Tyxo.bg counter Какво научих от форумът или как се промени отншението ми към жените.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 13, 2018, 23:10:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво научих от форумът или как се промени отншението ми към жените.  (Прочетена 17855 пъти)
simeonhristov
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 01, 2016, 22:00:43 »

Доста четох по темата и това, което аз съм научил е,че трябва да изслушваш жените и да ги уважаваш.
Активен
master
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 280

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 02, 2016, 00:53:16 »

значи нищо не си научил,без да се обиждаш.жена не се слуша ,а се гледа.
уважението не е даденост,то се печели,трябва да се заслужи.
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1169

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 02, 2016, 10:15:22 »

значи нищо не си научил,без да се обиждаш.жена не се слуша ,а се гледа.

То и ти не си научил кой знае колко много. За гледането съм съгласен с теб , ама за слушането не.
Пример : Ако не можеш да поддържаш разговор 15-20 мин с жена ( обикновенно при ново запознанство ) , най лесния начин да хванеш тема е да слушаш жената какво ти говори и оттам да направиш коментар и тя коментар на твоя и т.н. и ето разговора тръгнал.
Активен

Никога не се отказвай .
master
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 280

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 02, 2016, 23:43:04 »

може би не се изразих правилно.като казах да не се слуша,имам предвид да не и се връзваш на глупостите които ти говори.иначе съм съгласен че като ен си мног о на кеф да говориш просто я слушаш и коментираш глупоситтие и от време на време,да не замира разговора  Shocked Grin
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1169

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 02, 2016, 23:55:26 »

може би не се изразих правилно.като казах да не се слуша,имам предвид да не и се връзваш на глупостите които ти говори.иначе съм съгласен че като ен си мног о на кеф да говориш просто я слушаш и коментираш глупоситтие и от време на време,да не замира разговора  Shocked Grin

Както мъжете така и жените пускат кукичката за шарани. Разликата е че повечето жени са виртуозно добри. То не е добре и на мъже да се връзваш на глупостите.
Активен

Никога не се отказвай .
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 28, 2016, 00:12:03 »

Хареса ми историята, но... исках да подчертая че не е много мъжествено един мъж да има обсесия към жена толкова дълго време. Всеки е имал изпуснати възможности, но ако бъдеш себе си винаги ще срещнеш някоя която е достойна за теб. Вселената е мъдра.
Активен

23

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: