Tyxo.bg counter Шит тестовете
Pick-Up Project - Съблазнявай Ефективно :: Готина Свалка :: Форум
Януари 19, 2017, 23:32:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не е важно да знаеш всичко, важното е да знаеш къде да го намериш" - Алберт Анщайн

Екипът на pickup-project организира практически обучения през месеците януари и фувруари 2017г.

За повече информация попълнете формата на сайта.

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Изпечатай  
Автор Тема: Шит тестовете  (Прочетена 58241 пъти)
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4314

Профил
« Отговор #90 -: Ноември 07, 2013, 00:50:41 »

Може да е бил гаджето й и да са му харесвали такива неща, ама ти си пропуснал да му реализираш фантазиите, защото си се направил на недостъпен Wink

А сега да ти преподам урок по френско произношение, за да си подготвен другия път, като се целуваш с французойки - Луи Вюитон (н-то е носово) Wink
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 706

Профил
« Отговор #91 -: Ноември 07, 2013, 02:37:33 »

Прости ми, ще продължа да се докосвам до френските езици, белким прихвана нещо Wink Тия чанти не ги научих, що не ползвате найлонови от Лидл - виж колко е кратко и лесно за произнасяне!
Активен

Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #92 -: Ноември 07, 2013, 05:15:13 »

А сега да ти преподам урок по френско произношение, за да си подготвен другия път, като се целуваш с французойки - Луи Вюитон (н-то е носово) Wink

Здрач, имаш питие от мен! Точно това само исках и аз да напиша. Smiley Сега като иде реч за квалитетни и скъпи в оригинал марки на продукти - нека се произнасят с необходимото уважение. Smiley
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
Emerald
PuP Lady
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 891

Фейщица

Профил
« Отговор #93 -: Ноември 07, 2013, 05:22:01 »

Прости ми, ще продължа да се докосвам до френските езици, белким прихвана нещо Wink Тия чанти не ги научих, що не ползвате найлонови от Лидл - виж колко е кратко и лесно за произнасяне!

Защото не изглеждат добре. Wink И не са ми на нивото, също.
И аз се сетих за един лаф, който бил велика обида към мъжа, според мъжете:
"Скъпи, подръж ми чантата!"
Активен

You have to know when to hold them and know when to fold them.
?От възмъжаването ми до средна възраст аз имах обичай да се изтезавам, отказвайки се сегиз-тогиз от някои пороци. Но нито веднъж не се е случвало да съжалявам за тези свои отклонения, защото независимо колко дълго съм се лишавал от нещо, удоволствието, което съм изпитвал при връщането към порока, винаги е било награда, изкупваща всички мъки.?          
Марк Твен, ?Кадетите на въздържанието?
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3235

Профил
« Отговор #94 -: Ноември 07, 2013, 09:39:17 »

Бах ма'а му, ако някоя ми даде да държа чантичка Луи Витон с ай-фон вътре и я видя да се се целува с някой - бързо към заложната къща.
Активен
BoloY
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #95 -: Ноември 19, 2013, 21:55:27 »

Като прочетох за "Дръж ми чантата" и се сетих.
Онзи ден посрещам една мадама на гарата. Пристига тя с розов куфар и розови ръкавици. Аз джентълмен и взимам куфара да го влача. Вървим ние из оживената гара и тя шит тест с дяволита усмивка: Много ти отива този розов куфар. Аз отговарям: Ако ми дадеш и ръкавиците си, ще ми отива още повече. Тя явно не се усети или не посмя да продължи. Ако ми би беше дала, щях да ги сложа и не ми дреме.
Активен
Hanibal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 150

Профил
« Отговор #96 -: Март 07, 2014, 12:40:40 »

Често, като чета това, си мисля, че живея в друг свят. Да не вземеш чантата на момичето, за да минеш шит теста? Не че нещо, ама ако една жена има тежък багаж, сам ще предложа да го нося. Или ако иска да си върже обувките. Просто ми се струва супер идиотско да откажеш.
И друго - доколко човек си струва да се променя, само и само за да се хареса на някаква кифла? Доброто ми възпитание е нещо, което ценя у себе си. За мен това да отворя вратата на жена, да й запаля цигарата или да й подам ръка на слизане от колата са съвсем нормални неща, независимо дали става дума за гадже, приятелка или сестра ми. И сега изведнъж да почвам да мисля "ама ако й взема чантата, ако й отворя вратата, ще ме вкара във френд зоната". Ми аз пък казвам - ако го направи, много й здраве, жени много. Да върви да се шиба с някой пернишки мачо. (Нищо лично към перничани, казвам го по-скоро като метафора). Няма да се държа като селски бек само и само за да се харесам на една жена. На мен лично една жена много ми се издига в очите, когато реагира адекватно на кавалерско държание - изчака да й отвориш вратата, поеме ръката на слизане от таксито, без да гледа като теле в железница.
Пичове, според мен ако имаме самочувствие, държим на себе си и не даваме да ни се качват на главата, милото отношение може да е преди всичко от полза.
Активен
даката
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #97 -: Март 07, 2014, 18:14:06 »

Цитат
Често, като чета това, си мисля, че живея в друг свят. Да не вземеш чантата на момичето, за да минеш шит теста? Не че нещо, ама ако една жена има тежък багаж, сам ще предложа да го нося. Или ако иска да си върже обувките. Просто ми се струва супер идиотско да откажеш.

Защо жените тестват мъжете? На инстинктивно и първично ниво всяка жена иска потомството и да получи гените на най-силният мъжкар.

Какви са най ? честите шит тестове? Най ? широкоразпространения е, когато жената се опитва да те вкара в подчинителна роля. Например директно ти нарежда какво да правиш: ?Чакай тук?, ?Дръж ми за малко чантата?, ?Донеси това?, ?Млъкни?, ?Ще почерпиш ли едно питие??. Ако ти се вържеш и направиш дословно каквото ти се каже след малко ще забележиш, че започва да се държи дистанцирано и да иска още повече неща.Има случаи, когато жената се нуждае наистина от помощ и това не е шит тест. Ти трябва да си способен да прецениш и да различаваш. Не изпадай в крайността да си мислиш, че всичко е тест, защото това ще те държи в напрежение и ще разрушава комуникацията ти с хората.

И последно ? не си мислете, че всичко в живота е тест! Имайте впредвид нещата, които описах, открийте грешките в поведението си и ги коригирайте! Но в сет не мислете за това! Пикапа е да живееш в момента. Няма нужда да сте постоянно нащрек. Когато един истински мъж общува с жена се получава нещо предизвикателно и красиво, което няма как да се опише с думи. Това е едно изкуство, един танц в който и двамата се наслаждават един на друг.  Smiley
----
SL - добавен бутон - свежо
Нещо не си доразбрал, май...По въпроса за държането на чантата, се има предвид, че днешните тийнове че и по-големи момичета/жени се опитват понякога да се качват на главата на мъжа. Много ясно, че ако ситуацията го налага, няма да седиш като истукан, а момичето да се мъчи. Идеята е да прецениш кога момичето кифлее, и кога има нужда от кавалер, който за минутка да и задържи чантата/палтото/друго нещо. И ако е второто, то тогава си глупак, ако седиш с вързани ръце и не й помогнеш...Все пак ние сме по-силните, нали?Остава само да прецениш случая- нужда/кифленско поведение(заповедничество)Smiley
Активен

жените, също като децата, обичат да казват "Не!"
мъжете, също като децата, го приемат насериозно...руска поговорка
LBJ23
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Профил
« Отговор #98 -: Април 05, 2014, 10:45:13 »

еее стига с това "хвани ми чантата" доста се изписа тук и в другата тема за шитове Cheesy
Активен

DokPit
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #99 -: Декември 20, 2014, 11:45:57 »

"Коя от двете ни е по-красива" или колкото са там...
На скоро с един авер отворихме двечки,добре вървяха работите докъ не питаха тва.
Аз забих и докато мисля как да се измъкнем,ония изтърси "и двете сте много грозни" Grin което далеч не беше вярно, но както и да е,отебаха ни веднага. Споделете ако имате идей за оттърване от такъв шит.
Като цяло,забелязал съм,че тънките ебавките с външността на женските не им понасят и често се обиждат  Grin
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 814

Профил WWW
« Отговор #100 -: Декември 20, 2014, 13:10:53 »

"Коя от двете ни е по-красива" или колкото са там...
На скоро с един авер отворихме двечки,добре вървяха работите докъ не питаха тва.
Аз забих и докато мисля как да се измъкнем,ония изтърси "и двете сте много грозни" Grin което далеч не беше вярно, но както и да е,отебаха ни веднага. Споделете ако имате идей за оттърване от такъв шит.
Като цяло,забелязал съм,че тънките ебавките с външността на женските не им понасят и често се обиждат  Grin

Какво ти пречи да кажеш наистина коя е по-красива?  Smiley
Обръщаш се към тази, която харесваш и казваш: "Аз харесвам повече теб. Макар че и приятелката ти не е за изхвърляне  Wink"
Това ти дава възможност да бъдеш искрен и да избереш сам момичето, с което искаш да бъдеш.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
SAMCRO
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #101 -: Януари 05, 2015, 21:26:19 »

Здравейте поздравления за темата!
До момента не бях се замислял и честно казано не бях чувал за шит тестове, съвсем случайно попаднах на този форум и с интерес прочетох всички постове и коментари (дори по няколко пъти).
Като се замисля в момента мн. подобни случаи съм имал в повечето случаи наистин съм отговарял несъзнателно и първично на нападки от дами без да се замисля, че това може да е някакъв тест (дори в някой случаи съм ги засягал), но съм съгласен, че в повечето случаи е мн. интересно и прави свалката мн. по-готина и предизвикателна събуждаща интерес от двете страни.
В момента обаче толкова много се обърках, че незнам вече какво да си мисля. случи ми се нещо преди няколко месеца. Адски много харесах 1 момиче от 2 виждания,че май се влюбих в нея Smiley (досега гледах с насмешка на израза "любов от пръв поглед"). След като прочетох темите в форума вече не мога да преценя дали си прави някакви шиит тестове с мен, не ме харесва или и аз незнам вече какво Smiley
Активен
ProblemChild
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил
« Отговор #102 -: Май 23, 2015, 20:37:07 »

Мозъци,я да ви питам как ви се струва като шитка израза "много ли ти е забавно". Това дойде от  един езиков курс, на който ходя. Понеже на частта, където трябваше да говорим някакви хора нон стоп се оплитаха в думите си и се посмяхме доста. На един такъв лапсус ми стана доста смешно и се усмихнах широко и тогава мацката го каза това. Писал съм си с нея и имам чувството, че ми се кефи, ама дайте да видим форумните пикъп детективи кво ще кажат  laugh
Активен
Mokriy Gorski
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Профил
« Отговор #103 -: Май 23, 2015, 22:38:53 »

"много ли ти е забавно".

"Когато съскаш да";

"Някой иска да му удължат времето в Господари на ефира";

"Е, ако беше оплела езика в друга ситуация, щях да ревна";

Общо взето нямаш полезен ход - дългите обяснения могат и да я затапят, но в тези ситуации никой не ги слуша.
Активен

Обичам смокини за това ѝ късам листата на Ева. - казал Адам, докато натирял змията.
EvolvE
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #104 -: Май 29, 2015, 18:17:37 »

Резонира с мен мнението, че отговора зависи от ситуацията и е много важно да се калибрира. Ясно е, че ако тръгнеш да се правиш на велик и отказваш всичко от страх да не те възприеме еди-как-си това да голяма степен ще е манифестация на вътрешна несигурност. Ако ситуацията го налага естествено, че ще помогна, но както казаха и другите, опити за командване, трябва да се пресичат в зародиш.

Като стана дума за чанти, ще споделя една история, която ми се случи вчера. Забавлявам си се аз в един клуб и гледам 2 мацки танцуват сами и около тях има някакви кочове, ама никой не танцува с тях. Приближавам се и някъв до момичетата (не танцува с тях) ми прави някакви жестове и ръкокомаха видовимо развълнуван като регулировчик на натоварено кръстовище. Не го разбрах какъв му е мерака, та си продължавам постепенно. Отивам директно при двете мацки и почвам да танцувам с едната и изведнъж същия тоя пичага изкача, като катаджия от храст, и ми обеснява: "Само веднъж ще ти кажа, разкарай се, това ми е гаджето". С усмивка и приятелски му викам, че просто танцуваме и да се успокои малко и да се наслаждава на партито, а той човека яко гипс. Айде, няма да се правя на задник, че и като го гледам колко беше несигурен щеше да се наложи да го укротявам (усетих се твърде късно да отворя другата мацка). Та оставих я и после гледам, докато мацката танцува, той буквално седи до нея и държи чантата за доста време и само се оглежда, като нейн бодигард. После разбрах какво ми е ръкомахал и честно ви казвам супер гадно ми стана за пичагата, кой знае под големия чехъл колко тежко му е...седи там, държи чантата, гледа страшно и се натоварва, докато пичката се раздава отстрани. Да се смееш ли или да плачеш...
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Изпечатай  

Отиди на: