Tyxo.bg counter Шит тестовете
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Март 24, 2017, 17:57:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Животът е прекалено кратък, да бъдеш малък !
Пролетта идва, а с нея и готините мацки по улиците.

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месец март 2017г.
Не се колебай! Запиши се!

За повече информация попълни формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9
  Изпечатай  
Автор Тема: Шит тестовете  (Прочетена 60318 пъти)
Hanibal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« Отговор #105 -: Юни 17, 2015, 15:27:21 »

Пиша тук, за да не отварям нова тема. С една мадама се бяхме запознали преди време на едно обучение, после и се поскарахме, но впоследствие се оправиха нещата. Имаше флирт, закачки, беше весело. Разбрахме се да излезем, но кифлата половин час преди това ме върза и ми се обади да отмени срещата. Честно казано, доста се ядосах. Казах й направо, че е тъпо от нейна страна да ми върти такива номера. Времето ми е ценно и можех да си използвам деня, за да се видя с някой друг или да свърша някаква работа. Казах й, ако реши да бъде по-сериозна и има желание да се видим, да ме потърси тя. От една страна, реактивна реакция, позволил съм това, което е направила, да ме ядоса. От друга - това би ме издразнило от когото и да е, от приятел също. А след като така и така съм се ядосал, защо да го държа в себе си? Може би най-алфенско щеше да е да й кажа "ОК, няма проблем, всичко е наред" и просто да не я търся повече. Макар че и сега й се издразних и нямам желание да я търся. Та, интересно ми е някой изпадал ли е в подобна ситуация и как би реагирал?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3270

Профил
« Отговор #106 -: Юни 17, 2015, 19:01:19 »

Начи с тази реакция си си гарантирал повече да не те потърси (говорим за в случая ако наистина е имала важна причина да отмени, което е с 10-20% шанс).
Пускаш просто един СМС с това:
8====>
Или пък "тъкмо мислех да ти се обадя да отложим".
Или "добре, но пиенето следващия път е от тебе".
Или много други добри отговори има.
Активен
Hanibal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #107 -: Юни 18, 2015, 13:53:41 »

99% беше кифлеене. Въпрос на елементарно възпитание е да отнемиш уговорка колкото се може по-рано. Да се откажеш в последния момент просто защото те сърби гъзът е простотия. Вече въевях към метрото, когато мадамата ми звънна. Ако не ме харесва и нямам шанс - не губя нищо, че съм казал какво мисля. Ако има вероятност да стане нещо - поставям някакви граници във взаимоотношенията, че не може да съм й винаги на разположение. Такива граници са необходими при всякакъв тип взаимоотношения. Не смятам да го правя на въпрос повече ако я видя де, не е станало кой-знае какво.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 517

Профил
« Отговор #108 -: Юни 19, 2015, 00:42:05 »

Принципно, винаги има процент вероятност нещо да е изскочило в последния момент, но не казваш да е имало алтернативно предложение от нейна страна за друг ден и час или просто си избързал да я нахокаш и си я секнал..Smiley

Цитат
Времето ми е ценно и можех да си използвам деня, за да се видя с някой друг или да свърша някаква работа

Човек, само не ми казвай, че си си блокирал целия ден в очакване да ти звънне тази. Shocked Не се заяждам, ама така звучи от начина, по който си го написал. Нали сте се разбрали за конкретен час? Е, и да бе имало среща, колко пък да трае? Час-два-три макс, демек целият ти ден преди и след това си ти е бил на разположение да си вършиш задачи, да се уговориш с други хора и т.н... Що ли ми се струва, че си тръгнал пак с голямата кошница още в "предварителната група", if  you know what I mean. Smiley
Активен
Hanibal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #109 -: Юни 19, 2015, 22:00:10 »

Човек, само не ми казвай, че си си блокирал целия ден в очакване да ти звънне тази. Shocked Не се заяждам, ама така звучи от начина, по който си го написал. Нали сте се разбрали за конкретен час? Е, и да бе имало среща, колко пък да трае? Час-два-три макс, демек целият ти ден преди и след това си ти е бил на разположение да си вършиш задачи, да се уговориш с други хора и т.н... Що ли ми се струва, че си тръгнал пак с голямата кошница още в "предварителната група", if  you know what I mean. Smiley

Е то вярно, че съм нийди, ама чак толкова... Мацката дори не е особено красива според мен. Щом искаш подробен отчет - писах й сутринта към 11 и се уговорихме за 16.30. Имах време до 19.00, след което бях на курс. Останалата част от деня си я разпределих, разбира се. Но тя ми се обади в 16.00 да отмени уговорката понеже не знам си какво. Тоест това са едни три часа. Абе истината е, че аз съм малко краен, що се отнася до време. Занимавам се с много неща и никога не ми стига. Затова много се дразня, когато някой ми обърка плановете и си изгубя времето за нищо. Както и да е, не трябва да съм толкова реактивен. Поне ако пак се разберем да излезем, ще знае да не прави така.
Активен
kalata23
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 197

Профил
« Отговор #110 -: Февруари 03, 2016, 15:58:05 »

Последният път, когато ми флейкнаха, беше точно, когато се бях облякъл и готов да излизам, трябваше да звънна на мацката да се разберем къде ще се чакаме.. та тя ми каза, че й изскочили интересни планове.. направо беше нагло от нейна страна.. почнах да ровя в гугъл за флейковете и как да се справиш с тях и стигнах до 2 извода:

1. Не трябва да ти пука.. като ти флейкне, покажи й, че ти е все тая.
2. Прави си уговорките такива, според това, какво ти се прави. Т.е дори и мацката да флейкне пак си излизаш и си правиш това, което сте щели да правите заедно.

Та въпросът с мацката.. значи признавам се, супер дразнещо ми стана, ама не, че ми флейква, а че ми даде такъв нагъл отговор. Един два дни не й писах, тя ми писа и се държах нормално с нея.. Ами оттогава сме излизали два пъти и двата пъти спахме у нас.. Изводът е, да не влагаш много емоция и енергия в срещите.
Активен
Bitchplease
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« Отговор #111 -: Август 04, 2016, 01:02:43 »

Шитките наистина са забавни, но когато са само по себе си забавни. Как да го обясня, имал съм така да се каже интересни "наддумвания" с мацки и всичко си става просто от самосебе си. Нужно е и малко интелект от страна на мацката (и от моя, феминистки Cheesy).
Но когато някоя иска да ме шитне и се опитва да ме изкара тъпак или нещо от тоя сорт, то тогава не само, че не е забавно, ами желанието ми за контакт с нея намалява драстично.
Честно казано съм забелязал, че когато човек най-малко мисли за шитки и остроумни отговори му се получава най-естествено и готино!
Активен
mesmerize
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« Отговор #112 -: Септември 09, 2016, 13:41:09 »

Един въпрос  - снощи се видях с един приятел и си говорихме как е излизал на кафе с някаква мацка и като са си лафили  и нещо измежду бъзиците за пушене (защото тя пафкала много  и иска да сяда само там, където се пуше) и  казал да се спре с тези простотии, и че другия път ще седнат на кафе където не се пуше. Тя му е казала -  да бе да - тогава няма да ходим повече на кафе и готово.

Той е реагирал с - е хубаво поне компромиси нещо да правим и тн.
Аз му казах, че никога няма да седнат на заведение където не се пуше с нея и да се приготви затова.

Дали съм му го казал вярно или....?
Активен

Петър Костадинов
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 161

Профил
« Отговор #113 -: Септември 09, 2016, 14:27:45 »

Дали си му го казал вярно? Това да не ти е контролно в училище и питаш тук за верен/грешен отговор?

Въпросът е как да се реагира на нейния шит.

Аз лично бих казал: "Да, права си. То с пепелник не е много приятно да се целуваш така или иначе Smiley"
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
dreamcatcher
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #114 -: Септември 09, 2016, 18:28:40 »

А защо си мислите, че това е шит тест? И аз съм пушач и избягвам места, където не се пуши.
Какъв е смисъла да ходиш на място, където няма да ти е приятно, и само ще се изнервиш? Ако не харесвате цигарения дим - не излизайте с пушачи.
Ако някой настоява да не пуша - това ще бъде последният път, в който излизам с него/нея.
Активен
rekojeht
PuP Форум Гуру

Активен Активен

Публикации: 694

Профил
« Отговор #115 -: Септември 09, 2016, 18:40:45 »

Ако някой настоява да не пуша - това ще бъде последният път, в който излизам с него/нея.
Именно. Никакъв шит тест не е това. Тоя твоя приятел за какъв се мисли (може и да е някой от нашите "алфи" тука), че ще й поставя условия и ще й диктува кво да прави с живота си? Като му е такъв проблем, ще мине и без пуси.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

My world is unaffected, there is an exit here
I say it is and then it's true,
There is a dream inside a dream,
I'm wide awake the more I sleep
You'll understand when I'm dead, I went to god just to see, and I was looking at me. Saw heaven and hell were lies. When I'm god everyone dies. Scar/can you feel my power? Shoot here and the world gets smaller.
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 161

Профил
« Отговор #116 -: Септември 10, 2016, 11:11:08 »

За какъв да се мисли? На него може пък да не му е приятно да седи при пушачите. Като не е склонна на компромис в този случай - няма да се виждат. Или той ще 'клекне', но ще е за негова сметка това.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1301

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #117 -: Септември 10, 2016, 11:26:50 »

Именно. Никакъв шит тест не е това. Тоя твоя приятел за какъв се мисли (може и да е някой от нашите "алфи" тука), че ще й поставя условия и ще й диктува кво да прави с живота си? Като му е такъв проблем, ще мине и без пуси.

Нещо се събраха кейтарн-башингс два поста един след друг, но ето още един реален пример от преди, може би месец...
Излязъл съм с една, която пуши. По принцип - давам две-три цигари да изпушат - но не и да ме опушват постоянно... повечето мадами-пушачки са точни и се съобразяват с това... но кифльоците -> По едно време тая взе да се прави на интересна и да ми реджектва киното (било рано - разбираш ли), като едновремено почна да пали цигара-от-цигара. АЗ: 'Това ти е последната цигара - няма ме опушваш тук - гади ми се вече от дима ти...' Тя:' почва нещо да се обяснява ... и - ами ти така трябва да излизаш с непушачки само тогава; ... Аз: 'Това ти е най-добрата идея за вечерта'... (вземам си чантата, ставам и си заминавам, оставяйки я в 11ч. в ноща сама в парка, без да ми пука...)

Да, трябва да имаш критерии - и трябва да си ги налагаш - АКО не искаш да те опушват - СИ АБСОЛЮТНО В ПРАВОТО СИ да го изискаш и след това да реджектнеш мацката, ако не се съобразява... Мъже - не бъдете нийди!

- SL
Активен

I'm a very special kind of monster
dreamcatcher
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #118 -: Септември 10, 2016, 13:07:59 »

Да, точно така - съгласен съм. Ако има несъгласие по темата - сбогом и кой от където е.
Не съм съгласен обаче, че някой е длъжен да се съобразява с някого. Това, че в случая ти си непушач, а и по принцип твоят маиндсет, ти пречи да погледнеш нещата и от другата страна (*не да се съобразяваш*).
Пушачът няма как да не пуши, понеже това не се харесвало на някой непушач. Не може да има компромис, налагане на фрейм и тем подобни.
Пушачът *трябва* да пуши, и толкоз. Раздялата е единственото възможно решение, ако някой не е съгласен с това.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1301

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #119 -: Септември 10, 2016, 13:21:27 »

Да, точно така - съгласен съм. Ако има несъгласие по темата - сбогом и кой от където е.
Не съм съгласен обаче, че някой е длъжен да се съобразява с някого. Това, че в случая ти си непушач, а и по принцип твоят маиндсет, ти пречи да погледнеш нещата и от другата страна (*не да се съобразяваш*).
Пушачът няма как да не пуши, понеже това не се харесвало на някой непушач. Не може да има компромис, налагане на фрейм и тем подобни.
Пушачът *трябва* да пуши, и толкоз.

dreamcatcher, след още едно подобно мнение ще бъдеш баннат! Не защото ми опонираш в темите (в предната си си позволил да пишеш социално програмирани глупости за мен - с какви жени излизам, какво търся, как само външен вид гледам и т.н., без изобщо да ме познаваш), а защото пишеш глупости и абсолютни НЕИСТИНИ!  Мисля, много точно съм обяснил по-горе, че излизам и с мацки пушачки ... И О НЕБЕСА - повечето от тях (особено по-точните, и по-пичовско държащите се, и оценявайки мъжкото в мъжете), абсолютно се съобразяват на наложеното ми изискване... Даже съм имал мацки, които изобщо спират да пушат в мое присъствие! (а са си пушачки иначе)... В моето жилище, пък, като идват, изобщо не се пуши - дори на прозорци, балкони... две-три (може и повече да са били, помня ли) гаджета, изцяло съм отказвал от цигарите през годините...

Разбира се в реалността на афц момче - това изобщо няма как да се случва - тъй като ти живееш в толерастки свят, в който всеки може да си прави, каквото си иска и по отношение на теб. В моя свят - много от хората се съобразяват с мен, разбира се най-често реципрочно - демек аз, като искам да не ме опушват, аз правя същото. Аз като искам да са коректни и да връщат обаждане - правя същото и т.н. (тоест аз отговарям на изискванията си и съвсем спокойни си ги налагам и на другите - това е силен фрейм за мен!) ... няма как да се получи - аз да съм коректен, а тя не - и аз да си стоя като путка при нея... или аз да не я тровя, тя мен - да... и аз пак да си трайкам ... знам братле - в днешния свят ти е трудно да си представиш не-нийди мъже ... Е, има ни, от време на време (все още).

- SL
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9
  Изпечатай  

Отиди на: