Tyxo.bg counter Шит тестовете
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 23, 2017, 22:49:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Каквото и решение да вземете, винаги ще се намери някой да ви кажа, че грешите.
Винаги по пътя ви ще има трудности, които ще ви изкушават да си мислите, че вашите критици са прави.
Истината е, че за да си набележиш курс на действие и да го следваш стриктно до край, се иска голяма смелост и кураж.“ - Ралф Уолдо Емерсън

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец юни 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9
  Изпечатай  
Автор Тема: Шит тестовете  (Прочетена 62546 пъти)
Hanibal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« Отговор #105 -: Юни 17, 2015, 15:27:21 »

Пиша тук, за да не отварям нова тема. С една мадама се бяхме запознали преди време на едно обучение, после и се поскарахме, но впоследствие се оправиха нещата. Имаше флирт, закачки, беше весело. Разбрахме се да излезем, но кифлата половин час преди това ме върза и ми се обади да отмени срещата. Честно казано, доста се ядосах. Казах й направо, че е тъпо от нейна страна да ми върти такива номера. Времето ми е ценно и можех да си използвам деня, за да се видя с някой друг или да свърша някаква работа. Казах й, ако реши да бъде по-сериозна и има желание да се видим, да ме потърси тя. От една страна, реактивна реакция, позволил съм това, което е направила, да ме ядоса. От друга - това би ме издразнило от когото и да е, от приятел също. А след като така и така съм се ядосал, защо да го държа в себе си? Може би най-алфенско щеше да е да й кажа "ОК, няма проблем, всичко е наред" и просто да не я търся повече. Макар че и сега й се издразних и нямам желание да я търся. Та, интересно ми е някой изпадал ли е в подобна ситуация и как би реагирал?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3332

Профил
« Отговор #106 -: Юни 17, 2015, 19:01:19 »

Начи с тази реакция си си гарантирал повече да не те потърси (говорим за в случая ако наистина е имала важна причина да отмени, което е с 10-20% шанс).
Пускаш просто един СМС с това:
8====>
Или пък "тъкмо мислех да ти се обадя да отложим".
Или "добре, но пиенето следващия път е от тебе".
Или много други добри отговори има.
Активен
Hanibal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #107 -: Юни 18, 2015, 13:53:41 »

99% беше кифлеене. Въпрос на елементарно възпитание е да отнемиш уговорка колкото се може по-рано. Да се откажеш в последния момент просто защото те сърби гъзът е простотия. Вече въевях към метрото, когато мадамата ми звънна. Ако не ме харесва и нямам шанс - не губя нищо, че съм казал какво мисля. Ако има вероятност да стане нещо - поставям някакви граници във взаимоотношенията, че не може да съм й винаги на разположение. Такива граници са необходими при всякакъв тип взаимоотношения. Не смятам да го правя на въпрос повече ако я видя де, не е станало кой-знае какво.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 533

Профил
« Отговор #108 -: Юни 19, 2015, 00:42:05 »

Принципно, винаги има процент вероятност нещо да е изскочило в последния момент, но не казваш да е имало алтернативно предложение от нейна страна за друг ден и час или просто си избързал да я нахокаш и си я секнал..Smiley

Цитат
Времето ми е ценно и можех да си използвам деня, за да се видя с някой друг или да свърша някаква работа

Човек, само не ми казвай, че си си блокирал целия ден в очакване да ти звънне тази. Shocked Не се заяждам, ама така звучи от начина, по който си го написал. Нали сте се разбрали за конкретен час? Е, и да бе имало среща, колко пък да трае? Час-два-три макс, демек целият ти ден преди и след това си ти е бил на разположение да си вършиш задачи, да се уговориш с други хора и т.н... Що ли ми се струва, че си тръгнал пак с голямата кошница още в "предварителната група", if  you know what I mean. Smiley
Активен
Hanibal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #109 -: Юни 19, 2015, 22:00:10 »

Човек, само не ми казвай, че си си блокирал целия ден в очакване да ти звънне тази. Shocked Не се заяждам, ама така звучи от начина, по който си го написал. Нали сте се разбрали за конкретен час? Е, и да бе имало среща, колко пък да трае? Час-два-три макс, демек целият ти ден преди и след това си ти е бил на разположение да си вършиш задачи, да се уговориш с други хора и т.н... Що ли ми се струва, че си тръгнал пак с голямата кошница още в "предварителната група", if  you know what I mean. Smiley

Е то вярно, че съм нийди, ама чак толкова... Мацката дори не е особено красива според мен. Щом искаш подробен отчет - писах й сутринта към 11 и се уговорихме за 16.30. Имах време до 19.00, след което бях на курс. Останалата част от деня си я разпределих, разбира се. Но тя ми се обади в 16.00 да отмени уговорката понеже не знам си какво. Тоест това са едни три часа. Абе истината е, че аз съм малко краен, що се отнася до време. Занимавам се с много неща и никога не ми стига. Затова много се дразня, когато някой ми обърка плановете и си изгубя времето за нищо. Както и да е, не трябва да съм толкова реактивен. Поне ако пак се разберем да излезем, ще знае да не прави така.
Активен
kalata23
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 197

Профил
« Отговор #110 -: Февруари 03, 2016, 15:58:05 »

Последният път, когато ми флейкнаха, беше точно, когато се бях облякъл и готов да излизам, трябваше да звънна на мацката да се разберем къде ще се чакаме.. та тя ми каза, че й изскочили интересни планове.. направо беше нагло от нейна страна.. почнах да ровя в гугъл за флейковете и как да се справиш с тях и стигнах до 2 извода:

1. Не трябва да ти пука.. като ти флейкне, покажи й, че ти е все тая.
2. Прави си уговорките такива, според това, какво ти се прави. Т.е дори и мацката да флейкне пак си излизаш и си правиш това, което сте щели да правите заедно.

Та въпросът с мацката.. значи признавам се, супер дразнещо ми стана, ама не, че ми флейква, а че ми даде такъв нагъл отговор. Един два дни не й писах, тя ми писа и се държах нормално с нея.. Ами оттогава сме излизали два пъти и двата пъти спахме у нас.. Изводът е, да не влагаш много емоция и енергия в срещите.
Активен
Bitchplease
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« Отговор #111 -: Август 04, 2016, 01:02:43 »

Шитките наистина са забавни, но когато са само по себе си забавни. Как да го обясня, имал съм така да се каже интересни "наддумвания" с мацки и всичко си става просто от самосебе си. Нужно е и малко интелект от страна на мацката (и от моя, феминистки Cheesy).
Но когато някоя иска да ме шитне и се опитва да ме изкара тъпак или нещо от тоя сорт, то тогава не само, че не е забавно, ами желанието ми за контакт с нея намалява драстично.
Честно казано съм забелязал, че когато човек най-малко мисли за шитки и остроумни отговори му се получава най-естествено и готино!
Активен
mesmerize
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« Отговор #112 -: Септември 09, 2016, 13:41:09 »

Един въпрос  - снощи се видях с един приятел и си говорихме как е излизал на кафе с някаква мацка и като са си лафили  и нещо измежду бъзиците за пушене (защото тя пафкала много  и иска да сяда само там, където се пуше) и  казал да се спре с тези простотии, и че другия път ще седнат на кафе където не се пуше. Тя му е казала -  да бе да - тогава няма да ходим повече на кафе и готово.

Той е реагирал с - е хубаво поне компромиси нещо да правим и тн.
Аз му казах, че никога няма да седнат на заведение където не се пуше с нея и да се приготви затова.

Дали съм му го казал вярно или....?
Активен

Петър Костадинов
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 168

Профил
« Отговор #113 -: Септември 09, 2016, 14:27:45 »

Дали си му го казал вярно? Това да не ти е контролно в училище и питаш тук за верен/грешен отговор?

Въпросът е как да се реагира на нейния шит.

Аз лично бих казал: "Да, права си. То с пепелник не е много приятно да се целуваш така или иначе Smiley"
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
dreamcatcher
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #114 -: Септември 09, 2016, 18:28:40 »

А защо си мислите, че това е шит тест? И аз съм пушач и избягвам места, където не се пуши.
Какъв е смисъла да ходиш на място, където няма да ти е приятно, и само ще се изнервиш? Ако не харесвате цигарения дим - не излизайте с пушачи.
Ако някой настоява да не пуша - това ще бъде последният път, в който излизам с него/нея.
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 804

Профил
« Отговор #115 -: Септември 09, 2016, 18:40:45 »

Ако някой настоява да не пуша - това ще бъде последният път, в който излизам с него/нея.
Именно. Никакъв шит тест не е това. Тоя твоя приятел за какъв се мисли (може и да е някой от нашите "алфи" тука), че ще й поставя условия и ще й диктува кво да прави с живота си? Като му е такъв проблем, ще мине и без пуси.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 168

Профил
« Отговор #116 -: Септември 10, 2016, 11:11:08 »

За какъв да се мисли? На него може пък да не му е приятно да седи при пушачите. Като не е склонна на компромис в този случай - няма да се виждат. Или той ще 'клекне', но ще е за негова сметка това.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1375

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #117 -: Септември 10, 2016, 11:26:50 »

Именно. Никакъв шит тест не е това. Тоя твоя приятел за какъв се мисли (може и да е някой от нашите "алфи" тука), че ще й поставя условия и ще й диктува кво да прави с живота си? Като му е такъв проблем, ще мине и без пуси.

Нещо се събраха кейтарн-башингс два поста един след друг, но ето още един реален пример от преди, може би месец...
Излязъл съм с една, която пуши. По принцип - давам две-три цигари да изпушат - но не и да ме опушват постоянно... повечето мадами-пушачки са точни и се съобразяват с това... но кифльоците -> По едно време тая взе да се прави на интересна и да ми реджектва киното (било рано - разбираш ли), като едновремено почна да пали цигара-от-цигара. АЗ: 'Това ти е последната цигара - няма ме опушваш тук - гади ми се вече от дима ти...' Тя:' почва нещо да се обяснява ... и - ами ти така трябва да излизаш с непушачки само тогава; ... Аз: 'Това ти е най-добрата идея за вечерта'... (вземам си чантата, ставам и си заминавам, оставяйки я в 11ч. в ноща сама в парка, без да ми пука...)

Да, трябва да имаш критерии - и трябва да си ги налагаш - АКО не искаш да те опушват - СИ АБСОЛЮТНО В ПРАВОТО СИ да го изискаш и след това да реджектнеш мацката, ако не се съобразява... Мъже - не бъдете нийди!

- SL
Активен

I'm a very special kind of monster
dreamcatcher
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #118 -: Септември 10, 2016, 13:07:59 »

Да, точно така - съгласен съм. Ако има несъгласие по темата - сбогом и кой от където е.
Не съм съгласен обаче, че някой е длъжен да се съобразява с някого. Това, че в случая ти си непушач, а и по принцип твоят маиндсет, ти пречи да погледнеш нещата и от другата страна (*не да се съобразяваш*).
Пушачът няма как да не пуши, понеже това не се харесвало на някой непушач. Не може да има компромис, налагане на фрейм и тем подобни.
Пушачът *трябва* да пуши, и толкоз. Раздялата е единственото възможно решение, ако някой не е съгласен с това.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1375

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #119 -: Септември 10, 2016, 13:21:27 »

Да, точно така - съгласен съм. Ако има несъгласие по темата - сбогом и кой от където е.
Не съм съгласен обаче, че някой е длъжен да се съобразява с някого. Това, че в случая ти си непушач, а и по принцип твоят маиндсет, ти пречи да погледнеш нещата и от другата страна (*не да се съобразяваш*).
Пушачът няма как да не пуши, понеже това не се харесвало на някой непушач. Не може да има компромис, налагане на фрейм и тем подобни.
Пушачът *трябва* да пуши, и толкоз.

dreamcatcher, след още едно подобно мнение ще бъдеш баннат! Не защото ми опонираш в темите (в предната си си позволил да пишеш социално програмирани глупости за мен - с какви жени излизам, какво търся, как само външен вид гледам и т.н., без изобщо да ме познаваш), а защото пишеш глупости и абсолютни НЕИСТИНИ!  Мисля, много точно съм обяснил по-горе, че излизам и с мацки пушачки ... И О НЕБЕСА - повечето от тях (особено по-точните, и по-пичовско държащите се, и оценявайки мъжкото в мъжете), абсолютно се съобразяват на наложеното ми изискване... Даже съм имал мацки, които изобщо спират да пушат в мое присъствие! (а са си пушачки иначе)... В моето жилище, пък, като идват, изобщо не се пуши - дори на прозорци, балкони... две-три (може и повече да са били, помня ли) гаджета, изцяло съм отказвал от цигарите през годините...

Разбира се в реалността на афц момче - това изобщо няма как да се случва - тъй като ти живееш в толерастки свят, в който всеки може да си прави, каквото си иска и по отношение на теб. В моя свят - много от хората се съобразяват с мен, разбира се най-често реципрочно - демек аз, като искам да не ме опушват, аз правя същото. Аз като искам да са коректни и да връщат обаждане - правя същото и т.н. (тоест аз отговарям на изискванията си и съвсем спокойни си ги налагам и на другите - това е силен фрейм за мен!) ... няма как да се получи - аз да съм коректен, а тя не - и аз да си стоя като путка при нея... или аз да не я тровя, тя мен - да... и аз пак да си трайкам ... знам братле - в днешния свят ти е трудно да си представиш не-нийди мъже ... Е, има ни, от време на време (все още).

- SL
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9
  Изпечатай  

Отиди на: