Tyxo.bg counter Малко разяснения за АЛФА мъжа!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 23, 2017, 17:45:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Никога няма да прекосиш океана, докато не се осмелиш да изгубиш брега от очи" - Христофор Колумб

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец август 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко разяснения за АЛФА мъжа!  (Прочетена 17258 пъти)
superman
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Профил
« Отговор #15 -: Януари 31, 2014, 00:06:03 »

Много добра тема.Не съм писал във форума най-малко от година и половина,но тази тема ме провокира.И съм напълно съгласен с всичко ,Елит е написал. Особено това ,че книжките представят алфата като БЕЗСМЪРТЕН 99 лвл паладин на чукове.Това все още ми прави проблем а минаха 2 години ,откакто се учих да ставам алфа тук във форума.Винаги се опитвам да доминирам и да го раздавам шеф,но естествено това в реалния свят е почти невъзможно и когато не стане на моята си мисля ..защо така  ? аз съм алфата..явно трябва да го играя по-лош,кофти наистина ,но тези неща се оправят с времето.Но сега разбирам идеята за алфата по съвсем друг начин.За мен алфата е човек,който държи и се грижи за себе си и близките си,Има страст към нещо и не се спира докато не я постигне(Именно от тук идва това да не ти пука,при алфата желанието за постигане на целите си е толкова голямо ,че то поглъща страха),алфата вярва в себе си,знае какво иска и как да го постигне,алфата държи на думата си.Според мен това са основните неща ,които притежава един алфа мъж.Съответно той може да бъде лош,добър ,мил ,внимателен,груб,арогантен и тн .Това зависи от характера на човека,но е тъпо да си добряк,но да се правиш на BADASS за да правиш ,секс с мацки,защото можеш да го правиш и докато си добряк,но алфа добряк.Имам приятел ,който е точно такъв и е правил секс с 5 пъти повече мацки от мен .
Това е което,мисля.
Активен

"When you get sad,stop being sad and be awesome  instead."
                   - Barney Stinson

ТЪРСЯ СИ УИНГ
LBJ23
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Профил
« Отговор #16 -: Април 05, 2014, 15:00:40 »

аз мисля че за алфа мъжа няма определение , един го приема по един начин друг по друг , но едно е сигурно алфа мъжа не върви по г*зовете на жените Smiley
Активен

koooliooo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #17 -: Май 16, 2014, 15:26:40 »

Абсолютно съм съгласен с публикуваното, а относно пълното доминиране, ВИНАГИ - ти можеш да доминираш и като просто оставиш другите привидно да те превъзхождат... Давам веднага пример личен, тъй като и мнението ми е лично и не ангажирам другите с него - преди няколко дни случайно блъскам един с рамо, сам съм, той тръгва да ме гони с цел да ме бие... може би. Вика ми "ей глупак, ела тука ве..." и т.н. Аз се обръщам, приближавам се и го виждам как чака удар, за да се започне. При което му подавам ръка, казвам "извинявай" и ме напушва яко смях. Смехът беше, защото младежът нямаше шанс, както и да е - накрая си тръгна по-сдухан, отколкото ако му бях показал нагледно, че няма шанс Smiley

П.С.: Отново лично мое мнение - дали си алфа не зависи от това к'во и колко ебеш, зависи от това дали ти пука. И няма как един истински алфа да се стреми да бъде алфа, просто няма как Wink
Активен
Hanibal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« Отговор #18 -: Август 11, 2014, 18:59:37 »

Супер е написаното. Когато чета хилядите алфа стандарти виждам сума ти неща, които просто ме дразнят. Не защото противоречат на социално програмираното в мен, а защото усещам, че противоречат на същността ми. И стигнах до извода, че не си струва да се опитвам да възприема тези от тях, които не ми харесват.
Аз например съм добър и възпитан по природа. За мен е готино, когато зарадвам едно момиче. Не с цел да я наеба - просто е яко, като я видя да ми се усмихва. Готино е да помогнеш и на приятели. Вярвам, че си струва да помогнеш на човек, дори и да не го заслужава. Направеното добро все се връща, по един или друг начин (разбира се, не говорим за крайности. Помагам, доколкото не си погазвам собствения интерес). Използвал те е, не го оценява - да влачи. Всяко добро се връща някога по някакъв начин. Купувал съм храна на просяци и циганчета. Храня кучетата и котките пред блока с остатъците от вечерята си. И се опитвам да виждам доброто у хората и да не ги съдя, дори да са кретени. Опитвам се да се усмихвам, просто защото знам, че така съм по-готин. Не ме кефи имидж тип "Бойко Борисов" - селска мутра-мъжкар. Не звучи много алфенско нали? Но това са неща, които наиситна харесвам у себе си и не си струва да ги променям само и само заради мнението на някоя кифла или конкретен "алфа код". И може би би било "алфенско" ако правя каквото искам без да ми пука дали е алфа поведение и какво ще си помисли някой.

Сещам се за един мой приятел - изключително добър човек. Винаги помага, когато може. Голямо плямпало и много забавен. Но наистина не му пукаше и живееше в собствен свят. И повечето жени бяха лудо по него. Наистина. Страшно му се кефеха. Ако искаше, можеше да изпонаебе половината студентски. Между другото, не го направи. През цялото си студентсво мина не повече от 4-5 момичета. Просто си беше наумил, че иска жена, която да го обича и с която да е щастлив. Изкара три сериозни връзки и в момента е щастливо женен с дете. Между другото, страшно му се кефя на този пич. Той е живият пример, че не е нужно човек да е груб, доминантен и арогантен, особено ако не пасва на стила му. Но притежава най-важното алфа качество - вярва в себе си.
Активен
Red
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #19 -: Декември 08, 2014, 23:21:15 »

На Алфата не му/й пука дали го/я харесват. Това е с едно изречение.
Активен
LexusINF
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #20 -: Юли 18, 2016, 02:31:49 »

Браво за хубавата тема Smiley Ще трябва да почета малко повече за това Grin
Активен
danail
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #21 -: Май 11, 2017, 09:07:25 »

към темата, от мен със един цитат намерен на немски (леко свободен) .
"Много хора интерпретират, да си АЛФА, че да водиш, да си шеф в връзката. Заради това много мъжки "ПУ" (нарочно в кавички), пренатискат партнъра си, да покажет мъжкарноста. Много им страх да бъде потискан, воден (untergebuttert - под маслото) от жената (Бетазиране), затова в вичко мъничко детайли, веднага да го усещат и сахапен да спечелят битката в връзката.
Такиви мъже за нищо друго като хавли. Със такиви бедни опити да са АЛФА във връзкатач получават точно обратното. Направо техен страх се смърди, да стоият като бета и това ги направи на загубеняци.
Истински мъж няма страх от силна жена. Има респект, като и тя му респектира. Няма нужда да докаже  нещо, защото има достатачен самоуверене да види жената като достойен партнър и чрез това показва качеството му.
..."
И от собсвен опит, ви каже колко вярно е това. Много съм загасил, че не го знаех преди!

Активен
AshesOfFire
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #22 -: Май 14, 2017, 11:56:00 »

Ох, това с АЛФА-та по едно време ме беше завладяло. По мой собствен начин достигнах до личното наблюдение, (което не налагам на никой) че колкото повече се опитваш да си АЛФА, толкова по-БЕТА изглеждаш и обратното.  Smiley
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: