Tyxo.bg counter преди няколко часа в бар
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:20:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: преди няколко часа в бар  (Прочетена 4017 пъти)
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 20, 2011, 23:54:46 »

95% от темите в него са такива, а запитал ли си се защо...дойде едно момиче да попита за своята история и вие я направихте на 2 стотинки...изкарахте я лесна, достъпна и не знам още каква...вместо да се питаш защо са такива реакциите на жените по мъжките теми, може за разнообразие да се замислим защо вашите коментари по женските теми са такива..
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3801

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 21, 2011, 09:51:57 »

95% от темите в него са такива, а запитал ли си се защо...

Може би защото... не съм сигурен... чакай да си помисля... защото форумът се казва Pickup Project?
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 21, 2011, 19:49:51 »

...което на български не се превежда като "как се ебат пички"...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

hristomitkov
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 21, 2011, 21:05:12 »

хахахах. вие сте полудели. стига сте си писали глупости.  Embarrassed
Активен

Ицо го е казал: Който играе печели!
Samurai_17
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 156

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 23, 2011, 01:11:34 »

Съгласен съм с priZdrachna. И на мен ми се стори прекалено грубо че изкарахте онова момиче от историята с джипа каква ли не, всъщност темата беше истрита сигурно заради това жалко за което. Не беше редно тя да бъде обвинявана, в този конкретен случай тя не е виновна. А иначе има много жени, които не постъпват редно и си придават излишни важности, но това не значи че заради тях трябва да мразим всички жени и да ги слагаме под общ знаменател. По този начин наказваме и добрите, което е незаслужено. Същото и те правят спрямо нас - срещайки някой гаден, си го изкарват върху свестните. А един силен мъж никога не би допуснал да бъде жертва.
Аз не защитавам нито само мъжете, нито само жените, старая се да съм обективен.
Активен

Живей така не ти да се адаптираш към света, а света да се адаптира към теб!
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: