Tyxo.bg counter Интересно рапортче.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:18:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Интересно рапортче.  (Прочетена 3666 пъти)
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 16, 2011, 19:28:30 »

В случая на Разпутин едва ли заслугата е само на директния подход. Много други на негово място биха изяли по един шамар при толкова директен подход. Важното е как го изиграваш.

.

Аз бих допълнил че също така е много важно не само КАК го изиграваш, а и момичето в какво настроение е. За мен това също е толкова важно, особено в този случай когато е имало бърз резултат. След диско, в настроение, вижда човек който е проверен, сигурен, готин Kiss, и т.н. и за момче като Разпутин е детска игра да я вкара в леглото. Квото и да беше казал, както и да го беше изиграл щеше да има успех, ако имаше действие и целенасоченост както в случая и позитивизъм. Иначе самата игра е много добра + реп и от мен, само имам една забележка, защо не вика като има жени Embarrassed
Иначе Шин сега пак ли обърквам словореда? Tongue В събота не пих, но сега си взех 1 бира, и ми е много добре след бачкане. Наздраве sleepy
Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 16, 2011, 20:03:12 »

Иначе Шин сега пак ли обърквам словореда? Tongue В събота не пих, но сега си взех 1 бира, и ми е много добре след бачкане. Наздраве sleepy
Тигре, явно алкохолът ти се отразява добре на мисловните процеси, докато липсата му кара мислите ти да играят на прескочи кобила.   Grin
Вече почти не пия, но наздраве!  Wink
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
UnnD
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 319

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 17, 2011, 05:53:00 »

ТЯ ми дава и и казвам ако иска да дойде при мен да изпушим по една и веднага излизам.

Според пик ъп правилата не трябва ли да е без "ако иска" ?

Тоест:
"Чувам, че шумолиш тука нещо, явно и теб сън не те лови. Ела да ми правиш компания в кухнята!".

Smiley
Активен

Успял мъж е този, който може да задоволи всички желания на една жена. Успяла жена е тази, която може да си намери такъв мъж.
"Човек е най-малко себе си,когато говори от свое име. Дай му маска и ще ти каже истината." Оскар Уайлд
Нищо в този откачен свят не е вечно, дори проблемите ни.
krisit
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 228

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 17, 2011, 08:20:22 »

Прави и пуш пул като гледам.
Отива проявява интерес взима цигара усмухва се вкарва килър ай контакт - ПУШ
След това изведнъш точно кат мацката се е изкефила си тръгва рязко и и казва ако искаш ела да ми правиш компания - ПУЛ
като ако искаш ела и излизането от стаята в случая субкомуникира че не му пука дали тя ще дойде и му е все едно  Smiley
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: