Tyxo.bg counter деликатна ситуация
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2018, 08:31:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: деликатна ситуация  (Прочетена 2375 пъти)
asko81
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Март 23, 2010, 18:00:10 »

Момчета взех номера в дискотека на мацка (8, 8.5) след няколко дни и звъннах и излязохме на кафе - всичко ОК. След няколко дни пак излязохме на коктейлчета разговора пак вървеше, въпреки че тя се държеше малко резервирано и хладно, когато започнех да я натискам повече.  Преди 3 дни я взех с мен на дискотека - забихме се Smiley Интересното е че винаги е навита да излезем като и звънна, но никога не ми е звъняла тя, нито ми е писала първа в скайп (след диското и двамата се разболяхме доста зле и го караме на скайп). Аз мисля да продъллжавам да си и пиша всеки ден(докато оздравеем) и да не показвам, че по някакъв начин ме смущава това нейно отношение... Ако имате по-интересни идеи - моля Smiley
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2259

Профил
« Отговор #1 -: Март 23, 2010, 18:13:18 »

Какъв каза, че е проблема в тази почти перфектна ситуация? Всичко се е разиграло почти като по учебник и темата ти е за раздела "Да се похваля", а не "Да помрънкам".
Следващата стъпка е като оздравеете да излезете някъде и после да си я водиш у вас. А до тогава се направи на малко ангажиран, ограничи чатовете и играй на топло-студено, за да ескалираш интереса до максумум.
И ползвай презервативи Wink
Активен

Как да печелите от интернет докато си пиете кафето и си гледате мача: http://igetfromnet.wix.com/money
ivakazzz
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 301

Късмета спохожда смелите.

Профил
« Отговор #2 -: Март 23, 2010, 18:13:55 »

ами пробвай ...да я провокираш ... нещо от сорта: " Хей ... кога каза че ти се излиза пак "  ама по добре я питай след като знаеш 4е е оздравяла иначе, ще каже че е болна и няма да стане схемата
Активен
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #3 -: Март 24, 2010, 00:13:24 »

Докато сте болни и двамата зарежи скайпа, не си губи времето да я утешаваш, докато си бърше сополите! Не искаш да си и бавачка предполагам. Нека й доскучее малко или много и да чака с нетърпение да се види с готиния пич, с който се е забила в дискотеката. Tongue Това, че не те търси първа не трябва да те притеснява - много рядко се случва мацката да поеме инициативата. Важното е, че като я каниш - излизате, нали? Така че, оздравявай по-бързо и си я налазвай със здраве!
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: