Tyxo.bg counter Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 16, 2019, 10:16:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 92
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 300572 пъти)
AwaySelf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Профил
« Отговор #1305 -: Септември 25, 2016, 16:46:47 »

Ами , не знам на какво си чакал отговор по-точно от този чат....уточни,моля

Шитава ситуация , която ми се случи наскоро.Девойките са с нас в метрото и решавам да играя смотаната.Питам моята девойка за фейсбук , давам и да си го напише.Пише си го , цъка да се аддне и ми подава телефона с мазна усмивка , гледам на него пише , че не може да аддва повече приятели (Лимита са 5000 човека, мисля).
Активен
LexusINF
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #1306 -: Септември 25, 2016, 18:58:32 »

Според мен ти е дала профил който не е нейн , демек излъгала те е ... Grin
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1233

Профил
« Отговор #1307 -: Септември 25, 2016, 19:14:50 »

Ами , не знам на какво си чакал отговор по-точно от този чат....уточни,моля

Шитава ситуация , която ми се случи наскоро.Девойките са с нас в метрото и решавам да играя смотаната.Питам моята девойка за фейсбук , давам и да си го напише.Пише си го , цъка да се аддне и ми подава телефона с мазна усмивка , гледам на него пише , че не може да аддва повече приятели (Лимита са 5000 човека, мисля).

Ми като го видиш. връщаш телефона към нея
Активен
AwaySelf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Профил
« Отговор #1308 -: Септември 26, 2016, 20:08:27 »

@LexusINF Не , действително си беше нейния , уинга си ги знаеше девойките и той и го извика даже преди тя да ми вземе телефона

@btw Готина идея , директно за телефон трябваше да играя.

Ето още една причина да не ги играете за фб !  Sad

Пресен шит :
Шит: Само да не сте във моята посока , защото ме плашиш вече (действително се хилеше като луда , но го изцепи това на уинга)
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1309 -: Септември 27, 2016, 00:53:04 »

@LexusINF Не , действително си беше нейния , уинга си ги знаеше девойките и той и го извика даже преди тя да ми вземе телефона

@btw Готина идея , директно за телефон трябваше да играя.

Ето още една причина да не ги играете за фб !  Sad

Пресен шит :
Шит: Само да не сте във моята посока , защото ме плашиш вече (действително се хилеше като луда , но го изцепи това на уинга)

Не е готина идея. Най-нормалното е. Дори е нормално да я изгледаш осъдително/неудобрително, ако го знае и се хили като пача

Отг: Много ти е слаб ангела. Ако знаех, че си с толкова заешко сърчице, щях да се запозная с онези мацки там. (посочваш нещо друго свежо)
Активен
JakDousan22
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #1310 -: Октомври 18, 2016, 14:54:00 »

Пишейки си в Елмаза с разни мацки, на въпроса отправен от мен " кажи ми нещо за себе си " тя ми отговори с " защо "
Какво бихте отговорили.
Активен
JakDousan22
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1311 -: Октомври 18, 2016, 15:01:15 »

Отговорих и със следното "ами защото си готина, харесвам те и ...... искам да те опозная.
"

А тя " ОК, но аз не искам Smiley "
Ако ме беше отсвирила нямаше и да ми отговаря, но тя все пак отговаря, явно има интерес, затова и питам. Говорим за мацка 7-8 някъде.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1573

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1312 -: Октомври 18, 2016, 15:08:15 »

Има и някои, които отговарят механично (както в този случай - отговорила е - видяла ти е първата снимка и - цък - не ме кефи)... В Онлайн играта представянето на профила е 'ВСИЧКО' - най-вече снимки (интересен лайфстайл), но и интересно/креативно описание... Валенс ако е пич - може да си шеърне профила да му видиш/м шедьовъра, но едва ли ще се навие... 'щото афц-тата са мързеливи и повечето ще го изкопират 1:1 - ей така да се тестват, без инвестиция.

...

иначе ако искаш само закачка на отговора... (бейзик рифрейм)
Цитат
тя ми отговори с " защо "
ти: 'не защо, а как?'
Активен

I'm a very special kind of monster
JakDousan22
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1313 -: Октомври 18, 2016, 15:29:27 »

Ами по принцип като описание във профила съм се стремял да не давам грешна информация, а съм написал точно кое ме вълнува интереси, хобита. Не знам дали е правилно така съм го направил. Имам и снимка във цял ръст, леко разчупена. Валенс ако чете, дори и да не си дава да видя профила, ако може да даде някой съвет за това как да си направя по успешен профил, какво да напиша или на кой думи да наблегна / описание, снимки /. Може и на лични. И се извинявам за спама.
По отношение на мацката на последния и въпрос отговорих с въпрос "А какво би те заинтригува, какво харесваш? "
И тя ми отговори " BEZINTERESEN SI MI NE6TO LEK DEN " и ... край.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1314 -: Октомври 18, 2016, 16:45:01 »

Ами по принцип като описание във профила съм се стремял да не давам грешна информация, а съм написал точно кое ме вълнува интереси, хобита. Не знам дали е правилно така съм го направил. Имам и снимка във цял ръст, леко разчупена. Валенс ако чете, дори и да не си дава да видя профила, ако може да даде някой съвет за това как да си направя по успешен профил, какво да напиша или на кой думи да наблегна / описание, снимки /. Може и на лични. И се извинявам за спама.
По отношение на мацката на последния и въпрос отговорих с въпрос "А какво би те заинтригува, какво харесваш? "
И тя ми отговори " BEZINTERESEN SI MI NE6TO LEK DEN " и ... край.
Тя ти го е казала директно. Баси бруталната  Grin
Просто не си успял да задържиш вниманието и, щото си позволил тотално да ти стъпи на врата и дори си бил ок с това.
Нещата които ти е посочил Слеър са верни. Но в случая, проблема ти идва от това, че не налагаш самата динамика. А на всичкото отгоре, за онлайн играта е важно да е и по интересен начин. Иначе губиш вниманието. Това е най-важното в онлайн играта, след като сте започнали разговора.
Мацките там влизат основно да си преброят мазнярските комплименти. За да могат да си легнат спокойни "че не в тях е проблема, че са сингъл, или че гаджето им е  мижитурка" - поне в техните очи. И като и се изредят, 20 нещастника днес, да и кажат "ах, прелеста си като цвете, да можех само да те скъсам", тя може да спи спокойно, щото "мъже няма, а тя не е за изпускане". Нищо че нищо не става от нея. Има слива и тя е достатъчна да бъде безценна.
От там както и да я подходиш, ти за нея си поредния моряк. И от там според зависи дали си и симпатичен или и е много скучно, може и да ти отговори и да ти даде шанс. Но все още си поредния с нищо различен онлайн чекиджия. Ти си стигнал точно до там, но не си се справил по нататък.
Не знам дали сте имали разговор преди това, но разбрах, че не. Тръгваш и с опит за квалификация, а още нямаш стойност. Тя те контри със "защо" (превод: къв си ти че ще ти се обяснявам). Ти връщаш "ама аз много те харесвам, нищо че ми пишеш на контра, няма проблем, аз съм спокоен, точен тип. Пък и хал хабер си нямам кво ти пиша и защо." Тя: "ок, ама не ми пука за тебе. Не ме интересуваш". Ти продължаваш още по зле и падаш възможно най ниско в очите и с "Добре де, кажи ми как да те сваля? Моля те". И тя с колеми букви, остър тон и брутално те отсвирва с "няма начин, не си ми интересен, не ставаш"
Сори пич за острия превод, но буквално това е субкомуникацията в разговора. Имаш много да четеш из форума, да се развиваш и да експериментираш, за да се научиш да водиш и да се налагаш в разговора. И да се научиш да въздействаш на момичетата. Това ще ти куца и в играта на живо. На първо място, трябва да се научиш и да се отърсиш от този паразите навик да се обясняваш/квалифицираш и да търсиш рапорта с тях.
Има много начини да отговориш на това "защо". И по-резервирани, и по-остри. Слеър ти е дал не лош пример, подходящ за по-схватливите мацки. Тази мисля, че е от друга група.
Можело е да даде резултат дори едно остро, но кратко "за шамари си". Рискуваш да те отсвири или да поведеш към остър тон разговора, но със сигурност не би ти казала "Безинтересен си ми нещо"
Активен
JakDousan22
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1315 -: Октомври 18, 2016, 17:44:46 »

Донякъде те разбирам, да, трябва да чета много и да се самоусъвършенствам. Но как да се науча да вода и да се налагам в разговор. Да се отърся от този както го казваш паразитен навик да се обясняваш/квалифицираш и да търсиш рапорта с тях. Как и какво да им пиша. да бъда груб с тях или не.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1316 -: Октомври 18, 2016, 21:17:59 »

Донякъде те разбирам, да, трябва да чета много и да се самоусъвършенствам. Но как да се науча да вода и да се налагам в разговор. Да се отърся от този както го казваш паразитен навик да се обясняваш/квалифицираш и да търсиш рапорта с тях. Как и какво да им пиша. да бъда груб с тях или не.
Не. Трябва да експериментираш. Нали вече ти казах. С практика и с много практика. И малко четене и следене на форума. Това са умения които се развиват с много опит.
Като наебеш 10 мацки, да кажем, че ще си напреднал много. Понеже виждам че искаш точни и ясни отговори.
Активен
LexusINF
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #1317 -: Януари 14, 2017, 15:53:26 »

Абе , забелязъл съм че и онлайн и на живо дори , 1 и същи ʼшитʼ ми изсипват...
Ето за какво говоря:

В една игра онлайн играем няколко човека , аз и един пич си говорим , леко се захапваме (не прекалено грубо , не прекалено дружелюбно , но все пак приятелски) , и тя вика ʼне можеш да се държиш така с него , ти си тук да даваш примерʼ , значи когато другия ти каже нещо - окей , той е играч , но нали тя е на по-висок пост от мен в тази игра и айдееее почва се с командоренето (опит да ме вкара в подчинителна роля) , при което аз не се съгласих и й казах защо се бърка между нас , тя вика че можела пхааха и след малко какво? Бъзикнах я на няколко пъти , тя се закачаше с въпросния ʼшефʼ в играта , нали алабала , мен не ме отразява ʼщот била на по висок пост от менʼ = следователно аз да съм й в краката , а ако аз нещо кажа = моята дума няма значение Cheesy (малко объркано го казах , но бързах докато пиша това)  ,
и в работа и навсякъде има 1 начален ʼшитʼ от момичетата където искат да те вкарат в подчинителна роля за дадено нещо , в случая ако не се съгласиш почва да ти чете морал , а ако се съгласиш се връзваш и ставаш на маймуна (по нейната логика - момичето в играта , трябва да бъдем мили , добри , за пример , и хем да не се озъбваме на хората , и в същото време да бъдем мъже) ?  Grin
Вие как бихте постъпили тук?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1318 -: Януари 17, 2017, 18:09:03 »

Абе , забелязъл съм че и онлайн и на живо дори , 1 и същи ʼшитʼ ми изсипват...
Ето за какво говоря:

В една игра онлайн играем няколко човека , аз и един пич си говорим , леко се захапваме (не прекалено грубо , не прекалено дружелюбно , но все пак приятелски) , и тя вика ʼне можеш да се държиш така с него , ти си тук да даваш примерʼ , значи когато другия ти каже нещо - окей , той е играч , но нали тя е на по-висок пост от мен в тази игра и айдееее почва се с командоренето (опит да ме вкара в подчинителна роля) , при което аз не се съгласих и й казах защо се бърка между нас , тя вика че можела пхааха и след малко какво? Бъзикнах я на няколко пъти , тя се закачаше с въпросния ʼшефʼ в играта , нали алабала , мен не ме отразява ʼщот била на по висок пост от менʼ = следователно аз да съм й в краката , а ако аз нещо кажа = моята дума няма значение Cheesy (малко объркано го казах , но бързах докато пиша това)  ,
и в работа и навсякъде има 1 начален ʼшитʼ от момичетата където искат да те вкарат в подчинителна роля за дадено нещо , в случая ако не се съгласиш почва да ти чете морал , а ако се съгласиш се връзваш и ставаш на маймуна (по нейната логика - момичето в играта , трябва да бъдем мили , добри , за пример , и хем да не се озъбваме на хората , и в същото време да бъдем мъже) ?  Grin
Вие как бихте постъпили тук?
Ами да. Динамиката се прихвърля навсякъде. Правилно си забелязал. Природата ни е такава, и човешката психология.
Това е игра в крайна сметка. Що не и каза да си ляга и да не си бута гъза там дето мъжете си мерят пишките
Активен
dresser
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #1319 -: Януари 18, 2017, 22:12:12 »

А когато си насреща и я питаш " кажи ми нещо за себе си " и тя ти отговори " какво искаш да знаеш " и всеки път им казвам     "ем не знам" просто не се сещам за какво да я питам,се пак нищо не знам за нея..вие как отг.?
Активен
Страници: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 92
  Изпечатай  

Отиди на: