Tyxo.bg counter Шит тестовете
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 29, 2017, 15:26:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Имаш ли кураж да ме заговориш !
Когато се съмняваш, просто направи следващата стъпка.

Пролетта идва, а с нея и готините мацки по улиците.

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец април 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9
  Изпечатай  
Автор Тема: Шит тестовете  (Прочетена 61119 пъти)
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 839

Профил WWW
« -: Март 22, 2009, 21:03:43 »

Има много материали по интернет за шит тестовете, както и различни интерпретации. Това, което ще обясня в тази тема е какво точно предствавляват шит тестовете и как да се справяме с тях. Всеки от нас в живота си се е провалял хиляди пъти на всевъзможни тестове от страна на жените без дори да е осъзнавал, че го тестват.
      Защо жените тестват мъжете? На инстинктивно и първично ниво всяка жена иска потомството и да получи гените на най-силният мъжкар. Дори и в съвременният живот, когато жените правят секс повече за удоволствие, отколкото за размножение тези инстинкти са все още в сила. В миналото жената е трябвало много бързо да реши дали мъжът, който проявява интерес към нея е подходящ и достатъчно силен. В случай, че направи погрешен избор тя и потомството и са били обречени на гибел. Именно затова привличането при жените се основава на поведението на мъжа, а не на външния му вид. Затова и толкова често, жената променя емоциите си към някой мъж. При нас мъжете не е така. Ако една жена е красива, тя ще си остане така дълго време, така, че привличането е по-постоянно.
      Но нека да разгледаме какво точно представляват шит тестовете. Всеки мъж може да се научи да заговори жена и няколко минути да прави правилните неща. Добър език на тялото, висок глас, енергия, някоя интересна история и т.н. В края на краищата това са само няколко минути. Но на дълбоко, инстинктивно ниво, жената има нужда да го тества, за да види, дали наистина е такъв за какъвто се представя.  Ако мъжът има висок ранг тестовете ще бъдат по-леки, тъй като тя все пак не иска да изпусне шанса си да бъде с високорангов мъж. Но при нисък ранг тестовете стават брутални. Издъниш ли се на някой тест, следват още, много по-брутални тестове, докато се вържеш яко и станеш на маймуна. След това обикновено губят интерес. Жените правят това не защото са гадни. Те трябва да постъпват по този начин поради гореспоменатите причини. Затова ако по случайност си хванеш високорангова приятелка, а си слаб като мъж, тя с времето ще те смаже. Тестовете се подхвърлят между другото и неусетно, точно в моменти в които най-малко ги очакваш.
    Какви са най-честите шит тестове? Най-широкоразпространеният е, когато жената се опитва да те вкара в подчинителна роля. Например директно ти нарежда какво да правиш: "Чакай тук", "Дръж ми за малко чантата", "Донеси това", "Млъкни", "Ще почерпиш ли едно питие?". Ако ти се вържеш и направиш дословно каквото ти се каже след малко ще забележиш, че започва да се държи дистанцирано и да иска още повече неща. И след като веднъж си започнал да го правиш, тя ще очаква от теб да го правиш, а ти все повече ще и влизаш във фрейма и ще си мислиш, че това е нормално. Това е капана в който невероятно голяма част от мъжете попадат. Едно от най-важните неща за преминаването на този тест е да го засечеш навреме. Има случаи, когато жената се нуждае наистина от помощ и това не е шит тест. Ти трябва да си способен да прецениш и да различаваш. Не изпадай в крайността да си мислиш, че всичко е тест, защото това ще те държи в напрежение и ще разрушава комуникацията ти с хората.
    Друг пример за шит тест е, когато жената се опитва да ти свали ранга и да обърне фрейма. Т.е. опитва се да те изкара нийди, че искаш да я впечатлиш,  че си самотник, че нямаш интересен живот, че нямаш пари, че си слаб в леглото и т.н. Целта е да предизвика емоционална реакция у теб и да започнеш да и се квалифицираш. Залитнеш ли емоционално към нея, това моментално ти смъква ранга и преди да се усетиш, привличането е изчезнало. Пример: "Кога за последно си правил секс?", "Всички жени ли заговаряш така", "Нямаш ли си друга работа?", "Защо си мислиш, че ще дам телефона си на човек, който познавам от две минути?" Не можеш да отговориш на тези въпроси сериозно и логично. Любимата ми тактика тука е да открадна нейния фрейм, т.е. да обърна всички неща към нея така, че тя да изпитва нужда да ми се квалифицира.    Друг начин е да я разбъзикам и да сменя темата. А мога просто да игнорирам въпроса и да си продължа към целта. Примери за възможни отговори:
   "Кога за последно си правил секс?" - "Чакай да помисля ... май вече има 10 години. А ти? От 100?   Wink"
   "Всички жени ли заговаряш така?" - "Амии ... всъщност само тези дето имат пиърсинг на нослето като теб. Я, можеш ли да го стигнеш с език?  Smiley"
   "Нямаш ли си друга работа?" - "По принцип събирам боклука из София, тази сутрин свърших малко по-рано и ето ме тука при теб ... Wink"
   "Защо си мислиш, че ще дам телефона си на човек, който познавам от две минути?" - "Не мисля, че би дала телефона си на човек, който познаваш от две минути. Но знам, че ще го дадеш на мен. Wink"
   Трети шит тест : жената играе разни игрички - не си вдига телефона, отменя срещата, променя някои уговорки, за да види как ще реагираш, флиртува пред теб с други мъже, разпалва любопитството ти и после те държи в напрежение и др. Поведението и е абсолютно нелогично и непредсказуемо. В момента, в който позволиш това да ти повлияе, ранга ти пада. Преди няколко дни ми се случи следното: определих си среща с момиче, с което си пишех по скайп. Беше ми малко съмнително, че е сериозна тъй като ми отговаряше едносрично и много лесно се съгласи. След половин час ми писа, че всъщност трябва да ходи на изпит. Поисках и телефона, но тя не отговори нищо. Малко по-късно и писах: "Виждам, че обичаш игричките, но аз не си падам по тях. Пиши ми, когато решиш да си сериозна!" След няколко минути ми писа, че съм много смел да и напиша това, че току що излизала от банята и т.н. След два дена сама започна да проявява интерес към мен. В случая аз преминах теста и с това, че не се вързах на нейните игрички и наложих своя фрейм.
      Тестове за настоятелност - отказва да ти даде телефона си, но продължава да говори с теб, не ти позволява да ескалираш, но въпреки това ти задава въпроси и се интересува от теб. Казва ти, че има приятел, или, че всички мъже мислят само за секс, което цели да ти попречи да ескалираш физически. Моето правило е никога да не се отказвам при първия отказ. Ами ми откаже нещо, отдръпвам се леко назад, създавам още малко привличане и рапорт и опитвам отново. Никога не напускай сет докато не  постигнеш целта си или не те отсвирят!
     Последния вид тестове са много тънки. Това са тестове с които цели да те накара да се чувстваш виновен, затова, че искаш секс, опитва се също да провери дали имаш комплекси по отношение на секса. Тези тестове се правят на по-късен етап, вече като си на среща. Казва ти например, че мъжете все изневеряват, че не може да им се има доверие и други подобни стереотипи. Опитва се да те превърне в "психотерапевт", като ти говори за предишни гаджета, за това колко е била наранена от някоя връзка и т.н. Тука ключовата дума е калибровка. Не трябва да бъдеш груб и безчувствен, но в същото време, тя трябва да знае, че е излязла с мъж, а не с поредната "приятелка".
      Основното, което е необходимо за преминаването на шит тестовете е да имаш характер и силен фрейм. Трябва да знаеш точно какво искаш във всеки момент от живота си, да имаш стандарти и критерии за жената, която търсиш. Да не допускаш никой да не се държи неуважително с теб и да имаш собствени убеждения и ценности. С правилната вътрешна нагласа ще преминаваш шит тестовете без дори да се усещаш. Добрият пикап артист не се страхува от шит тестовете. Той знае, че това е начина, да покаже че е ценен и стойностен пич. Нещо повече - той ги предизвиква да се изсипят върху него, за да може после да ги премине с лекота. Именно затова е възможно да заговори жена на улицата и няколко часа по-късно да прави секс с нея. Защото жената никога не би тествала мъж, към когото не проявява интерес. Все пак тя не иска да бъде груба с хората без причина.
      И последно - не си мислете, че всичко в живота е тест! Имайте впредвид нещата, които описах, открийте грешките в поведението си и ги коригирайте! Но в сет не мислете за това! Пикапа е да живееш в момента. Няма нужда да сте постоянно нащрек. Когато един истински мъж общува с жена се получава нещо предизвикателно и красиво, което няма как да се опише с думи. Това е едно изкуство, един танц в който и двамата се наслаждават един на друг.  Smiley

----
SL - добавен бутон - свежо
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Funnyman
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #1 -: Март 26, 2009, 09:14:44 »

Здрасти

Супер интересна статия не бях влизал от доста време. Като се обърна назад, действително доста от думите ти се потвърждават за съжаление, също така реакцията ми в някои от случаите е била меко казано не на място, а дори в някои случаи агресивна..

----
SL - Funnyman - пиши на кирлица - сега аз го едитвам, но в бъдеще ще се трият...
Активен
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #2 -: Май 28, 2009, 13:56:36 »

Темаза за ШИТ теста е много добра!

Скромен опит:
Лично на мен ми е доста интересна, тъй като общо взето е нова за скромната ми персона. За пръв път започнах да я ловя след като прочетох една книжка за скрития смисъл на думите - после работих в една фирма с 16 жени (средна възраст 22-30 ) и МАЙКО МИЛА - такава АТАКА от ШИТ тестове нямаше другаде, особено като те видят така по-млад от тях и асистентче.

От там получих явно усет и интересното е че започнах да ги забелязвам навсякъде - (може и шитопараноя да е) - не само от потенциални сексуални обекти - а и приятелки, колежки, женски роднини, дори майка ми. Хем УЖ се възмущават а всъщност се радват като малки деца.
------

Въпроса ми е: на доста места, както и тук, чета че шит теста е за потенциални интимни събеседници. Защо тогава бива пускан от определено несексуални такива? Не сте ли забелязали нещо подобно? (по късно ще напиша предположения от моя страна)
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #3 -: Май 28, 2009, 15:12:56 »

Шит теста е за всички... тва е до голяма степен пре-манипулативна тактика (един вид - опипват почвата), не е задължително да е само и единствено насочена към енвентуални интимни партньори, но спомага за пресяването на такива. В случай, че си с правилния фрейм въпросните шит тестове в конкретния подтекст ще отскачат от тебе сякаш си в презерватив Smiley просто върешно реакцията ти ще е "пф.. бегай бе ... такива неща воубще не ме докосват".. начини за преодоляване на шит тестове бол.

ти - Едиквоси ...
тя - Леле ужасен си!
ти - Да. Мноо. (продължаваш си по темата която те вълнува)

Съгласяване с преувеличаване.
тва идва от самоувереността - ти знаеш какво представляваш и то е черешката на сладоледа. Който не го вижда е негова загуба. Неверните негативи отправени към теб не ти отиват - съответно не ти се залепват. Ти си знаеш твоето и нямаш време да се занимаваш с невежеството на някои социално слепи индивиди. Те не заслужават вниманието ти.

- Произволен шит тест!
- Опитай пак...  Smiley (с предизвикваща интонация, усмивка и леко агресивен език на тялото)

(отново самоуверенност, но този път няма съгласие, трябва добра преценка на момента)

и така докъто не се откаже. Случвало ми се е момиче да тъпче на некво си там "ИСКАМ" 3 минути. Като в 2 от тях не я слушах. На третата си тръгнах. Тва вече е въпрос на лична преценка на човека срещу тебе - има жени които тупат маса неестествени шит тестове. Тва са изблици на несигурност. Обикновено такива момичета не са особено забавни и няма много файда да си тоя дето ще ги търпи.

Друг вариант е просто да ги игнорираш. Този вариант е добър когато имаш достатъчно ескалирано привличане.
Активен

have fun
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4315

Профил
« Отговор #4 -: Юли 16, 2009, 18:57:54 »

Шит тестовете, които ви правим, не винаги са изблици на несигурност... понякога дори го правим несъзнателно...обаче в този момент си даваме сметка (или пък не си..), че вие се връзвате и продължаваме безмилостно, до дупка...вече няма спирка, почнеш ли да се връзваш. Понякога го правим просто за да се заяждаме - знаете, че когато има заяждане, дразнене, оттам стъпката до свалката и флирта е много малка...Тоест шит тестът е нещо страхотно, върши двойна работа - ако се вържете, хайде чао, възможност за каквото и да било, ако обаче не се, няма страшно, даже още по-добре - почва оттам една игричка, едно дразнене и от двете страни и се получава страхотно, ескалира привличането.

Пример:
Вадя си цигара от кутията и си я въртя между пръстите 30ина секунди и след това казвам на момчето отляво (всъщност във въздуха го казвам) с въздишка "Е, хубава работа, никакви кавалери днес не останаха...няма вече кой една цигара да ти запали..." И сега има два варианта - Момчето се стряска и оттук до края на вечерта дежури със запалката в ръка и следи с напрегнато изражение кога посягам към кутията... Или ми казва нещо от сорта на това, което бях прочела тук, не помня кой го беше дал за пример "Този, който те е научил да пушиш, не те ли е научил и как се пали цигара"...с насмешка в отговор на мойта въздишка...даже може и да ми запали цигарата със снизхождение след като ме е засякъл... И сега тук на мен ми става интересно и наум му отбелязвам една точка, но гледам при първа възможност да изравня резултата. И не само чакам къде да го засека при удобна възможност, ами и му подавам следващата висока топка...Та именно в това подаване е играта, заядливо-лежерно, провокация за ума, трябва да реагираш и то бързо, не знам човек, на когото да не му харесва...както се казва, да не му оставаш длъжен...Личи си с кои момчета се получава - те обикновено имат чувство за хумор и си личи, че им сече бързо пипето и знаят как да отговорят...та какво искам да кажа -  че не ви го правим, за да ви караме да се чувствате зле, да ви разкараме или нещо такова, по-скоро, за да е забавно и защото тайничко се надяваме, че ще намерите как да се измъкнете от ситуацията и да си кажем после, пък и на приятелките си "Еее, тоя Пешо много печен, бе..."

Бих искала да кажа, че и вие ни правите шит-тестове, но наобратно - много сте мили и гледате дали ще се вържем...И пак принципът е същият - не трябва да се връзваме, защото става страшно. Общо взето нелош вариант е да се излезе със самоирония.
Бяхме в Ко бара онзи ден на терасата, но на мен ми беше супер криво, защото усещах, че се разболявам и единствено едно Мохито ми правеше живота хубав. И в този момент едно момче, което виждах за първи път и седеше до мен, ми вика: "Дрезгавият ти глас направо много ми действа" - "А запушеният ми нос не те ли кефи?"
Или един спортист, който се приближи към приятелката ми на един купон и я заговори с "Ти какво спортуваш?", а тя само изгледа себе си от главата до петите и с най-чаровната усмивка каза "Ами, очевидно нищо!"
Сега, то е ясно, че зависи и как е казано от отсрещната страна, за да си направиш сметката какво да отговориш.

Но Кромодор задава хубав въпрос. Аз съм виждала момиче да прави шит тест на друго момиче. Казва лигаво пред хората, с които са "Тя пък Х нон-стоп пътува до Германия да виси на гаджето си на главата и да му досажда" и сега момичето Х, ако се върже, почва да обяснява как това не е вярно, как и той идва при нея и всякакви такива. Ако не се, тогава просто я слага на мястото й и не се обяснява.
Тоест, за мен шит-тестовете не са запазена територия само на любовните взаимоотношения.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Manoeuvre
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 192

Профил
« Отговор #5 -: Юли 16, 2009, 23:43:12 »

Браво на Приздрачна за публикацията!

Аз имам само един въпрос - След като вие,жените,сте си намерили начин да се измъквате от нашите "мили"шит тестове, то как  трябва ние да процедираме,за да се измъкнем от измъкването ви?А и какво толкова ужасно ще стане ако кажете "Мерси,благодаря за комплимента"?
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юли 17, 2009, 01:16:18 »

Ще стане също толкова ужасно, колкото ако ми запалиш цигарата... Wink
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Spas
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #7 -: Юли 17, 2009, 10:58:14 »

Хората са си различни. Лично мене всякакви такива шитки, ме дразнят... много, може на външен вид да в 10, но пуска ли шитки ме дразни и не искам да си имам работа с нея. Друг е въпроса че над 7, без шитки не съм виждал, но може и да има таквоз животно знае ли човек? За щастие, въпреки че са малко, има и момичета които са си просто мили (макар и не първи красавици) и като се държиш мило с тях не настъпва края на света. Ако се науча да се справям със шитовете, сигурно няма да ме дразнят толкова, и ще разширя значително таргет групата си, даже може би по "обикновенните" момичета ще ми станат безинтересни, но за сега таргета са ми точно те и не е добре да се слагат всички под един похлупак.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юли 17, 2009, 11:33:35 »

Ами може...но пък не е задължително да не е мила, щом пуска такива неща...даже съм забелязала, че такива жени, ако ги засечеш 2-3 пъти на място и стават супер мили...обръщат веднага плочата...
Но определено не го правим, защото сме някакви злобни и търсим да нараним, уязвим, засегнем, засрамим момчето..понякога е просто, за да е забавно и не бива да се връзвате...както вие самите си говорите помежду ви мъжете и се засичате, но не е с лошо чувство...а понякога искаме да ви сигнализираме, че сте в грешна посока и ако може, да смените...но вие рядко се усещате...
Има много причини и много частни случаи...най-често е защото както казах вътрешно в себе си търсим някой да ни впечатли и му подаваме реплики, на които той има възможността да се прояви - като перде, като готин мъж със самочувствие, ведър, с чувство за хумор, такъв, който не се връзва...все хубави и търсени от нас качества...
ако загледаш някой филм, ще забележиш, че там супер често жената го прави с мъжа и ако той се измъкне от ситуацията, и за нея, и за публиката е пич...
А както сам казваш, красивите момичета го правят по-често от другите...и това е напълно нормално - нали по някакъв начин трябва да отсяват навалицата, трябва да има някаква пропусквателна способност, без все пак да сме груби и директни...
Другите се радват на мило отношение, защото за тях не е ежедневие и винаги е приятно мъж да ти обърне внимание...красивите обаче заподозират всяко подозрително-мило (наблягам на думата подозрително...) отношение като потенциално преливане в досаждане, ако не го възспрат в зародиш...на красивите не им е възможно да са мили с всички, нали си даваш сметка за това...прекалено е уморително и изстискващо енергията...

Maneoeuvre, пошегувах се с горното, но както съм написала и в първия коментар, зависи с какъв тон е казано, за да прецениш как да отговориш...не какво, а как...хипотетично допускам възможността да кажа и "Благодаря за комплимента" или нещо в този стил (нека признаем, че благодаря за комплимента убива разговора в зародиш, а ние не искаме това, нали...)
Активен

qwertzu
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #9 -: Юли 17, 2009, 11:45:07 »

...най-често е защото както казах вътрешно в себе си търсим някой да ни впечатли и му подаваме реплики, на които той има възможността да се прояви - като перде, като готин мъж със самочувствие, ведър, с чувство за хумор, такъв, който не се връзва...все хубави и търсени от нас качества...

аз съм на мнение, че на описания от теб готин мъж не му е нужно някой да му помага (чрез подаване на реплики примерно) за да може той да се покаже като такъв. Аз като съм готин не чакам да ме шиткат за да разберат, че наистина е така.   
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юли 17, 2009, 12:10:05 »

Прав си!
Но защо възприемате шит-тестовете като нещо лошо? След като в крайна сметка резултатът може да си е добър и да се получи готино? Може да стане хубав разговор и хубава свалка... Ти може да си готин, обаче аз пък да не съм нещо на кеф... Да ми е криво, да скръцна със зъби, да съм имала кофти ден и ти да ме поставиш на място или да ми разведриш деня, вместо да ми се вържеш... Кое му е лошото?
Не можем да сме мили с всички, няма как просто...
С "подаване на реплики" имах предвид просто хубав разговор...може и ти да си подал, а аз да съм отговорила, няма значение от кого идва инициативата...
Активен

Spas
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #11 -: Юли 17, 2009, 12:52:47 »

Предполагам да спреме спора, защото е безмислен.

Проблема на мъжете е в това, че жените имат по голям социалeн опит, от там идва и раздразнението им (вкл. и на мен), че трябва да се учиме да общуваме по един различен начин.

Шитовете сами по себе си не са нито хубави нито лоши. Те са неизменна част от комуникацията и трябва да се научиме да се справяме с тях.
Ако се справяме, няма да са проблем и даже ще е забавно да има напреженение в разговора. Ако ли пък не, напрежението ни идва в повече и е нормално да не ги харесваме особено.
Тук всеки има избор:
Да подходи рационално и въпреки неудобството, да натрупа по голям опит в социалнита динамика, тогава нещата ше се наредят, или да действа инстинктивно, да ги избягва защото са неприятни и да си остане до голяма степен социален инвалид.

Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #12 -: Юли 21, 2009, 20:02:37 »

Шит тестовете са нещо лошо за този, който не знае как да се справи с тях и им се връзва. За този, който е пич, доброто отреагиране на един такъв тест е само още един начин да покаже, че е пич. За да се справиш обаче добре в подобна ситуация, се иска добър фрейм, бърза мисъл и чувство за хумор и ако се правиш на пич, а не си, не само че няма да отреагираш на шит теста както подобава, ами доста вероятно е и да не разбереш, че са те шитнали.
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 226

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #13 -: Юли 21, 2009, 21:37:52 »

мале мале мале Wink ауе пичове кво се задълбочавате в изследването хубави или лошо. Цаката е както вика шин чувство за хумор пример ТЯ: доне си ми това. ТИ: Има 2 варианта.. 1-ви да не ти го донеса 2-ри да го донеса на цената на 2 бири с цаца.. Аз смятам, че е тъпо да се отговаря с директна резачка от сорта на ТЯ:донеси ми това. ТИ: стани си го земи!
Активен

Животът е кратък и след това умираш, нали знаете?
Бон Ви
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил WWW
« Отговор #14 -: Август 07, 2009, 00:01:46 »

Shocked

аМи, първо здравейте...

Запознат съм с пик-ъп още когато бяха няколко странички в един блог и нямаше собствена терминология...
Та ми е приятно да видя че има развитие  police което ми прилича малко като фен саит на Стар Трек... Но мое мнение.
Та хората които не се придържаме към тях, като към даденост?
Съгласен съм Somewhere
защото когато една мацуранка хване естествената нишка в теб /да сякаш пък има такава в такива като мен/ може да е по полезно от колкото да се режете... А когато теста се повтори няколко пъти.?.?.  Примерно "Ще ми пратиш ли еди коя си песен?" или "На всяка ли казваш това?" , авно си има причина за самите "шит тестове" , и както казва priZdrachna  май-това е сигнал, от типа изхвърляш се или жалък си....
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 9
  Изпечатай  

Отиди на: