Tyxo.bg counter LTR
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Март 24, 2017, 17:56:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Животът е прекалено кратък, да бъдеш малък !
Пролетта идва, а с нея и готините мацки по улиците.

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец март 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: LTR  (Прочетена 3170 пъти)
Romantico
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
LTR
« -: Януари 14, 2007, 19:40:39 »

Пускам тази тема ,за да говорим за LTR-тата.Всички знаем ,че след като запикапиш момичето можеш да спиш с нея и да я зарежеш.Но каква е разликата ,ако искаш да я превърнеш в LTR?Как най-добре да го направиш?И как да контролираш отношенията си с нея?
Активен
xis
Гост
LTR
« Отговор #1 -: Януари 15, 2007, 07:44:32 »

За мен оптималната схема е attraction + rapport. За рапорта си е ясно как да го поддържаме;
attraction може да се увеличава ако правите нещо нестандартно заедно - т.е. не винаги да правите едно и също, ами да разнообразявате нещата - примерно да я закараш на ледена пързалка или да я заведеш на демонстрация по бойно изкуство  Smiley Правил съм го и като цяло ефекта е добър  :arrow:
Ако момичето е emotional трябва да се учиш да "говорите за нищо" - примерно виждаш реклама на някакво списание на билборд и почваш да говориш за това, комуникацията после се навръзва като снежна топка (важното е да почнеш да говориш, няма значение за какво).
+ това стандартните неща : да не я оставяш много-много да взима решения
+ хубав секс
+ не я слушаш много-много какво говори за това какво иска относно тебе (т.е. примерно ако ти казва "не знам дали трябва да правим еди-какво-си; ти казваш "аз знам"(с лека усмивка) )
Както казва BadBoy - Be dominant, but not aggressive.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: