Tyxo.bg counter Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 23, 2019, 14:15:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 90 91 [92]
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 295994 пъти)
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 529

Профил WWW
« Отговор #1365 -: Декември 26, 2018, 19:33:32 »

никой не отговори на:
"Ти изневеряваш ли/ изневерявал ли си?"

Да вчера (ако сте били цял ден заедно )

Постоянно с бабите от пейката пред нас

Не как ? аз съм ангелче  

Не съм мислил за това  

Физически или психически ?

Ако си в връзка много се кефът  ! Да с теб и още едно твое копие в момента в главата си . Но това е за по сериозно ...

В зависимост от тона но също може : Всеки ден с различни но ти си ми топа в моето сърце . И се ухилваш .  
Ако искаш да е саднеш : Да но няма повече беше само физическо докосване  нищо повече . Просто тя ми се нахвърли тая котка мръсна уличница .   Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Активен
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 253

Профил
« Отговор #1366 -: Декември 26, 2018, 19:50:58 »

Да се включа и аз по темата, че ми стана интересно.
На скоро излязох с една; изведох я на 2ра среща... бъзици а-у, т'ва онова; И по едно време... като ме попита къде бачкам, ми зададе следващия въпрос:
- А колко пари взимаш там?
аз отговорих с:
- Чакай малко, какво те интересува? Ти заради това което съм ли излизаш с мен или заради заплатата ми?
Тук тя се опули, реагира с притеснение и широко ококорени очи и каза:
- Естествено, че заради теб, но просто ми е интересно, аз всеки обичам да питам този въпрос.
- Ми хубаво, но не смятам, че това те интересува. Лично е (с т'ва лично се преебах)
и тя каза:
- Е пха, к'во значи лично? Добре, няма да те питам. Извинявай.

Принципно, не знам защо ме попита това; т.е. не знам къде точно "сгреших". Черпил съм я едно кафе и т'ва е. Не сме говорили за к'вито и да е матрИални неща и тн. Като цяло, съм чел че бета-провайдърите ги питат тия въпроси ... Мда... шибания. Не го очаквах. Но какво бихте вие отговорили на този въпрос все пак ?

Да влизаш в обясниотелен режим въобще не е добре. Това води до това сам да се "застреляш". Аз бих отговорил така:
Тя: - А колко пари взимаш там?
Аз: отговор 1 - Много
      отговор 2 - Достатъчно

Няма никаква причина да ѝ се обясняваш на дълго и широко още повече че това обяснение те вкарва в блатото от, което трудно ще излезеш после.
Освен това отговора ти трябва да бъде със спокоен тон. Да не звучи като заяждане, нито пък да изглежда като хвалба, просто нормален отговор.
След, което рязко сменяш темата. Тя ще усети, че не искаш да говориш по въпроса.

никой не отговори на:
"Ти изневеряваш ли/ изневерявал ли си?"

Тя: Ти изневеряваш ли?
Ти: Да, много често  (тук е МНОГО важно как ще го кажеш. Трябва да го кажеш така, че тя да не е  сигурна дали се шегуваш или си сериозен)
Тя: Е как може такова нещо ... дъра - дъра - дъра

Тя: Изневерявал ли си?
Ти: Хиляди пъти. ( същото правило като горе важи и за тук)
Тя: Така ли, значи и на мен ще ми изневериш ....  Smiley
Ти: Най-вероятно  Smiley (пак с лека усмивка)
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #1367 -: Декември 29, 2018, 16:47:53 »

Хайде, още едно.
Това не е шит тест или нещо подобно ... но често ми го задават жените, особено след като са минали 2-3 седмици от познанството, изчу*али сме се и тн. И ме питат:
- Защо не писа снощи? или - Защо не ми пишеш никога? - Защо само аз те търся?

Понякога съм твърдо прав в това което казвам: фокусиран съм върху целите си/зает съм и тн., заспах по-рано (и наистина винаги казвам, че лягам към 10-11 в работните дни щото ставам супер рано); но понякога, просто искам да "играя" и да видя, дали тя ще се почуди: "А, какво става, къде е? Нека му звънна/пиша".

та?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1221

Профил
« Отговор #1368 -: Декември 29, 2018, 17:46:06 »

Хайде, още едно.
Това не е шит тест или нещо подобно ... но често ми го задават жените, особено след като са минали 2-3 седмици от познанството, изчу*али сме се и тн. И ме питат:
- Защо не писа снощи? или - Защо не ми пишеш никога? - Защо само аз те търся?

Понякога съм твърдо прав в това което казвам: фокусиран съм върху целите си/зает съм и тн., заспах по-рано (и наистина винаги казвам, че лягам към 10-11 в работните дни щото ставам супер рано); но понякога, просто искам да "играя" и да видя, дали тя ще се почуди: "А, какво става, къде е? Нека му звънна/пиша".

та?
Да, не е шит тест. Несигурност е. Като тръгнат да хлътват.
Отговаряш според това което искаш да постигнеш.
Ако не искаш да пържиш мацката, и знаеш, че нямаш намерения към нея, отговаряш както си писал. Че си зает. Сменяш бързо темата и това е. Гледаш да си по-дистанциран. (Те се усещат)

Ако искаш да я направиш по-емоционална, имаш много варианти. Казваш, че си имал работа, сега нали сте заедно, хубаво ви е, кво значение има. Даваш и близост. После играеш пак далеч, и я оставяш да инвестира.
Активен
dresser
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #1369 -: Юли 01, 2019, 22:43:44 »

Шит : Тва че съм тука не значи че съм длъжна да отговарям на всеки
Като тебе по 50 на ден ми пишат
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1917

Профил WWW
« Отговор #1370 -: Юли 02, 2019, 07:44:04 »

Ок, чао.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 530

Профил
« Отговор #1371 -: Юли 02, 2019, 10:23:05 »

Т,ва пък по какъв повод се пръкна. Кой твърди, че си длъжна за нещо. Пишат ти, не отговаряш и както каза Краба-хайде чао и се преминава към следващата. Много е просто!
Разбира се има и такива, които се дразнят и започват да досаждат, но темата тук е друга.
Активен
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1372 -: Юли 02, 2019, 13:40:13 »

Ок, чао.

Аз няма да отговоря така щото не ми е "Ок" да ми говори така. Камо ли пък да и казвам "чао" на дрислата.
Ако вместо това отговориш: - Пиши си с тях тогава, кво ме занимаваш - ще предизвикаш емоционална реакция и евентуално ще ти отговори нещо ако е шит тест а не просто заяждане
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #1373 -: Юли 02, 2019, 16:50:06 »

Ок, чао.

Аз няма да отговоря така щото не ми е "Ок" да ми говори така. Камо ли пък да и казвам "чао" на дрислата.
Ако вместо това отговориш: - Пиши си с тях тогава, кво ме занимаваш - ще предизвикаш емоционална реакция и евентуално ще ти отговори нещо ако е шит тест а не просто заяждане

Хем е дрисла, не ти е ОК така да говори, пък искаш да предизвикваш емоционална реакция и да ти отговаря. Не се връзва.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1374 -: Юли 02, 2019, 17:09:01 »

Хем е дрисла, не ти е ОК така да говори, пък искаш да предизвикваш емоционална реакция и да ти отговаря. Не се връзва.

Добре, обяснявам, по правило винаги трябва да предизвикваш емоционална реакция в жената, независимо дали положителна или отрицателна. Трябва да предизвикваш но не трябва да чакаш реакция от нея! Т.е. "стреляш" и заминаваш пък ако стане, стане. В случая ако е заяждане тя няма да реагира обаче ако в шит те ще започне да ти се обяснява, примерно: Аз ли те занимавам, нали ти започна да ми пишеш първи ..... ала бала .... . Tук вече ти се включваш, като вече си едно стъпало над нея. Ако се е заяждала и не се обади те боли х@я, ... next
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #1375 -: Юли 03, 2019, 12:40:58 »

Защо винаги да трябва да предизвикаш реакция в жената.

Трябва да предизвикаш само в жени, които искаш за себе си. Ама от дрисли и жени, които не искаш - няма нужда. Няма да тръгна да предизвиквам реакции във всяка жена дето срещна. Лудница ще стане.
Активен

heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1376 -: Юли 03, 2019, 16:28:54 »

Защо винаги да трябва да предизвикаш реакция в жената.

Трябва, защото на жената и е необходима тази емоция и си я търси. Иначе губи интерес, става и скучно  и те заменя с някой друг.
Активен

Страници: 1 ... 90 91 [92]
  Изпечатай  

Отиди на: