кам бъпросами.
1.когато изках да й предложа преди 2 дни се колебаех много.
2.след ден си казах не ме интересува каквото ще да става ще й предложа
3.питах я дали ако й предложа ще ми стане гадже.
4.тя ми каза можеби да и и казах дирекно харесвам те изкаш ли да си ми гадже.
5.тя  ми прие
6.видях ме се в даскалото поговорихме
7.изкам да я поканя да се поразходим в морската градина.
8.аз я питах да ли изка и ми отговори 4е може може би да и какво да и купя изкам малко савети за по натам

моляви отговорете барзо
Активен
Vengance
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Was it worth the life of sacrifice?!

Профил
« Отговор #12 -: Март 19, 2010, 19:04:45 »

Ама slayer как елегантно го отклони от пикапа поне за сегаа.

lefskifensf18 според мене,за да може човек да усети пикапа трябва да усети матрицата около себе си и да изпита различни провали и проблеми свързани с жените и свалките.

Гледай сега как шибаняшки яко е устроена тази систама(матрица) поне според мене:
1.Жените са богини,ние мъжете сме много по-низши от тях и никога няма да ги разберем!
2.Постоянно трябва да се доказваме пред тях,да боготворим земята,по която ходят!
3.Ако си харесаш някое момиче постоянно трябва да й се обясняваш в любов,да и подаряваш цветя,бомбони,коли,къщи, за да можеш да купиш вниманието й!
4.Ако някоя жена те отреже,това е края на света.И това те кара да губиш цялото си самочувствие и самоуважение натрупано през целия ти живот!
5.Тя е ЕДИНСТВЕНАТА!Ако не й направя дете до 10 дни ще загубя единствената си сродна душа на тази Земя,защото ние сме създадени един за друг!

Grin Колко тъпо звучи а?Колкото повече се оглеждам около себе си,толкова повече забелязвам как 95% от мъжете вярват в тези неща.

Обаче  lefskifensf18 според мене човек не трябва да губи моментите от синьото хапче.Те също са готини.

Аз реших да не ги изживея и направо грабнах червеното.Не се знае,може и да съжелявам след време! Huh?

Активен

Не Падай Духом,За Да Не Духаш Паднал
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #13 -: Март 23, 2010, 19:03:25 »

Човече, пишеш отговор до потребител, чието последно влизане във форума е в деня, в който е задал въпроса - 19.03.2009   Wink

А за 6-токласника - единственото, което мога да кажа е: Дерзай, момче! Всичко е ОК засега и не сменяй тактиката, защото явно работи Wink

Цитат
Може да ми се измейте за това 4е аз сам 6 а тя е 5 клас но не знам.
Цитат
и какво да и купя изкам малко савети за по натам
Мислех да ти го спестя, но просто не мога, сърбят ме пръстите: Купи и сутиен  Grin
Сега сериозно: Не и купувай нищо. Излезте в градината и и спечели голяма плюшена играчка на някое стрелбище, умират си за такива неща (ако не успееш със стрелбата - обърни го на майтап)
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
Vicarius
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 44

щастлив

Профил
« Отговор #14 -: Март 23, 2010, 21:04:10 »

Не си спомням да съм писал толкова неграмотно, не само правописни, ами и обособено граматични, че даже и синтактични грешки... ама не знам, може и да е от разликата в поколенията... Cheesy

6 клас, а вече гаджета... то като се замисля и ние тогава се ювахме да обарваме момичетата през междучасията, така че... дерзай приятелю!

П.П. И малко го научи тоя български, че минеш ли основното образование и останеш така, няма да си по-грамотен от средностатистически циганин.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: