Tyxo.bg counter 5те въпроса и ...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:16:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: 5те въпроса и ...  (Прочетена 1469 пъти)
Kosta
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« -: Ноември 19, 2011, 22:40:59 »

здравейте, незнам дали тук е мястото, но чета за някакъв тест с 5 въпроса и после разказват как се печели бас => желание.понеже не се сещам за теста,може ли някой да ми даде пример,идея, за да го ползвам.благодаря предварително
Активен

Всяка мацка е заменима!
Tree
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 65

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2011, 13:10:14 »

здравейте, незнам дали тук е мястото, но чета за някакъв тест с 5 въпроса и после разказват как се печели бас => желание.понеже не се сещам за теста,може ли някой да ми даде пример,идея, за да го ползвам.благодаря предварително

Много е просто и ,ще се опитам да ти го oбесня по-най елементарния начин  Smiley
Казваш на мацката да играете на една игра наречена играта на 5-те лъжи , питаш я дали я е играла и преди ,ще ти отговори отрицателно . Хващате се на бас ,че няма да може да те излъже и ,че си сигурен ,че от някои от въпросите ,ще ти каже истината .
След това и казваш аз ,ще ти задам 5 въпроса ,а ти трябва да ме лъжеш .
И почваш примерно  :
въпрос 1 - Небето какъв цвят е  ? и тук трябва да ти каже различен от син примерно черен .
въпрос 2-  на колко си години ? тя пак ще те излъже .
въпрос 3 - как се казваш примерно ? след като ти каже грешно име (ТУК Е МОМЕНТА ДА СЕ НАПРАВИШ НА РАСЕЯН И СЛЕД КРАДКА ПАУЗА ДА Я ПИТАШ ОК ДО КОЙ ВЪПРОС СТИГНАХМЕ ?
Но това само по себе си е въпрос (ДО КОЙ ВЪПРОС СТИГНАХМЕ ? ) и тук, ако ти каже до 3тия сега ми задай 4 ти (тук тя ти казва истината И ТАКА ПЕЧЕЛИШ БАСА !!!) Но ,ако се усети и ти каже примерно до 8мия и задаваш 5тия въпрос който е
НАЛИ каза , ЧЕ НЕ СИ ИГРАЛА ИГРАТА ( тук 100 процента ще ти каже НЕ !! ) и след като ти каже не това пак е верен отговор и пак печелиш ТИ !  нали все пак преди играта и зададе въпроса дали е играла тази игра и тя ти казва не  Wink
възможно най-разбираемо се опитах да ти oбесня  Smiley
ДОРИ ИМАШЕ и клип на style който го приложи на една жена ,тя дори не се хвана на въпроса до кой въпрос сме и му каза различен от 3 и почна да се радва някаква , и тогава той я пита нали не си играла играта и тя почна да му се oбеснява как нея е играла и точно ТУК се издъни и style спечели ,ако някой знае клипа може да го постне на енглиш е  Smiley
Активен

За хората,който аз забравих, Не сте били в умът ми по някаква причина и вие вероятно не заслужавате.
благодаря така или иначе !
by Emin3m

Ако те е грижа за това какво мислят другите хора, ТИ НИКОГА НЯМА ДА ЖИВЕЕШ !
by Lil Wayne
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: