Tyxo.bg counter мини-рапорт от случка днес.Стара позната.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 23, 2019, 14:12:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: мини-рапорт от случка днес.Стара позната.  (Прочетена 1042 пъти)
street_fighter
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« -: Ноември 12, 2011, 19:07:01 »

отивам при една позната да взема нещо от нея в едно кафе в лоби-бара на един хотел.На рецепцията виждам стара позната която свалях още преди когато бях "добро и наивно" момче и преди да изчета форумите и книгикте.Зарадва се на факта,че ме видя,защото искаше да се върна когато свърша това което имам да правя.Върнах се и каза че иска да поседя защото и е скучно...естественно,че не се съгласих и тъгнах да си ходя,като точно в този момент влезе една мацка която се опитвах да сваля преди време,но нещо не се получаваше.Усмихна ми се.Поздравих я.Гледаше ме много различно с интерес,но не знам защо нещо провокира у мен да я заговоря.Питях я рутината с "намисли си едно число от 1. до 10.Не познах.Каза да опитам пак.Отново не успях и се почуствах малко тъпо,но не спрях да се усмихвам.Дали съм го направил много аматьорско как мислите.Принципно я бях изтрил от всякъде,но сега се чудя дали да нея добавя пак и лека по-лека да опитвам.Отваряйки контакт с нея ще покажа ли много явно какво искам или не трябва да го правя?
Активен

don't Hate the playa...hate the game Smiley
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2011, 21:10:21 »

Това, че не си познал числото, не е никакъв проблем. Самият фак, че я заговаряш и то по начин различен от този на другите е достатъчен плюс за теб. Колко момчета според теб са я карали да си намисля число? Посрещай неуспеха в познаването с усмивка и самоирония и ще си прибавиш още един плюс.
Иначе ако имаш апетити към момичето и смяташ, че имаш и прилични шансове с нея, не виждам какво те спира, да опиташ още веднъж. Дори при неуспех, ще натрупаш ценен опит. Това му е хубавото на опита, че го получаваш дори и при неуспехите и само го трупаш, без никакъв шанс да го изгубиш.  Smiley
Колкото до мацката, която те кара да останеш при нея, защото и е скучно, това си смърди на шитка отдалеч и си постъпил правилно. Все пак има начин, да останеш при нея, минавайки успешно теста. Винаги можеш да кажеш нещо от рода на: "Понеже и на мен ми е скучно, ще остана, само ако обещаеш да ме забавляваш."
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: